Edyta w Universalu?

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Michael »

ArO pisze:Kontrakt ma być 4-letni na dwie polskie płyty
Szkoda,że postawili taki warunek.Zdecydowanie wolę Edytę po angielsku 8)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: ANETA »

Kazda wytwórnia teraz dla Niej dobra, do Pomatonu i Virgin Edyta nie wróci. A wiec pozostają tylko Universal, BMG i Sony Music.

Oby to była prawdziwa wiadomosc i Edyta nagrała płyte na miare Dotyku (wokalnie) i odniosła BIG Sukces ! :D
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Monika23 »

Jesli to sie okaze prawda, to bede b. szczesliwa.
Uwielbiam Edyte po polsku :grin: <jupi>
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: vanity »

wiadomośc o tyle dobra, że jeśli ten kontrakt podpisze to będzie musiała wydać te 2 płyty w 4 lata. jeśli polskie płyty - to gorzej bo co wtedy z angielskimi piosenkami - choć to pewnie bez znaczenia, skoro Flinta (nie wiem jaka wytwórnia ale bez znaczenia) czy inni wykonawcy nagrywają mieszanki polsko angielskie - to i Edce by nie zabronili....
najgorzej to mi się z tym newsem kojarzą dwie sprawy - co z EG Prod. ? czyżby koniec snów o samokontroli i promowaniu talentów? czy też połączy kontrakt 2 firmy? co na to Kubiak? choć on to pewnie się zgodzi, zgarnie forsę i może w końcu się go pozbędzie.... no i opinia o Universalu. z tego co wiem, czytając wywiady tych i owych wykonawców .... ci co mogą spierz.... ają z niej.... a to nie nastraja optymistycznie...
do Opola niedaleko, przekonamy się co w trawie piszczy... oby było dobrze...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: B@r »

Mi to sie marzy Sony i Tommy Mottola w roli mentora Edy. :D Promowac ludzi to on potrafi...

Faktycznie, jak napisano, realia rynku sie wkradly i E.G. Production potrzebne jest wsparcie. Pytanie ile kontrakt dalby Edzie wolnego wyboru i niezaleznosci (i czy E.G. Prod. by przetrwalo pod skrzydlami wytworni). Moze przynajmniej ukazalaby sie plyta, hcociaz boje sie ze jesli na 4 lata kontrakt, to pierwsza plyta za rok, nastepna za 3...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: dorota »

jezeli edyta wyda dwie płyty w 2 lata to ja będe bardzo happy, dotychczas wydawała płytki średnio co 4 lata więc to i tak bedzie niezłe tempo,
tylko znając edyte, być moze bedzie chciała zerwać kontrakt po pierwszej płytce, to nie jest wykluczone :roll: no i wtedy trochęsobie poczekamy na następną........... :lol:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: grzechoo »

Nie wiem jak jet w Univeraslu, dobrze czy źle, ale E.G. Productions do tej pory wydało dwa single, wliczając Krople Chwil to 3 i na tym się skończyło.Zero promocji, zero teledysków, więc dobrym rozwiązaniem jest powrót do wytwórni, która zadba o to co się Edi nieudawało bądź niechciała np wydawać na to kasy. Już jakiś czas temu pisałem Edyto wracaj do korzeni i do wytwórni. Mój apel został wysłuchany (bo najpierw news, że będzie płyta w starym stylu, a teraz być może zwiąże sie z Universalem) :P :grin:
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: magda s »

a ja sobie pomyślałam,że po prostu jeszcze NIC nie nagrała :twisted: :evil: więc zanim wejdzie do studia zanim coś nagra,ble ble ble...to minie troszkę czasu...wiec nie ma co się cieszyć...chyba ,że nagrała cokolwiek u siebie i to jakiś zalązek materiału nowego,ale u siebie to pewnie sexuality i tym podobne powstawały więc ja podziękuję za taki materiał :!:

[ Dodano: 2006-05-20, 10:53 ]
p.s. co to za bez sensu % :?:
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Gabra »

Byłoby świetnie, ale ile w tym prawdy?
A ,,polskie płyty" to ja rozumiem, ze bez zamierzonych ataków na rynek zagraniczny, ale chyba nikt jej nie zabroni do tego nagrać piosenek w innym języku? Przecież "Perła" też była polska, bo wydana tylko na nasz rynek?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: ANETA »

Czyli wszystko co nagrala w EG Productions przepadnie? Moze i lepiej jesli to ,,hity" pokroju Sexuality. Nawet jesli podpisze z Universalem kontrakt to jakies 2 lata mamy z bani, Ona w takim tempie nagrywa płyty.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: mancia »

ANETA pisze:Czyli wszystko co nagrala w EG Productions przepadnie? .
Hehhe wiesz w sumie nie wiemy co i ile tego naprawdę nagrała.Może się okazać ,że to tylko Sexuality i Lunatique :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Marek »

Piter pisze:
Madziorek888 pisze:
O Matko! szok!!! to straszne Najgorsza wiadomość jaką ostatnio słyszałam. Edyta w szponach Kanclerzowej i Puczyńskiego nie wierze w to co czytam, czyzby za mało keszu wywineli na lewo że jeszcze chcą z Edzi wyłuskać? przeciez to najgorsza polska fima fonograficzna. Mieli kiedys najlepszą plejadę gwiazd
rodowicz,hey,kowalska,bartosiewicz,rotary,przemyk,closterkeller,kukulska,firebirds, big day,virgin,ich3 itp sama śmietanka ico im z tego zostało? jak to swiadczy o firmie? wybaczcie ale wiem co mówie nasłuchałam sie o tej firmie z pierwszej ręki, dlatego twierdze ze to zgua dla Edzi...
Tak jak pisze homerowa Kanclerzowa nie pracuje już w Universalu. Mimo to ja też wiele złego słyszałem o tej firmie, o niej i o BMG.
Ja słyszałem również jak źle mówiono o tej firmie ale tylko z ust Wiśniewskiego!
Katarzyna Kanclerz już nie pracuje w tej firmie, zresztą całe to zamieszanie wokół jej osoby że niby ona tak straszna i ma szpony jak Wrocławia do Warszawy moim zdaniem jest przesadzona i wyimaginowana! Wiadomo że gwiazdy mają swoje kaprysy, zachcianki, wymagania i również pomysły. Pani Katarzyna sprowadzała ich na ziemie i wprowadzała zasady gry według swojego uznania. Niestety kapryśne gwiazdeczki zaczęły skakać, płakać i drzeć ubrania ze złości że nie jest tak jak oni chcą. Później były wywiady w gazetach jaka to Katarzyna K. jest okropna, że ma szpony i w ogóle krzyczy głośno! Miałem okazje przeczytać wywiad przeprowadzony w Gali z Panią Katarzyną K. i zapoznaniem się również w Gali ze zdaniem Wiśniewskiego! Polecam :) Szkoda tylko że „mity” o Pani Katarzynie przesiąkły umysły ludzi, czytelników i słuchaczy.


EDYTO PODPISUJ KONTRAKT Z UNIVERSALEM!!!


Obrazek
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Piter »

Mój mózg nie przesiąkł. Ostatnio czytałem wywiad z Kanclerz w Angorze i był całkiem do rzeczy. Mądra baba!
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Gabra »

Na muzyce sie zna. albo znala, bo obrony Mandaryny nie rozumiem :?
ale to ona odkryla Kowalska, wyciagnela Heya, wiec jednak cos tam wdziecznosci powinno byc :D
a Universalowi potrzeba artystow odnoszacych sukcesy. moze Edi sie tam uda?
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: aduja »

Wyglada na to, ze ta kobieta [Kanclerz] wie, jak odniesc sukces, niewazne czy z Mandi, czy z Wiskiem, czy z Hej.

Ja czekam na ponowny sukces Edyty.
ODPOWIEDZ