Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: baker »

kinga pisze:aka gwałtowna zmiana poglądów. To teraz przeczytaj proszę swój powyższy post jeszcze raz i postaw się na naszym miejscu. Może teraz będziesz bardziej wyrozumiała dla osób, które nieraz znajdują się w podobnej sytuacji.
który post?! :shock:
jaka zmiana pogladów?! :shock:

zawsze szanowałam wasze nawet najdziwniejsze wymysly. Jesli mnie prosilas o przesylanie czegos droga nieoficjalna - robilam to, zeby nie robic wam kłopotów. Co wiecej - czesto pytalam Cie o zdanie, bo chcialam byc wobec was w porzadku, bo wiem, ze macie problemy z pyskującymi forumowiczami! Ja staram sie byc zawsze bezkonfliktowa.. Wiec, nie rozumiem, jaka zmiana pogadow?! :shock: Jezu, nawet zdjęcia z tobą konsultowałam! Kinga! co do mnie masz? Myslam, ze na tyle zdązyłas mnie poznać, zbey wierzyc ze nie jestem osoba złosliwą. Przecież ja się bawię się od 2 dni w wysyłanie dziesiątek PW z info od Darka, tylko dlatego, że nie chcę, żebyście wy mieli jakies kłopoty, bo to w koncu wy jestescie reprezentantami forum przed Edytą i Darkiem. Wszytsko jedno czy "wy" to sa administratorzy, czy tez "najwierniejsi fani", o których złośliwie ostatnio się mówi. W obu grupach jesteś Ty, wiec nie rozumiem czemu sie mnie czepiasz, skoro nic nie zrobilam..
kinga pisze:To bylo mile, bo juz dawno nie bylo z jej strony dowodow pamieci..

A jakich dowodów oczekujesz?
jakichkolwiek. Lubie widzec, ze Edyta odwzajemnia starania fanów. nie mysle o sobie, bo mnie z wiekiem przestalo zalezec, ale sa ludzie którym zalezy i ja sie bardzo cieszę kiedy Edyta tcyh fanów dopieszcza, bo uwazam ze zasługują.. Po prostu - lubie wiedziec, ze jej zalezy.. I uwazam ze to, co zrobila na koncercie, bylo bardzo miłe. A wymienilam Ciebie z imienia, bo Ciebie znam najlepiej. Troszke cie chyba poznałam, wiec sie ucieszyłam, ze zostałaś dopieszczona.. Podobnie jak inni, którzy tyle serca wkładaja... Chcialam byc empatyczna.. To wszytsko.
Nie chcialam wywolac w Tobie postawy bojowej i prawdę mówiąc cholernie mnie Twoj post zdziwił i.. zasmucił.

Pozdrawiam
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: 1316gosiaczek »

mam prosbe czy ktos moze zamiescic pliki z koncertu na youtube lub przeslac mi je na PW -bede ogromnie wdzieczna :D
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: Krystian »

1316gosiaczek pisze:mam prosbe czy ktos moze zamiescic pliki z koncertu na youtube lub przeslac mi je na PW -bede ogromnie wdzieczna
tez bardzo prosze. dzieki
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7361
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: Piter »

Bardzo podoba mi się "To nie ja" z tego koncertu. Niby aranżacja ta sama co na powitaniu Miss, ale wykonanie jakieś takie ciekawsze, piękniejsze...
afrodytka
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 06 cze 2005, 17:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: afrodytka »

Ja powiem krotko.Dziekuje tym wszystkim ,na ktorych Edyta nigdy sie nie zawiodla i nie zawiedzie(jestem tego pewna)Te osoby wiedzą o ktorych mowie.Dzekuje Wam ze polączylismy silę kilku serc i wesprzelismy Edytę :-) Pozdrowienia dla wszystkch ktorych mialam okazje poznac...czyli:Auli,Monęi,Pamę,Robsonka ,Mariusza oraz Baker i Radka :*-buziaczki dla Was.Dziekuje rowniez za upojna noc na rynku Kindze i Aguss-jak ja Was ubostwiam:D(tylko bez dziwnych skojarzeń) :P
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: baker »

afrodytka pisze:oraz Baker
łączę pozdowienia :)
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: Alita »

afrodytka pisze:Ja powiem krotko.Dziekuje tym wszystkim ,na ktorych Edyta nigdy sie nie zawiodla i nie zawiedzie(jestem tego pewna)Te osoby wiedzą o ktorych mowie.Dzekuje Wam ze polączylismy silę kilku serc i wesprzelismy Edytę :-) Pozdrowienia dla wszystkch ktorych mialam okazje poznac...czyli:Auli,Monęi,Pamę,Robsonka ,Mariusza oraz Baker i Radka :*-buziaczki dla Was.
a ja powiem krótko że jestem z Edytą od zawsze całym sercem i mimo tego że czasem nie mogę uczestniczyć w spotkanich czy koncertach wiem że nigdy nie powiedziałam ani nie zrobiłam kroku przeciw Niej, nie zawiodłam... uważam że te prawdziwe uczucia nosi się w sobie samym ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: ANETA »

Bardzo ładnie powiedziane Alita :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: Estratos »

Wysluchalem wlasnie "Get here" z koncertu (dzieki Monia!) :-) Swietna wersja!!! To moja ulubiona piosenka z koncertow akustycznych. :-)
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: Angel »

Moja tez, ale wole ta stara interpretacje Edyty.
Paweł_
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:14

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: Paweł_ »

Bardzo proszę o pliczki z koncertu na PW, dzięki
MARIQ
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2006, 22:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: MARIQ »

Alita pisze:
afrodytka pisze:... Pozdrowienia dla wszystkch ktorych mialam okazje poznac...czyli:...Mariusza...
Ja także pozdrawiam ;) i cieszę się że cie poznalem :D



a recital był piekny :D powiem tylko tyle
afrodytka
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 06 cze 2005, 17:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: afrodytka »

taaaaa koncert byl powalający :-D a to co sie dzialo po koncercie to juz w ogole kosmos :d
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: kinga »

afrodytka pisze:taaaaa koncert byl powalający a to co sie dzialo po koncercie to juz w ogole kosmos
To prawda, tylko z organizacją spotkania bylo gorzej :? W ogóle nie bylo żadnej organizacji w tym (moim zdaniem). Staliśmy tam w strasznym ścisku, najgorzej, że bylo dużo dzieci, one najgorzej chyba to zniosly, ludzie się pchali niemilosiernie!! Na szczęście Edytka nam wynagradza takie nodogodności z nawiązką :d Byla cudowna, kochana i tego dnia przeżylam coś, czego chyba nigdy nie zapomnę. A wszystko dzięki Niej...
keri5
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 16 mar 2005, 9:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Najbliższy koncert 16.09.2006 w Krakowie

Post autor: keri5 »

Tak czytam wasze posty i strasznie strasznie załuję że nie byłam na tym koncercie, akurat byłam na urodzinkach siostrzenców mojego męża a poza tym mam malutkie dziecko i trochę się bałam ze byłoby zbyt głośno dla niego. Żałujęze siejednak nie wybrałam bo mały mógłby mieć zdjęcie z Edytką, ach jaka szkoda. Zdjęcia przepiękne i następnym razie nie odpuszczę koncertu w Krakowie i chętnie się z wami spotkam przy okazji.
A tak apropos Edka miała sliczną bluzkę, wie ktoś moze jakiej firmy albo gdzie taką można kupić? bajeczna!!!!

pozdrwiam;)
Zablokowany