28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: DeathlySilence »

suuzii17 pisze:
123fan=]123 pisze:a gdyby tak na tym czy innym koncercie Edzi na który wybrałoby sie trochę osób z naszego forum zrobić jakiś fany transparent z napisem np.: "Za te wszystkie chwile szczęścia, które razem z Tobą los nam dał, DZIĘKUJEMY CI..." z podpisem: fanclub edytagorniak.pl
chodzi o to żeby Edyta zmieniła o nas zdanie i może zajrzałaby tu czy coś :hellobaby:
Fajny pomysł :wink2: ale zaraz znając życie zostanie skrytykowany przez tych weteranów :PP A i kwestia ile osób będzie? :wink2:
Extra pomysł - kupimy też z 20 miśków i 20 czekolad - jak zacznie śpiewać to co silniejsi będą rzucać w naszego słodkiego misiaczka. 8P A w każdym miśku karteczka z oficjalnym i jedynym loginem Edyta Górniak i hasłem: królowa - a admin techniczny tak zachachmęci, że Edka będzie miała dostęp tylko do działu "Do Edyty" i temacie o Dodzie oraz Modzie na Sukces. 8P Bardziej zamożniejsi rzucać będą swoimi portfelami z dolarami, a na banknotach adnotacja typu: "zrzutka na oficjalną stronę".
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Magda M »

DeathlySilence pisze:Extra pomysł - kupimy też z 20 miśków i 20 czekolad - jak zacznie śpiewać to co silniejsi będą rzucać w naszego słodkiego misiaczka. 8P A w każdym miśku karteczka z oficjalnym i jedynym loginem Edyta Górniak i hasłem: królowa - a admin techniczny tak zachachmęci, że Edka będzie miała dostęp tylko do działu "Do Edyty" i temacie o Dodzie oraz Modzie na Sukces. 8P Bardziej zamożniejsi rzucać będą swoimi portfelami z dolarami, a na banknotach adnotacja typu: "zrzutka na oficjalną stronę".
i po cóż ta ironia?
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Blur »

DeathlySilence pisze: hasłem: królowa

Edzia by się obraziła - ona jest CESARZOWĄ
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Anu$$ia »

123fan=]123 pisze:a gdyby tak na tym czy innym koncercie Edzi na który wybrałoby sie trochę osób z naszego forum zrobić jakiś fany transparent z napisem np.: "Za te wszystkie chwile szczęścia, które razem z Tobą los nam dał, DZIĘKUJEMY CI..." z podpisem: fanclub edytagorniak.pl
chodzi o to żeby Edyta zmieniła o nas zdanie i może zajrzałaby tu czy coś
A mi sie podoba ten pomysl :D Ja prawdopodobnie bede na tym koncercie :) I na pewno bede rzucala miśkami :D
Ostatnio zmieniony 24 cze 2008, 15:52 przez Anu$$ia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: DeathlySilence »

Magda M pisze:i po cóż ta ironia?
Bo wyszłoby, że znowu krytykuję jako forumowy weteran (samozwaniec) i nie chciałem, żeby sprawdziła się 'przepowiednia' Suuzii. :wink: Czy to nie takie oczywiste.
maleo pisze:Edzia by się obraziła - ona jest CESARZOWĄ
Wszystko jest w planach - nastąpi jeszcze niejedna EDYTAcja (w znaczeniu edycja - zmiana planów). :P
Anu$$ia pisze:I na pewno bede rzucala miśkami :D
Tylko Jej oka nie podbij, bo zamiast wyrazu swego uwielbienia, spłoszysz gwiazdę ze sceny. :lol3:
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Chris »

a więc trzeba zagadać do tych którzy będą i na koncercie się zgrać i śpiewać razem z Edzią na pewno będzie jej miło :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Magda M »

DeathlySilence pisze:Bo wyszłoby, że znowu krytykuję jako forumowy weteran
no tak.. że tez wcześniej się nie zorientowałam 8P :edi:
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: suuzii17 »

DeathlySilence pisze:Magda M napisał/a:
i po cóż ta ironia?

Bo wyszłoby, że znowu krytykuję jako forumowy weteran (samozwaniec) i nie chciałem, żeby sprawdziła się 'przepowiednia' Suuzii. Czy to nie takie oczywiste.
I tak mnie niczym nie zaskoczyłeś :wink2: ironia i krytyka to widać Twoje ulubione środki aby wyrazić zdanie :PP

Ale są i tacy , którym pomysł się podoba :d
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Blur »

Dzisiaj widziałem reklamę koncertu w TVP3(?).
Kurde tak blisko mam i mogę WKD dojechac, ale nie wiem czy w tym dniu będę w Wawie...
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Chris »

Dzisiaj widziałem reklamę koncertu w TVP3(?).
czy to znaczy ze koncert bedzie transmitowany????????????????????????????????????????????????????????????? :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby: 8P
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Anu$$ia »

DeathlySilence pisze:Tylko Jej oka nie podbij, bo zamiast wyrazu swego uwielbienia, spłoszysz gwiazdę ze sceny.
Nie no spokojnie :D Bede uwazala...Tylko,że pewnie bede tak podekscytowana ze nie wiadomo xD
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Blur »

czy to znaczy ze koncert bedzie transmitowany?????????????????????????????????????????????????????????????

Chyba nie, to było raczej jako wydarzenie kulturalne...
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Chris »

nie wiem jak inni aleja liczę na spowiedź tych co tam są xD pełną i dogłębną analize koncertu xD
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: GosiaczeQ_14 »

123fan=]123 pisze:nie wiem jak inni aleja liczę na spowiedź tych co tam są xD pełną i dogłębną analize koncertu xD
oczywiście że czekamy z niecierpliwością :D
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: 28.06.2008 Grodzisk Mazowiecki

Post autor: Anu$$ia »

Ludzie!!! To bylo cudowne...Najpiekniejszy dzien w moim zyciu :D Teraz zamiast psychofanem jestem psychofanatykiem xD Edytka na scenie byla wyluzowana i smieszna. Śpiewała: szczęśliwej drogi już czas, jestem kobietą,to nie ja, dziękuje Ci, Dziś prawdziwych cyganów już nie ma, nie wierzyc nie mam sił, kasztany, jak najdalej i spiewala dwa bisy: I feel good i nie prosze o wiecej... Nie wiem czy wszystko wymienilam co spiewala ale chyba tak...Po koncercie można było iść z drugiej strony,tam gdzie byl autokar z garderobą Edyty i czekać az wyjdzie...Ochroniarz powiedzial, ze moze wyjdzie moze nie...No i Edytka wyszła...Rozmawiala ze wszystkimi,robila ze wszystkimi zdjecia. Ja to z wrazenie mowic nie moglam wiec dalam jej miska.A Edytka: ale śliczny miś,dziękuje bardzo :) I oczywiscie mnie juz kompletnie zamurowala i zapomnialam co sie mialam spytac jej...Ale zapytalam sie kiedy bedzie w Łodzi i powiedziala,ze nie wie :beczy: Ale naprawde warto bylo jechac...Widzialam ją pierwszy raz w swoim zyciu i jestem zachwycona :) Jedzcie na jej koncert bo naprawde warto!!! :)

[ Dodano: 29-06-2008, 10:26 ]
A i jeszcze chcialam powiedziec,ze niestety nie mam zdjec...Robilam ale mi nie wyszly... ;(
ODPOWIEDZ