Życie na gorąco, Takie jest życie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Mist »

monikad pisze:może podbić cały świat
nic mnie nie smieszy bardziej, niz sugestie ze Edyta moze podbic swiat :ha: A ja zostane lekarzem weterynarii, potem zdobede role u top rezysera w jego filmie o konikach i dostane oskara!! :lol3: :lol3:

Boze w ktorym dziesiecioleciu wy zyjecie ?? :lol: Edyta mogla podbic swiat. Nie skorzystala, nie odpowiadaly jej wymagania wytwornii bo za duzo musiala sie rozebierac. Co prawda potem jej juz rozbieranie nie przeszkadzalo bo swiecila cy*****ami w playboyu.

Nie da sie doleciec na ksiezyc bez rakiety!! Edycie jakos ciezko wydac plyte w Polsce od wielu lat. Nie sadze, zeby dziela takie jak "TERAZ TU" nadawaly sie na miedzynarodowa liste.... :lol3: :lol3: :lol:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Monika23 »

nic mnie nie smieszy bardziej, niz sugestie ze Edyta moze podbic swiat :ha: A ja zostane lekarzem weterynarii, potem zdobede role u top rezysera w jego filmie o konikach i dostane oskara!! :lol3: :lol3:

Boze w ktorym dziesiecioleciu wy zyjecie ?? :lol: Edyta mogla podbic swiat. Nie skorzystala, nie odpowiadaly jej wymagania wytwornii bo za duzo musiala sie rozebierac. Co prawda potem jej juz rozbieranie nie przeszkadzalo bo swiecila cy*****ami w playboyu.

Nie da sie doleciec na ksiezyc bez rakiety!! Edycie jakos ciezko wydac plyte w Polsce od wielu lat. Nie sadze, zeby dziela takie jak "TERAZ TU" nadawaly sie na miedzynarodowa liste.... :lol3: :lol3: :lol:
_________________
Jak to dobrze, ze na tym forum jest jeszcze kilka trzezwo myslacych osob :5: :)
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: strzalka21 »

Mist pisze:
monikad pisze:może podbić cały świat
nic mnie nie smieszy bardziej, niz sugestie ze Edyta moze podbic swiat :ha: A ja zostane lekarzem weterynarii, potem zdobede role u top rezysera w jego filmie o konikach i dostane oskara!! :lol3: :lol3:

Boze w ktorym dziesiecioleciu wy zyjecie ?? :lol: Edyta mogla podbic swiat. Nie skorzystala, nie odpowiadaly jej wymagania wytwornii bo za duzo musiala sie rozebierac. Co prawda potem jej juz rozbieranie nie przeszkadzalo bo swiecila cy*****ami w playboyu.

Nie da sie doleciec na ksiezyc bez rakiety!! Edycie jakos ciezko wydac plyte w Polsce od wielu lat. Nie sadze, zeby dziela takie jak "TERAZ TU" nadawaly sie na miedzynarodowa liste.... :lol3: :lol3: :lol:
Mist jak mogłaś, moja wieczna nadzieja umarła ;(
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Mist »

strzalka21 pisze:Mist jak mogłaś, moja wieczna nadzieja umarła
przeciez ja nie zakazuje Ci wierzyc :D
Monika23 pisze:Jak to dobrze, ze na tym forum jest jeszcze kilka trzezwo myslacych osob
walcze :D mysle, ze duzo osob myslacych tu wchodzi z silnego przyzwyczajenia ale milcza, bo co tu duzo mowic jest jak jest :lol: :lol:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Monika23 »

Mist pisze:mysle, ze duzo osob myslacych tu wchodzi z silnego przyzwyczajenia ale milcza, bo co tu duzo mowic jest jak jest :lol: :lol:
jestem tego samego zdania ;)
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: strzalka21 »

Mist pisze:
strzalka21 pisze:Mist jak mogłaś, moja wieczna nadzieja umarła
przeciez ja nie zakazuje Ci wierzyc :D
Ufff to dobrze :d , przecież swego czasu Maja z Edytką były w Londynie, więc pewnie Edytka szykuje płytę na tamten rynek. Z resztą Edytka powiedziała, że sama teraz będzie zajmowała się swoimi sprawami, wiec może być tylko lepiej. WIERZMY W EDYTKĘ BO ONA TEŻ W NAS WIERZY :lol3: :573:
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Kamille.g »

milencia1992-mk pisze:Piotr się tym zajmie :D

A skąd masz taką informacje?
Czyżbyś już wiedziała o czymś?
A tak na marginesie Edyta ma już nowego managera? Oprócz tej firmy i asystenta Wieczorka?
<mysli>
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Kopaneek »

Kamille.g pisze:milencia1992-mk napisał/a:
Piotr się tym zajmie

A skąd masz taką informacje?
Czyżbyś już wiedziała o czymś?
Tak, ale nie mów o tym nikomu. To tajemnica.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: ANETA »

Mist, całkowicie się zgadzam. Nie wierzę w karierę Edyty za granicą z prostej przyczyny. Edyta jest człowiekiem trudnym we współpracy. Po drugie nie ma już 20 lat. Po trzecie nie radzi sobie z nagraniem płyty w Polsce i już dawno zapomniała co oznaczają słowa ,,trasa koncertowa". Po czwarte ma dziecko i ma już dla kogo żyć, nie jest wolnym strzelcem jak kiedyś. Nie wierze w to, że można się całkowicie skupić na pracy, myśląc ciągle o dziecku zostawionym w Polsce.....
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Mist »

ANETA pisze:Mist, całkowicie się zgadzam. Nie wierzę w karierę Edyty za granicą z prostej przyczyny. Edyta jest człowiekiem trudnym we współpracy. Po drugie nie ma już 20 lat. Po trzecie nie radzi sobie z nagraniem płyty w Polsce i już dawno zapomniała co oznaczają słowa ,,trasa koncertowa". Po czwarte ma dziecko i ma już dla kogo żyć, nie jest wolnym strzelcem jak kiedyś. Nie wierze w to, że można się całkowicie skupić na pracy, myśląc ciągle o dziecku zostawionym w Polsce.....
Aneta ja bede szczesliwa jezeli ona wyda choc jeszcze jedna dobra plyte w Polsce. Od kiedy pare lat temu pierwszy raz uslyszalam utwor "Cyganskie Serce" przestalam byc tego pewna....Poki co mocno trzymam kciuki!!
Wspolpraca z ludzmi naprawde jej nie idzie, a przeciez ona z racji tego, ze nie tworzy swojej muzyki jest zdana na innych.... ludzie powinni dobijac sie do jej drzwi z tekstami i muzyka napisana specjalnie dla niej.... ale ona ma tak ciezki charakter, ze inspiruje juz chyba tylko brukowce.... :oops: :oops:
shik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 229
Rejestracja: 16 gru 2010, 15:50
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Wrocław

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: shik »

Ludzie nie dobijaja sie do niej drzwiami i oknami bo wiele juz produkcji zmarnowala. Wiem ze zdazaly sie takie sytuacje ze nagrywala jeden utwor po czym mowila ze musi wziac troche wolnego, po czym po dwoch tygodniach stwierdzala ze jednak nie pasuje jej ten kawalek. Zdarzaly sie rowniez sytuacje ze nagrywala caly utwor po czym okazalo sie ze nie ma na czym go wydac poniewaz nie ma zamiaru w tym roku wydac albumu. Ludzie sie denerwuja i wola wspolpracowac z innymi utalentowanymi artystami ktorych o dziwo jest paru w naszym kraju.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: caterina78 »

Czytam Wasze posty i nie potrafie uwierzyc, ze tak latwo Wam popasc w pulapke powierzchownosci i osadzic na bazie czego , no wlasnie czego , zwyklego artykulu z brukowca ?

Przede wszystkim to sa decyzje Edi i to Ona bedzie ponosic ich konsekwencje wiec nie rozumiem Waszej gorliwosci w uswiadamianiu w Waszym przekonaniu Jej rzekomych bledow .

Tak oczywiscie macie ku temu prawo, pamietajcie tylko , ze to Jej decyzja i nie musi sluchac sfrustrowanych fanow , ktorzy chetnie z Niej zrobiliby marionetke.

A artykul szalenie tendencyjny , kolejne plotki , bo tak sie mowi , ktos tak slyszal i powtorzyl , chimeryczna , kaprysna, pamietam taka sama sytuacje lat temu wiele, te same zarzuty, a jak przychodzilo do konkretow to te osoby nie potrafily odpowiedziec .

Nie ma managera , tak zdecydowala , dobrze , widocznie tak jest dla Niej i w Jej optyce slusznie , czy to jest wlasciwa decyzja czas pokaze , ale dlaczego nie moze wedlug Was sprobowac ?
Ja wierze , ze Edi uda sie zrealizowac to co pragnie przekazac przez Muzyke , to co czuje, emocje , nastroje ...
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Matiz99 »

Ja wierze , ze Edi uda sie zrealizowac to co pragnie przekazac przez Muzyke , to co czuje, emocje , nastroje ...
A czy ktoś w to wątpi? Tutaj nie o to chodzi.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: vanity »

shik pisze: Ludzie sie denerwuja i wola wspolpracowac z innymi utalentowanymi artystami ktorych o dziwo jest paru w naszym kraju.
Absolutnie mnie takie podejście nie dziwi. Edyta weźmie kilka koncertów dla biznesu i ma na Malediwy z synem, a tekściarze i muzycy przypuszczam, że chętnie wszystko szybko wydadzą, oni nie mają takiej kasy jak Edyta. Zresztą czasy są brutalne, sprzedaż płyt nie przynosi wielkiej kasy. Nigdy do końca nie rozumiałam tłumaczenia, że w Polsce nie ma ludzi godnych talentu Edyty, same Mandaryny i Dody nie wydają przecież płyt. Pojawiają się ciekawe utwory i pod względem muzycznym i tekstowym. Kiedyś Cygan czy Bartosiewicz pisali jej teksty, dzisiaj już niby obniżyli loty czy co? Takie to trochę tłumaczenie na siłę, dlaczego Edyta tak mało wydaje nowego materiału. Leń jest i tyle.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Życie na Gorąco II

Post autor: Kopaneek »

vanity pisze:Kiedyś Cygan czy Bartosiewicz pisali jej teksty, dzisiaj już niby obniżyli loty czy co?
Cygan ponoć za drogi dla Edyty oraz jego teksty nie są skrojone na dzisiejsze czasy.
ODPOWIEDZ