JOŚ V

Piąta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2009).
ODPOWIEDZ

Czy Edyta powinna wziąć udział w piątej edycji programu?

Tak
54
59%
Nie
38
41%
 
Liczba głosów: 92

Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: JOŚ V

Post autor: stinger »

pilsner pisze:nie nagrywa dobrej muzyki od lat, EKG jest kiepskie,
Z tym nie moge się zgodzić.Jednej osobie płyta się podoba innej nie.Myślę,że jedno nie wyklucza drugiego.Edyta może być w JOS,ale równorzędnie może dawać koncerty i wydawać płytę.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: JOŚ V

Post autor: loveedyta »

stinger pisze:Z tym nie moge się zgodzić.Jednej osobie płyta się podoba innej nie.Myślę,że jedno nie wyklucza drugiego.Edyta może być w JOS,ale równorzędnie może dawać koncerty i wydawać płytę.
dokładnie, jej udział w joś w cale nie wyklucza koncertów, a co do tego że ludzi gadają o jej występach w joś. Jeśli będą chcieli to będą gadali czy będzie w joś czy nie, a po drugie skoro ma zniknąć z joś to niech w ogóle zniknie z telewizji.
Awatar użytkownika
gabi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:10
Ulubiony album: E.K.G, Perła
Ulubiona piosenka: TCN,Lustro
Lokalizacja: Szczecin

Re: JOŚ V

Post autor: gabi »

stinger pisze:Z tym nie moge się zgodzić.Jednej osobie płyta się podoba innej nie.Myślę,że jedno nie wyklucza drugiego.Edyta może być w JOS,ale równorzędnie może dawać koncerty i wydawać płytę.
Trafiłes w samo sedno. Zgadzam sie z Tobą w 100%. Koncerty i nagrywanie płyt zależą od Edyty a nie od fanów. Nie mozemy zabronic Edi tego zeby nie wystepowała w JOŚ bo my chcemy żeby wiecej koncertowała. Edi jest dorosłą osobą i sama wie co jest dla niej, dla jej rodziny dobre a co nie.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: JOŚ V

Post autor: loveedyta »

gabi pisze:Trafiłes w samo sedno. Zgadzam sie z Tobą w 100%. Koncerty i nagrywanie płyt zależą od Edyty a nie od fanów. Nie mozemy zabronic Edi tego zeby nie wystepowała w JOŚ bo my chcemy żeby wiecej koncertowała. Edi jest dorosłą osobą i sama wie co jest dla niej, dla jej rodziny dobre a co nie.
no właśnie nigdzie nie jest napisane że jak Edyta zrezygnuje z Joś to zacznie więcej koncertować.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: JOŚ V

Post autor: Anu$$ia »

A ja myślę,że będą koncerty nawet jak będzie joś,bo w końcu to bardzo ważny rok dla Edi i dla fanów :) Joś jest w soboty,w tygodniu można nagrywać płytę i inne projekty realizować,a jak skończy się 5 edycja to akurat będzie czas na koncerty. I mam nadzieję,że wtedy się one posypią :D
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: JOŚ V

Post autor: loveedyta »

Anu$$ia pisze:a jak skończy się 5 edycja to akurat będzie czas na koncerty
no właśnie to trwa 3 miesiące :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: JOŚ V

Post autor: vanity »

pilsner pisze:jak dla mnie Edyta przegrała swą karierę udziałem w tym show!
Ja dzisiaj przeglądałam sobie gazety i/lub czasopisma w markecie i w jakimś (GALA, SHOW, czy coś wt en deseń) było o Edce, wzmianka raptem. W 1 czy 2 zdaniach napisano, że jak zaczęła karierę jako 19-latka to wzbudzała zachwyt i nadzieję na wspaniałą karierę, ale to do czego doszła, jak pokierowała swoją karierą jest rozczarowujące... jakoś tak. sad but true.
pilsner pisze:jak dla mnie stala się normalną celebrytką, a miała być artystką...
nie wiem czy się stała, ale ewidentnie ku temu idzie. w każdym razie jej kariera to równia pochyła.
gabi pisze:Zgadzam sie,że Edyta powinna byc na szczycie ale musimy ja zrozumieć. Jest żona , matka i musi zapewnic dobrobyt swojej rodzinie
Dobrobyt? Czy koniecznie musi im zapewniać złote klamki? I bez Josia biedy by nie klepała, zresztą ojciec Darka bardzo dziany zdaje się jest.....

[ Dodano: 19-01-2009, 19:17 ]
Anu$$ia pisze:A ja myślę,że będą koncerty nawet jak będzie joś,bo w końcu to bardzo ważny rok dla Edi i dla fanów Joś jest w soboty,w tygodniu można nagrywać płytę i inne projekty realizować,a jak skończy się 5 edycja to akurat będzie czas na koncerty. I mam nadzieję,że wtedy się one posypią
jak wydawała EKG to wiele osób liczyło, i wogóle było pewnych trasy..... jak to się skończyło wiemy.
Awatar użytkownika
gabi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:10
Ulubiony album: E.K.G, Perła
Ulubiona piosenka: TCN,Lustro
Lokalizacja: Szczecin

Re: JOŚ V

Post autor: gabi »

vanity pisze:Dobrobyt? Czy koniecznie musi im zapewniać złote klamki? I bez Josia biedy by nie klepała, zresztą ojciec Darka bardzo dziany zdaje się jest.....
To jest Edyty zycie i jak bedzie chciała to nadal będzie siedziała w jury. Może Edi sprawia to przyjemność. z kąd mamy to wiedzieć? No i co tego ,że ojciec darka jest dziany? maja siedziec na przysłowiowym garnuszku u rodziców? A jak ktos chce spotkac sie z Edi to moze pojechac do JOS bo nie kazdy moze być na koncertach. Poprostu dla chcacego nic trudnego
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: JOŚ V

Post autor: loveedyta »

gabi pisze:Może Edi sprawia to przyjemność
heh właśnie, gdyby się jej to nie podobało to już dawno by zrezygnowała, zawsze mówi że się zastanawia a potem podpisuje kontrakt.
gabi pisze:maja siedziec na przysłowiowym garnuszku u rodziców?
myślę że w przypadku Edyty i Darka to nie jest konieczne :D
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: JOŚ V

Post autor: Blur »

gabi pisze:A jak ktos chce spotkac sie z Edi to moze pojechac do JOS bo nie kazdy moze być na koncertach
No popatrz ja myślałem, że JOŚ jest w Warszawie, a koncerty w różnych zakątkach kraju. Widać się myliłem ;(

Mieszkam w Warszawie, a właściwie tuż obok (do studia ma pół godziny), ale jeszcze nie byłem - dla Edyty raczej nie chcę siedzieć przez 2h w studio i patrzeć na te pseudo gwiazdy.
Co innego, gdyby był koncert gdzieś w stolicy - muzyka, Edyta i jej fani.
Muszę popytać może pewna znajoma firma będzie robiła jakąś zamkniętą impre na której Edyta wystąpi, bo na normalny koncert chyba nie mam co liczyć.
Awatar użytkownika
gabi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:10
Ulubiony album: E.K.G, Perła
Ulubiona piosenka: TCN,Lustro
Lokalizacja: Szczecin

Re: JOŚ V

Post autor: gabi »

maleo pisze:Muszę popytać może pewna znajoma firma będzie robiła jakąś zamkniętą impre na której Edyta wystąpi, bo na normalny koncert chyba nie mam co liczyć.
Koncerty były podczas wakacji np. w Słubicach badź w gdańsku i ciekawa jestem czy tam byłeś? moze i byłes nie wiem ale dla chcacego nic trudnego. do JOŚ fani Edyty jeżdżą dla niej a nie dla tych jak nazwałeś" pseudo" gwiazd. Jak ja bym mieszkała w Warszawie to napewno bym była co sobote.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: JOŚ V

Post autor: loveedyta »

gabi pisze:do JOŚ fani Edyty jeżdżą dla niej a nie dla tych jak nazwałeś" pseudo" gwiazd. Jak ja bym mieszkała w Warszawie to napewno bym była co sobote.
hehe ciekawe co na to Edyta :) właśnie ja też tam byłam dla niej a ta cała oprawka zupełnie mnie nie obchodzi :) Dla mnie nie jest najważniejsze to czy Edyta śpiewa czy siedzi w fotelu, oczywiście wolę koncerty, miło Jej posłuchać, nawet bardzo. Ale ważniejsze jest dla mnie spotkanie, zwykła rozmowa a może niezwykła :)

A zresztą jest początek roku a wy już marudzicie na brak koncertów :?
Awatar użytkownika
gabi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:10
Ulubiony album: E.K.G, Perła
Ulubiona piosenka: TCN,Lustro
Lokalizacja: Szczecin

Re: JOŚ V

Post autor: gabi »

loveedyta pisze:A zresztą jest początek roku a wy już marudzicie na brak koncertów
Własnie :) nowy rok to nowe plany i postanowienia :lol3:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: JOŚ V

Post autor: Blur »

gabi pisze:Koncerty były podczas wakacji np. w Słubicach badź w gdańsku i ciekawa jestem czy tam byłeś? moze i byłes nie wiem ale dla chcacego nic trudnego
Wybacz, ale nie miałem możliwości przejchania pół kraju.
gabi pisze:do JOŚ fani Edyty jeżdżą dla niej a nie dla tych jak nazwałeś" pseudo" gwiazd. Jak ja bym mieszkała w Warszawie to napewno bym była co sobote.
Tak pojadę popatrzeć sobie na Edytę, a potem pogadać z nią 15 minut.
Ok gadka byłaby fajna, Edyta jest (podobno - widziałem ją tylko w Złotych przy promocji E.K.G) bardzo sympatyczna i w ogóle, ale ja chcę usłyszeć jak śpiewa (może na finał 5 lub 6,7 bądź i 8 edycji się wybiorę).
Tak się zastanawiam jak to jest, że taka QQ, której płyta sprzedała się tragicznie zrobiła trasę - wiem 4 czy 5 koncertów, ale była jakaś oprawa i to były koncerty biletowane, a nie dni miasta, czy urodziny centrum handlowego.

Generalnie to w nosie ma to co robi Edyta poza muzyką, ale jako, że tej muzyki jest mało to muszę sobie ponarzekać :-D
Dla mnie nie jest najważniejsze to czy Edyta śpiewa czy siedzi w fotelu, oczywiście wolę koncerty, miło Jej posłuchać, nawet bardzo. Ale ważniejsze jest dla mnie spotkanie, zwykła rozmowa a może niezwykła
I dziwić się, że Edyta nie daje koncertów. Wystarczy, że pójdzie do JOSia pogada sobie z fankami i już sprawa załatwiona.

Ktoś powiedział dupa jest do srania, a aktor do grania - dlaczego tak się dzieje, że tylu artystów rozmienia się na dropne? Czy muzyk nie może muzykować, aktor grać?
Ostatnio zmieniony 19 sty 2009, 22:26 przez Blur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gabi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 13 lip 2008, 21:10
Ulubiony album: E.K.G, Perła
Ulubiona piosenka: TCN,Lustro
Lokalizacja: Szczecin

Re: JOŚ V

Post autor: gabi »

moze w tym roku Edyta bedzie wiecej koncertowała :-D
ODPOWIEDZ