Edyta w Universalu?

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Kamui Shiro »

Wielu wielkich, a nawet mniejszych artystów podźwigneło się z długoletniego okresu porażek i chudych lat... dlaczego Edyta miałaby się nie odbić :] zresztą zawsze może podarować sobie r"rządzenie" i zająć się czymś niekomercyjnym ;)

na razie na polskim rynku rządzi chyba z wokalistek Doda, nie widzę nic złego w tym, że Edyta nie jest na miejscu kogoś takiego :smile:

Whitney na przykład z wielkiej gwiazdy i wspaniałej diwy stała się prawie nikim, jeśli chodzi o "rządzenie" w aktualnym świecie muzycznym - słychac o niej głównie z okazji afer rodzinno-narkotykowych i przeróbek... a mimo to większość normalnych ludzi szanuje ją za jej dawne dokonania. Podobnie pewnie będzie z Edytą, z tym, że Edycie przydałby się jakiś jeden naprawdę wielki, nowy hit. Coś w stylu "We Belong Together" czy "My Love Is Your Love" (nie mówię, że podobne muzycznie, ale podobnie pozwalające jej zaistnieć na stałe w muzyce pop ostatnich lat). Niechby i milczała przez 5 lat, byleby nagrała coś naprawdę porządnego, a nie jakieś Cygańskie serca...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: vanity »

Kamui Shiro pisze:Wielu wielkich, a nawet mniejszych artystów podźwigneło się z długoletniego okresu porażek i chudych lat... dlaczego Edyta miałaby się nie odbić :] zresztą zawsze może podarować sobie r"rządzenie" i zająć się czymś niekomercyjnym
no przecież zajęła się czymś niekomercyjnym i jak to się skończyło to wiemy...
Kamui Shiro pisze:na razie na polskim rynku rządzi chyba z wokalistek Doda, nie widzę nic złego w tym, że Edyta nie jest na miejscu kogoś takiego
wiesz wydaje mi się, że Doda zastąpiła Edytę na tym miejscu. róznica jest chyba tylko taka, że Doda wie co robi, a Edyta mówiła jedno a robiła drugie.
Kamui Shiro pisze:Niechby i milczała przez 5 lat, byleby nagrała coś naprawdę porządnego, a nie jakieś Cygańskie serca...
nie przesadzajmy, Cygańskie serce to był dobry "comeback".
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Kamui Shiro »

Nie chodzi o dobry, tylko o świetny. A jak na razie cała Polska tego nie nuci, nawet teledysku do tego nie ma chyba. A mi się to "Cygańskie" tak sobie podoba ^^' zresztą słyszałem tylko raz, jak śpiewała je w Opolu.

Trudno mówić, że Doda ją zastąpiła, skoro mają różne style i w czasie, kiedy Rabczewska debiutowała i odnosiła pierwsze sukcesy, Edyta robiła sobie przerwę. Na pozycji diwy, chluby eurowizyjnej i znanej za granicą gwiazdy chyba nikt Edyty jeszcze nie zastąpił... chyba że według niektórych Kasia Cerekwicka :lol:


Lepiej chyba, żeby była niekomercyjna i niepopularna niż komercyjna i niepopularna ;)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Dobi »

Kamui Shiro pisze:A jak na razie cała Polska tego nie nuci, nawet teledysku do tego nie ma chyba.
To niestety prawda... :?
Nie rozumiem zachowania Edyty. Dwa poprzednie (beznadziejne) single zostały wydane na singlu i trafiły do sprzedarzy. Co prawda zalegają na pólkach w sklepach muzycznych ale grunt, że są i może je kupić.
"Cygańskie Serce" jest jak narazie najlepszym utworem wydanym od czasu "Lunatique". Może Edyta czeka po prostu, na wyniki konkursu premier. Czy ma szansę wygrać trudno powiedzieć.

Jeśli zamierza powrócić do rządów w Polsce, singiel powinien trafić do sklepów, a teledysk do telewizji... ;)

Tak a propo. Czy poltka o rzekomym kontrakcie z Universalem potwerdziła się?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Aro »

Dobi pisze:Czy poltka o rzekomym kontrakcie z Universalem potwerdziła się?
Chyba należy to jednak traktować jako plotke. Dostałem to info od kogoś z prasy, ale potem już zero jakichkolwiek informacji na ten temat. Wcale nie jest powiedziane, ze takich rozmow nie bylo tyle tylko, ze nic wielkiego z nich nie wyniklo.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: coctu »

Michal pisze:Ona sie jeszcze nigdy nie przyznala do bledu i dlatego tak marnie konczy.
bardzo trafnie to ujeles michal.
to wlasnie jej braki charakteru nie pozwolily jej zostac gwiazda na skale swiatowa. glos ku temu miala.

o powodzeniu lub porazce nie decyduje talent czy inteligencja, a charakter czlowieka. edyty ulomnosci charakteru wszyscy znamy, wiec nie dziwmy sie ze nie odniosla sukcesu na miare jej glosu i talentu oraz nie ludzmy sie stale, ze go jeszcze odniesie.

jaka wytwornia plytowa bedzie chciala inwestowac w piosenkarke, ktora nie przebila sie na rynku europejskim, a w polsce znana jest ze skandali, universal? nie wierze w cuda.

mnie jako fance pozostalo czekanie na wydanie nastepnego singla, udzielenie nastepnego wywiadu na temat diet lub innych dupereli i ludzenie sie :d
to tak jak z naszymi "niedoszlymi mistrzami swiata w pilce" - wielkie marzenia, duzo robienia wiatru i brak ochoty do pracy. Typowy koktail na gwiazdora podworkowego :P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: Kamui Shiro »

Moim zdaniem dwa poprzednie single nie były beznadzeijne :] takie po prostu mało przebojowe, chociaz Sexuality mi nawet na poczatku wpadało do ucha ^_^

A ludzie z ułomnościami charakteru są tacy... ludzcy ;) :3

może z Edytą będzie tak jak z Kasią Figurą - sukcesu w Hollywood nie udało jej się odnieść, ale jednak po jakimś czasie zyskała szacunek i ma na swoim koncie prawdziwe artystyczne osiągnięcia, więc tamte porażki nie są dla niej takie ważne. Wystarczy tylko nagrywać dobre piosenki :hellobaby:

a ja tylko czekam na ten duet z R. Kellym czy coś :d słyszeliście, że R. Kelly ma komponowac dla Edyty, nie? xD
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Universalu?

Post autor: vanity »

Kamui Shiro pisze:A jak na razie cała Polska tego nie nuci, nawet teledysku do tego nie ma chyba. A mi się to "Cygańskie" tak sobie podoba
juz o tym mówiłam wcześniej, mnie się piosenka podoba, ale myślałam że weźmie piosenkę która od razu wpada do ucha. ale występ bardzo dobry. natomiast to że nie ma teledysku, to wina Edyty i nikogo więcej.
Kamui Shiro pisze:Trudno mówić, że Doda ją zastąpiła, skoro mają różne style i w czasie
miałam na myśli raczej ciągłe bycie w mediach, plotki, głupie wywiady, zachowania itd itp. Edyta dalej to ciągnie, ale nie ma równowagi artystycznej, Doda jest kontrowersyjna ale produkuje się zawodowo jak nigdy w życiu.
Kamui Shiro pisze:może z Edytą będzie tak jak z Kasią Figurą - sukcesu w Hollywood nie udało jej się odnieść, ale jednak po jakimś czasie zyskała szacunek i ma na swoim koncie prawdziwe artystyczne osiągnięcia, więc tamte porażki nie są dla niej takie ważne.
tak ale ona cały czas pracowała w Polsce. przecież nie rzuciła jednego by robić drugie.
Kamui Shiro pisze:Wystarczy tylko nagrywać dobre piosenki :hellobaby:
to jest problemem. Edyta się obija. albo popracuje chwilkę i coś tam coś tam.... nie ma efektów pracy. singiel jeden drugi czy trzeci to za mało. trzeba całej płyty i serii koncertów. u Edki są jakieś przypadkowe koncerty i przypadkowe piosenki
ODPOWIEDZ