Odcinek 8 (25.10.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Czyj występ w 8 odcinku programu podobał Ci się najbardziej?

Czas głosowania minął 31 paź 2008, 17:17

Anny Muchy (Madzia Marszałek, M jak miłość)
9
14%
Tomasza Stockingera (Paweł Lubicz, Klan)
1
2%
Żory Koroliowa (Anatolij Romanow, Egzamin z życia)
0
Brak głosów
Moniki Mrozowskiej (Majka Kwatkowska, Rodzina zastępcza plus)
0
Brak głosów
Aleksandry Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
1
2%
Karoliny Nowakowskiej (Olga Ziober, M jak miłość)
23
35%
Elżbiety Romanowskiej (Jola, Ranczo)
2
3%
Artura Chamskiego (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
28
42%
Łukasza Dziemidoka (Patryk Skalsky, Pierwsza miłość)
2
3%
 
Liczba głosów: 66

Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Odcinek 8

Post autor: Anu$$ia »

Magda M pisze:Szwed mi sie nie podobała (w ogole drażni mnie trochę zachowanie tej dziewczyny).
Za bardzo sie pcha do kamery.....I robi dziwne miny zawsze xD Lubiłam ją jak grała w Rodzinie Zastępczej....teraz niestety średnio ją lubię...

[ Dodano: 25-10-2008, 22:21 ]
Meg pisze:Artur za tydzień zaśpiewa z Violettą Villas

A nie za dwa tygodnie? :P
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 8

Post autor: Isabel »

Anu$$ia pisze:Meg napisał/a:
Artur za tydzień zaśpiewa z Violettą Villas



A nie za dwa tygodnie?
Za 2.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Odcinek 8

Post autor: Matiz99 »

Właśnie Edyty w takiej odsłownie chciałbym oglądać :) Była dziś śliczna i wyluzowana (w każdym odcinku jest wyloozowana ale w tym bardz miło mi się ją słuchało i oglądało)

Moja glosy na Karoline N. i Artura C.

Maciborek dziś chciał się za bardzo popisać jak to on genialny i skrupulatny w ocenianiu wokalnych umiejętności uczestników.Za każdym razem patrzył co da Edyta i Ela i odejmoał 1. Musiał pokazać że Ela nie zna się i to właśnie jego ucho wychwyciło więcej niż ucho Zapendowskiej. Nie lubie ludzi z takim parciem na szkło :P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 8

Post autor: Meg »

Anu$$ia pisze:A nie za dwa tygodnie?
:boshe: racja za dwa tygodnie...
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 8

Post autor: loveedyta »

Meg pisze:racja za dwa tygodnie...
kurde co ja będę w przyszłą sobotę robić...ahhh
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8

Post autor: grzechoo »

Dziś najlepiej Karolina i Arutr, Artur wręcz genialnie, ledwo co wyleczył gardło. Edytka dziś zjawiskowo, bardzo młodziutko i naturalnie, taką ją uwielbiam. głos oddaje tylko na Artura
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Odcinek 8

Post autor: Nat. »

Ja dzisiaj oddaje głos na Artura i Elę :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Odcinek 8

Post autor: DeathlySilence »

Aro pisze:Nie rozumiem zachwytów nad Chamskim. Takim pipkowatym głosem dziś zaspiewał.
Ta 'pipkowata' barwa sprawiła, że się do niego przekonałem - wiem, że to tymczasowa z powodu choroby. Cały jego występ mi się podobał - wokal, aranż, emocje - piękny występ. Nie pasowała mi jedna wokaliza, popisówka, ale to taki mały szczegół.
Michael pisze:Ufff, Artur się wyleczył i zostaje :d . Poza tym zaśpiewał fenomenalnie :guru: :!:
Edyta wyglądała dzisiaj, jak 18-tka, słowa daję :hellobaby: big:D
Swoje głosy oddaję na Artura, który był dziś zdecydowanie najlepszy i...Karolinę.
Nie sądzę, żeby Artur miał wpływ na to jak POLSAT zagrał jego chorobą, ale krytycznie patrze na takie zabiegi - tutaj nieomal przymieram, a za chwilę fenomenalnie śpiewa. Nie lubię być manipulowanym.
Edyta ma tą dojrzałość w sobie, umie kusić swoją seksualnością. W wyrafinowany, subtelny sposób, niewulgarny. Taką Edytę lubię. Dzisiejsze 18stki niech się uczą. I nie tylko one.
Oddam głos na Artura (kategoria: talent) i Muchę (kategoria: rozrywka) - pierwszy raz zagłosuję w ankiecie w tej edycji JOŚ.

Przyśpiewki Edyty mp3
Ostatnio zmieniony 26 paź 2008, 11:31 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 8

Post autor: diuk69 »

Artur i karolina, chyba ostatnio tradycyjnie :wink2: :D .A mialem obawy,że nie wystąpi.
To ,jak się zachowała Edyta,to bylo do przewidzenia,wiedząc jakim szacunkiem darzyla Cz.Niemena jako czlowieka i Artystę,kiedy żyl,i obecnie nic się nie zmienilo w tym.Dała kolejny dowód,że jej slowa byli prawdziwe....pustaki na pudlach oczywiście skomentują to chyba kolejnymi wiadrami pomyj (nie wiem,ale tak jakoś czuje..) .Kicham na to...
Zrobila to z wewnętrznej potrzeby,bo tak czuje.Zyskała tym jeszce większy mój szacunek.
A Mucha ,jak to ona,strasznie nie lubię jej "śpiewu",ale potrafi rozbawić
:wink2:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 8

Post autor: Marrcino »

czy jakas dobra dusza moze zapodac capsa? jestem ciekaw dzisiejszego image'u Edzi :D
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 8

Post autor: GosiaczeQ_14 »

loveedyta pisze:Co do wypowiedzi pana Darka, że na 6 śpiewają Anioły w niebie zapomniał że Edyta jest takim Aniołem z nieba.
Taak i trochę chyba sam się zaplątał bo jednak dawał potem 6 komuś... :?
A Edzia jest wielka.... piękny gest... :-D
Ślicznie wyglądała dzisiaj wogóle i mądrze mówiła :-D
Jeśli chodzi o uczestników to zagłosuję na Karolinę... i jeszcze na Artura... nigdy mi się jakoś szczególnie nie podobało jak śpiewał a dzisiaj nie wiem dlaczego ale ruszyło coś mnie podczas jego występu...
Lubię też Olę... dzisiaj nawet fajnie było ale jednak zdecydowaną moją faworytką jest Karolina... :)
Muchy nie trawię z deczka ale nawet śmiesznie jest jak się tam wygłupiaja z naszą Edzią... :lol: a wogóle to nawet rzeczywiście lepszy ten występ był od tego z poprzedniego tygodnia np. :P
Łukasz Dziemidok też nawet przyzwoicie dzisiaj zaśpiewał...
Ela - nie mam zdania... ona potrafi śpiewać ale dzisiaj mi się jakoś szczególnie nie podobała.... się trochę zmęczyła kobitka przy tej piosence...
Pan Tomasz nawet fajnie dzisiaj
Żora też git.....
Jakby można było głosować na więcej osób to zagłosowałabym jeszcze na Żorę i Łukasza
monica
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 258
Rejestracja: 01 lut 2005, 10:21
Lokalizacja: Łodź

Re: Odcinek 8

Post autor: monica »

Edyta wczoraj wyglądała cudownie, strój, makijaż, fryzurka, taki skromny ale ogólne wrażenie bardzo elegancko ;) skojarzyło mi się z imagiem jak z czasów gdy promowała płytę
"Edyta Górniak" wczoraj czas się dla Edyty zatrzymał - bardzo świeżo, młodo, uroczo i z klasą - super pozytywnie ;) a do śpiewu uczestników się nie odnoszę bo nie słuchałam ..
ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek

a tutaj : lekcje z Edytą - jakość słabiutka, ale dla tych co nie widzieli ...
Ostatnio zmieniony 26 paź 2008, 11:59 przez monica, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Odcinek 8

Post autor: Martu$ia »

Po wczorajszym odcinku czułam pewien niedosyt, może dlatego że długość programu się troszkę zmieniła. 8P
Co do Edyty to moim zdaniem, słusznie zrobiła, oddając i tak zasłużony tytuł, osobie która na prawdę powinna go otrzymać, zapewne Edzia źle się z tym czuła (z resztą sama nie wiem :P ). Co do wyglądu Edyty było super :hellobaby:
Występ Artura był fenomenalny :D po tej zapowiedzi w reklamie myślałam że w ogóle nie wystąpi, a tu proszę najwyższa średnia :-D i to na niego zagłosuje w ankiecie.
Co do pozostałym uczestników to Mucha znowu mnie powaliła :lol3: już przyzwyczaiłam się do tego że nie umie śpiewać ale to co ona wyprawia na scenie to się dopiero nazywa show :ha:
Karolina Nowakowska wypadła bardzo dobrze w utworze Rihanny ale jakoś nie mogę się do niej przekonać :wink2: Więc swoje głosy oddam na Artura i ... Muchę 8)
A co do Maciborka to kompletnie gubił się w swoich ocenach, i nie przypadł mi do gustu 8P
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8

Post autor: tomek7 »

Dzięki za capsy:) Edyta wyglądał pięknie!!! Jej zachowanie odnośnie przekazania tytułu, który zobyła w plebiscycie EMPIK'u zupełnie mnie nie zaskoczył. Starsi fani znają Edkę doskonale i wiedzą, kim był dla niej Cz. Niemen. Brawo Edyta!!!!
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Odcinek 8

Post autor: loveedyta »

monica, dzięki serdeczne za capsy :D ten przedostatni jest świetny :D
ODPOWIEDZ