Madonna

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: flame »

Nowy singiel z Confessions On A Dance Floor pojawi się pod koniec maja - będzie to kawałek #2 na albumie: "Get Together". To zdecydowanie jedna z moich ulubionych piosenek na tej płycie i myślę że bardzo dobry wybór na singla ;).
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: Marek »

MADONNA: Festiwalowy Debiut
W sobotę wieczorem Madonna po raz pierwszy w swej karierze wystąpiła na festiwalu

Do festiwalowego debiutu piosenkarki doszło na Coachella Festival w kalifornijskim Indio. Madonna wyszła na scenę w The Sahara Tent spóźniona 20 minut i zaprezentowała sześć kompozycji: "Hung Up", "Get Together", "I Love New York", "Ray Of Light", "Let It Will Be" i "Everybody". W kompozycji "I Love New York" piosenkarka nieco zmieniła tekst utworu i zaśpiewała: "Just go to Texas and you can suck George Bush's dick".

21 maja w Los Angeles rozpocznie się światowa trasa koncertowa Madonny promująca album "Confessions On A Dancefloor ".
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Madonna

Post autor: Marcin A. »

flame pisze:Nowy singiel z Confessions On A Dance Floor pojawi się pod koniec maja - będzie to kawałek #2 na albumie: "Get Together". To zdecydowanie jedna z moich ulubionych piosenek na tej płycie i myślę że bardzo dobry wybór na singla ;).
Zgadzam się z Tobą-to świetny numer na singiel.Zapowiada się kolejny przebój.Ciekaw jestem teledysku.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Madonna

Post autor: Virtual Tom »

Ja się bardzo ciesze, bo kolejnym miał być "Jump" (mój drugi ulubiony utwrek z płyty) ale jednak "Get together" :P juuupiii :D
Oficjalne mixy stworzyli m.in Roger Sanchez, Jacques Lu Cont i Danny Howells :P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Madonna

Post autor: Bob »

No to Tom podeślij co nie co, bo ten pierwszy mix, który dostałem był taki sobie
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Madonna

Post autor: Virtual Tom »

Bo żaden chyba nie dorówna wersji oryginalnej, Rogera Sancheza chyba jest najciekawszy (tylko na razie mam tylko w słabiutkiej jakosci)
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Madonna

Post autor: Grzechu »

Marek pisze:MADONNA: Festiwalowy Debiut
W sobotę wieczorem Madonna po raz pierwszy w swej karierze wystąpiła na festiwalu

Do festiwalowego debiutu piosenkarki doszło na Coachella Festival w kalifornijskim Indio. Madonna wyszła na scenę w The Sahara Tent spóźniona 20 minut i zaprezentowała sześć kompozycji: "Hung Up", "Get Together", "I Love New York", "Ray Of Light", "Let It Will Be" i "Everybody". W kompozycji "I Love New York" piosenkarka nieco zmieniła tekst utworu i zaśpiewała: "Just go to Texas and you can suck George Bush's dick".
Czytalem to, swietne :lol: :D


Tom pisze:Ja się bardzo ciesze, bo kolejnym miał być "Jump" (mój drugi ulubiony utwrek z płyty) ale jednak "Get together" :P juuupiii :D
To Jump nie jest trzecim singlem ?? :shock: W moim radiu caly czas go graja.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Madonna

Post autor: Virtual Tom »

Grzechu pisze:
Tom pisze:Ja się bardzo ciesze, bo kolejnym miał być "Jump" (mój drugi ulubiony utwrek z płyty) ale jednak "Get together" :P juuupiii :D
To Jump nie jest trzecim singlem ?? :shock: W moim radiu caly czas go graja.
Miał być, ale plany zmieniły się kilka tygodni temu, w czerwcy wychodzi "Get together" ;)
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: flame »

"Get Together" ma też być ponoć też ostatnim singlem z "Confessions On A Dance Floor". Szkoda bo materiału singlowego na tej płycie jest sporo (mój wybór: "Jump", "Like It Or Not", "How High").
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Madonna

Post autor: ANETA »

Marek pisze:zaśpiewała: "Just go to Texas and you can suck George Bush's dick"
To jest własnie Ameryka. Wyobrazacie sobie co by było gdyby Edyta powiedziała tak o naszym prezydencie??? :roll:
A tam ... pewnie przejdzie to Madonnie bez echa

Swoją drogą coraz bardziej przychylam sie do opinii Edyty o Madonnie, jest naprawde wulgarna i to bardzo. Szkoda ze ludzie wybieraja taka drogę robienia kariery
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: flame »

ANETA pisze:Swoją drogą coraz bardziej przychylam sie do opinii Edyty o Madonnie, jest naprawde wulgarna i to bardzo. Szkoda ze ludzie wybieraja taka drogę robienia kariery
Mogłabyś rozwinąć? :) Co masz na myśli mówiąc wulgarna - że sobie po Bush'u pojechała? Ma racje, należy mu się - poza tym mi się ten tekst wydawał zabawny. I co znaczy "taka droga kariery"?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Madonna

Post autor: vanity »

ANETA pisze:A tam ... pewnie przejdzie to Madonnie bez echa
bo to pierwszy raz Madonna po kimś pojechała.... Dla Ameryki taki tekst w ustach Madonny to żadna rewelacja....
flame pisze:ANETA napisał/a:
Swoją drogą coraz bardziej przychylam sie do opinii Edyty o Madonnie, jest naprawde wulgarna i to bardzo. Szkoda ze ludzie wybieraja taka drogę robienia kariery


Mogłabyś rozwinąć? :) Co masz na myśli mówiąc wulgarna - że sobie po Bush'u pojechała? Ma racje, należy mu się - poza tym mi się ten tekst wydawał zabawny. I co znaczy "taka droga kariery"?
Madonna to Madonna. robi co chce. a bez skandali pewnie by tak nie wypłynęła, bo aż tak utalentowana nie jest. żałosne jest tylko jak wielkie talenty idą ścieżką Madonny
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Madonna

Post autor: flame »

Madonna nie wywoływała skandali tylko po to żeby je wywołać. Oczywiście - sprzedaż jej płyt na nich bynajmniej nie ucierpiała, ale we wszystkich kontrowersjach które wywołała miała coś do przekazania i myślę, że ten przekaz był ważniejszy niż cały "szum". Inna sprawa, że większość ludzi tylko już ten "szum" zauważała.

A jeśli chodzi o Bush'a - to doprawdy nie nazwałbym "jeżdżenia" po nim skandalem: w chwili obecnej to raczej na porządku dziennym w mediach UK i USA.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7365
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Madonna

Post autor: Piter »

flame pisze:Madonna nie wywoływała skandali tylko po to żeby je wywołać. Oczywiście - sprzedaż jej płyt na nich bynajmniej nie ucierpiała, ale we wszystkich kontrowersjach które wywołała miała coś do przekazania i myślę, że ten przekaz był ważniejszy niż cały "szum". Inna sprawa, że większość ludzi tylko już ten "szum" zauważała.
Dokładnie!!!!!!!!!
A jeśli chodzi o Bush'a - to doprawdy nie nazwałbym "jeżdżenia" po nim skandalem: w chwili obecnej to raczej na porządku dziennym w mediach UK i USA.
Swego czasu Bono na rozdaniu nagrod EMA we Francji powiedział Francuzom, że mają popie*dolonego prezydenta (reakcja na próby jądrowe niedaleko Oceanii). Skandalu nie było. Po prostu polityka wywołuje emocje, a artyści nie przebierają w słowach, walą kawę na ławę. Można też tak jak nasi artyści odciąć się od polityki, albo jak Edyta "wpier*alać bułkę przez bibułkę", wielkie kilkuminutowe bon ton.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Madonna

Post autor: B@r »

ANETA pisze:To jest własnie Ameryka. Wyobrazacie sobie co by było gdyby Edyta powiedziała tak o naszym prezydencie???
A tam ... pewnie przejdzie to Madonnie bez echa
Ameryka jest krajem zbudowanym na idealach i jest na porzadku dziennym sprawdzac ile stan rzeczywisty rozni sie od tych idealow po to, by dokonac korekcji. Tak przynajmniej przeczytalam kiedys w bardzo madrej ksiazce o Stanach.

Niemniej pamietam jakie problemby mialy Dixie Chicks po wypowiedzi o Bushu. Mysle, ze albo malo osob o tym jeszcze wie, albo obecnie ludzie sa juz tak znuzeni jego prezydentura, ze nie przeszkadza im takie cos, natomiast Dixie Chicks pojechaly po nim w nieodpowiednim momencie.

Poza tym Madonna to Madonna, tego sie publika po niej spodziewa, wiec nie ma wielkiego halo.
ODPOWIEDZ