Edyta Górniak Rzeszów

Walentynkowy recital w Rzeszowie 8 lutego 2009

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Paulik24 »

tonya2 pisze:kurcze szkoda mimo wszystko daleko jest ten 13 rząd
Ja mam 16 :beczy: :beczy: Ciocia mi kupowała i mówili, że są wlne miejsca tylko w 16 i na balkonach :x A teraz się okazuje ehh... Mam nadzieję, że pod scenę będzie można podejść, bo z tego co słyszałam jest tam miejsce ;( A co do tego rozkładu, to podobno inaczej wygląda na żywo... Moja ciocia tam mieszka i mowiła, że dopiero od drugiej połowy dobrze widać bo jest wysoko
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Meg »

Meg, a Ty nie :x o jaka szkoda
No niestety muszę Cię rozczarować... Innym razem się spotkamy :lody: :lol3:
Paulik24 pisze:Czy tam można krzyczeć?
Tak, w Filharmonii możesz sobie spokojnie pokrzyczeć :lol2:
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Paulik24 »

Meg pisze:Tak, w Filharmonii możesz sobie spokojnie pokrzyczeć
No niby wiem, że nie można, ale jak moje koleżanki były na koncercie tam to można było stać pod sceną i krzyczeć... Tylko to jest recital dla tego nie wiem...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: DeathlySilence »

Marrcin pisze:
Paulik24 pisze:Bo jak ja zobaczę Edkę, to nie wysiedzę tylko klaszcząc :-) Mam nadzieję, że można...?!
nie mozna, co to za zachowania, nie jests fanka Dody tylko divy Edyty 8P
Szkoda, że Michael nie jedzie na kocert - cieszyłby się, gdyby okazało się, że ma miejscówkę koło Paulik24. :lol3:

Paulik24: oczywiście, że możesz krzyczeć, nawet wypada - pamiętaj tylko, że jesteś w miejscu rozrywki kulturalnej - jak uczy Pani Kwaśniewska na TVN Style - nawet wypada krzyknąć, by osoby w pobliżu, przysypiające z deka, ocknęły się i mogły dalej podziwiać widowisko. Wypada po okrzyku, wstać, przeprosić i dygnąć na znak, by artyści występujący mogli dalej wykonywać swoją rolę. :) Pamiętaj, żeby do torebki wziąć młotek - zdarza się, że siedzenia trzeba podbić od góry, bo sprężyny wyskakują.

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, nie wstydźcie się i pytajcie. najgorszą rzeczą jaką można zrobić to "fo pa", inaczej (strzecić) gafę, nietakt.

Jak będę miał czas to napiszę kilka dodatkowych rad, jak na przykład - jakich używać lornetek, w jaki prowiant najlepiej się zaopatrzyć i czy warto zostawiać odzienie w szatni. :-)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Marrcino »

DeathlySilence, :lol2: pouczajacy wyklad :-)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Joan »

Mam małe pytanko :
Czy wie ktoś może jak dostać się z dworca głównego do tej filharmonii??
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: DeathlySilence »

joasia55 pisze:Mam małe pytanko :
Czy wie ktoś może jak dostać się z dworca głównego do tej filharmonii??
Najłatwiej wsiąść w "yelow taxi" - i powiedzieć dokąd. :ha: Tylko może uszczuplić nieco budżet.
Innym sposobem, trochę czasochłonnym, ale darmowym jest pytanie co 100 metrów napotkanych przechodniów o drogę. Problem zacznie się, gdy nikogo w niedzielę nie spotkamy - tak bywa - lub spotkamy na swej drodze nieszczęście -> bandziorów, którzy pokierują nas co najmniej do szpitala.
Najlepiej jest zaopatrzyć się w pelerynkę niewidkę, mapkę i siedmiomilowe buty.

Przy okazji - kilka cennych rad, które obiecałem.
1. Nie wypada brać ze sobą pokarmów, tzw. "szeleszczących" - dlatego trzeba przetestować prowiant w domu. Pamiętać trzeba o kulturze osobistej przy jedzeniu, nie nabrudzić i najważniejsze - wziąć większe ilości, by poczęstować osoby w pobliżu.
2. Czasami na filmach widać, że damy w teatrach, operach i innych pomieszczeniach obserwują spektakle za pomocą lornetki. Są to specjalne, malutkie i eleganckie gadżety - pamiętać trzeba, że lornetki używają iwyłącznie panie. Panowie zabierają lunety.
3. Odzienie wypada zostawić w szatni. Pamiętajmy zabrać z niego wszelkie cenne rzeczy, przy okazji zostawiając 5 zł w jednej kieszeni, a w drugiej swoją wizytówkę z numerem telefonu. Dzięki tej drobnej monecie nasza kurtka, nasz płaszcz nie zostanie "przypadkowo" zniszczony. Jeśli przy zdawaniu numerka w szatni okaże się, że zawieszona na nim była nie nasza rzecz - wtedy przydaje się wizytówka - nie tamujmy ruchu - bierzemy, zakładamy i wychodzimy. O ile nasze odzienie nie spodoba się osobie, która je odebrała, na pewno się odezwie.
4. Po zakończeniu koncertu itp. należy wstać z siedziska i klaskać do czasu opuszczenia kurtyny - jeśli nie ma jej - Polskie Normy przyjmują za wystarczające oklaski trwające 4 minuty. Pogwizdywanie jest ewidentnym "fo pa". Może być odebrane jako seksistowki zaloty.
5. Dłubanie w nosie, obgryzanie paznokci i inne niehigieniczne czynności wykonujemy po zgaszeniu światła. Pamiętać musimy też o przysłowiu -> "Bo w Rzeszowie jest jak w kinie - światło gasnie, wszystko ginie". Pilnujmy swoich rzeczy i swoich rąk. Macanie osób w pobliżu jest niedopuszczalne - jeśli już nam się zdarzy, brońmy się, że jesteśmy niewidomi i tak poznajemy nowo poznane osoby.
6. Ubiór - istotna rzecz - nie zakładamy rzeczy noszonych na codzień - jeśli chodzimy w dżinsach - zakładamy garnitur. I na odwrót. Jeśli garnitur jest naszym codziennym strojem - wtedy dżinsy.
7. Higiena - należy się wymyć - dokładnie. I ładnie pachnąć. Ostrożnie z perfumami i innymi środkami tego typu. Odradza się używania srodków wywołujących tzw. efekt Axe.
8. Bilet - należy zachować - zdaża się, że w czasie przerwy chodzi teatralny kanar.
9. Przerwa - umożliwia dotlenienie się, rozciągnięcie kości i załatwienie innych ważnych potrzeb. Trwa różnie - o jej zakończeniu sygnalizuje dzwonek. Jak w szkole. Nasze spóźnienie sprawi, że będziemy w centrum uwagi.
10. Sprawmy by inni się dobrze wokół nas bawili - wtedy i my będziemy się dobrze bawić. Gry planszowe są dobrym sposobem np. Monopol - odradza się szachy, mozemy zostać posądzeni o snobizm.

Udanego koncertu.
Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Meg »

Taki wykład to tylko DS potrafi wygłosić :lol3:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Natu$ »

:lol3: DS powinienieś byc jakimś wykładowcą na uniwersytecie! Studenci by na pewno słuchali! :lol3:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Joan »

DeathlySilence pisze:Najłatwiej wsiąść w "yelow taxi" - i powiedzieć dokąd. :ha: Tylko może uszczuplić nieco budżet.
Innym sposobem, trochę czasochłonnym, ale darmowym jest pytanie co 100 metrów napotkanych przechodniów o drogę. Problem zacznie się, gdy nikogo w niedzielę nie spotkamy - tak bywa - lub spotkamy na swej drodze nieszczęście -> bandziorów, którzy pokierują nas co najmniej do szpitala.
Najlepiej jest zaopatrzyć się w pelerynkę niewidkę, mapkę i siedmiomilowe buty.
tak... zapamietam hehe ale mi chodzi o konkrety i najlepiej jak by ktoś znał Rzeszów

Dzięki za wykład... :d
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Anu$$ia »

DeathlySilence pisze:Gry planszowe są dobrym sposobem np. Monopol - odradza się szachy, mozemy zostać posądzeni o snobizm.
A jakie jeszcze gry polecasz? Bo jeśli ktoś nie lubi monopolu? Może być chińczyk? :hellobaby: 8P

Cenne rady :D I przydadzą się na przyszłość :P
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Marrcino »

DeathlySilence pisze:że lornetki używają iwyłącznie panie. Panowie zabierają lunety.
:lol3:
DeathlySilence pisze:Macanie osób w pobliżu jest niedopuszczalne - jeśli już nam się zdarzy, brońmy się, że jesteśmy niewidomi i tak poznajemy nowo poznane osoby.
ale to bedzie koncert walentynkowy! jak tu sie nie macac? :>
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Meg »

Marrcin pisze:ale to bedzie koncert walentynkowy! jak tu sie nie macac?
Dlaczego mnie tam nie będzie... :beczy: :lol3:
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: tonya2 »

Grzegorz pisze:Rząd VIII. miejsce 24,25.

Ja mam 26, 27 miejsce :D Nie ma to jak siedzieć koło siebie :P
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Edyta Górniak Rzeszów

Post autor: Ayula91 »

Marrcin pisze:
DeathlySilence pisze:że lornetki używają iwyłącznie panie. Panowie zabierają lunety.
:lol3:
DeathlySilence pisze:Macanie osób w pobliżu jest niedopuszczalne - jeśli już nam się zdarzy, brońmy się, że jesteśmy niewidomi i tak poznajemy nowo poznane osoby.
ale to bedzie koncert walentynkowy! jak tu sie nie macac? :>

tak czy siak dziwne by bylo gdyby faceci swoich lornetek nie zabrali;]
ODPOWIEDZ