Co ciekawego na Święta w tv?

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Aro »

A ja oglądałem wcześniej zapowiadany przeze mnie "Kogel-Mogel" i nieźle się uśmiałem. :D

Jutro część 2.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Aro »

TVP 1 zdradziła, co zobaczymy w Święta:
Święta w "Jedynce"

Jak co roku telewizyjna Jedynka przygotowała wiele propozycji na ten świąteczny okres.

Już 11 raz TVP1 uczestniczyć będzie w akcji organizowanej przez Caritas Polska "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". Od 27 listopada na antenie telewizyjnej Jedynki rusza kampania promocyjna akcji. Pozyskane fundusze ze sprzedaży wigilijnych świec Caritasu będą wykorzystane na działalność charytatywną związaną z dziećmi. Akcja zakończy się 24 grudnia br.

W zeszłym roku zebranych zostało ponad 17 milionów złotych, a pozyskane środki wsparły działalność charytatywną Caritasu, z czego każde 10 groszy ze świecy przeznaczone zostało na projekty pomocy dzieciom w najbiedniejszych krajach świata.

24 grudnia 2005

W wigilijny wieczór o godz. 19.20 wzorem lat ubiegłych, TVP1 wyemituje jedyny w tym dniu blok reklamowy, z którego dochód w całości przekazany zostanie na potrzeby dzieci.

Gospodarzem programu w wigilijny wieczór będzie Agnieszka Szulim.

FAMILIJNIE I DLA DZIECI

Od wczesnego ranka w wigilijną atmosferę przeniesie mały chłopiec w filmie animowanym Wigilia w lesie (godz. 8.10). Kolejna propozycja to Mały aniołek (godz. 08.35). O 9.30 film Wieczór Trzeciego Króla. W Wigilie również specjalne wydanie 5.10.15 (godz. 10.00).
O 10.30 'Jak było na początku', pierwsza część biblijnej opowieści zaczerpniętej ze Starego Testamentu. Druga część o godz. 13.15. O 19.00 "Przygoda z gwiazdkowymi prezentami".

FILM

Dla tych, którzy zechcą odpocząć przed telewizorem Jedynka przygotowała szeroką ofertę filmową a w niej m.in.: "Matka Teresa z Kalkuty" (godz. 20.10 - część druga, część pierwsza w piątek 23 grudnia), Kuffs (godz. 21.35), Intryga rodzinna (godz. 01.35)


ROZRYWKA

Świąteczne wydanie serialu Sąsiedzi (godz. 17.40), a zaraz po nim świąteczne wydanie programu Od przedszkola do Opola (godz. 18.05).

ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ

W świąteczny nastrój z mają wprowadzić nas kolędy i ich oprawa, ale z pewnością tematyka świąt i ich głębsze rozumowanie znajdą odzwierciedlenie w programie Między ziemią a niebem (godz. 12.00), który w całości poświęcony będzie świętom Bożego Narodzenia.
Koncert kolęd o godz. 16.05 i 17.15, Święta noc. Jak co roku w wigilijny wieczór po głównym wydaniu Wiadomości (godz. 20.00) Homilia Prymasa Polski, a o godz. 23.55 na Transmisje Pasterki z Bazyliki Św. Piotra z udziałem Ojca Świętego (godz. 23.55).

25 grudnia 2005

Gospodarzem programu w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia będzie Iwona Schymalla.

FAMILIJNIE I DLA DZIECI

Domisie (godz. 08.00) - o 08.25 Teleranek. Zaraz po nim familijny film przygodowy Pride (godz. 09.00). a później: Inspektor Gadżet (godz. 10.30). O 14.05 film Potwory i spółka. O 19.00 kolejna część przygód z gwiazdkowymi prezentami w Wieczorynce Truskawkowe ciastko.

FILM

Warto Kochać (godz. 17.20), Okazja (godz. 18.30), Legalna Blondynka 2 (godz. 20.15), Eksplozja (godz. 21.50) oraz Świąteczna gorączka (godz. 23.50).


ROZRYWKA I ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ

W iście świątecznej atmosferze "Jedynka" zaprasza na koncert ŚWIĘTA, ŚWIĘTA (cz. I, godz. 13.15). Znane zagraniczne, świąteczne przeboje w wykonaniu naszych znakomitych artystów takich jak Ryszard Rynkowski, zespół Bracia, Grzegorz Markowski, Maciej Silski, Anna Maria Jopek, Ewelina Flinta, Sławek Uniatowski, Mieczysław Szcześniak, Kayah, PIN, Blue Cafe, Monika Kuszyńska, Andrzej Piaseczny, Perfect, Bajm, Lora Szafran, Beata Bednarz, Patrycja Gola.

W koncercie usłyszymy m.in. polskie wersje takich hitów jak "Do they know it's Christmas", "Marry X-mas Everybody", All I Want For Christmas Is You", "Santa Claus Is Comin' To Town".

Jak co roku w świątecznym okresie n nie zabraklnie też Roberta Janowskiego i jego specjalnych gości, którzy zmagać się będą z melodiami, aby uzbierać jak największą sumę pieniędzy, którą przeznaczą na cel charytatywny. Jaka to melodia, godz. 15.40, a o 16.10 Waldemar Malicki w swoim muzyczno - rozrywkowym programie Co tu jest grane.


26 grudnia 2005

Gospodarzem programu drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia będzie Paulina Chylewska.

FAMILIJNIE I DLA DZIECI

Bob Budowniczy (godz. 08.05), Budzik i jego przyjaciele (godz. 09.00), a zaraz po nim na program Moliki książkowe (godz. 09.25). Eloiza (godz. 11.15) a 14.00 Toy Story 2. O 19.00 premierowa Wieczorynka z cyklu "Baśnie i bajki polskie" - O Królewnie zaklętej w żabę.

FILM

Ostatni smok (godz. 17.20), Wszystko sie sypie (godz. 20.10), Drzewo Jozuego (godz. 22.00), Świadek mimo woli (godz. 23.50)

ROZRYWKOWO I ŚWIĄTECZNIE

TVP 1 poleca świąteczne wydanie teleturnieju Kochamy polskie komedie (godz. 12.50), którego gospodarzem jest Piotr Bałtroczyk oraz "Sejf" ( godz. 16.00) Jacka Fedorowicza. O 16.15 drugą część koncertu Świeta, święta.
Ja z przyjemnością zobaczę "Legalną blondynkę 2" oraz koncert "Święta, Święta".

To czekamy na ramówke pozostałych stacji.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: marlena »

a ja ostatni smok - piękny wzruszający (nawet) film! polecam!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: vanity »

a ja tu chyba nic nie zobaczyłam fajnego dla siebie. no ale to szczątkowy program tv. zobaczymy co dokładniej będzie, no i co w innych stacjach.
koncert - fajnie - choć kręcę nosem - światowe hity po polsku, powiedzmy boję się porażki pewnych wykonawców...
a z tego ogłoszenia najbardziej chyba cieszy że tv bierze udział w świątecznej akcji charytatywnej. :)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Titter »

Legalna Blondynka 2 jest dobra :D:D A ja tradycyjnie juz chcialabym obejrzec JA CIE KOCHAM A TY SPISZ...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Piter »

A co z Kevinem i Szklaną pułapką? :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: vanity »

Piter pisze:A co z Kevinem i Szklaną pułapką? n
przypuszczam, że tradycyjnie jakaś stacja to pokaże...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Aro »

Polsat przez ostatnie lata nie wypuszcza tego filmu ze swoich łap więc pewnie tam go zobaczymy. On zawsze ma przyzwoitą oglądalnośc więc pewnie nie odpuszczą sobie.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Magda M »

ArO pisze:z przyjemnością zobaczę "Legalną blondynkę 2"
oglądam tylko cz 1 wiec baaaardzo chetnie obejrze 2 :d 1 była super :d a zwłaszcza rózowe, pachnące cv mi sie podobało :lol:
Titter pisze:A ja tradycyjnie juz chcialabym obejrzec JA CIE KOCHAM A TY SPISZ...
ja tezzzzzzz - uwieeeelbiam ten film, jest boskiiiii - nie wyobrazam sobie siatr bez tego filmu! oglądałm go juz setki razy ale zawsze zachowuje sie tak jakbym nigdy wczeniej go nie widziała... boskiiiiiiii :D
Piter pisze:A co z Kevinem
hehe, no własnie, Kevin to tez podstwa świąt :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Aro »

Programy rozrywkowe na Święta w TVP 2:

Rozrywkowo w TVP 2

Telewizyjna Dwójka przygotowuje na Święta i Nowy Rok kilka specjalnych programów.


Z okazji Świąt TVP2 przygotuje dwa wydania specjalne (wigilijne i sylwestrowe) programu prowadzonego przez Wojciecha Manna - Duże dzieci.

Kolejną propozycją Dwójki na Święta jest znany od lat program rozrywkowy - Europa da się lubić. „Europa wigilijna” o godz.20.00 poświęcona będzie zwyczajom świątecznym w krajach naszych przyjaciół i gości z krajów europejskich. Goście będą rozmawiać o tradycji i obyczajach polskich świąt, o pastorałkach i kolędach, o polskiej gościnności i tradycyjnych potrawach, a przede wszystkim o aspekcie duchowym Bożego Narodzenia. Gośćmi wigilijnego spotkania będą: zespół Mazowsze, kolędnicy z Milówki, Arka Noego, zespół Zakopower, Robert Makłowicz oraz doskonale znani widzom Dwójki: Paulo Cozza, Elizabeth Duda, Kevin Aiston, Bjoergulf Meyer z Niemiec i przebojowa Irina z Rosji. Gościem specjalnym „Europy wigilijnej” będzie biskup Tadeusz Pieronek.

W cyklicznym programie Niny Terentiew, Bezludna wyspa, goszczą osobowości życia publicznego. W wigilijnym wydaniu 24 grudnia o godz.15.00 gośćmi Niny Terentiew będą nasze ”złotka”, czyli polskie siatkarki - złote medalistki ostatnich mistrzostw Europy wraz z trenerem Zbigniewem Niemczykiem. „Złotkom” czas umili zespół Kombi.

Tele PRL-e to kolejna propozycja Dwójki na Święta i Nowy Rok. Świąteczny odcinek zostanie wyemitowany o godz. 17.05 a gośćmi Jerzego Skoczylasa i Leszka Niedzielskiego będą: Ewa Dałkowska, Renata Zarębska, Jan Pietrzak, Ewa Bem, Jan Pospieszalski i Andrzej Piaseczny. W świątecznym odcinku konkurencje będą ściśle związane ze świętami. Będą przepisy na świątecznego karpia i kotlet z kapusty, będzie poszukiwanie przepalonych żarówek w kompletach choinkowych, będą też prezenty i kolędy w wykonaniu Ewy Bem i Jana Pospieszalskiego.

W sylwestrowym wydaniu programu o godz.19.05 "Dwójka" przypomni najhuczniejsze zabawy minionej epoki, czyli dawnych wspomnień czar w sylwestrowym wydaniu. Tym razem gośćmi prowadzących będą: Agnieszka Wosińska, Andrzej Nejman, Stefan Friedmann, Magdalena Zawadzka, Marian Opania i Andrzej Strzelecki. Sylwestrowe wydanie Tele PRL-e to przede wszystkim noworoczne postanowienia, szampan, przypomnienie widzom kultowego orędzia w wykonaniu Wiesława Gomułki i Edwarda Gierka oraz rozmowa z gościem specjalnym – Jerzym Połomskim, który zaśpiewa swój wielki przebój, „Bo z dziewczynami”.

Benefis Cezarego Pazury w Teatrze Stu w Krakowie widzowie Dwójki obejrzą w drugi dzień Świąt o godz.19.00 i 21.05. W benefisie weźmie udział rodzina znanego aktora z żoną Weroniką, córką oraz rodzicami i teściami na czele oraz przyjaciele ze szkoły aktorskiej.

26 grudnia o godz. 15.00 w świątecznym wydaniu programu „Szansa na sukces” pod hasłem „zimowe piosenki” śpiewać będą szczególni goście – znani dziennikarze telewizyjni i radiowi m.in. Maciej Kurzajewski, Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski, Odetta Moro i Michał Figurski, Dorota Gawryluk i Robert Kozyra.

Kabaret ANI MRU MRU to najjaśniej świecąca gwiazda na polskiej scenie kabaretowej. Ma miliony fanów, którzy z niecierpliwością czekają na to, co nowego zaprezentują panowie Wójcikowie. Tym razem w świątecznym wydaniu 25 grudnia o godz.21.00 gośćmi programu będą dwa zaprzyjaźnione kabarety: Moralnego Niepokoju i Formacja Chatelet. Będzie to rodzaj warsztatów kabaretowych dla artystów, a dla widzów wspaniała zabawa w świątecznej atmosferze.

Dwójka nie zapomni w Święta o „Rodzinnym kolędowaniu”. Podczas Świąt Bożego Narodzenia słuchać będziemy kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. W bajkowej scenerii przyprószonej śnieżnymi gwiazdkami zaśpiewają znani artyści. Grzegorz Markowski z córką Patrycją przypomną najpiękniejsze tradycyjne kolędy. Wystąpi też rodzina Pospieszalskich ze znakomitymi kolędami w oryginalnych, energetycznych aranżacjach. Będziemy mogli także usłyszeć pastorałki w wykonaniu popularnego artysty i piosenkarza Andrzeja Sikorowskiego z córką Mają.

Z kolei piosenkarz Wojciech Gąsowski zaśpiewa największe światowe przeboje: „White Christmas”, „Jingle bell”, „Christmas Song” i „Silent night” w programie „Gąssowski świątecznie”.

Widzowie Dwójki będą mogli spędzić Sylwestra, bawiąc się wraz z artystami i publicznością na rynku we Wrocławiu. W tym roku sylwestrowy koncert zorganizowany jest z wielkim rozmachem inscenizacyjnym przy użyciu nowoczesnej techniki multimedialnej. Swoje największe przeboje zaśpiewają: Krzysztof Krawczyk, Bajm, Kombi, Blue Cafe, Stachursky, Virgin, Reni Jusis, Tercet Egzotyczny i Formacja Cale Sol.

Jak co roku na antenie TVP 2 nie zabraknie światowych hitów filmowych.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: B@r »

Ja obejrzę "Legalną blondynkę" bo gra tam Jacob Young 8)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Monika23 »

Teraz w srode na 2 Kogel Mogel ;)jak ja uwielbiam ten film :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: vanity »

Monika23 pisze:Teraz w srode na 2 Kogel Mogel ;)jak ja uwielbiam ten film :D
czułam że niedługo druga część! :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: Aro »

Święta w TVN:

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok zbliżają się coraz większymi krokami. Już dziś znamy ofertę programową telewizji TVN właśnie na świąteczny okres. Zapewne każdy z widzów znajdzie coś dla siebie.

Prócz wielu tytułów filmowych, jakie na Boże Narodzenie i Nowy Rok przygotowała stacja Piotra Waltera, będą również m.in.: świąteczny odcinek komediowego serialu "Niania", długo oczekiwany 1. odcinek serialu fabularno -dokumentalnego reportera "Faktów", Tomasza Sianeckiego - "Wielkie ucieczki", oraz jak już ostatnio informowaliśmy specjalne wydanie "Maratonu Uśmiechu".

WIGILIA

24 grudnia filmy w TVN pojawiać będą się już od rana. O 10. rodzinny film "Kolęda primadonny", natomiast o 17:15 komedia "W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju!". O 20:05 nadany zostanie świąteczny odcinek "Nianii" (pt.: "Pierwsza wigilia"), zaraz potem o 20:35 emisja filmu przygodowego z Tomem Hanksem - "Cast Away: Poza Światem". O 23:15 jeszcze Chuck Norris jako tytułowy "Mściciel z Hongkongu".

PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT

25 grudnia już o 08:15 nadany zostanie "Powrót Renifera". Potem o 09:55 "Jack Frost" oraz o 14:10 "Asteriks i Obeliks kontra Cezar". O 16:15 TVN wyemituje trzecią część "Powrotu do przyszłości", o 20:05 pokazana zostanie komedia z Romanem Atkinsonem w roli głównej - "Jaś Fasola nadciąga totalny kataklizm". Tego samego dnia o 22:45 w TVN będzie można obejrzeć sensacyjny "Firefox".

DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT

26 grudnia rozpocznie emisja animowanego filmu "Mustang z Dzikiej Doliny" (godz. 08:55). O 12:35 "Akademia policyjna IV: Patrol obywatelski", o 14:10 "Grinch - świąt nie będzie", przed "Faktami" o 17. "Bardzo Dziki Zachód" (występują m.in. Will Smith, Kevin Kline i Salma Hayek). Wieczorne filmy to tym razem: komedia z Julią Roberts i Richardem Gere'em - "Uciekająca panna młoda" (20:05) i sensacyjny "Regulamin zabijania" (22:15).

Filmy przez ramówkę TVN "przewijały" się będą również w dni powszednie. We wtorek, 27 grudnia o 11:35 stacja z Wiertniczej nada "Święta w Connecticut", w środę, 28.12 o 21:30 "Martą ciszę" (Nicole Kidman, Billy Zane), w czwartek dzień później z cyklu "Prawdziwe historie" o 21:30 "Zdeptaną niewinność", zaś w piątek, 30 grudnia o 20:10 film "Wykonać wyrok" (w roli głównej Jean-Claude Van Damme) i o 21:55 horror wojenny "Ciśnienie".

SYLWESTER

W ostatni dzień roku 2005. o 09:05 TVN pokaże film katastroficzny "Gdy czas ucieka", o 13:45 western "Cisco Kid", a o 15:30 film przygodowy "Allan Quatermain i Zaginione Miasto Złota". Komedię "Smoking" będzie można zobaczyć o 21:35 (rolę główną gra Jackie Chan), sensacyjne tytuły: "Synów mafii" o 23:25, "Zabójczy warunek" (z Adrienem Brody) o 01:05, o 02:45 kolejna komedia "Jackass: Świry w akcji".

NOWY ROK

1 stycznia 2006 roku o 08:40 TVN zaprasza na melodramat "Derby", później o 13:20 na film przygodowy "Srebrny wilk", a o na 15:10 komedię "Szpiedzy tacy jak my" (z Chevy Chasem i Danem Akroydem w rolach głównych). Meg Ryan i Tom Hanks występują w komedii romatycznej "Masz wiadomość", która na antenie stacji Piotra Waltera zostanie nadana o 20:05, jeszcze później o 22:15 wyemitowane zostanie "Rozwiązanie ekstremalne" z Nickiem Nolte.

Warto wspomnieć, że podczas okresu świątecznego w dni powszednie na antenie TVN pojawią się dwa nowe seriale. Pierwszy z nich to produkcja telewizji Piotra Waltera "Wielkie ucieczki", dokumentu, którego autorem jest reporter "Faktów" Tomasz Sianecki. Pierwszy epizod nowego serialu nadany zostanie 27 grudnia o 21:30. O 23:15, w czwartek, 28 grudnia 1. odcinek - popularnego na całym świecie - trzeciego sezonu serialu "Sześć stóp pod Ziemią".

/ www.tvnmaniak.pl /
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co ciekawego na Święta w tv?

Post autor: vanity »

ArO pisze:długo oczekiwany 1. odcinek serialu fabularno -dokumentalnego reportera "Faktów", Tomasza Sianeckiego - "Wielkie ucieczki"
raczej baaaaaaaaardzo długo oczekiwany

reszta - albo widziałam, albo nie mam ochoty zobaczyć
ODPOWIEDZ