Andrzej Piaseczny

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: Madlen »

Karolcia, świetne te fotki :)
Ładnie Andrzej wyglądał :P
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: Titter »

Karolcia, dzieki za zdjecia. Piasek byl moim idolem nr 1 kiedy bylam w podstawowce :d tzn. jakies 15lat temu :d Pamietam jak bylam w 7klasie podstawowki i spotkalam Piaska w Warszawie. Myslalam ze sie posikam ze szczescia :lol3:

Nic nie pobije "Noce Cale"
http://www.youtube.com/watch?v=EX4FZAY6UJE

i "Ja"
http://www.youtube.com/watch?v=857D5X9A ... re=related
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: Marcin A. »

Płyta Andrzeja jest już platynowa.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: dorota »

ma ktoś ją ? czaje sie na nią ze względu na Seweryna Krajewskiego ale na razie z marnym skutkiem.........
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: vanity »

Dziś Orzech podczas Eurowizji wspomniał, że Pasek bodaj wygrał w konkursie na "najgorzej zrzucone futerko na scenie" w historii tego konkursu. 8)
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: efka »

dorota pisze:ma ktoś ją ? czaje sie na nią ze względu na Seweryna Krajewskiego ale na razie z marnym skutkiem.........
Mam "Spis rzeczy ulubionych"... Od miesiąca króluje Andrzej, jak dla mnie płyta świetna, szczególnie cudowna, akustyczna wersja "Na przekór nowym czasom", a oprócz tego "Gdybym nie zdążył"(zaśpiewane niedawno przez Andrzeja w "Wideotece Dorosłego Człowieka" przy akompaniamencie gitary Seweryna- razem byli gośćmi w programie) zresztą każdy utwór po wielokrotnym przesłuchaniu płyty ma w sobie coś...

Polecam z całego serca!
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: Karolcia »

Ja mam najnowszą płytę Andrzeja. Mogę ją ocenić jednym słowem - rewelacja.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: dorota »

efka pisze:
dorota pisze:ma ktoś ją ? czaje sie na nią ze względu na Seweryna Krajewskiego ale na razie z marnym skutkiem.........
Mam "Spis rzeczy ulubionych"... Od miesiąca króluje Andrzej, jak dla mnie płyta świetna, szczególnie cudowna, akustyczna wersja "Na przekór nowym czasom", a oprócz tego "Gdybym nie zdążył"(zaśpiewane niedawno przez Andrzeja w "Wideotece Dorosłego Człowieka" przy akompaniamencie gitary Seweryna- razem byli gośćmi w programie) zresztą każdy utwór po wielokrotnym przesłuchaniu płyty ma w sobie coś...

Polecam z całego serca!
gdzieś czytałam, że "Gdybym nie zdążył" to ulubiona piosenka Piaska z tej płyty...
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: Gabra »

Piasek mnie chyba do siebie nigdy nie przekona. Choć singiel taki całkiem, całkiem - na tyle fajny, że stwierdziłam, że nie przekreślam płyty, ale może nawet po nią sięgnę. No i ogólnie, już na wstępie "Rysowane tobie" które sprawia, że ma sie ochotę płytę wyłączyć. Ale potem "Chodź, przytul, przebacz", które za kolejnym przesłuchaniem jeszcze zyskało i nawet odważę się na stwierdzenie, że mi się podoba :P. Potem przez czas jakiś nic ciekawego - taki ot pop, niczym się nie wyróżnia, a zlewa się w jedną całość. Aż do "Gdybym nie zdążył", za który kolejny plus dla Piaska, bo naprawdę przyjemna ballada ;). Dalej całkiem śmieszna "Wolna twoja wola", ta piosenka mnie śmieszy, nie wiem czemu :P. Nie jest jakaś zbyt ambitna (chociaż to może niewłaściwe słowo), ale tak o sobie może lecieć w tle, nie jest zupełnie źle ;]. I kolejny plus za "Królestwo pocałunków", chociaż tekst mi się w tym nie podoba.
No i to na tyle. ;] Zostawiam "Chodź, przytul, przebacz", "Gdybym nie zdążył" i "Królestwo pocałunków" ;). Reszta do kosza - bez żalu :P
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: pijej1 »

ma ktoś single piaska 2 long i 15 dni?
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: dorota »

Gabra pisze:Piasek mnie chyba do siebie nigdy nie przekona. Choć singiel taki całkiem, całkiem - na tyle fajny, że stwierdziłam, że nie przekreślam płyty, ale może nawet po nią sięgnę. No i ogólnie, już na wstępie "Rysowane tobie" które sprawia, że ma sie ochotę płytę wyłączyć. Ale potem "Chodź, przytul, przebacz", które za kolejnym przesłuchaniem jeszcze zyskało i nawet odważę się na stwierdzenie, że mi się podoba :P. Potem przez czas jakiś nic ciekawego - taki ot pop, niczym się nie wyróżnia, a zlewa się w jedną całość. Aż do "Gdybym nie zdążył", za który kolejny plus dla Piaska, bo naprawdę przyjemna ballada ;). Dalej całkiem śmieszna "Wolna twoja wola", ta piosenka mnie śmieszy, nie wiem czemu :P. Nie jest jakaś zbyt ambitna (chociaż to może niewłaściwe słowo), ale tak o sobie może lecieć w tle, nie jest zupełnie źle ;]. I kolejny plus za "Królestwo pocałunków", chociaż tekst mi się w tym nie podoba.
No i to na tyle. ;] Zostawiam "Chodź, przytul, przebacz", "Gdybym nie zdążył" i "Królestwo pocałunków" ;). Reszta do kosza - bez żalu :P
niestety muszę się zgodzić .... myślałam, że będzie dużo lepiej, niepotrzebnie zrobiłam sobie nadzieje na przyjemne słuchanie :? ale to przez udział Seweryna Krajewskiego,

to nie zmienia faktu, że uwielbiam ,chodź,przytul,przebacz

czy wie ktoś, jak się sprzedaje Piasek?jakie są wyniki? :?:
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: Karolcia »

pijej1 pisze:ma ktoś single piaska 2 long i 15 dni?
Ja mam singiel 2long
Awatar użytkownika
pantera2422
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2009, 20:14
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To, co najlepsze
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: pantera2422 »

dorota pisze:
Gabra pisze:Piasek mnie chyba do siebie nigdy nie przekona. Choć singiel taki całkiem, całkiem - na tyle fajny, że stwierdziłam, że nie przekreślam płyty, ale może nawet po nią sięgnę. No i ogólnie, już na wstępie "Rysowane tobie" które sprawia, że ma sie ochotę płytę wyłączyć. Ale potem "Chodź, przytul, przebacz", które za kolejnym przesłuchaniem jeszcze zyskało i nawet odważę się na stwierdzenie, że mi się podoba :P. Potem przez czas jakiś nic ciekawego - taki ot pop, niczym się nie wyróżnia, a zlewa się w jedną całość. Aż do "Gdybym nie zdążył", za który kolejny plus dla Piaska, bo naprawdę przyjemna ballada ;). Dalej całkiem śmieszna "Wolna twoja wola", ta piosenka mnie śmieszy, nie wiem czemu :P. Nie jest jakaś zbyt ambitna (chociaż to może niewłaściwe słowo), ale tak o sobie może lecieć w tle, nie jest zupełnie źle ;]. I kolejny plus za "Królestwo pocałunków", chociaż tekst mi się w tym nie podoba.
No i to na tyle. ;] Zostawiam "Chodź, przytul, przebacz", "Gdybym nie zdążył" i "Królestwo pocałunków" ;). Reszta do kosza - bez żalu :P
niestety muszę się zgodzić .... myślałam, że będzie dużo lepiej, niepotrzebnie zrobiłam sobie nadzieje na przyjemne słuchanie :? ale to przez udział Seweryna Krajewskiego,

to nie zmienia faktu, że uwielbiam ,chodź,przytul,przebacz

czy wie ktoś, jak się sprzedaje Piasek?jakie są wyniki? :?:
Nie ma za co dziekowac :) Przekonałas się o jakości płyty po dużej ilości maili :) :P
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: Marcin A. »

Słuchał ktoś nowej płyty Andrzeja?
Awatar użytkownika
Niekonwencjonalny
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1316
Rejestracja: 17 maja 2010, 19:44
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Tczew

Re: Andrzej Piaseczny

Post autor: Niekonwencjonalny »

Ja. Całkiem przyzwoity krążek. Bardziej melancholijny niż poprzedni, ale podoba mi się :)
ODPOWIEDZ