Paulla Ignasiak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: dorota »

Ravek, wyluzuj troszke :grin:
nie denerwuj się,złość urodzie szkodzi :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Grzechu »

Ravek pisze:Edycie nikt nie dorówna?? Hahahahahahahaha Wiele wokalistek Edytę przewyższa. W kroplach Chwil Edytka pokazała nam swoje zdarte gardełko. Niestety. Nie bądźcie dla niej bezkrytyczni.

Kolejna rzecz. Większość z Was piszę, że Paula upodabnia się do Edyty, że ją naśladuje. Poznajcie ją najpierw, dopiero później oceniajcie. Żałosne to, co tu czytam, nie wszystko, ale wiel z tego tak. I od razu sczezrze mówię, ja fanem Pauli nie jestem. Ale potrafię być obiektywny.

Skoro Paula ma podobną barwę głosu do Edyty to co? Ma przestać spiewać? Bo ktoś powie, że Paula ją naśladuje?

No ja wiem, teraz kazdy będzie krzyczał, że Paulę to słyszał tuzin razy i zawsze nasladowała Edyte... DObre sobie. Zastanówcie się nad sobą, bo to Wy jesteście poniekąd wizytówką Edyty. A takich nietolerancyjnych i ślepo zapatrzonych fanów Edyta chyba nie chciałaby mieć :lol: 8)

UWAŻAM, że ta piosenka jest naprawde świetna, a wokalistka niezykle uta;lentowana i oryginalna. Acha i jeszcze jedno... tak tu ktoś krytykował tekst, więc niech ta osoba wypowie się na temat tekstów Edyty na Perle... w czym niby są lepsze? No i do której piosenki Edyty podobna jest owa piosenka Pauli? Bo ja podobieństw nie widzę...
Ravek, z tym się zgodze z Tobą w 100 %
Ravek pisze:Acha... do dwóch Panów... Czy wy lubicie, jak ktoś myli Wasze imiona? To nie jest żadna Paulina, lecz Paula! To tak wolą uświadomienia Wam panowie...
Ale z tym komentem to byś se dał siana :P :wink:
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Robert »

a ja ta paule znam, pamietam ja z idola :) bardzo utalentowana wokalistka, nieziemskie glosisko, owszem, barwa podobna do edytowej, no i co? siostry minogue tez ciezkie do rozroznienia po glosie :P szkoda tylko ze nie jest taka ladna jak edyta ;) w kazdym razie zycze szczescia ;) i chcialbym uslyszec wiecej :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: B@r »

No to wypowiadam sie wedle zyczenia:czy ja gdzies napisałam ze wszystkie teksty Edyty to wielkie poematy?jesli napisałam wczesniej "gdzie podziały sie te ambitne teksty" to znaczy ze własnie ten problem zaobserwowałam.Owszem na Perle jest parę piosenek o niczym choc są tez niewatpliwie takie,ktore sa cudowne.Ale to moje zdanie,bo kazdy ma inną wrazliwosc i kazdemu co innego moze wydawac sie piekne.Mnie tekst piosenki Pauli,ktorej fragment tu usłyszelismy nie zniewala mowiac delikatnie.Ale nie widze potrzeby atakowac tych,ktorym ten tekst i cały utwor sie podoba.Troche mniej emocji na te swieta,spokojnie.
No i nie wiem czy na podstawie jednej sytuacji mozna powiedziec kto jest bezkrytycznym fanatykiem a kto nie.Ja jakos przynaleznosci swojej osoby do tego grona nie czuje.Fanatyk to osoba,ktora nie akceptuje zdania drugiej osoby w danej sytuacji.A ja szanuje Twoje ze np.tekst tej piosenki jest niesamowity choc sama uwazam inaczej.Nie narzucam nikomu swojego zdania.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: DeathlySilence »

Pauline chyba kojarze - z Idola i nietylko - w Idolu w SpinClubie śpiewała chyba Stop - i na początku też - zjechano Ją za to, że interpretacyjnie i w sposobie wykonania skopiowane przez Edytę - choc dla mnie to było coś nawet nawet na poziomie, trochę Ja Ela Zapendowska broniła, że czysto, dobrze technicznie itp. (nie ukrywała że była jej uczennicą)...
A i chyba Paula brała udział w 'drodze do gwiazed' ala Michał Wiśniewski :lol: Michał coś tam kiedys szukał nowego idola, - z tego co pamietam to ta dziewczyna uplasowała się na miejscu 2...a wygrał jakiś chłoptaś, który kariery nie zrobił...i nic dziwnego...

Paule wspominam z Idola jaka fajna laskę - fajnie śpiewała - oże troche zaciagała edytowo, ale mi to nie przeszkadzało :D

A gdzie mozna ten fragment us lłyszec, bo jak klikam link na to wyskakuje mi ta strona idolowa, i trza sms wysyłac żeby wejsc na strone płatna, a nie da sie tego fragmentu za free usłyszeć :wink: - podkreslam fragmentu...
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Robert »

http://slimak.onet.pl/_m/konekt/srw/jjj ... g10_09.asf tutaj jest wystep pauli u michalka - tu juz nie czuc absulutnie zadnego podobvienstwa do edyty
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Marek »

Robert, dzieki za link :) Podoba mi się głos Pauli i faktycznie w tym wykonaniu nie widać podobieństwa do edytowego głosu :P
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Alita »

Robert pisze:http://slimak.onet.pl/_m/konekt/srw/jjj ... g10_09.asf tutaj jest wystep pauli u michalka - tu juz nie czuc absulutnie zadnego podobvienstwa do edyty
czyli jak chce to umie nienaśladować Edyty :wink:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Piter »

Ravek pisze:Edycie nikt nie dorówna?? Hahahahahahahaha Wiele wokalistek Edytę przewyższa. W kroplach Chwil Edytka pokazała nam swoje zdarte gardełko. Niestety. Nie bądźcie dla niej bezkrytyczni.

Kolejna rzecz. Większość z Was piszę, że Paula upodabnia się do Edyty, że ją naśladuje. Poznajcie ją najpierw, dopiero później oceniajcie. Żałosne to, co tu czytam, nie wszystko, ale wiel z tego tak. I od razu sczezrze mówię, ja fanem Pauli nie jestem. Ale potrafię być obiektywny.

Skoro Paula ma podobną barwę głosu do Edyty to co? Ma przestać spiewać? Bo ktoś powie, że Paula ją naśladuje?

No ja wiem, teraz kazdy będzie krzyczał, że Paulę to słyszał tuzin razy i zawsze nasladowała Edyte... DObre sobie. Zastanówcie się nad sobą, bo to Wy jesteście poniekąd wizytówką Edyty. A takich nietolerancyjnych i ślepo zapatrzonych fanów Edyta chyba nie chciałaby mieć :lol: 8)

UWAŻAM, że ta piosenka jest naprawde świetna, a wokalistka niezykle uta;lentowana i oryginalna. Acha i jeszcze jedno... tak tu ktoś krytykował tekst, więc niech ta osoba wypowie się na temat tekstów Edyty na Perle... w czym niby są lepsze? No i do której piosenki Edyty podobna jest owa piosenka Pauli? Bo ja podobieństw nie widzę...

Acha... do dwóch Panów... Czy wy lubicie, jak ktoś myli Wasze imiona? To nie jest żadna Paulina, lecz Paula! To tak wolą uświadomienia Wam panowie...
A Paula to nie Paulina?

A kto mówi, że Edyta jest najlepsza? Znam mnóstwo o wiele lepiej śpiewających kobiet... Również teksty Edyty nieraz były głupie i prymitywne, chyba nieraz pisaliśmy o tym jak bardzo kochamy Rysia Kunce...

Paula naśladowała nawet gesty Edyty, nie mówiąc już o imidżu. Ja ją jeszcze pamiętam z Szansy na sukces, tam wyglądała, zachowywała się i próbowała śpiewać zupełnie jak Edyta. Tak czy siak, wg mnie laska jest rozmyta jak inne "gwiazdy" Drogi do gwiazd, czy tej pseudo Szansy na sukces Wiśniewskiego. Generalnie nikt nie jest obiektywny gdy wypowiada się na temat, co mu się podoba a co nie... ;)
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Jarrecky »

Piter pisze:
Ravek pisze:Edycie nikt nie dorówna?? Hahahahahahahaha Wiele wokalistek Edytę przewyższa. W kroplach Chwil Edytka pokazała nam swoje zdarte gardełko. Niestety. Nie bądźcie dla niej bezkrytyczni.

Kolejna rzecz. Większość z Was piszę, że Paula upodabnia się do Edyty, że ją naśladuje. Poznajcie ją najpierw, dopiero później oceniajcie. Żałosne to, co tu czytam, nie wszystko, ale wiel z tego tak. I od razu sczezrze mówię, ja fanem Pauli nie jestem. Ale potrafię być obiektywny.

Skoro Paula ma podobną barwę głosu do Edyty to co? Ma przestać spiewać? Bo ktoś powie, że Paula ją naśladuje?

No ja wiem, teraz kazdy będzie krzyczał, że Paulę to słyszał tuzin razy i zawsze nasladowała Edyte... DObre sobie. Zastanówcie się nad sobą, bo to Wy jesteście poniekąd wizytówką Edyty. A takich nietolerancyjnych i ślepo zapatrzonych fanów Edyta chyba nie chciałaby mieć :lol: 8)

UWAŻAM, że ta piosenka jest naprawde świetna, a wokalistka niezykle uta;lentowana i oryginalna. Acha i jeszcze jedno... tak tu ktoś krytykował tekst, więc niech ta osoba wypowie się na temat tekstów Edyty na Perle... w czym niby są lepsze? No i do której piosenki Edyty podobna jest owa piosenka Pauli? Bo ja podobieństw nie widzę...

Acha... do dwóch Panów... Czy wy lubicie, jak ktoś myli Wasze imiona? To nie jest żadna Paulina, lecz Paula! To tak wolą uświadomienia Wam panowie...
A Paula to nie Paulina?

A kto mówi, że Edyta jest najlepsza? Znam mnóstwo o wiele lepiej śpiewających kobiet... Również teksty Edyty nieraz były głupie i prymitywne, chyba nieraz pisaliśmy o tym jak bardzo kochamy Rysia Kunce...

Paula naśladowała nawet gesty Edyty, nie mówiąc już o imidżu. Ja ją jeszcze pamiętam z Szansy na sukces, tam wyglądała, zachowywała się i próbowała śpiewać zupełnie jak Edyta. Tak czy siak, wg mnie laska jest rozmyta jak inne "gwiazdy" Drogi do gwiazd, czy tej pseudo Szansy na sukces Wiśniewskiego. Generalnie nikt nie jest obiektywny gdy wypowiada się na temat, co mu się podoba a co nie... ;)
Właśnie!! A brak obiektywizmu jest spowodowany fanatyzmem 90% forumowiczów :smile:
Ja równiez pamietam Paule...i uwazam ze sposob jej spiewania i gestykulacja w pełni przypomina Edyte na scenie. Chociaz mówiąc obiektywnie, to nie ma co porownywac Edyty z Paulą...to dwa rozne swiaty. Chociaz uwazam ze Paula ma bardzo dobry głos...szkoda ze nie została zauwazona.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Grzechu »

Piter pisze:A Paula to nie Paulina?
Piter niestety nie :P
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ravek »

Widzę Grzechu, że trzymasz moją stronę "tak jakby". Aż się dziwię;) Fajnie, ze chociaz niektórzy sie ze mną zgadzają <lol>.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Grzechu »

Ravek pisze:Widzę Grzechu, że trzymasz moją stronę "tak jakby". Aż się dziwię;) Fajnie, ze chociaz niektórzy sie ze mną zgadzają <lol>.
Nie trzymam nikogo strony. Jestem OBIEKTYWNY.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: ANETA »

Robert, dzieki za link. W tej piosence równiez jej głos przypomina edytowy i nawet jak mówi ,,Zaśpiewacie ze mną?" to jest bardzo podobny i nawet śmieje się podobnie. Dziwię się tylko, że Ela Zapendowska jesli była jej nauczycielką nie powiedziała jej by nie nasladowała Edyty. Paula ma podobny głos do Edyty, ale gdyby nie starała się Jej naśladować to nie wyglądałoby to tak makabrycznie.
,,Góry" Pauli nie są takie jak Edyty NASZCZĘŚCIE co świadczy o tym, że jednak nie ma powalającego talentu
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ravek »

Anetko normalnie no comment na temat Twojej wypowiedzi... :lol: :lol: :lol: Koń by sie usmiał :570:
ODPOWIEDZ