Paulla Ignasiak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
orzeszekch
Sit down
Sit down
Posty: 55
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:12
Lokalizacja: Francja

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: orzeszekch »

Jak dla mnie to ona bardzo nasladuje Edyte ;) jednak zycze jej powodzenia,moze kiedys bedzie miala swoje piec minut i to wykorzysta! mysle ze w Polsce nie ma za duzo ladnych i dobrze spiewajacych wokalistek,jedna wiecej nie zaszkodzi ;)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: dorota »

a gdzie ona ładna :?: :lol:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Grzechu »

dorota pisze:a gdzie ona ładna :?: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Piter »

Grzechu pisze:
Piter pisze:A Paula to nie Paulina?
Piter niestety nie :P
No tak, znam jednego Nicolasa, to w końcu też nie Mikołaj... :/
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: edikate »

Paula ma 23 lata i urodziła się w Pleszewie. Obecnie mieszka w Brzegu Opolskim. Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą. Psychologia, film i moda to tematy jakimi interesuje się nasza bohaterka. Jak przyznaje, jest tez okropnym zmarzluchem i kocha słodycze. Dzień bez czegoś słodkiego to dzień stracony. Przepada również za kuchnią meksykańską, chociaż frytki czy hamburger to też rarytas.

Oprócz tego jest osobą, która łatwo się wzrusza i ulega emocjom. Nie akceptuje u ludzi braku tolerancji, chłodu czy oziębłości. Nie lubi prostactwa, szanuje prostotę. Oczywiście uwielbia śpiewać i jak twierdzi, nie potrafi i nie chce robić nić innego. Nie ma swojego idola, ponieważ nie chce być niczyją kopią, a idol to właśnie rodzaj wzorca, jaki należy naśladować.

Nawet jako czlowiek stara sie Edyte nasladowac...

[ Dodano: 2004-12-27, 20:27 ]
Paula ma 23 lata i urodziła się w Pleszewie. Obecnie mieszka w Brzegu Opolskim. Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą. Psychologia, film i moda to tematy jakimi interesuje się nasza bohaterka. Jak przyznaje, jest tez okropnym zmarzluchem i kocha słodycze. Dzień bez czegoś słodkiego to dzień stracony. Przepada również za kuchnią meksykańską, chociaż frytki czy hamburger to też rarytas.

Oprócz tego jest osobą, która łatwo się wzrusza i ulega emocjom. Nie akceptuje u ludzi braku tolerancji, chłodu czy oziębłości. Nie lubi prostactwa, szanuje prostotę. Oczywiście uwielbia śpiewać i jak twierdzi, nie potrafi i nie chce robić nić innego. Nie ma swojego idola, ponieważ nie chce być niczyją kopią, a idol to właśnie rodzaj wzorca, jaki należy naśladować.

Nawet jako czlowiek probuje sie do Edi porownac... ale Edytka jest NIEPOWTARZALNA I JEDYNA W SWOIM RODZAJU!!!
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ravek »

:shock: edikate... ile Ty masz lat przepraszam? Hmmm, polecam - zrób sobie test na wiek emocjonalny... O ile cos takiego istnieje. PARANOJA. Ludzie Litości... :570: :572: :573:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: ANETA »

No własnie Idol powinien być ORYGINALNY a nie kopia Edyty :? Niech nie gada głupot, że nikogo nie naśladuje bo to jest ewidentne, że małpuje Edytę.
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ravek »

ANETA pisze:No własnie Idol powinien być ORYGINALNY a nie kopia Edyty :? Niech nie gada głupot, że nikogo nie naśladuje bo to jest ewidentne, że małpuje Edytę.
ANETA i edikate - jesteście siebie warte... Hahahahaha :lol: :573:
Normalnie pójdę do Kościoła i dam na mszę za Was dwie. Innego ratunku już chyba nie ma... Hahahaha :lol:

Kilkoro moich znoajmych przeczytało cały ten wątek i stwierdzili, że to co Wy piszecie, to... Yyy lepiej nie napisze, bo bana dostanę jak nic:D:D:D:D

Normalnie jesteście obie debeściary. Propozycja moja dla Was: odwiedzajcie dzieci na kinderparty - dzieki takim tekściorom każdy będzie pękał ze smiechu, a Wy zarobicie... :twisted: :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: ANETA »

Jak Ci coś nie pasuje to nie musisz czytać - każdy ma prawo wyrażac swoje zdanie na ten temat, w tym celu powstał ten wątek.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: kinga »

Revek,daj sobie na wstrzymanie,co? :roll: Dziewczyny powiedziały swoje zdanie, a ty na nie naskoczyłeś. Może sam powinieneś iść na kinderparty, skoro nie możesz pogodzić się z tym, że ktoś może mieć inne zdanie...

Ja do Pauli nic nie mam, szczerze mówiąc nic o niej nie wiem, ale po usłyszeniu tego fragmentu (a o tym jest ten wątek) naprawdę pomyslałam, że to Edyta. I widac nie byłam w tym osamotniona :? Także radziłabym ci pogodzić się z tym, że ile osób tyle poglądów, bo naprawdę łatwiej ci będzie w życiu :roll: Pozdrawiam 8)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Monika23 »

ja ta laske slyszalam juz dawno w programie Michala Wisniewksiego i ewidentnie ja,znajomi z ktorymi ogladalam stwierdzili ze spiewa jak Edyta,ze ja nasladuje i nikt mi tu nie wmowi ze tak nie jest. Nie przypadlo mi do gustu jej 'wyciaganie',nie lubie jak ktos kopiuje kogos innego bo mu sie wydaje ze dzieki temu cos wskura. I nie jestem fanatyczka-bo zapewne zaraz mi ktos tu wygarnie,swoje zdanie kazdy ma prawo miec i nie rozumie tu postawy jednej osoby !!
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Ravek »

Qrcze no, jaki ja okropny jestem, ech, zbanowac mnie!!! :lol:

Paula tez jest okropna, jak tylko się z nią spotkam, powiem, żeby przestyała nasladować Edytę!! I to jak najszybciej. Jak Ta Paula tak w ogóle moze. Przeciezx ona nawet w oddychaniu Edytę już nasladuje... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Okropieństwo.

Cieszę się, że jest to forum, bo przynajmniej posmiać się czasem można:)
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Alita »

no np. ja się śmieje cały czas z Twojej "boskiej" Abry :lol:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: dorota »

ależ Alitko! Abra jest teraz osobą medialną, w końcu w samym Barze wystąpiła,
medialna kobitka z niej teraz jest :lol: :!:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Paulla Ignasiak

Post autor: Monika23 »

pozdrow Paule od nas :P taka artystka ze tylko pasc przed nia na kolana :D
ODPOWIEDZ