Koncert w Krakowie

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: KrzysiekF »

Monika23 pisze:wlasnie najfajniej by bylo gdybysmy zorganizowali sobie jakis wspolny nocleg,razem pojdziemy na koncert no i bardziej sie zapoznamy :D :P
POPIERAM:!:
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: egrata »

Przegrzebałam cały internet i nie ma adresu gdzie można kupić i żadnej wzmianki na temat koncertu - pewnie za świeża informacja. Jutro z pracy zadzwonię na Halę Wisły i się wszystkiego dowiem to Wam napiszę. Zadawajcie pytania to się jutro też zapytam :)
Dobrze, że mam koleżankę w Krakowie co tam pracuje to mi zapewne kupi bileciki,
JADĘ NA BANK NA 10000 0000000000 % Z MOIM UKOCHANYM
Wkońcu J-bie Zdr to nie daleko od Krakowa, byłam we wrześniu to pojadę i w lutym.
Już zaznaczyłam grubym mazakiem tą datę w kalendarzu :)
pozrawiam kochani
i dousłyszenia
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Monika23 »

zapytaj sie jesli mozesz ile bedzie trwal wystep Edyty,zeby sie nie okazalo ze zaspiewa jedna piosenke :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: B@r »

Monika23 pisze:zapytaj sie jesli mozesz ile bedzie trwal wystep Edyty,zeby sie nie okazalo ze zaspiewa jedna piosenke :D
oo wlasnie to podstawowe pytanie,mozesz tez zapytac czy bedzie jedna cena biletu,czy bedzie zalezalo to od miejsca
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: egrata »

spoko Nie martwie się zapytam się o wszystko :) odpowiedź będzie po godz, 16-00, bo o tej porze jestem z pracy w domku
milej nocki
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Jarrecky »

KrzysiekF pisze:
Monika23 pisze:wlasnie najfajniej by bylo gdybysmy zorganizowali sobie jakis wspolny nocleg,razem pojdziemy na koncert no i bardziej sie zapoznamy :D :P
POPIERAM:!:
:mrgreen: :lol:
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: egrata »

no i jestem............dzwonilam ale się nie dodzownilam :( niestety na Hali w Krakowie albo specjalnie nikt nie odbiera albo tam poprostu ludzie świętują juz sylwestrra.
myślałam, że wścieklizny dostanę!! Dzwoniłam od 9-00 do 15-00 i nic , nawet sygnału że jest zajte.
Dzwoniłam 3 razy na 913 i oczywiście za każdym razem odebrała inna osoba i podawała inny numer telefonu, katastrofa. Dowiedziałam się że w Krakowie są dwie Hale Widowiskowo-Sportowe - stara i nowa. Więc ciekawe gdzie będzie koncert.
A może na bilecie jest jakiś jeszcze 4 numer telefonu ?? :)
będę dalej próbować w poniedziałek, bo jutro mam wolne.
tak to zazywczaj jest jak na czymś komuś zalezy, to nic się nie da zrobić ale i tak pojadę :)
bardzo ciekawi mnie po ile są bilety, boję się że ich zabaraknie a tego chyba nie przerzyję
asko14
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 23 gru 2004, 13:46
Lokalizacja: Krakow

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: asko14 »

niestety na bilecie nie ma żadnego nr telefonu. Podałam wszystko co sie na nim znajduje. Hmm.. w sumie nie wiedziałam,ze w Kraku sa 2 hale - stara i nowa. Na bilecie pisze tylko Hala Widowiskowo-Sportowa "Wisła", ul. Reymonta 22.
A tak, wogóle, to zycze wszystkim Szampanskiej zabawy, w rytm muzyki Edyty!!! Wszystkiego co naj!!!!
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: egrata »

no właśnie ja też nie wiedziałam, dopiero Pan z 913 mi powiedział i podał numer
Dosiego Roku Kochani
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: B@r »

Oczywiście gdy ja wreszcie dam radę zawitać w rodzinne małopolskie strony, to żadnych koncertów Edzi w Kraku nie będzie... :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: B@r »

No to zrób sobie móc wtedy, kiedy Edzia będzie :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: B@r »

Taaaa, jasne.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: monia80 »

Jak ja sie juz nie moge doczekac ale nie wiem wkoncu czy to na bank ten koncert sie odbedzie- napiszcie ludzie bo nie wiem czy bukowac juz bilet. :!:

Madzia sa samoloty zawsze mozesz przyleciec ja zamierzam z londynu specjalnie przyleciec dla edusi co tam raz sie zyje :D

Gdzie mozna bilety kupic sa juz w sprzedazy piszta ludzie co wiecie bo czlek sie nieciepliwi.

Wiolus to ja nocleg u ciebie mam juz zabukowany :D

gdyby nie ty to by mi u siostrzyczek przyszlo mieszkac :lol: takze wiolus nawet nie wiesz jak jestem ci wdzieczna :)
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: Wiolinka »

monia80 pisze:Jak ja sie juz nie moge doczekac ale nie wiem wkoncu czy to na bank ten koncert sie odbedzie- napiszcie ludzie bo nie wiem czy bukowac juz bilet. :!:

Madzia sa samoloty zawsze mozesz przyleciec ja zamierzam z londynu specjalnie przyleciec dla edusi co tam raz sie zyje :D

Gdzie mozna bilety kupic sa juz w sprzedazy piszta ludzie co wiecie bo czlek sie nieciepliwi.

Wiolus to ja nocleg u ciebie mam juz zabukowany :D

gdyby nie ty to by mi u siostrzyczek przyszlo mieszkac :lol: takze wiolus nawet nie wiesz jak jestem ci wdzieczna :)
hihi moniś, my to teraz nie tylko w Polsce bedziemy się widywały, w marcu chcę Cie w Kolonii widzieć! Co do koncertu we wtorek 4 stycznia, jadę do Hali Wisły, by osobiście dowiedzieć się jak i co oraz kupić jak cos bilety :grin:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Krakowie

Post autor: monia80 »

Kolonie masz juz gwaratowana -jak fajnie ze sa tacy ludzie jak ty jeszcze ;) :D chetnie urwe sie z tego londynu i od moich kochanych wspollokatorek :roll: :evil:

Wiolus to jedz tam zakapuj co i jak i oczywiscie dla mnie tez zarezerwuj bilecik tylko koniecznie pierwszy rzad :D bo wiesz jak znowu ten wielkolud przyjdzie to znow tak jak w debicy nic nie bede widziec a pranie i gryzienie go po rekach znow nic nie da ;)
ODPOWIEDZ