Sosnowiec 10.06.06

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Monika23 »

marrcino pisze:Plyta powinna sie ukzac we wrzesniu-pod koniec. Ma cudowne piosenki na nowa plyte napisane przez amerykanskich kompozytorow. Powiedziala ze po prostu takich piosenek jeszcze nigdy nie miala. teraz jedzie do krakowa nagrywac Cyganskie serce i wkrotce powinno leciec w radiach (w RMFce tez).
CUDOWNIE !!! :hura:
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Invisible »

Bardzo cudownie... Już nie mogę się doczekać nowej płyty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EDYTA RLZ!!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: vanity »

dzięki za relacje. same dobre wiadomości, no może z tą Eurowizją to muszę się zastanowić czy to dobrze czy nie (jeśli to nie był żart) :D
Slawek15
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2006, 16:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Slawek15 »

Ale nowosci CUDOWNIE....................................................... :-DMoje serce tak wyschniete :beczy: znowu napelnia sie MILOSCIA :lol:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

cudowne relacje , a z ta Eurowizja to wiecie , na you tube jest jakis wywiad z Edka

tu link http://www.youtube.com/watch?v=ugF-BLbr ... %20gorniak

(pomijajac duet z Madonna i role z boskim Leo ) pani prowadzaca czyta co na Edyty temat powiedziala jakas wrozka i... tak bylo wywrozone ze do 2010 roku Edyta zostanie megagwiazda i najbogatsza kobieta showbiznesu w Polsce i najbardziej znana Polka na świecie !!!wec wygrana na Eurowizji murowana i wielkie sukcesy p przeciagu najblizszych 3 lat... do boju Edi oooo do boju Edi oooo bedziemy z Toba bo jestes najlepsza i o zwyciestwo grasz :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Aro »

A mi smutno, ze nie miałem okazji spotkać Edyty za sceną. Liczyłem na to bo jeszcze nie mam autografu ani zdjecia. Ehh. ;(
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Estratos »

Edyta spiewala jeszcze "sleep with me" :-)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Marrcino »

:edi: Zdziwiło mnie jak ludzie reagowali na Edyte. Nie spodziewalem sie tak ciepłego przyjecia. Po prawie kazdej piosence wszyscy krzyczeli Edyta Edyta. A najwieksze brawa dostała po To nie ja. Aha i ludziska domagali sie zeby zaspiewala Moj sokole a ona: ze nie zaspiewa bo nie ma Miecia. :lol3: Bisowała chyba dwa razy. Naprawde atmosfera super. :-)

:edi: Edyta na poczatku była bardzo powazna. Powiedziala ze jak ludzie sie rozstaja to powinni myslec o dzieciach. Bo one sa najwazniejsze. Ze jezeli dziecko zyje bez ojca albo matki to jest kaleka,ze to sie odbija na jego całym zyciu. I wszyscy zaczeli bic brawo i krzyczec Dziekujemy!!! Fajne to było.

:edi: Pozniej Edyta zaspiewala szybsze Jak najdalej,Jestem kobieta,Do grajacej szafy,I feel good i caly czas zartowala,usmiechala sie.Mówila o hymnie i o tym ze chyba wyda jakas płyte ze szlagierami dla kibiców (bo jacys tam z tyłu spiewali) :-D Pytała sie czy zauwazylismy ze schudla do Playboya :)

:edi: Bardzo fajny koncert. I te górki-spiewała swietnie.Bardzo mi sie podobały maxymalnie rockowe wykonania Linger i HH&L. Edyta az w pewnym momencie ukleknela i spiewala na kolanach takie gory ze az dech zapieralo... :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: B@r »

Litania, Linger, Do Grajacej Szafy - a niech mnie, czemu tego nie bylo w Chi Town???!!! ;(
marrcino pisze:Ma cudowne piosenki na nowa plyte napisane przez amerykanskich kompozytorow.
Ooo, fajnie, chociaz pewnie z banku.
marrcino pisze:Ogolnie mowila ze z Matghplanete sie rozstala bo za wolno pracowali.
Hehe, a ona to tempo niby ma zawrotne w wydawniu plyt? :D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Bob »

Nawet nie wiecie jak wam zazroszczę zwłaszcza tych kawałkow których nigdy na żywo nie słyszałem, min Szafy < Cygańskiego serca, no Litanię kiedyś widziałem w Metrze na żywo, ale teraz to pewnie bym był w niemałym szoku...Szczęściarze.Chyba w końcu zrozumiała , ze najbardziej kofane to polskie kawałki, które można momentami wspólnie pośpiewać i poszaleć przy nich , pewnie jeden z najlepszych jesli nie najlepszy koncert tej dekady.Dla Darcia mogłaby zaśpiewać kiedyś z dedyakcją np NWI....Ostrzyłem sobie zęby na koncert warszawski 25,06 ale niestety rozczarowanie bo zamknięty
A tak wogóle to przez jakiś przekaz telepatyczny :?: z mojej strony Edyta zaśpiewała właśnie w.w kawałki, bo miałem napisać na Forum o właczeniu do stałego reperuaru min Litanii ;)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: grzechoo »

Z tą Eurowizją to chyba jest żart. Chyba, że Edyta chce udowodnić, że trzynastka nie jest pechowa (za rok minie 13 lat od Eurowizji) :ha:
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Madziorek888 »

Tak bardzo chciałam być na tym koncercie. :beczy: Niestety muszę przyznać, że to pierwszy koncert od ponad roku który musiałam ominąć. Bardzo bardzo mi żal... :beczy: :beczy: Już to sobie wyobrażam jak tam musiało być... bajecznie.......
Zalewałabym się łzami w niektórych momentach ze szczęścia i ze wzruszenia. Teraz zalewam się łzami z żalu że mnie tam nie było i kiedy czytam wasze relacje... a kiedy przeczytałam jak Edyta mówiła o Tacie... Łzy same cisną się do oczu.

No i jeszcze jedno...znów nie dane było mi spotkać Robsonka i Onyxa i poznać ARO.. No cóż? Trudno! Może następnym razem.
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: egrata »

Więc teraz ja.

pomimo, że już wszystko zostało napisane i wszystko opisne, to ja dodam tyle, że było: magicznie, bosko,ciepło i edytowo. To był mój 3 koncert Edyty i już muszę przyzynać, że był najlepszy. Mam ok. 200 zdjęć i 5 filmików.
Edyta pytała się kto przyszedł z ciekawości, kto z nudów a kto z miłości. Oczywiście ja zaliczam się do trzeciego wariantu więc darłam się jak wariatka. Warto było, bo mam 2 zdjęcia z Edką (wszyłam fatalnie :beczy: ) i 3 autografy ( w tym dwa z dedykacją) i wspomnienie, że mogłam tak blisko niej być. Czuję , że gardło daje teraz o sobie znać.:)
Koncert był przecudowny. Zwłaszcza gdy usłyszałam "To nie ja", już na pierwszym dzwiękach poryczałam się jak małe dziecko, bo nigdy, przenigdy nie pomyśłam, że usłyszę to na żywo, gdyż Edyta już tej piosenki nie wykonuje. A "Litania " i cudownie, jajcarsko wykonane "Do grającej szafy grosik wrzuć" poprostu powaliły mnie z nóg. Edyta powiedziała, że to były przygotowane dla nas niespodzianki. Co do Eurowizji to ja nie odebrałam tego jako żartu. Edyta powiedziała, że mamy to zachować w tajemnicy , bo nie chce przez 12 m-cy być pytana tylk o jedno. Nawet sobie nie wyobrażacie jak ludzie bili brawo i krzyczeli "Edyta"gdy powiedziała, że będzie startowała. Nie dopuszczali jej do głosu tak wiwatowali. A ona tak bardzo sie cieszyła. Nawet zapytała się:"cieszycie się?" :) Było widać, że dobrze się czuła na tym koncercie, była taka rozluźniona i nawet się wygłupiała. A na końcu przy bisie jak rzuciła się na kolana i śpiewała klecząc, no rewelacja. Bisowała dwa razy i chyba nie spodziewała się, że będą dwa bisy bo nie miała przygotowanej piosenki na tę okoliczność. Po długich negocjacjach z publicznością , Darek wybrał piosenkę i Edyta w drugim refrenie pomyliła tekst, sama się z tego śmiała.:)
W trakcie koncertu koło mnie kręciła się jej menagerka, więc zapytałam czy Edyta wyjdzie po nim , odpowiedziała,że tak. Więc gdy się koncert skończył coś ok. 22:40 udaliśmy się w najbardziej prawdopodobne miejsce gdzie Edyta by mogała do nas wyjść i to był strzał w 10-tkę, ponieważ po pokazie sztucznych ogni Edyta do nas przyszła. Ale najbardziej krytycznym momentem były właśnie te ognie, ponieważ Edyta stała na schodach tego baraku ( nie wiem jak nazwać "to coś") a my jak wariaci krzyczeliśmy do niej, machaliśmy aby przyszła i baliśmy się, że tego nie zrobi. Ale jest tak kochana, że jak już się pojawiła, to powiedziała :"przecież nie mogłabym do Was nie wyjść". Dostalam jako pierwsza autograf i zdjęcie. Gdy zapytałam ją czy wchodzi na nasze forum to odpowiedziała, że :"czasami". Pytała się czy podoba się nam "Cygańskie serce" a my chórem odpowiedzieliśmy, że :"tak" Ucieszyła się. Ja jej zagwaranowałam że na pewno wystąpi w Sopocie bo ciągle ślemy sms-y, więc Kochani abym nie skompromitowała się w oczach Edyty, bierzcie komórki w łapki i wysłajcie sms-ki :)
Pierwszy raz miałam taki osobisty kontakt z Edytą i płykałam .wpatrzona w nią, każde jej słowo. Każdemu dała autograf, nie odmówiła zdjęcia. Na koniec gdy odchodziła to powiedziała, że 18 czerwca będzie w "Dzień dobry TVN" więc mamy oglądać. Życzyła bezpiecznej drogi i powiedziła, że będzie za nami tęsknić.
Cieszę się, że było tak mało fanów,bo gdyby było więcej to pewnie nie miałabym takiej mozliwości zobaczyć jej i dotknąć. Ale jestem samolubna. :ha:

Jeszcze jedno. Publiczność z Sosnowca jest bombowa. Byłam na wielu koncertach, wielu gwiazd ale tak jak umią się bawić sosnowiczanie to żadna inna publiczność nie umie. Jestem pełna podziwu. Zachowali się super.

To by było na tyle. Zdjęcia umieszczę później, ponieważ jestem niewyspna i muszę wziąć szybko prysznic. . Przyjechałam do domu o 00:30 a zasnęłam dopiero ok.04:00, oczywiści z wrażenia.
Pozdrawiam i dozobaczenia na następnych koncertach. Pozdrawiam Mariusza hejka
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Kasia »

marrcino pisze:Bardzo mi sie podobały maxymalnie rockowe wykonania Linger i HH&L.
ejj :!: Super :!: Ja chce usłyszac :!!! :ddd


W ogóle dzieki za te ralacje. Ja sie wzruszyłam czytając to a co by było jakbym tam była :!: :shock: :) fajknie że Edka jest w formie, tylko sjak tak zartowała ciągle mam nadzieje ze z płytą nie zartowała :P :) I musi byc super :) Mam tez nadzieje ze piosenki nie bede tylko o miłosci i rozstaniach , aloe ze bedą jakies niosące pewną treść :)

Dzięki ludziska. Teraz załuje ze mnie tam nie było :P
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: egrata »

Kasia pisze:Dzięki ludziska. Teraz załuje ze mnie tam nie było :P
żałuj , żałuj bo naprawdę jest czego
Zablokowany