Edyta reklamuje Radio ZET

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Aro »

Radio Zet: nowe jingle i kampania

5 stycznia Radio Zet rozpoczyna kampanię reklamową, która promować będzie nowe hasło rozgłośni ‘Radio Zet. Siła muzyki’. Bohaterami kampanii będą polscy i zagraniczni muzycy. Reklamy Radia Zet pojawią się w telewizji i prasie. Na antenie stacji pojawiły się z kolei nowe jingle.

Radio Zet z nową kampanią…


O tym, że Radio Zet planuje w styczniu kampanię reklamową z wykorzystaniem nowego lineru informowaliśmy już pod koniec listopada.

W nowej kampanii Radia Zet będzie można zobaczyć m.in. Monikę Brodkę, Mel C, Kasię Cerekwicką, Edytę Górniak, Dido, Madonnę, Kylie Minoque, Marcin Rozynek i Kate Ryan.

Kampania rozgłośni obejmie stacje telewizyjne i wybrane tytuły prasowe. Katarzyna Brzezińska, rzecznik prasowy Radia Zet, nie chce zdradzić, gdzie dokładnie pojawią się reklamy stacji.

Za kreację kampanii odpowiadają Janusz Mazurczak i Andrzej Bimer z agencji BUM, która zrealizowała również poprzednią kampanię dla Radia Zet z udziałem muzyków i dziennikarzy stacji. Spoty telewizyjne wyreżyserował Kuba Łubniewski.

…i nowymi jinglami

Nowe jingle na antenie Radia Zet pojawiły się po raz pierwszy w czwartek późnym popołudniem. Wyprodukowało je londyńskie studio Wise Buddah Jingles & Music Imaging. Rozgłośnia tłumaczy w komunikacie, że nowe jingle są ‘ostatnim elementem dopełniającym nowe, energetyczne, brzmienie Radia Zet’.

Katarzyna Brzezińska tłumaczy nam, że Radio Zet nie zamierza zmieniać na razie oprawy swoich serwisów informacyjnych.

/MediaLink.pl/


To teraz trzeba uważnie oglądać bloki reklamowe (i czytać prasę). Już jestem ciekawy jak będzie wyglądał spot z Edytą. :P
Ostatnio zmieniony 20 lut 2009, 18:30 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: vanity »

znowu reklama :( pewnie jej chodzi o łatwą forsę na waciki, a i dla fana znajdzie się pocieszenie, bo będzie mógł sobie spota czy dżingla puszczać w winampie :(
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Aro »

I znowu narzekanie. I co z tego, ze reklama? Skoro Shakira, Celine Dion, Kylie Minogue, Madonna i Robbie Williams reklamują Nasze polskie radia to dlaczego Górniak ma tego nie robic? :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: B@r »

Aro pisze:I znowu narzekanie. I co z tego, ze reklama? Skoro Shakira, Celine Dion, Kylie Minogue, Madonna i Robbie Williams reklamują Nasze polskie radia to dlaczego Górniak ma tego nie robic?
Zgadzam sie. To nie wyklucza nagrywania plyty.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Cypix »

Jak to nie wyklucza :?: To Edyta nie będzie jeździła od domu do domu, waliła do drzwi, a jak ktoś jej otworzy, to nie zaśpiewa Raaaaaaaaaaaaaaaaadio Zeeeeeeeeeeeeet. Siłaaaaaaa muuuuuuuzyki 8P

Ja tam lubię takie akcje. Pamiętam do dziś reklamę jak Edyta wkładała płytkę do "urny wyborczej" i zachwalała RMF FM. Jaka ona była wtedy piękna, a te plakaty, hmmmmm :hellobaby:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Marrcino »

Cypix pisze:Pamiętam do dziś reklamę jak Edyta wkładała płytkę do "urny wyborczej" i zachwalała RMF FM. Jaka ona była wtedy piękna, a te plakaty, hmmmmm
O tak... ja pamiętam te przswitujaca bluzke ze 'sterczacymi sutkami'... :lol3:

Co do tej akcji to fajnie ze Edyta wziela udzial. A w Zetce pracuje jeszcze Kozyra??? Bo mi tu cos nie pasuje. :-)
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: pilsner »

vanity pisze:znowu reklama :( pewnie jej chodzi o łatwą forsę na waciki, a i dla fana znajdzie się pocieszenie, bo będzie mógł sobie spota czy dżingla puszczać w winampie :(
o ile mi wiadomo zazwyczaj artyści biorący udział w kampaniach reklamowych rozgłośni radiowych nie dostają ani grosza! Dostają coś znacznie ważniejszego - przychylność rozgłośni, która puszcza o wiele cześciej piosenki artysty! To jest olbrzymi potencjał i oby Edka go nie zaprzepaściła!
Tak tez bywa z artystami zagranicznymi, bo to wytwórnia uzgadnia z rozgłośnią możliwośc udziału artysty w kampanii, jeśli chodzi o twarz to często nawet artyści zagraniczni nie wiedza o takich akcjach, bo prawa do ich wizerunku posiadają wytwórnie
a przebiega to mniej wiecej tak: dajmy na to SonyBMG mówi dajemy wam wizerunek jakiejś tam gwiazdy, a wy w zamian puszczacie piosenki artystów z naszej stajni w czestych rotacjach i promujecie nowe płyty! więc raczej artyści kaski na tym nie zbijają!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Aro »

marrcino pisze:A w Zetce pracuje jeszcze Kozyra??? Bo mi tu cos nie pasuje.
Z tego, co mi wiadomo to dalej jest prezesem tego radia. Wygląda na to, że zapomnieli o tym, co było kiedyś.

pilsner pisze:Dostają coś znacznie ważniejszego - przychylność rozgłośni, która puszcza o wiele cześciej piosenki artysty!
Tylko żeby konkurencja nie odwróciła się od takiego artysty. Niestety prędzej RMF wypromuje jakiś hit niż Zetka. Zetkę słuchają starsi słuchacze, a RMF dużo młodzieży.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: vanity »

Aro pisze:Tylko żeby konkurencja nie odwróciła się od takiego artysty. Niestety prędzej RMF wypromuje jakiś hit niż Zetka. Zetkę słuchają starsi słuchacze, a RMF dużo młodzieży.
już poprzednio było obrażanie się na artystów z powodu reklam u konkurencji.
Magda pisze:Aro napisał/a:
I znowu narzekanie. I co z tego, ze reklama? Skoro Shakira, Celine Dion, Kylie Minogue, Madonna i Robbie Williams reklamują Nasze polskie radia to dlaczego Górniak ma tego nie robic?


Zgadzam sie. To nie wyklucza nagrywania plyty.
teoretycznie nie wyklucza, tylko że rozmawiamy o Edycie, która mając warunki Neila nie potrafi się sprężyć, a teraz...... robi wszystko byle tylko płyty nie wydać. :?
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: magda s »

ja tam się cieszę,kiedys Edyta rekalmowała radia, fundusze emerytalne,margarynę mydło a nawet Unię Europejską i było zajebiście!a teraz co??bez przesady cieszmy się!
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Krystian »

vanity pisze:już poprzednio było obrażanie się na artystów z powodu reklam u konkurencji.
Edyta w obecnej sytuacji nie ma nic do stracenia. czesto jej piosenek nie slychac w rozglosnich :wink2:
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Cypix »

Dziś w TV zobaczyłem pierwszy raz nowa reklamę Radia Zet, ale jeszcze bez Edyty, za to z Kasią Cerekwicką, która wygląda w niej jak milion zielonych :hellobaby:

W sumie mi ten spot przypomina niedawną reklamę RMF, zobaczycie, sami ocenicie :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: B@r »

Ja również widziałem juz kilka razy tą reklamę. Nawet niezła, szkoda że bez Edyty. A w reklamie wystepuje nie tylko Cerekwicka. Jeszcze Piasek i Rozynek. Ogólne wrażenia - POZYTYWNE :D
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Estratos »

z planu reklamy (zoomfoto)

Obrazek Obrazek Obrazek
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Edyta reklamuje Radio ZET

Post autor: Alita »

ale piękności :-D szkoda że małe :beczy:
ODPOWIEDZ