RDN - 31.03

Wiadomości na temat Edyty.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: RDN - 31.03

Post autor: kinga »

Prośba do Ciebie Mist i wszystkich forumowiczów: piszcie w postach coś więcej niż tylko same emotki, ok?

Robson, dziękuję ze cieple slowo :) Jesteś kochany, ale nie musisz mnie bronić :) Buźka :*

witold pisze:Mnie sie wydaje, ze jest wystarczajaco duzo miejsca dla obydwu stron Jak sie chce, to zawsze mozna sie ulozyc i zyc w symbiozie mimo roznicy zdan czy pogladow.
Witold, mnie też się tak wydaje :) Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: RDN - 31.03

Post autor: B@r »

Piter pisze:a Aprillis?
Nie. Ja naprawde chce uslyszec efekt wspolpracy Edy z Mathplanete - cala plyte.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: RDN - 31.03

Post autor: dorota »

a ja chce usłyszeć jakąkolwiek płytkę Edyty w tym dziesięcioleciu
moze byc nawet z MP,bo na inną i tak nie ma widoków :roll:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: RDN - 31.03

Post autor: Marcin A. »

Wg mnie Darek w tym wywiadzie dał do zrozumienia,że współpraca z Mathplanete juz zakończona.Mogę jednak się mylić,choć wolałbym nieeee....
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: RDN - 31.03

Post autor: Titter »

Niech ktos powie: KONIEC czy NIE? bez zartow prima aprilisowych? Ja mam nadzieje, ze koniec..
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: RDN - 31.03

Post autor: aduja »

Z jednej strony byloby fajnie, z drugiej nie. No bo gdyby tak bylo, to przyszlosc plyty znowu niepewna, ale z drugiej - powinno sie skonczyc. Dla dobra Edyty. I naszych uszu. 8)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: RDN - 31.03

Post autor: ANETA »

Moze współpraca zakończona bo płyta już gotowa ??? (tak wiem, łudze sie hehehe :P ) a na koncertach ich nie potrzebuje bo Sexuality moze spiewac i bez nich, wystarczy ze linia melodyczna z playbacku poleci.
Ja nie usłyszałam tego ani z wypowiedzi Darka nie wywnioskowałam ze to juz koniec ale moze jednak mam kiepski słuch i zdolnosc kojazenia i inni lepiej to usłyszeli.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: RDN - 31.03

Post autor: Mist »

kinga pisze:Prośba do Ciebie Mist i wszystkich forumowiczów: piszcie w postach coś więcej niż tylko same emotki, ok?
Wiesz, to byl chyba jedyny post, ktory napisalam i ktory zawieral tylko emotikony. Nie nabijam sobie w ten sposb postow.

Moglam napisac: Zgadzam sie z Toba. Ale to bylby suchy komentarz.

Dzieki za zwrocenie uwagi Kinga.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: RDN - 31.03

Post autor: Marek »

Edyta nie konczy wspolpracy z Mathplanete :!: płyta ma się ukazać w tym roku przed wakacjami a także zostanie wydana solowa płyta Pani Edyty Górniak
Zaśpiewa również piosenkę do kolejnej kreskowki...*

*info z wywiadu
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: RDN - 31.03

Post autor: KrzysiekF »

Marek pisze:Edyta nie konczy wspolpracy z Mathplanete :!: płyta ma się ukazać w tym roku przed wakacjami a także zostanie wydana solowa płyta Pani Edyty Górniak
Zaśpiewa również piosenkę do kolejnej kreskowki...*

*info z wywiadu
To czekamy na płytki:)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: RDN - 31.03

Post autor: B@r »

Marek pisze:Edyta nie konczy wspolpracy z Mathplanete płyta ma się ukazać w tym roku przed wakacjami a także zostanie wydana solowa płyta Pani Edyty Górniak
No to skad w takim razie pomysl, ze w radiu RDN mowila o koncu wspolpracy? Czy winny tu slaby zasieg i odbior i trudno bylo zrozumiec co mowiono? Moze "koniec wspolpracy" oznacza ze nagrywaja razem jedna plyte, a nie ze zerwali teraz wspolprace?
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: RDN - 31.03

Post autor: Marrcino »

Marek napisał/a:
Edyta nie konczy wspolpracy z Mathplanete płyta ma się ukazać w tym roku przed wakacjami a także zostanie wydana solowa płyta Pani Edyty Górniak


No to skad w takim razie pomysl, ze w radiu RDN mowila o koncu wspolpracy? Czy winny tu slaby zasieg i odbior i trudno bylo zrozumiec co mowiono? Moze "koniec wspolpracy" oznacza ze nagrywaja razem jedna plyte, a nie ze zerwali teraz wspolprace?
A ja słyszałem jednoznacznie,że współpraca skończona(choć Klero i Skuter sa nadal jego przyjaciółmi) Mimo to CD sie ukaże tylko ze Darek skończy ją produkować z jakimś innym muzykiem.Ze maja tyle utworów,że bedzie az za dużo na tę płytę. :)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: RDN - 31.03

Post autor: monia80 »

Jezu jestem w dziesiatym niebie po tym co tu przeczytalam wlasnie -wkoncu koniec Mathaplanete :grin: :grin: :grin: :grin: super to najcudowniejsza wiadomosc. :D
Po kija wogle bylo tworzyc ten zespol od poczatku mi nie pasowly te typy przy Edzi :P a po kija w sexuality caly ten skuter sie wtracal tylko zniszczyl piosenke.
Wkoncu Edytka bedzie wydawac swoja wlasna plyte :) :) :) i te piosenki, ktore wlasnie u niej kocham i za ktore ja pokochalam.
Ja ogromnie uwielbialam jak Edytka wspolpracowala z tymi paniami fajnymi z choru jedna taka dosc gruba i wtedy byl przy Niej Adas Sztaba i Pietrzak ten sklad byl wtedy poprostu kapitalny dla Eduni -byloby przecudownieie ,gdyby Edusia powrocila do tego wlasnie skladu!!!
ale jestem podjarana straszliwe sie ucieszylam ta wiadomoscia dzisaj:grin: :grin: :grin:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: RDN - 31.03

Post autor: KrzysiekF »

monia80 pisze: Ja ogromnie uwielbialam jak Edytka wspolpracowala z tymi paniami fajnymi z choru jedna taka dosc gruba i wtedy byl przy Niej Adas Sztaba i Pietrzak ten sklad byl wtedy poprostu kapitalny dla Eduni -byloby przecudownieie ,gdyby Edusia powrocila do tego wlasnie skladu!!!
ale jestem podjarana straszliwe sie ucieszylam ta wiadomoscia dzisaj:grin: :grin: :grin:
Na pewno nie wróci bo to niemożliwe...Cerekwicka jest zajęta swoją karierą, Szarmach nagrywa płytę i śpiewa w drodze do gwiazd...to samo Krzysio Pietrzak
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: RDN - 31.03

Post autor: Magda M »

hehe widze ze wszyscy kochamy Mathplanette :lol: Jesli to prawda ze Edka przestaje z nimi grać. albo jesli to prawda ze Edka wyda 2 płytki bo jedna "solową" a drugą ze Skuterami to mnie to cieszy, pod warunkiem ze do solowej sie porządnie przełozy, jak to gdzies Piter napisał: wole czekac długo na coś porządnego anizeli krótko na cos co nie bedzie zbyt ciekawe... ;)

a co do Mathplanette to [z całym szacunkiem dla nich] - mysle ze oni raczej winni szukac wspołpracy z Tatianą Okupnik i stworzyć BLue Cafe 2 a nie z Edką której głos zupelnie nie pasuje do ich "gatunku" :D
ODPOWIEDZ