Co ciekawego na Święta w tv?

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja czasem patrzę na M jak miłość :P Ale i tak nie jestem na bieżąco....jedyny w którym jestem w miarę na bieżąco to PIerwsza Milość :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co ciekawego w święta 2007 w tv?

Post autor: vanity »

GosiaczeQ_14 pisze:Ja czasem patrzę na M jak miłość
Ja mam tak samo. Choć w ostatnim czasie częściej patrzę, bo pojawił się "taxi driver" :d
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Aro »

Temat który pojawia się co roku. :) Swoja świąteczną i sylwestrową ramówkę zdradził już TVN.
TVN na okres Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwester przygotował specjalną ofertę programową dla osób, które te dni spędzą w domu przed telewizorem.

W środę 24 grudnia o 16:45 będzie można obejrzeć western - Siedmiu wspaniałych. O 20:00 - Cztery wesela i pogrzeb, 22:10 - Polowanie na "Czerwony Październik".

Dopiero od 25 grudnia czeka nas prawdziwa ofensywa programowa. Od 8:00 do 8:55 zostaną wyemitowane dwa odcinki serialu animowanego Szczenięce lata Toma i Jerrego. O 8:55 film rodzinny - Świąteczna ucieczka, 10:40 - Ekspres polarny, 12:30 - Loch Ness, 14:20 - W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju!, 16:10 - Harry Potter i komnata tajemnic, 20:00 - Pada Shrek, 20:25 - Vinci, 22:30 - Świadek koronny.

W ostatni dzień świąt 26 grudnia od 8:00 do 9:20 pokazane zostaną cztery odcinki serialu animowanego Szczenięce lata Toma i Jerrego. O 09:45 - Sindbad: Legenda siedmiu mórz, 11:15 - Agencie, podaj łapę, 13:00 - Skok przez płot, 14:35 - Charlie i fabryka czekolady, 16:40 - Czego pragną dziewczyny, 18:35 - Pada Shrek, 20:00 - Godziny szczytu II, 21:50 - Dowód życia.

Stacja TVN po raz pierwszy od kilku lat nie zorganizowała imprezy sylwestrowej. W środę 31 grudnia o 16:55 obejrzymy polski film Vinci. O 20:00 - Jackie Chan: Pierwsze uderzenie, 21:35 - Superprodukcja, 23:20 - Austin Powers II: Szpieg, 00:55 - Bliźniacy.
/Media2.pl/
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Anu$$ia »

A Kevin sam w domu? :P W sumie co rok puszczają ten same filmy.. Nie raz im sie zdarzy tylko coś nowego :)

[ Dodano: 26-11-2008, 19:04 ]
Ale Kevin sam w domu to chyba na polsacie jest puszczany?
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Joan »

Anu$$ia pisze:A Kevin sam w domu?
To polsat
Nic ciekawego znów.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Anu$$ia »

Ale pewnie i tak bede ogladala Kevina z moja rodzinką :D Chyba,ze bedzie coś naprawde super w tym czasie :d
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Magda M »

a "Ja Ci kocham a Ty śpisz" ????????? Titter, widzisz to??? Nie zobaczymy gazeciarza na rowerze? :beczy: :d


Co do imperez sylwestrowych to ... ave TVN! :wink2:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: vanity »

Aro pisze:14:20 - W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju!,
To mogę oglądać co roku 8)
Aro pisze:20:25 - Vinci
chętnie sobie odświeżę

I to by było na tyle z w/w propozycji
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Łukasz »

Nie bardzo rozumiem. TVN zorganizuje Sylwestra?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Aro »

Nie. Tam bez sensu napisali, że TVN nie będzie organizował sylwestra pierwszy raz od lat. Pierwszy raz to organizowali w zeszłym roku. :D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Titter »

Magda M pisze:a "Ja Ci kocham a Ty śpisz" ????????? Titter, widzisz to??? Nie zobaczymy gazeciarza na rowerze? :beczy: :d


Co do imperez sylwestrowych to ... ave TVN! :wink2:
To samo chcialam napisac! :d Gdy tylko zobaczylam ten temat pomyslalam o JCKATS :p Zdaje sie ze rok temu tez tego nie bylo w tv. Szkoda, to taki fajny film :d
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Łukasz »

Aro pisze:Nie. Tam bez sensu napisali, że TVN nie będzie organizował sylwestra pierwszy raz od lat. Pierwszy raz to organizowali w zeszłym roku. :D
Oby! Inaczej spędziłbym Sylwestra z Królikiem Bugsem :ha:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Aro »

Filmowe święta z TVP1

Na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Nowy Rok telewizyjna Jedynka przygotowała interesująca ofertę filmową, w której znajdą się animacje dla dzieci, filmy dla całej rodziny oraz miłośników mocnych wrażeń.
Wigilia
W Wigilię, TVP1 zaprasza do obejrzenia parafrazy "Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa - "12 wieczorów wigilijnych" oraz wzruszającej opowieści "Święta Rodzina". Tego dnia widzowie obejrzą również komedię romantyczną "Powiedz tak" z Jenifer Lopez i Matthew McConaughey. Jedynka poleca także film Stevena Spielberga - "1941".

Boże Narodzenie
W Boże Narodzenie Jedynka zachęca do obejrzenia filmu animowanego dla całej rodziny - "Happy wkręt". Perypetie ambitnego i szybkiego samochodu Zygzaka będzie można zobaczyć w filmie "Auta".

Pojawi się także druga część przygód, nieco rozkojarzonego kapitana Jacka Sparrowa z Johnym Deppem, Orlando Boomem i Keirą Knightley - "Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka". Natomiast wielbiciele mocnych wrażeń i Stevena Seagala, w filmie "Bestia", będą towarzyszyli byłemu agentowi CIA Jakowi Hopperowi w pełnej niebezpieczeństw wyprawie do Tajlandii.

W wieczornym kinie TVP1 w drugi Dzień Świąt szalone przygody sympatycznego taksówkarza z Marsylii w "Taxi 3", komedia romantyczna "Czterdzieści dni i czterdzieści nocy oraz pełen brawury film "Mściciel", w którym rolę główną zagrał Jean–Claude Van Damme.

Sylwester
W Sylwestrowy wieczór Jedynka zaprasza wielbicieli mocniejszych wrażeń. W Sylwestrowym Maratonie Filmowym widzowie zobaczą: komedię grozy "Mumia" (z Rachel Weisz i Brendanem Fraserem), "Pociąg śmierci" z Piercem Brosnanem w roli głównej oraz "Wyspę węży" - przerażające przeżycia turystów podczas spływu afrykańska rzeką.

Świąteczna Jedynka to także specjalne wydania seriali: "Klan" i "Plebania" oraz programów: "Jaka to melodia?" i "300 procent normy". Nie zabraknie także spotkania z bohaterami "Londyńczyków" i "Ojca Mateusza". W sylwestrowy wieczór TVP1 zaprasza tradycyjnie na "Szopkę sylwestrową", a po północy na "Toast noworoczny z Jedynką" i "Szopkę noworoczną", której autorem jest Marcin Wolski.
/media2.pl/
Będzie równiez "Kogel - Mogel" i z tego bardzo się cieszę. To moja ulubiona polska komedia. Z pewnością zobacze. Poza tym mam zamiar zobaczyć"Opowieści z Narnii" i "Piratów z Karaibów" bo tych części nie widziałem.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: magda s »

czyli jak co roku jedna wielka kupkaaa,odgrzewane kotelciki i nudexxx.kogel-mogel takze moja ulubona polska komedyja, ale litości w tym roku na tvp 2 było juz co najmniej 5 raazyyy ii jeszcze w swietaaaa.szkoda ze zadnych nowosci z kin nie ma. :?
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Co ciekawego w święta 2008 w tv?

Post autor: Meg »

Z chęcią zobaczę Piratów z Karaibów oraz Powiedz tak... a jeśli chodzi o resztę ...ale to już było... :dj:
ODPOWIEDZ