Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Marrcino »

Cypix pisze:W sumie, gdyby program nie okazał sie klapą, to niezła promoca (za free) by z tego była.
Jedynymi osobami ktore moga przyciagnac widzow sa Cichopek i Edyta. Ale nie wroze temu programowi duzego sukcesu. 8)
Cypix pisze:A może w jedym z odcinków programu Cichopkowa zapowie występ Edyty Górniak z nową piosenką z płyty, która znajdzie się w sklepach za dwa tygodnie
Niezle zarty. :lol3:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Aro »

Titter pisze:Nic mnie nie obchodzi jakis tam program - nie lubie jak Edyta za duzo mowi. Cieszylabym sie z plyty, z nowych piosenek. No ale coz..
Ja tylko podpisze sie pod tymi słowami Anitki :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: DeathlySilence »

Kolejny program z serii "Śpiewać każdy może"...troche lepiej, lub trochę gorzej...z naciskiem na to ostatnie...z udziałem gwiazd wątpliwego formatu i taletu (co najmniej muzycznego). :wink: Ale cóż się dziwić, skoro muzyczne gwiazdy polskiej wokalistyki (co najmniej jedna) wracają do śpiewania z szybkością wprost proporcjonalną do malejących zer na koncie, chałturząc na boku, co z właściwym talentem ma niewiele wspólnego, tak jak uczestnicy tego programu.
Z powrotów Edyty Górniak tak jak i z konferencji PiSu, nie wynika nic nowego. Kolejna seria dobrze znanej papki i życzeń na przyszłość.
Jurorowanie jest trudną dyscypliną. W przypadku, gdy wykonuje się profesje, którą ma się teraz oceniać, zdarzyć się może olśnienie - którego Nam i w dużym stopniu Edycie życze.

Ela Zapendowska w programie :) Choć jedna osoba na właściwym stanowisku.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Wiolinka »

Titter pisze:Zaraz pewnie znowu tu ktos wpadnie i zacznie sie "wydzierac", ze nic tylko krytyka i krytyka.. Ale ja mam to w nosie Nic mnie nie obchodzi jakis tam program - nie lubie jak Edyta za duzo mowi. Cieszylabym sie z plyty, z nowych piosenek. No ale coz.. jakos na chleb trzeba zarabiac, bo pieniadze z sesji dla Playboya sie pewnie skonczyly.. Jakos nie wierze w to, ze Edyta nie ma czasu, bo czas jak widac sie znajduje na rozne rzeczy. Chcialabym wiedziec jak to z nia jest i co jej przeszkadza ( powstrzymuje? ) w nagraniu plyty.

Podsumowujac, wcale mnie ta wiadomosc nie cieszy

uwazam podobnie! niestety konkurencja nie spi, nagrywa, nagrywa. a udzial w takim programie sprowadza kilka wyrzeczen! i pochlania bardzo duzo czasu!wiem, co mowie :?
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: homerowa »

Edyta Górniak (fot. AKPA) będzie jednym z jurorów nowego show Telewizji Polsat. Emisja programu zatytułowanego "Jak oni śpiewają" ruszy 3 marca. Największe przeboje polskie i światowe wykonywać będzie 13 artystów - aktorów wcielających się w postaci najpopularniejszych polskich seriali.





GALERIA EDYTY GÓRNIAK


W konkursie wystartują m.in. Robert Moskwa ("M jak Miłość"), Agnieszka Włodarczyk ("Plebania"), Natasza Urbańska ("Fala zbrodni") oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska ("Klan"). Program poprowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz.

W składzie jury obok Edyty Górniak zobaczymy również Elżbietę Zapendowską i Rudiego Schuberta.

Ostatnio Górniak zaśpiewała piosenkę do filmu animowanego "Smocze Wzgórza". To kolejne jej spotkanie z piosenką do animacji. Wcześniej wokalistka wykonała tematy do "Pocahontas" oraz "Mulan".




Teraz i na wirtualnej o tym pisza. podoba mi sie to zakonczenie
Przypomnijmy, że artystka pracuje nad nową płytą. Album ma ukazać się jeszcze w tym roku. Według nieoficjalnych wiadomości przy tworzeniu krążka miał współpracować sam R.Kelly.
moze i sie ukaze w tym roku oby, bo na stronie Edyty nadal napis ze juz wkrotce premiera nowej ekscytujacej strony. Tylko to juz wkrotce troche sie przedluza!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

ja choc niestety w pelni podzielam Wasze obawy znajduje pre pozytywow tej sytuacji,

1) co tydzien Edyta ladnie ubrana i uczesanaw tv
2) Edyta i Ela Zapendowska razem, po latach , milo i moze cos dobrego z tego wyniknac
3) jesli wyjdzie jakims cudem niedlugo plyta to ten program moze byc wielka sznasa promocyjna
4) co do klapy programu to wydaje mi sie ze samo nazwisko Górniak w jury gwarantuje dosc pokazna widownie nawet przy calej innej marnosci programu


.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Titter »

A co mi z Edyty ladnie ubranej i uczesanej? 8P nie kapuje :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: vanity »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:Edyta i Ela Zapendowska razem, po latach , milo i moze cos dobrego z tego wyniknac
wspólna fotka chyba tylko..... to nie Cygan

sama idea programu jakoś mnie nie kusi i podejrzewam że może podzielić los tego czegoś z Mandaryną....
To miło że znajduje czas na coś takiego, a kolejna obiecana płyta odpływa w siną dal......
DYZIO_MARZYCIEL pisze:co do klapy programu to wydaje mi sie ze samo nazwisko Górniak w jury gwarantuje dosc pokazna widownie nawet przy calej innej marnosci programu
jury ma z minutę na szczęknięcie, jak już to Cichopek pociągnie wszystko.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: DeathlySilence »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:1) co tydzien Edyta ladnie ubrana i uczesana w tv
Przysporzy to tylko fale komentarzy na temat jej wyglądu i nic poza tym. A z tego wynikają zawsze awantury 8P
DYZIO_MARZYCIEL pisze:2) Edyta i Ela Zapendowska razem, po latach , milo i moze cos dobrego z tego wyniknac
Niby co :?: Zniżki na lekcje śpiewu :?: Nawet jeśli, to nie raczy ich przyjąć, choć przydałoby się troche popracować nad głosem.
DYZIO_MARZYCIEL pisze:3) jesli wyjdzie jakims cudem niedlugo plyta to ten program moze byc wielka sznasa promocyjna
Chciałbym wierzyć, że zgoda na udział w programie jest wynikiem wydania wkrótce płyty. Rzeczywistość niestety jest brutalna.
DYZIO_MARZYCIEL pisze:4) co do klapy programu to wydaje mi sie ze samo nazwisko Górniak w jury gwarantuje dosc pokazna widownie nawet przy calej innej marnosci programu
Pół forum i ze dwa miliony znudzonych telewidzów. Ci drudzy na pewno dzięki nazwisku 'Górniak'. :lol3:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Mist »

Po prostu, zadnej plyty nie bedzie i tyle. W ogole ale to w ogole nie zanosi sie na wydanie plyty. Inaczej Edyta bylaby skoncentrowana i nie pokazywalaby sie w TV to tu to tam. Planowalaby promocje, rodzaj czcionki na okladke....
A tu kolejny programik, i co jej to da? Im podniesie ogladalnosc. Wydaje mi sie, ze Edycie ze starych przyzwyczajen zostalo, ze ciagle musi gdzies "bywac" bo wtedy czuje te namiastki gwiazdorstwa jakie jeszcze jej zostaly.
Patrze w kalendarz i mnie to przeraza, bo jej stuknie w tym roku 35 lat, plyty nie ma od pieciu, Allan to juz nie jest niemowle, ktore trzeba przystawiac do piersi co 5 minut.
Darek moze jest cudownym mezem, ale tak naprawde nie robi nic, zeby zmotywowac ja do pracy. I to ciagle gadanie o plycie widmo... Ten ostatni wywiad w Gali, po co to bylo? Po prostu jedna wielka sciema...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: B@r »

Mist, zgadzam sie z tym, co napisalas.
Dla Edy dobrze tyle, ze sobie zarobi, bo nawet jak plyte nagra, to wiadomo jaka jest sprzedaz i zysk moze byc marny. Ale nie mozna wiecznie odcinac kuponow od dawnej popularnosci i sukecesow.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2007, 15:52 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Titter »

Magda pisze:Mist, zgadzam sie calkowicie.
ja tez
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: pilsner »

nie przesadzacie trochę????
przecież co ma udziął w tym programie do nagrania płyty?
Edyta bedzie jurorką a nie uczestniczką! kilka godzin programu w niedzielę wieczorem, chyba aż tak nie nadwyręży jejj kalędarza i nie wplynie jakos specjalnie na czas wydania płyty(jeśli w ogóle taki czas istnieje) wiec kompletnie nie rozumiem waszego wzburzenia, fajnie ze Edka bedzie tak czesto w TV, zawsze to jakaś promocja,
ten program nie ma chyba zadnego wpływu na nagrywanie nowej płyty, :d
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: B@r »

pilsner pisze:nie przesadzacie trochę????
przecież co ma udziął w tym programie do nagrania płyty?
Nie chodzi juz o sam program, tylko rozdrabnianie sie non stop.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Wiolinka »

Mist pisze:Po prostu, zadnej plyty nie bedzie i tyle. W ogole ale to w ogole nie zanosi sie na wydanie plyty. Inaczej Edyta bylaby skoncentrowana i nie pokazywalaby sie w TV to tu to tam. Planowalaby promocje, rodzaj czcionki na okladke....
A tu kolejny programik, i co jej to da? Im podniesie ogladalnosc. Wydaje mi sie, ze Edycie ze starych przyzwyczajen zostalo, ze ciagle musi gdzies "bywac" bo wtedy czuje te namiastki gwiazdorstwa jakie jeszcze jej zostaly.
Edyta lubi czuc sie gwiazda i tak byc traktowana :) ale niestety jej lata swietnosci, daaawno minely, to juz nie te czasy kiedy nie trzeba bylo robic praktycznie nic, by byc na fali :)
niestety zachowania Edi na bankietach nie skomentuje, bo szanuje swoja prace przynajmniej...
Mist pisze:Darek moze jest cudownym mezem, ale tak naprawde nie robi nic, zeby zmotywowac ja do pracy. I to ciagle gadanie o plycie widmo... Ten ostatni wywiad w Gali, po co to bylo? Po prostu jedna wielka sciema

darek moze jest cudowny, ale to edyta gra 1 skrzypce...
Ostatnio zmieniony 16 lut 2007, 16:14 przez Wiolinka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ