Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Doda

Post autor: betka »

No cóż.... szkoda, że to nie Edyta.
Nie zmieniam zdania- dla mnie Doda nie umie śpiewać, nie twierdzę, że nie ma słuchu i żadnych umiejętności... Moje uszy po prostu kaleczy - dźwiękiem, dykcją, angielskim... Do Edyty się nigdy nawet nie zbliży.

Ale robi bardzo dużo projektów, takich, jakie trafiają do wszystkich. I niestety z niechęcią przyznam, że "zatańczę z aniołami" sobie kilka razy zanuciłam (chociaż to kiepska piosenka tak naprawdę).

Edyta może i pracuje ale robi nie to, co powinna. Ja zawsze twierdziłam, że wystarczy, kiedy śpiewa- ale jeśli śpiewa w kółko te same piosenki (covery też wałkuje te same) to jednak czasem świeży materiał byłby miłym prezentem.
A mogłaby śpiewać wszystko... Tyle pięknych płyt z tym nieziemskim głosem... nie ma sprawiedliwości na świecie.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda

Post autor: Piter »

Ta piosenka ze Smolastym to taki repertuar dla dzieci i młodzieży.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda

Post autor: Kamui Shiro »

Lubią tez starsi, np. taka znajoma mamuśka.
A to Doda czy Smolasty wykonują jakąś muzyke pod doswiadczonych starców poza tym?
betka pisze: 18 sie 2023, 19:38 No cóż.... szkoda, że to nie Edyta.
Nie zmieniam zdania- dla mnie Doda nie umie śpiewać, nie twierdzę, że nie ma słuchu i żadnych umiejętności... Moje uszy po prostu kaleczy - dźwiękiem, dykcją, angielskim... Do Edyty się nigdy nawet nie zbliży.

Ale robi bardzo dużo projektów, takich, jakie trafiają do wszystkich. I niestety z niechęcią przyznam, że "zatańczę z aniołami" sobie kilka razy zanuciłam (chociaż to kiepska piosenka tak naprawdę).

Edyta może i pracuje ale robi nie to, co powinna. Ja zawsze twierdziłam, że wystarczy, kiedy śpiewa- ale jeśli śpiewa w kółko te same piosenki (covery też wałkuje te same) to jednak czasem świeży materiał byłby miłym prezentem.
A mogłaby śpiewać wszystko... Tyle pięknych płyt z tym nieziemskim głosem... nie ma sprawiedliwości na świecie.
Znowu to dziecinne porownywanie jakbysta mieli lalki Barbie i Cindy w przedszkolu...
Subiektywnie nie lubię aktualnie obu pan.
Obiektywnie - Doda zrobila wielki powrot i co z tego czy Edzia lepiej czy gorzej, jak wlasciwie to wcale.
A naprawde trzeba kazdego z kazdym porownywac w taki sposob? jest miejsce dla wszystkich.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Doda

Post autor: betka »

Kamui Shiro pisze: 14 wrz 2023, 13:45
Znowu to dziecinne porownywanie jakbysta mieli lalki Barbie i Cindy w przedszkolu...
:-D :-D

a ja nie wiem co jest złego w porównywaniu... mam jakiś gust i dlaczego mam przyklaskiwać czemuś, co mi się nie podoba a wręcz drażni i męczy?

Będę porównywać, choć nie ma czego = to jasne.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda

Post autor: wodawodnista »

Ten bełokot o beztalenciu Dody jest absolutnie nudny.

7 singlem-teledyskiem "Bez ciebie chce żyć wiecznie" w remixie Gromee'ego. Teledysk się kręci. Dowaliła erę :edi: Chociaż myślę, że moglaby dać po prostu reedycję z 3-4 piosenkami, które odrzuciła. Jedna z moich ulubionych piosenek z Aquarii.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda

Post autor: wodawodnista »

Piter pisze: 28 sie 2023, 18:45 Ta piosenka ze Smolastym to taki repertuar dla dzieci i młodzieży.

Trochę tak, ale nie ma wstydu jakiegoś. To jest podobny poziom do tego co Edyta zrobiła z kimś tam niedawno. 8 klipów w 2 lata to coś bo to w sumie będzie 8 z tym co napisałem wyżej.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda

Post autor: Piter »

A ten nowy program na Polszicie z nią oglądasz?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda

Post autor: wodawodnista »

Piter pisze: 22 wrz 2023, 14:42 A ten nowy program na Polszicie z nią oglądasz?
nieeeeeee, ale 12 krokow tez nie ogladalem. tylko urywki jak sie napatoczyly na yt
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda

Post autor: wodawodnista »

AQUARIA PODWÓJNIE PLATYNOWA.

4 PAZDZIERNIKA REEDYCJA-DELUXE z 5 nowymi piosenkami min ze Smolastym.

Super!

Wiec nie sadze aby sobie odpuscili i nie dali jeszcze kolejnego klipu na sylwestra.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda

Post autor: wodawodnista »

Meloda Ta potrójnie platynowa.
Zatańczę z aniołami platynowe.
Pewnie już wiesz platynowe.

:PP

A wcześniej ktoś pisal, że to podobne ostatnie podrygi do ery My :lol3:

+

Wczoraj pojawiło się najnowsze notowanie OLiA – oficjalnej listy airplay w Polsce. Na szczycie zestawienia znalazł się duet Dody i Smolastego – “Nim Zajdzie Słońce” zajęło pierwsze miejsce, będąc najczęściej granym utworem w polskich radiach w zeszłym tygodniu. Już sam ten fakt jest ważnym momentem w karierach obu artystów, gdyż jest to pierwszy raz, gdy utwór zarówno Dody czy Smolastego znalazł się aż tak wysoko; ale jest też ważnym momentem dla polskiego przemysłu muzycznego! “Nim Zajdzie Słońce” jest bowiem pierwszym polskim utworem, które znalazło się na #1 każdej z trzech najważniejszych list przebojów w Polsce:

OLiA – oficjalnej liście airplay, sporządzanej i publikowanej przez Związek Producentów Audio-Video na podstawie odtworzeń w stacjach radiowych,
OLiS – single w streamie, sporządzanej i publikowanej przez Związek Producentów Audio-Video na podstawie odsłuchań w serwisach strumieniowych,
Poland Songs, sporządzanej i publikowanej przez przez amerykański magazyn „Billboard” na podstawie danych o sprzedaży cyfrowej i odsłuchań w serwisach strumieniowych.


Elfi gang Dody zaliczył w 2 lata 7 przebojów, a Melodia Ta osiągnęła prawie, że poziom Nie daj się
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda

Post autor: wodawodnista »

NIESTETY, reedycja Dodarii mnie nie powalila :beczy:

Nie otwieram oczu jest niezłe, te raperskie to nuda a te po angielsku to brzmią rzeczywiście jak odrzuty. Ale i tak fajnie, że dała fanom tyle ile mogła

Hook "Mama" to jakies zapożyczenie z lambady czy co? Zaraz bedzie plagiatos jak z To jest To z Diamond Bitch.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Nowy Singiel Premiera "Ty i Ja"

Post autor: wodawodnista »

Enjoy, w końcu wydała coś konstruktywnego!

https://www.youtube.com/watch?v=DGUr-qeVPQc
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Doda

Post autor: Grzegorz »

Nie żałuję to jak dla mnie najlepszy z bonusów.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda

Post autor: wodawodnista »

Grzegorz pisze: 07 paź 2023, 13:27 Nie żałuję to jak dla mnie najlepszy z bonusów.

Wszystkie są spoko, ale żadna nie rzuca na kolana jak 3/4 wersji podstawowej.

Trasa ruszyła wczoraj. Zawiodłem się, bo promowała ją w Dream Show jako trasę millenium a tak naprawdę to NIC się tam nie dzieje, zero żywej scenografii, wszystko z telebimów...

Jednak. 7 teledysków (nim zajdzie słońce wliczając), trasa, 2 reality, masa występów publicznych, tryliony wywiadów. Jej fani są zaspokojeni aż po bol brzucha, jest bardzo pracowita. Co dalej? Chyba niewiele. Mają być kosmetyki w przyszłym roku do marki suplementów co wydała, "Mama" jest kolejnym singlem, ale nie wiem czy klip będzie, cholera wie. Obstawiam, że jeszcze się pyknie na kolejny singiel na sylwestra i tak zakończy erę Aquarii. Jednak nie rzucałbym się, bo powiedziała, że budżet już dawno został przekroczony na klipy. Wszystko zależy od sprzedaży reedycji, bo koncerty się sprzedają same.
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Doda

Post autor: fookmetoo »

Po dłuższym czasie mogę stwierdzić, że cały ten album jest średni. Produkcja czysta, syntetyczna, płytka. Teksty średnie. No ale w sumie to od czasów Mandaryny nikt nie zrobił płyty tanecznej i przystępnej. Dodatkowo, o Dodzie nigdy nie było cicho. Nadal pierze intymne brudy wszędzie gdzie się da, nadal najlepiej wychodzi jej budowanie rozgłosu wokół siebie, tylko tym razem muzyka zdaje się być ciekawsza od życia prywatnego i jest jakiś tam sukces.
ODPOWIEDZ