Edyta w Universalu?

Wiadomości na temat Edyty.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: magda s »

wygląda na to,że Edycie się nie udało samej zamieszać na rynku,promocja w programach śniadaniowych okazała sie jednak za mała :? mam nadzieje,że powrót do dużej wytwórni nawet universal(chyba gorzej niż z Kubiakiem byc nie może co?) umozliwi Jej powrót na rynek muzyczny :!: może Eurowizja za rok co :!: :?: ;)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Marrcino »

magda s pisze:może Eurowizja za rok co
W zyciu!!! Po co tam pojedzie. Watpie zeby poprawiła swoje drugie miejce.

Teraz jej glownym zadaniem jest nagrywanie płyt dla cierpliwie oczekujacych fanów. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: vanity »

marrcino pisze:magda s napisał/a:
może Eurowizja za rok co


W zyciu!!! Po co tam pojedzie. Watpie zeby poprawiła swoje drugie miejce.
wolałabym nie. niech się do tego kiczu nie pcha. Eurowizja to chyba jedyny rejon Edyty w którym przez nikogo nie jest krytykowana. niech tak zostanie. niech Eurowizja juz na zawsze kojarzy się z klasą, a nie porażką upadającej gwiazdy.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Marcin A. »

O kurczątko-ciagle nie ma potwierdzenia o tym kontrakcie.Tak bardzo bym chciał,aby to była prawda....
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Aro »

Pan Ostrach podobno był pytany o sprawę, ale milczy. Myślę, że jeśli to prawda to przed podpisaniem nie powiedzą niczego.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Titter »

Ja mysle, ze predzej napisze cos na blogu niz nam powie :P
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Marcin A. »

Titter pisze:Ja mysle, ze predzej napisze cos na blogu niz nam powie :P
Titter-kocham Cię kobieto za inteligencję. Młaaaaa.... 8) 8)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Mist »

magda s pisze:może Eurowizja za rok co
no co Ty... przeciez Eurowizja jest na tak marnym poziomie... Calkowicie sie skundlila...
Ogladalam dzisiaj, ale przede wszystkim ze wzglegu na zjadliwe komentarze Terrego Wogana. :D

O wystepie pana Orlosia powiedzial "Obudz sie chlopcze" i mial facet racje!!! :572: Zenada.


Co do kontraktu, niech podpisze, byleby wydawala plyty i miala porzadna promocje!!!

Nie wiem, ale ja jakos nie moge sie powstrzymac od parskania pod nosem, ze wszystkie dotychczasowe pomysly skonczyly sie jedynie na slowach... wspolpraca z Mathplanete, wlasna wytwornia marzen... ehhh Edycie niczego ostatnio nie udaje sie doprowadzic do konca.
Mam gleboka nadzieje, ze plotka stanie sie prawda. I chocby Edke stado diablow gonilo do roboty, bede jeszcze ich z gwizdkiem dopingowac!!!! Niech wycisna z niej siodme poty!!! :D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: ANETA »

Jestem prawie pewna ze warsztaty wokalne tez sie nie odbędą. Ona uwielbia składac obietnice których nie dotrzymuje. Ja tego nie rozumiem, juz w lipcu tamtego roku w Łomzy mówiła ze płyta ma byc wrzesien-październik a mamy prawie czerwiec nastepnego roku a o płycie ani słychu ani widu. Co ona tam miała zamiar wydac w tym październiku jesli nawet teraz twierdzi ze plyta nie jest dokończona i wogóle perwnie Jej wypociny (o ile były) z Mathplanette ujżą światło dzienne. Czasem bym Ją za takie gadanie ..... aaaa!!! Nie wytrzymam. Moze teraz z tym Universalem cos pokombinuje i wreszcie pokaze kto w tym kraju rządzi !!!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: grzechoo »

ANETA pisze:Moze teraz z tym Universalem cos pokombinuje i wreszcie pokaze kto w tym kraju rządzi !!!
Nie kto inny jak bracia Kaczyńscy :563:
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Madziorek888 »

Marek pisze:Ja słyszałem również jak źle mówiono o tej firmie ale tylko z ust Wiśniewskiego!
Katarzyna Kanclerz już nie pracuje w tej firmie, zresztą całe to zamieszanie wokół jej osoby że niby ona tak straszna i ma szpony jak Wrocławia do Warszawy moim zdaniem jest przesadzona i wyimaginowana! Wiadomo że gwiazdy mają swoje kaprysy, zachcianki, wymagania i również pomysły. Pani Katarzyna sprowadzała ich na ziemie i wprowadzała zasady gry według swojego uznania. Niestety kapryśne gwiazdeczki zaczęły skakać, płakać i drzeć ubrania ze złości że nie jest tak jak oni chcą. Później były wywiady w gazetach jaka to Katarzyna K. jest okropna, że ma szpony i w ogóle krzyczy głośno! Miałem okazje przeczytać wywiad przeprowadzony w Gali z Panią Katarzyną K. i zapoznaniem się również w Gali ze zdaniem Wiśniewskiego! Polecam Szkoda tylko że „mity” o Pani Katarzynie przesiąkły umysły ludzi, czytelników i słuchaczy.


EDYTO PODPISUJ KONTRAKT Z UNIVERSALEM!!!

Mareczku!
Tak jak napisałeś, miałeś okazję "przeczytać" w gazecie wywiad z Panią Kanclerz. No właśnie .... i tu jest pies pogrzebany.... Nie zapominaj proszę, że nie wierzy się w 100% w to co piszą różnego rodzaju brukowce, czy nawet gazety uchodzące za te z "wyższej półki". Nie zapominaj również, że to jedna wielka manipulacja. Któż w wywiadzie dla poczytnego pisma zniszczyłby swój autorytet i przyznałby się do matactw, oszustw i wydałby się na pośmiewisko środowiska i społeczeństwa???.

Oczywiście prawda zapewne leży po środku jeżeli chodzi o konflikt z Wiśniewskim.
Jednak nie daj się omotać i nie dawaj wiary w to, co czytasz. Powinieneś wiedzieć chociażby na przykładzie Edyty, że gazety napiszą mimo wszystko i tak, to co będa chciały. W przypadku Edzi skrupulatnie ją niszczą wypisując brednie, ale nie oznacza to, że w innym wypadku nie działa to na odwrót, czyli że zbytnio kolorują i ukazują w zbyt pozytywnym świetle niektóre postacie show biznesu.

Z różnymi osobami dyskutowałam na temat tej firmy. od wielu lat z wielką uwagą śledzę poczynania Pani Kanclerz i rozwój tej firmy. Jeszcze za czasów jej raczkowania, kiedy to Uniwersal nazywał się jeszcze Izabelinem. Nie raz miałam przyjemność rozmawiać na ten temat z różnymi ludźmi sceny i to takimi, którzy należeli do Uniwersalu. Oni również nie przychylnie wypowiadali się na temat tej firmy a w szczególności kierownictwa niestety... Może cię rozczaruje, ale od dziecka mam nakierowany pogląd na tą sprawę, nasłuchałam się tyle, że uszy puchły. i wiem co mówię, moja rodzina była przez wiele lat związana z ta firmą.

Dlatego uwierz nie "mity" przesiąknęły umysły ludzi, ale niestety wbrew Twojemu rozczarowaniu smutna i gorzka prawda.

Jeżeli zaś chodzi o to, że Pani Kanclerz opuściła progi tej wytwórni, owszem słyszałam. Jednak, co do słuszności decyzji jakoby Edyta miała podpisać kontrakt to nie wiem, czy to słuszna decyzja. ale oczywiście to jej prywatne sprawy i mi nic do tego, i tak zrobi jak zechce.. mam tylko nadzieję ze sie nie rozczaruje...
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Marek »

Madziorku nie znam osobiście Pani Kanclerz a jedynie zapoznałem się z jej wywiadem. Nie przystaje oceniać osoby po ocenach innych ludzi. Jeżeli nawet jest taka "zła" jak jest ogólnie przyjęte to już jej nie ma w Universalu więc nic złego Edycie nie zrobi ;)

Pozdrawiam Obrazek
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Dobi »

ANETA pisze:(...) i wreszcie pokaze kto w tym kraju rządzi !!!
No właśnie ciekawe kto, bo napewno nie Edyta... 8)

I raczej nie będzie już nigdy rządziła. Nie pomoże jej już nawet żadna wytwórnia.
Ona jest po prostu skończona w Polsce jako wokalistka.

Podpisanie kontraktu z wytwórnią płytową wiązałoby się również, z przyznaniem do błędów. Nie udało się jej wypromować hitu, nie nagrała żadnego teledysku, w ogóle nie zrobiła NIC.
Szczerze wątpię czy Edyta jest w stanie przyznać się do tak ogromnej porażki.
Ewelinka
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 11 kwie 2006, 19:13
Lokalizacja: Z Daleka...

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Ewelinka »

A mi sie te zmainy nie podobaja...
zmiana repertuaru, wytworni itp.
im wiecej zmian tym duzej na ta plyte sie bedzie czekac....
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Estratos »

Dobi pisze:zczerze wątpię czy Edyta jest w stanie przyznać się do tak ogromnej porażki.
juz zwalila wine na Mathplanete. Ona sie jeszcze nigdy nie przyznala do bledu i dlatego tak marnie konczy.
ODPOWIEDZ