Sosnowiec 10.06.06

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Aro »

Jeżeli ktoś ma ochotę to zapraszam do wyrażenia swojej opini o wystepie Edyty w sosnowieckim serwisie gdzie jest podsumowanie weekendowych imprez http://www.sosnowiec.info.pl/modules/ne ... hp?id=5185

Może jeszcze kiedyś Edytke zaprosza. :P


A na jednym z sosnowieckich serwisów ktoś napisał:
Festyn z okazji Dnia Hutnika byl zdecydowanie lepszy od Imprezy w Parku Sieleckim. Szczerze mówiąc nighdy za specjalnie nie przepadałam za Edytą Górniak, ale zawsze ją szanowałam i uważam ją za naprawdę mądrą i inteligentną osobę. Bardzo fajnie się wczoraj bawiłam i ciesze się, że z Sielca wróciłam na Zagórze :)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: monia80 »

Madziorek888 pisze:Tak bardzo chciałam być na tym koncercie. :beczy: Niestety muszę przyznać, że to pierwszy koncert od ponad roku który musiałam ominąć. Bardzo bardzo mi żal... :beczy: :beczy: Już to sobie wyobrażam jak tam musiało być... bajecznie.......
Zalewałabym się łzami w niektórych momentach ze szczęścia i ze wzruszenia. Teraz zalewam się łzami z żalu że mnie tam nie było i kiedy czytam wasze relacje... a kiedy przeczytałam jak Edyta mówiła o Tacie... Łzy same cisną się do oczu.

No i jeszcze jedno...znów nie dane było mi spotkać Robsonka i Onyxa i poznać ARO.. No cóż? Trudno! Może następnym razem.
Madziorku kochna u mnie bylo doslownie to samo calutki wieczor przeplakalam zawsze ,kiedy Edusia ma koncert a mnie nie ma to cos okropnego -niesamowicie jest mi smutno placze jak bobr :beczy: :beczy: i zawsze juz mam takie cos tak sobie przyjelam, ze jak zaczyna sie koncert edzi to ja lacze sie z Nia z Wami i puszczam calutka Perle. Zamykam pokoj -nie ma mnie dla nikogo- zamykam oczy i przenosze sie jakby tam duchem i tak probuje to przetrwac.
Ja az sie boje ,bo teraz juz w sobote edziunia moja gdzie?...a w krakowie :( :( moim miescie juz sie boje wiem ,ze znow bede plakac, ze bedzie piekielnie mi smutno. i 23 czerwca tez krakow - to jest okropne do przezycia ,ale juz niedlugo licze dni tygodnie- do grudnia i koncze etap zycia w londynie i wracam na stale do Polski-koniec :!: bede jedzila na kazdziutki koncert Edzi nadrobie tyle lez wylanych i przytule sie wkoncu do edzi i zrobie sobie z nia zdjatko ,bo tak bardzo tego pragne i werze ,ze wkoncu po takim czekaniu to sie uda.
Chcialbym tak strasznie wkoncu poznac Madziorka, Monie 23 ,Aguss i innych forumowiczow ktorych nie mialm okazji osobiscie spotkac.
Madziorku glowa do gory ty pewnie pojedziec na koncert do Krakowie- bedzie dobrze-ja sie lacze w cierpieniu z tymi ,ktorzy nie bede mogli byc w krakowie. :( :( :(
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Estratos »

hmm...

Dziwi mnie dobor repertuaru troszeczke. Skoro Edyta mowila o smierci ojca to dlaczego chwile pozniej spiewala "I feel good"?

Albo oddzielamy sfere zawodowa od prywatnej albo uwazniej dobieramy repertuar. 8P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: B@r »

Michal pisze:Dziwi mnie dobor repertuaru troszeczke. Skoro Edyta mowila o smierci ojca to dlaczego chwile pozniej spiewala "I feel good"?
No dziwne, ale moze to na takiej zasadzie jak to, ze w ogole spiewala koncert.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: DeathlySilence »

A pamiętacie jak w czasie pomarańczowej rewolucji na Ukrainie - Edyta 'śpiewając' "Impossible" wtrańcała pewne hasełka ku pokrzepieniu serc - a zaraz potem - impossible illogical :wink:

Repertuar na Dni Hutnika był odpowiedni - cenie Edytowe uzewnętrznianie złotych myśli płynących z serca - może nie współgrało to z imprezą, ale nie widze nic w tym strasznego.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: grzechoo »

Michal pisze:Dziwi mnie dobor repertuaru troszeczke. Skoro Edyta mowila o smierci ojca to dlaczego chwile pozniej spiewala "I feel good"?

Albo oddzielamy sfere zawodowa od prywatnej albo uwazniej dobieramy repertuar
Moze to dziwić, ale życie toczy się dalej, Edyta jest artystką i sama nieraz podkreślała, że na koncertach publiczność oczekuje róznorakiego repertuaru, co innego koncert akustyczny, tam inna atmosfera.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Estratos »

mnie sie repertuar podobal, bo moze w koncu Edyta zrozumiala, ze na otwartych koncertach ludzie chca sie po prostu bawic. A najlepiej im to wychodzi przy czyms co juz znaja.

Ja tylko czuje zgrzyt miedzy slowami Edyty a "I feel good", to wszystko.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Piter »

A ja nie lubię, gdy tę piosenkę śpiewa Edyta. Totalna nuda, a w oryginale wielki szał.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: vanity »

Piter pisze:Totalna nuda, a w oryginale wielki szał.
trochę tak. ale sexmachine to dopiero nudy...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: DeathlySilence »

Mam fragment z Rzeszowa'06 - I Feel Good - totalny szał :hellobaby:

LINK USUNIĘTY!
POZA TYM NIE NA TEMAT!
Ostatnio zmieniony 16 cze 2006, 0:15 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: egrata »

Witam wszystkich,
obiecałam Wam moje filmiki z koncertu z Sosnowca i przepraszam , żę tak późno ale nie mogłam prze 4 dni wejść na forum, nie wiem co było przyczyną.
Jeśli chcecie je obejrzeć zapraszam na moje pw i wtedy wyślę
pozdrawiam

[ Dodano: 2006-06-17, 14:18 ]
p.s. filmiki znajdują się już w dziale audio/video
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: Cypix »

A ja będę szczery i powiem, że gdy usłyszałem Litanię i To nie ja, to się trochę zaniepokoiłem. Martwi mnie wokal Edyty, ona coraz częściej pieje i się siłuje. Wiem, latka lecą, ale na youtube jest jakaś koncertowa wersja Get Here i brzmi wszystko ok, a tu taki spadek formy :?: Przecie Edyta nie ćpa, nie zalewa się trunkami, więc nie rozumiem. Tym bardziej, że ta chwilowa niedyspozyja trwa i trwa. Nie oczekuję tego, co było kiwdyś, że tak od siebie, bez niczego na 15 sekund potrafiła się drzeć, ale jakies mocne, czyste ryknięcie by mi przypasowało od czasu do czasu. I tak raz na jakiś czas usłyszec ładne i w maire mocne To nie ja, w każdym razie. Strach pomyśkleć co bedzie na płycie, tym bardziej kiedy ona będzie dostępa.
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: 1316gosiaczek »

wydaje mi sie,ze nie jest to spowodowane wiekiem(np. T Turner czy B. Strainsand mimo przekroczonej 60 nadal maja swietny glos :-) ) tylko brakiem cwiczen glosowych. Niestety, aby zachowac swoja forme nalezy cwiczyc glos regularnie -co najmniej 1 godz 2 x w tygodniu(niestety samo rozspiewanie przed koncertem nie zastepuje systematycznych cwiczen!). Do tego nalezy dodac,ze Edyta miala-do tej pory- niezbyt duzo koncertow a wykonanie L czy S (podczas promocji) odbywalo sie z playbacku( z reszta wydaje mi sie,ze Edyta nigdy ich nie wykonywala na zywo :/) M.in. dlatego np Litania moze nie brzmi tak dobrze jak np 2000
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: vanity »

Edyta już w 97 98 roku w reflektorze Canal+ mówiła że się zaniedbuje z ćwiczeniami. pozatym ktoś mówił że podczas nagrywania Perły zemdlała w studio, że nie wyrabiała wokalnie jakiejś tam piosenki... pewnie brak ćwiczeń
ja pamiętam jak czytałam gdzieś wywiad z Celiną, która mówiła że ćwiczy głos każdego dnia przez 15 minut (jak dobrze pamiętam).
widelec
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 21:26
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Jak najdalej
Lokalizacja: LAPONIA
Kontakt:

Re: Sosnowiec 10.06.06

Post autor: widelec »

poczytajcie co fani z całej europy sądzą o Edycie aktualnie:
http://www.esctoday.com/news/read/6363#react
powinna jechac!
Zablokowany