Anthony Callea

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anthony Callea

Post autor: B@r »

Na forum Antka DS napisal o Edzie, WIT i wstawil inne linki do jej wystepow. Odzew jest bardzo pozytywny, fanom Antka bardzo podoba sie glos Edyty i ona sama tez. Kilka osob napisalo, ze duet bylby swietnym pomyslem. W SB juz zaczelismy dyskusje i doszlismy do wniosku, ze skoro Antek jest popularny w Australii, taki duet bylby dla Edyty dobry. Padl tez pomysl, zeby osoby ktore beda na nagraniu JOS podsuneli Edzie pomysl. Moze nierealne, ale w sumie... dlaczego nie.

Link do forum i watku: http://forums.anthonycallea.com/index.p ... try1174796
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Anthony Callea

Post autor: Michael »

Magda pisze:Odzew jest bardzo pozytywny, fanom Antka bardzo podoba sie glos Edyty i ona sama tez. Kilka osob napisalo, ze duet bylby swietnym pomyslem.
For example:
pemaanso pisze:I would love to hear her and Anthony do a duet of this song together. Both their versions are so full of warmth and emotion, and I think their voices would compliment each other very well.
big:D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anthony Callea

Post autor: B@r »

Ktos juz o antkowej wersji napisal na Wiki :>
http://en.wikipedia.org/wiki/Edyta_G%C3%B3rniak
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Anthony Callea

Post autor: tomiks78 »

Magda pisze:Na forum Antka DS napisal o Edzie, WIT i wstawil inne linki do jej wystepow. Odzew jest bardzo pozytywny, fanom Antka bardzo podoba sie glos Edyty i ona sama tez. Kilka osob napisalo, ze duet bylby swietnym pomyslem. W SB juz zaczelismy dyskusje i doszlismy do wniosku, ze skoro Antek jest popularny w Australii, taki duet bylby dla Edyty dobry. Padl tez pomysl, zeby osoby ktore beda na nagraniu JOS podsuneli Edzie pomysl. Moze nierealne, ale w sumie... dlaczego nie.

Link do forum i watku: http://forums.anthonycallea.com/index.p ... 6&#entry11
74796
.......................
Witam.
Madziu, Wilekie Dzięki za ta informację i ten link, a DC dzięki że przedstawił Edzię na forum Anthonego.
Przyznam się szczerze, że sam kiedyś próbowałem podsunąć coś o Edzi na Jego Forum, ale przy znikomej znajomości j,angielskiego :beczy: to było nie realne.
I z tego co udało mi się zrozumieć, to faktycznie bardzo pozytywnie wypowiadają się o Edzi. Super!
A co do duetu, to moim zdaniem jest wielu lepszych i fajniejszych wykonawców z którymi Edyta ewentualnie mogłaby zaśpiewać. Ale jeśli faktycznie miała by z Nim zaśpiewać, to też by Jej to nie zaszkodziło :D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anthony Callea

Post autor: B@r »

tomiks78 pisze:Witam.
Madziu, Wilekie Dzięki za ta informację i ten link
Rowniez witam i nie ma sprawy. :)
tomiks78 pisze:Przyznam się szczerze, że sam kiedyś próbowałem podsunąć coś o Edzi na Jego Forum
Oooo to juz slyszales o Antonim wszesniej i o jego WIT tez? :shock: Niezle!
tomiks78 pisze:A co do duetu, to moim zdaniem jest wielu lepszych i fajniejszych wykonawców z którymi Edyta ewentualnie mogłaby zaśpiewać. Ale jeśli faktycznie miała by z Nim zaśpiewać, to też by Jej to nie zaszkodziło
Chodzi o to, ze chlopak na topie jest, a spiewa calkiem ok, wiec pod tym wzgledem to bylaby fajna wspolpraca. :)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Anthony Callea

Post autor: Virtual Tom »

:ojeju: :ojeju: :ojeju:

alez ja jestem podniecony :D juz tydzien temu miałem tam się logowac i jeszcze tam nie dotarłem :taz:

Dzięki DS :idol: :browar:

BTW witaj tomiks78
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Anthony Callea

Post autor: Michael »

Magda pisze:Ktos juz o antkowej wersji napisal na Wiki :>
http://en.wikipedia.org/wiki/Edyta_G%C3%B3rniak
Wieści szybko się roznoszą(pewnie w tej chwili Antek i Edzia rozmawiają przez telefon :P, a po północy newsa o ich współpracy zamieszczą wszytskie polskie i australijskie portale internetowe :wink2: ). Anthony nagrywając WIT pewnie nie zdawał sobie sprawy, że popełnia cover, bo miał tę piosenkę z banku 8)
Nie mniej jest już kilkadziesiąt osób w Australii, które będą Edytę kojarzyć dzięki akcji Kamila big:D
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2007, 19:42 przez Michael, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Anthony Callea

Post autor: tomiks78 »

Chodzi o to, ze chlopak na topie jest, a spiewa calkiem ok, wiec pod tym wzgledem to bylaby fajna wspolpraca. :)[/quote]

Zgadzam się i nie mam nic przeciwko żeby Edka nagrała duet z Anthonym.
Ja się ucieszę z każdego duetu(oby był dobry) i kimś z "górnej półki", bo mogło by pomóc Edce w karierze.
A dla Edyty nagranie piosenki z Gwiazdą z Australii też było by fajnym doświadczeniem i może zdobyciem niezłego rynku, jakim jest Australia :D

[ Dodano: 2007-04-13, 19:42 ]
Witaj również Tom! :d
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anthony Callea

Post autor: B@r »

tomiks78 pisze:A dla Edyty nagranie piosenki z Gwiazdą z Australii też było by fajnym doświadczeniem i może zdobyciem niezłego rynku, jakim jest Australia
Otoz to!
Michael pisze:Wieści szybko się roznoszą(pewnie w tej chwili Antek i Edzia rozmawiają przez telefon , a po północy newsa o ich współpracy zamieszczą wszytskie polskie i australijskie portale internetowe ).
:ha: No byloby swietnie.
Michael pisze:Anthony nagrywając WIT pewnie nie zdawał sobie sprawy, że popełnia cover, bo miał tę piosenkę z banku
Czas, by sie dowiedzial. :PP
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Anthony Callea

Post autor: Michael »

Greatowy kawałek i do tego live big:D

:arrow: Anthony Callea - Hurts So Bad
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Anthony Callea

Post autor: Marrcino »

A na mnie ten Anthony nie robi zadnego wrazenia. 8P Spiewa poprawnie ale jakos nie zapada w pamiec. Ot taki sobie koejny cukierkowaty chlopaczek. 8)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anthony Callea

Post autor: B@r »

marrcino pisze:A na mnie ten Anthony nie robi zadnego wrazenia. Spiewa poprawnie ale jakos nie zapada w pamiec. Ot taki sobie koejny cukierkowaty chlopaczek.
To samo mysle, co nie zmienia tego, ze taki duet moglby sie Edzie przydac. Skoro mogla spiewac z Weberem na przyklad.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Anthony Callea

Post autor: Titter »

poczytalam sobie ten watek zalozony przez DS, faktycznie Edka im sie spodobala :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Anthony Callea

Post autor: grzechoo »

Trzeba było wspomnieć o wkładzie Kylie do LIOTL, w końcu i Antek i Kylie z Australii.

first of it ('EG') is magnificent, but wasn't sold in many copies (over 100 thousands). - a te dane skąd? jak to 100 tys? Niedźwiecki twierdził w jakims wywiadzie, że EG na świecie sprzedało się pewnie w 1 mln sztuk,z kolei inne dane - nawet juz nie wiem skąd - głosiły o 750 tys sprzedanych sztuk
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Anthony Callea

Post autor: DeathlySilence »

Nie chce się przerzucać liczbami...bo po co...
Dane te wziąłem ze strony Marka - tzn. nie wiem, czy odwoływało się to tylko do sprzedaży w Polsce, czy ogółem - po przyznanych platynowych i złotych płytach.
Trzeba wspomnieć - droga wolna...
ODPOWIEDZ