EURO 2012 w Polsce!

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: theshape »

Niemcy do domu! :d Wlosi zaluzyli na wygrana!
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: DAAMI »

theshape pisze:Wlosi zaluzyli na wygrana!
Czyli Eda nagra włoski bonus ?

przyśpiewkę po włosku ? :hellobaby:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Michael »

theshape pisze:Wlosi zaluzyli na wygrana!
Dziś byli lepsi niż Niemcy, ale w fazie grupowej się nie popisali. Niemcy grali lepiej w meczach grupowych niż Włosi, dlatego trochę mi ich szkoda. 1 lipca w Kijowie będziemy mieli powtórkę z Gdańska. Wydaje mi się, że Hiszpanie nie obronią tytułu, a nowymi mistrzami Europy zostaną Włosi.

Ciekawe, co za idiota wymyślił wyniesienie polskiej flagi wraz z podziękowaniami w 16 językach dopiero po gwizdku sędziego, kończącym mecz. Transmisja się skończyła, a telewidzowie gów*o zobaczyli :roll:.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: theshape »

Mnie tam obojetne, ktora z tych dwoch druzyn wygra! :ha: Dzisiejszy wynik mnie satysfakcjonuje! Niemcy nach Hause! :d
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: addar »

przynajmniej niemiec nie zwycięzy na polskiej ziemi!!!! :kon: ( ale cudowny nacjonalisyczno-ksenofobiczny nastrój 8P )
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Michael »

addar pisze:przynajmniej niemiec nie zwycięzy na polskiej ziemi!!!!
Ręce opadają, gdy człowiek czyta tego typu wynurzenia w dobie integracji europejskiej :roll: .

Wiesz, skąd płynie najwięcej pieniędzy do Polski w ramach środków unijnych? :> Tak, z Niemiec, którzy wpłacają najwięcej Euro do unijnej kasy, i którzy są głównym partnerem handlowym Polski.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: addar »

ja jestem euro scpetykiem , nie cierie łuni, raz ze chcą zrobić z nas panstwo federacyjne ,dwa że przez to tałatajstwo miałem poprawke na jednym egzmienie, tfu :evil:..... a brak sympatii do nich to nie moja wina , obwiniaj naród , historie, i nasze" ciepłe" stosunki...jak pisała poetka " NIE BEDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ I DZIECI NAM GERMANIŁ...." 8P 8P 8P ;-)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Michael »

addar pisze:ja jestem euro scpetykiem , nie cierie łuni, raz ze chcą zrobić z nas panstwo federacyjne ,dwa że przez to tałatajstwo miałem poprawke na jednym egzmienie, tfu :evil:..... a brak sympatii do nich to nie moja wina , obwiniaj naród , historie, i nasze" ciepłe" stosunki...jak pisała poetka " NIE BEDZIE NIEMIEC PLUŁ NAM W TWARZ I DZIECI NAM GERMANIŁ...." 8P 8P 8P ;-)
Ciemnogród i tyle w temacie, bo nie ma sensu go dalej rozwijać :roll:.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: addar »

wole żyć w ciemnogrodzie niż być kosmopolitycznym sprzedawczykiem :lol: :lol: , ludzi takich jak ty michale ja nazywam " wypranymi przez poprawność polityczną mózgami"...
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: ja30 »

addar- jak mowili bo juz mniej mowia o polaka: glupi polaczek.
co do meczu byl dobry ale szczescie nie dopisalo.
mysle ze wlosi wygraja
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Emila555 »

Natu$ pisze:Najlepszy?
Nie, masz rację, wczorajszy był najlepszy :ha:

Od początku rozum mi mówił, że wygrają Niemcy, ale serce miało nadzieję, że jednak Włosi i stało się! :mexicanwave:

Strasznie się cieszę! Włosi grali wspaniale, piłka nożna jest nieobliczalna :)
Szkoda tylko, że to był ostatni mecz w Polsce. Euro Euro i po Euro, jak to szybko minęło.........

W finale sama nie wiem komu kibicować. Hiszpania jest wspaniała, ale chyba będę stawiać na Włochy, chociażby dlatego, że wykosili Niemców z tej zabawy :hura:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Matiz99 »

Michael pisze: Wiesz, skąd płynie najwięcej pieniędzy do Polski w ramach środków unijnych? Tak, z Niemiec, którzy wpłacają najwięcej Euro do unijnej kasy, i którzy są głównym partnerem handlowym Polski.
Cóż za argument. I myślisz że to wszysto dzięki uprzejmości ludzi z tego kraju którzy tak kochają polskę? 8)
Wpłacają najwięcej pieniędzy bo są najbogatszym krajem unii. Są głównym partnerem handlowym bo np. mają wielki 80-milionowy rynek.
Emila555 pisze:W finale sama nie wiem komu kibicować. Hiszpania jest wspaniała, ale chyba będę stawiać na Włochy, chociażby dlatego, że wykosili Niemców z tej zabawy
Ja wiedziałem że niemcy nie dadzą rady wchłochom. Hiszpanie w finale także fłatwo mieć nie będą :wink:
Niemcy nie grali źle. Po prostu na tyle im pozwoliła bardzo dobra włoska obrona. Ale przynajmniej niemcy...tzn. drużyna z niemiec :d będzie mieć bliżej do domu 8P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Michael »

Matiz99 pisze:I myślisz że to wszysto dzięki uprzejmości ludzi z tego kraju którzy tak kochają polskę?
Sam sobie to dopowiedziałeś. Ja niczego takiego nie sugerowałem w swojej wypowiedzi!
Matiz99 pisze:Wpłacają najwięcej pieniędzy bo są najbogatszym krajem unii. Są głównym partnerem handlowym bo np. mają wielki 80-milionowy rynek.
Serio?! :o Czuję się zaskoczony tymi informacjami :lol:, zwłaszcza, że od lat posiadam niemieckie obywatelstwo.
Chciałem zwrócić uwagę na fakt, że niemiecka gospodarka jest dla polskiej gospodarki najważniejszym partnerem, dlatego wypadałoby zachować klasę w stosunkach polsko - niemieckich, zamiast głosić ksenofobiczno - nacjonalistyczne hasła. Bez Niemców cienko byśmy śpiewali w kwestiach gospodarczych.
Nikt nikomu nie każe Niemców lubić, ale ludzie - odrobina szacunku i kultury w wielokulturowej UE, każdemu narodowi się należy!

addar pisze:ludzi takich jak ty michale ja nazywam " wypranymi przez poprawność polityczną mózgami"...
Ja staram się trzymać na co dzień z daleka od ludzi Twojego pokroju. Szkoda mi czasu i energii na
dyskusje z ludźmi cierpiącymi na zespół maniakalno - prześladowczy :roll:.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: Michel »

Dlaczego co niektórzy obnażają swoje poglądy polityczne, pisząc o sporcie? Uwielbiam Niemcy jako kraj, kocham Berlin, Monachium, Frankfurt, Kolonie, Hamburg oraz kilka innych mniejszych miejscowości, przyznaje nie do końca lubie samych niemców. Kibicowałem włochom. Natomiast czytając teksty pana addara, wymiotuje... niedobrze mi się robi, jak tylko widzę jego wpisy w każdym z wątków.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: EURO 2012 w Polsce!

Post autor: addar »

Michel pisze: Natomiast czytając teksty pana addara, wymiotuje... niedobrze mi się robi, jak tylko widzę jego wpisy w każdym z wątków.
mrau, ważne by robić wrazenie!!, doradzę włóż dwa palce szybciej zejdzie :)
ODPOWIEDZ