Edyta w czerwcu w Rybniku

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: Olive »

123fan=]123 pisze:co śpiewaliście wtedy Edzia jak oddała wam głos mikrofon kierując w waszą stronę?????
Kasztany, Dziś Prawdziwych Cyganów Już Nie Ma i To Nie Ja 8P
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: diuk69 »

Edyta zanim zaczela śpiewać "Kasztany" postawila krzeslo i sobie zażartowala- powiedziala " stara jestem..." :lol3:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: ANETA »

Lubie jak Edyta ma podpiete włosy :) Jak zwykle piekny makijaż. Dawno juz nie słyszałam ,,To nie ja" na żywo.
Po co ona sie tej Dody czepia ? W tym wypadku Doda okazuje sie mądrzejsza bo to Edyta ciagle zaczyna !!!!!! Chce zwrócic na siebie uwage mediów bo wie że jak powie cos o Dodzie to zaraz pół Polski bedzie o tym mówiło.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2008, 17:12 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: Chris »

diuk69 pisze:Edyta zanim zaczela śpiewać "Kasztany" postawila krzeslo i sobie zażartowala- powiedziala " stara jestem..." :lol3:
o nie :lol3: :lol3: :lol3: dobre dobre :-D w sumie 20 lat nie ma ale przesadza. Edzia z biegiem czasu sie zmienia mi to w ogóle teraz podoba sie 100 razy bardziej niż wtedy gdy miała 20 lat
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: diuk69 »

Wielki szacunek dla Rybnika za świetne zorganizowany koncert.Ogólnie Edyta byla bardzo wyluzowana,bo atmosfera byla bardzo ciepla, humor jej dopisywal i świetnie się bawila, wciągając ludzi do śpiewania i super zabawy.Nie bylem na koncercie Edyty od 1999 roku i naprawdę serce mi ściskala wielka niepewność.Ale bylo suuuper.Jednym slowem-spelnione marzenie :cloud9: Nawet nie potrafie tak naprawde wkurzyć się na TVP3 ,za ten wywiad po koncercie, który pogrzebal marzenie o powiedzeniu kilka cieplych slów dla Edyty i podziękować za te niezapomniane chwile w życiu z jej muzyką :) Bo i tak czuje się szczęściarzem,bo bylem na tym koncercie :064: :wub: Kto może często pojechać na koncert Edyty,chyba tego nie zrozumie...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: Magda M »

diuk69 pisze:awet nie potrafie tak naprawde wkurzyć się na TVP3 ,za ten wywiad po koncercie, który pogrzebal marzenie o powiedzeniu kilka cieplych slów dla Edyty i podziękować za te niezapomniane chwile w życiu z jej muzyką
coś chyba przegapiłam. Gdzie na forum znajde więcje info o tym wywiadzie? :oops: :>
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: diuk69 »

Byl samochód TVP3, widzialem ekipę podczas koncertu z kamerą, coś napewno nagrali w trakcie koncertu, bo po to nawet barjerka byla postawiona z dwóch stron ,by zrobić swobodny korytarz dla operatora.A po koncercie ,jak ludzie zapytali przy slużbowym przejsciu po lewej od sceny, powiedziano,że będzie nagrywany wywiad.Moż ktoś podzieli się konkretniejszą informacją,czy byl ten wywiad i fragmenty z koncertu na antenie programu regionalnego?Bo TVP3 bylo jednym ze sponsorów tego koncertu-więc logicznie, że chyba coś z tego pokażą (albo pokazali ?...) :>
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: Anu$$ia »

A była możliwość po tym koncercie zdobyć autograf Edyty? :)
Awatar użytkownika
duckling
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2008, 12:35
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: To, co najlepsze
Lokalizacja: wrocław

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: duckling »

witam
mozliwosc byla ale szkoda czasu na autograf:)
poza tym autogrfow juz dosc
wiec skonczylo sie na krotkiej rozmowie z Edyta i Krzysiem Respondkiem i przepieknym wspolnym zdjeciu :) Edyta byla naprawde w swietnym humorze
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Na dumce chyba coś im się z odsłuchem działo :P Bo tak to wygląda
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: Virtual Tom »

Ten wywiad mógłbyc dla katowickich "Aktualności" było to zakończenie Dni Rybnika, na pewno cos wspominali, ale potwierdzić może tylko ktoś kto oglądał :lody:
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: Olive »

duckling pisze:witam
mozliwosc byla ale szkoda czasu na autograf:)
poza tym autogrfow juz dosc
wiec skonczylo sie na krotkiej rozmowie z Edyta i Krzysiem Respondkiem i przepieknym wspolnym zdjeciu :) Edyta byla naprawde w swietnym humorze
A ja wzięłam autograf na E.K.G, teraz mam już komplet. :)
To Edka wyszła do Was podpisywać autografy?
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: Agisia »

duckling pisze:witam
mozliwosc byla ale szkoda czasu na autograf:)
poza tym autogrfow juz dosc
wiec skonczylo sie na krotkiej rozmowie z Edyta i Krzysiem Respondkiem i przepieknym wspolnym zdjeciu :) Edyta byla naprawde w swietnym humorze
Tobie dość autografów, a ja ani jednego nie mam... :cry: A tak bym chciała. I pogadać z Edytką choćby minutę... Podziękować za wszystko... Marzenia... :-D A zdjątko wkleisz? :wink: Byłoby fajnie
Martina
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2008, 22:04
Lokalizacja: Sierakowice

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: Martina »

Witam ;)Mam prośbe do ludzi którzy byli na tym koncercie.Może ta moja prośba dziwnie zabrzmi :)Prowadzę bloga o Krzyśku Respondku i zależałoby mi na dokladniejszej relacji z duetu Górniak&Respondek.Chodzi mi o to jak wyglądalo "wyciagnięcie" Krzyśka na scenę i co mówili w czasie występu.A jeśli ktoś był na całej imprezie prowadzonej przez Krzyśka to i z tego mógłby zdac relację.Byłabym bardzo wdzięczna ;)Napewno umieszczę pod tą relacją kto i z jakiego forum mi pomógł i ją napisał ;)I napewno dodam was do linków i reklamę dodam :)
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w czerwcu w Rybniku

Post autor: efka »

Martina pisze:Witam ;)Mam prośbe do ludzi którzy byli na tym koncercie.Może ta moja prośba dziwnie zabrzmi :)Prowadzę bloga o Krzyśku Respondku i zależałoby mi na dokladniejszej relacji z duetu Górniak&Respondek.Chodzi mi o to jak wyglądalo "wyciagnięcie" Krzyśka na scenę i co mówili w czasie występu.A jeśli ktoś był na całej imprezie prowadzonej przez Krzyśka to i z tego mógłby zdac relację.Byłabym bardzo wdzięczna ;)Napewno umieszczę pod tą relacją kto i z jakiego forum mi pomógł i ją napisał ;)I napewno dodam was do linków i reklamę dodam :)
Występ już mozna obejrzeć:
http://pl.youtube.com/watch?v=c1_Cu6DwD ... re=related
ODPOWIEDZ