Powrót Tarkana

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Powrót Tarkana

Post autor: Marcin A. »

baker pisze:na szczescie znalazlam juz kilku sympatyków Tarkana, nawet na tym forum :)
Ja również znam wienego fana Tarkana z forum...zresztą większość z Was Go zna-ma imię na literę A.,pracuje w radio i mieszka w Warszawie... :D :D :D
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Powrót Tarkana

Post autor: baker »

Marcin A. pisze:
baker pisze:na szczescie znalazlam juz kilku sympatyków Tarkana, nawet na tym forum :)
Ja również znam wienego fana Tarkana z forum...zresztą większość z Was Go zna-ma imię na literę A.,pracuje w radio i mieszka w Warszawie... :D :D :D
a to ja nie tego znam. :razz:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Powrót Tarkana

Post autor: Bob »

Klilka kawałkow /tych tanecznych /ma genialnych, świetne górki, można się rzczywiście wyszaleć na parkiecie.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Powrót Tarkana

Post autor: baker »

Bob pisze:Klilka kawałkow /tych tanecznych /ma genialnych, świetne górki, można się rzczywiście wyszaleć na parkiecie.
to, co? jestesmy umowieni? ;)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Powrót Tarkana

Post autor: Bob »

W tzw długi łykend mam wolne dziś i w poniedziałek resztę tyram 8) . Ale na pewno kiedyś ...gdzieś w ok. Kraka. Trzymam za słowo.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Powrót Tarkana

Post autor: Michael »

baker pisze:na szczescie znalazlam juz kilku sympatyków Tarkana, nawet na tym forum
Jeśli o mnie chodzi,to nie kolekcjonuję jego płyt tyle,że podobają mi się orientalne wstawki w utworach.Z repertuaru Tarkana podobał mi się "Simarik",ale bardziej jako cover "Kiss,kiss" Holly Valance 8)
Jeśli jesteśmy juz przy Holly, to 4 lata temu zapytana o Edytę w "Interaktiv"(VIVA) ciepło się o niej wypowiedziała,tylko szkoda,że krótko :P
ODPOWIEDZ