RDN - 31.03

Wiadomości na temat Edyty.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: RDN - 31.03

Post autor: Titter »

Ja wywiadu nie sluchalam, jakos mi sie nie chcialo. Jak widac dobrze, bo tylko bym sie denerwowala jakoscia przekazu :P Bardzo mnie cieszy zerwanie wspolpracy z MP. Mam nadzieje, ze to rowniez koniec piosenek w stylu L. i S. :D
Paweł_
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:14

Re: RDN - 31.03

Post autor: Paweł_ »

A mnie sie teraz przypomina George Michael: zerwanie kontraktu, pozniej zakręcone, eksperymentalne, niekoniecznie udane: Freeeek, Shot the Dog a pozniej.... taka fajna płyta w stylu starego dobrego Georga. :smile: Może będzie podobnie?
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: RDN - 31.03

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

mnie sie marzy powrot Adasia Sztaby do zespolu Edi , wogole rok 1999 to chyba najlepszy rok dla Edi , miala swietny zespol i byla po prostu boska... i te fajne 3 panie z chorkow byly boskie i krzysiu pietrzak, no moze wspolpraca z Rubikiem i Cyganem... achh marzenia
ale jednoczesnie zaluje ze ta plytka sie nie ukaze, bo sexuality i linatique mnie sie podobaly
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: RDN - 31.03

Post autor: ANETA »

Edyta w wywiadzie wcale nie powiedziala ze nie wyda plyty z Mathplanete. Płyta wyjdzuie a potem ukaze sie (niewiadomo kiedy) jej solowa płyta na która Edyta juz ma pomysł ale nci nie zdradzi.
Jejciu, jeden rzuci hasło ze płyty nie bedzie i reszta za nim, psychologia tłumu ....
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: RDN - 31.03

Post autor: B@r »

ANETA pisze:Edyta w wywiadzie wcale nie powiedziala ze nie wyda plyty z Mathplanete. Płyta wyjdzuie a potem ukaze sie (niewiadomo kiedy) jej solowa płyta na która Edyta juz ma pomysł ale nci nie zdradzi.
Ech, to to tyle dobrze, ze plyta wyjdzie.

Czy jest jeszcze ktos, kogo zerwanie wspolpracy z Mathplanete NIE cieszy?? Czy tylko ja?

A w ogole to Dare jest czlonkiem Mathplanete, chyba z nim Eda nie zerwala wspolpracy? :P
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: RDN - 31.03

Post autor: aduja »

Magda pisze:Czy jest jeszcze ktos, kogo zerwanie wspolpracy z Mathplanete NIE cieszy?? Czy tylko ja?
Ja. Ten krok Edyty oznacza, ze o plycie mozemy w dalszym ciagu jedynie pomarzyc.
ANETA pisze:Edyta w wywiadzie wcale nie powiedziala ze nie wyda plyty z Mathplanete. Płyta wyjdzuie a potem ukaze sie (niewiadomo kiedy) jej solowa płyta na która Edyta juz ma pomysł ale nci nie zdradzi.
Jejciu, jeden rzuci hasło ze płyty nie bedzie i reszta za nim, psychologia tłumu ....
Psychologia, nie psychologia.

Specjalnoscia Edyty sa pomysly i obiecywanie. A jaki pomysl zrealizowany? 3 plyty studyjne z calkiem nowym materialem w ciagu 15 lat kariery. No, juz 16-u. No comments.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: RDN - 31.03

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

wlasnie , wysluchalem wywiadu Edyty i Edyta wyraznie mowi ze , najpierw wyjdzie jej zapowiedziana plyta z Mathplanete a dopiero pozniej zajmie sie czyms innym!!!

wiec czekamy , klubowa plytka , jak ja sie ciesze , sadze ze taka jednorazowa odskocznia dobrze nam wszystkim zrobi , a potem bedzie juz tylko lepiej
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: RDN - 31.03

Post autor: aduja »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:wlasnie , wysluchalem wywiadu Edyty i Edyta wyraznie mowi ze , najpierw wyjdzie jej zapowiedziana plyta z Mathplanete a dopiero pozniej zajmie sie czyms innym!!!
Uwierze, jak zobacze te plyte. 8) Edyta potrafi bardzo ladnie opowiadac.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: RDN - 31.03

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Darek w tym wywiadzie mowi ze skonczy jakas plyte z jakims Grzeskiem Piotrowskim , o jakiej plycie mowa, bo ja w calym wywiadzie nie slyszalem slowa ani jednego na temat konca wspolpracy z M. czy ktos moze to wyjasnic
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: RDN - 31.03

Post autor: B@r »

aduja pisze:Specjalnoscia Edyty sa pomysly i obiecywanie. A jaki pomysl zrealizowany? 3 plyty studyjne z calkiem nowym materialem w ciagu 15 lat kariery. No, juz 16-u. No comments.
Dokladnie. Porownajmy sobie z dorobkiem Mariah Carey w ciagu tylu samu lat, a ona wspoltworzy kazda plyte (wspolpisze muzyke, pisze teksty, produkuje, aranzuje itp.), do tego remixy nagrywa. Nie kupuje gadki Edy o dazeniu do perfekcji, np. Mariah nagrala w takim tempie mase swietnych plyt. Czyli da sie.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: RDN - 31.03

Post autor: ANETA »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:wlasnie , wysluchalem wywiadu Edyty i Edyta wyraznie mowi ze , najpierw wyjdzie jej zapowiedziana plyta z Mathplanete a dopiero pozniej zajmie sie czyms innym!!!
Wlasnie, widze ze niedokladnie sluchacie :roll:
Ja juz chce cokolwiek od Edyty wkoncu a o profesjonaliźmie niech juz sie nie wypowiada bo przypuszczam ze ma na mysli bardzije zebranie ludzi sobie do współpracy niz sam fakt wejscia do studia i nagrania. Mariah Carey jest dowodme ze co roku mozna wydawac cudowne płyty, bardzo profesjonalne, tylko trzeba chciec. chyab tylk ofani Edyty Górniak są tak nauczeni cierpliwosci bo inni przypuszczam juz by sobie takiego artyste odpuscili ....
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: RDN - 31.03

Post autor: aduja »

To, zdaje sie, Krzysiu F sluchal jako jedyny z odbiornika radiowego, nie z sieci, i on tez napisal:
KrzysiekF pisze:koniec wspolpracy z mathplanete
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: RDN - 31.03

Post autor: KrzysiekF »

To jest chyba logiczne, że to koniec współpracy z MATHPLANETE skoro Darek wyraźnie powiedział , że skończy płytę z jakimś innym muzykiem Piotrkowskim...Wniosek jest jeden...albo Edyta&Darek nie chcą pracować z muzykami albo Skuter&Klero nie chcą współpracy z Edytą.
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: RDN - 31.03

Post autor: aduja »

KrzysiekF pisze:To jest chyba logiczne, że to koniec współpracy z MATHPLANETE skoro Darek wyraźnie powiedział , że skończy płytę z jakimś innym muzykiem Piotrkowskim...Wniosek jest jeden...albo Edyta&Darek nie chcą pracować z muzykami albo Skuter&Klero nie chcą współpracy z Edytą.
E, dla mnie to nie jest logiczne.

To w koncu padlo stwierdzenie o koncu wspolpracy z Mathplanete wprost czy nie?
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: RDN - 31.03

Post autor: witold »

witold pisze:Oj, boje sie ze masz duzo racji w tym co piszesz. Edyta tak sobie gada o procesie tworczym i premierze plyty aby dodac sobie odwagi. To sie nazywa pozytywne planowanie...
A otrzymywanie postow od fanow nazwalbym... pozytywnym komunikowaniem sie z nami

Sorry, jesli zranilem czyjes uczucia, ale nie moge oprzec sie wrazeniu ze Edyta jednak zyje w innym swiecie niz reszta z nas.
Kinga, to co napisalem, to bylo troche ironicznie na temat obiecywania "na wyrost" lub "pozytywnego planowania" jak ja to nazwalem lub inaczej: "ze Edyta jednak zyje w innym swiecie", co to samo oznaczalo i nie mialo nic wspolnego z tym, co Ty probujesz mi sugerowac.
kinga pisze: A Edyta rzeczywiście żyje w innym świecie, świecie show businessu, który rządzi sie swoimi prawami, a o którym większość z nas podejrzewam nie ma pojęcia. Tak więc zastanówcie się czasem nad wypowiadanymi slowami
Ja wiem w jakim swiecie zyja artysci/piosenkarze i nie musisz mi tego przypominac.
Mozesz bronic Edyty, to Twoje dobre prawo, ja tez jej bronie jak uwazam to za sluszne, ale chyba nie zaprzeczysz, co zreszta wielu tutaj pisze i co ja mialem przede wszystkim na mysli, ze Edyta czesto obiecywala wydanie plyty (LP), ktora nb. jeszcze sie nie ukazala lub zmienia plany z dnia na dzien i to co powiedziala dzisiaj do wszystkich, jutro juz bylo nieaktualne. A wiec nie napisalem tutaj jakiejs zmyslonej historii.

Ja chetnie przychodze na te forum, ale nie chcialbym miec wrazenia, ze wszystko co tutaj napisze bedzie krytykowane tylko dlatego, ze wyrazilem swoje zdanie, ktore nie musi zgadzac sie z innymi. I nie musze byc zaraz przywolywany do porzadku, abym sie zastanowil co mam pisac, bo nic takiego nie napisalem, tylko prawde we troche zaowalowanej formie. Nieprawdaz?

Prosilbym o troche obiektywizmu z Twojej strony jako administratora. Nie moze byc tak, ze jedni administratorzy pisza, ze chetnie widziani sa nowi forumowicze ktorzy czynnie udzielaja sie na forum, a ich koledzy probuja co odwazniejszych (ktorzy maja swoje zdanie) "gluszyc" i tym samym zniechecac ich do aktywnego udzialu w forum.
ODPOWIEDZ