Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
weronika9494
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 30 maja 2010, 1:50
Lokalizacja: ...

Re: Inni o Edycie

Post autor: weronika9494 »

DODA o Edycie i Majce:

Dlaczego Maja Sablewska przejęła konkurencję? Przecież ona była prekursorką różnego rodzaju akcji przeciwko Edycie np. ten incydent w ''Jak oni śpiewają'', kiedy to część twoich fanów bojkotowała przemówienia Górniak?

- Nie wiem . Szczerze mówiąc nie dziwię się jej. Trzeba skądś brać budżet. Dziwię się Edycie, bo jak trzeba sprać mózg osobie, która była przedmiotem kpin, szyderstwa, a po dwóch miesiącach później udaje, że jest jej koleżanką i przyjaciółką. Taka naiwność, że szok

Hmmm.... Nie wiedziałam, ze to Majka wymyślała te akcje. Jeśli to prawda to martwię sie o Edytę, ponieważ ona bardzo ufa Majce i jest o wiele mniej ''stanowcza'' od dody. Najgorzej jak ta majka wydyma Edytę tak jak dodę. Oczywiście jej tego nie życzę gdyż ich obecna współpraca układa się wspaniale i daje cudowne efekty jak np. Jubileusz TT.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2010, 15:13 przez weronika9494, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Inni o Edycie

Post autor: Emila555 »

weronika9494 pisze:Hmmm.... Nie wiedziałam, ze to Majka wymyślała te akcje. Jeśli to prawda to martwię sie o Edytę, ponieważ ona bardzo ufa Majce i jest o wiele mniej ''stanowcza'' od dody. Najgorzej jak ta majka wydyma Edytę tak jak dodę. Oczywiście jej tego nie życzę gdyż ich obecna współpraca układa się wspaniale i daje cudowne efekty jak np. Jubileusz TT.
To jest pewne, że Maja coś takiego wymyśliła? Może to jakaś bzdura, a my jeszcze na dodatek Majce dowalamy. Nie wiem co o tym myśleć. Współpraca Edyty z Mają naprawdę daje świetne efekty. Widać, że Edyta bardzo zaufała swojej nowej menadżerce. Jeśli nawet Maja podczas pracy z Dodą chciała zaszkodzić Edi to może przeszła teraz jakąś wewnętrzną przemianę czy coś.... :wink2: Trzeba brać pod uwagę, że ludzie się zmieniają. Mam tylko nadzieję, że nie zrobi jakiejś przykrości Edycie bo się chyba wścieknę. Edi zasługuje na wszystko co najlepsze.
Awatar użytkownika
weronika9494
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 30 maja 2010, 1:50
Lokalizacja: ...

Re: Inni o Edycie

Post autor: weronika9494 »

Aha i jeszcze jedno :P Oglądał ktoś może wczoraj Wojewódzkiego? Natalia Lesz(cz) była gościem i w pewnym momencie pochwaliła się Kubie, że jej menadżerem jest Krupa . Dialog piszę z pamięci.
K.- Naprawdę myślisz, że on zrobi z ciebie gwiazdę? Edycie nie pomógł zbytnio .
N.- Jest świetnym menadżerem. ( i tam go chwali)
ble ble i potem K.- To jemu Edyta Górniak pokazała fucka podczas śpiewania piosenki na jubileuszu?
N.- a skąd wiesz, ze jemu?
K.-No a komu? Jak myślisz czemu to zrobiła?
N.-Nie wiem może jakies DEMONY w nia wstąpiły (wstąpiły lub '' demony to były'' nie wiem co dokładnie mówiła, poniewaz gadała strasznie szybko i niewyraźnie :X)

Chyba razem z krupą obrali taktykę robienia z Edyty nawiedzonej divy. Oglądałam ten program i w glosie tej leszowej słychąc było nutkę pogardy lub ironii gdy mówiła o Edycie.

[ Dodano: 16-06-2010, 21:17 ]
Emila555 pisze:
weronika9494 pisze:Hmmm.... Nie wiedziałam, ze to Majka wymyślała te akcje. Jeśli to prawda to martwię sie o Edytę, ponieważ ona bardzo ufa Majce i jest o wiele mniej ''stanowcza'' od dody. Najgorzej jak ta majka wydyma Edytę tak jak dodę. Oczywiście jej tego nie życzę gdyż ich obecna współpraca układa się wspaniale i daje cudowne efekty jak np. Jubileusz TT.
To jest pewne, że Maja coś takiego wymyśliła? Może to jakaś bzdura, a my jeszcze na dodatek Majce dowalamy. Nie wiem co o tym myśleć. Współpraca Edyty z Mają naprawdę daje świetne efekty. Widać, że Edyta bardzo zaufała swojej nowej menadżerce. Jeśli nawet Maja podczas pracy z Dodą chciała zaszkodzić Edi to może przeszła teraz jakąś wewnętrzną przemianę czy coś.... :wink2: Trzeba brać pod uwagę, że ludzie się zmieniają. Mam tylko nadzieję, że nie zrobi jakiejś przykrości Edycie bo się chyba wścieknę. Edi zasługuje na wszystko co najlepsze.



No ja też nie wiem co o tym myśleć. Użytkownik cruise.tom podał źródło tego krótkiego wywiadu w swoim poście stronę wcześniej. Są dwie możliwości albo doda zmyśla, aby zaszkodzić majce i Edycie albo ta majka to poprostu taka chorągiewka na wietrze, robi wszystko by zarobić jak najwięcej kasy. Ale jak tylko zaszkodzi Edi to forumowicze się nią zajmą :twisted: :lol3:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Inni o Edycie

Post autor: Emila555 »

weronika9494 pisze: No ja też nie wiem co o tym myśleć. Użytkownik cruise.tom podał źródło tego krótkiego wywiadu w swoim poście stronę wcześniej. Są dwie możliwości albo doda zmyśla, aby zaszkodzić majce i Edycie albo ta majka to poprostu taka chorągiewka na wietrze, robi wszystko by zarobić jak najwięcej kasy. Ale jak tylko zaszkodzi Edi to forumowicze się nią zajmą
Zgadzam się z każdym Twoim słowem.
Ale bądźmy dobrej myśli, może nie będziemy musieli interweniować :lol3:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Inni o Edycie

Post autor: vanity »

weronika9494 pisze:Chyba razem z krupą obrali taktykę robienia z Edyty nawiedzonej divy. Oglądałam ten program i w glosie tej leszowej słychąc było nutkę pogardy lub ironii gdy mówiła o Edycie.
Mnie się wydawało, że nie leżą jej te pytania. Kuba to Edyty albo Darka niech się pyta o faki.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Inni o Edycie

Post autor: weroniuka »

vanity pisze:Kuba to Edyty albo Darka niech się pyta o faki.
No właśnie. Nie wiem, skąd Lesz ma wiedzieć, komu Edyta pokazuje faki.
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Inni o Edycie

Post autor: edikate »

DODA o Edycie i Majce:

Dlaczego Maja Sablewska przejęła konkurencję? Przecież ona była prekursorką różnego rodzaju akcji przeciwko Edycie np. ten incydent w ''Jak oni śpiewają'', kiedy to część twoich fanów bojkotowała przemówienia Górniak?
jaki incydent???
Ostatnio zmieniony 17 cze 2010, 15:14 przez edikate, łącznie zmieniany 1 raz.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Madlen »

edikate, to był odzew fanów Dody, na to co Edyta powiedziała o jej "twórczości". Bodajże w III edycji, pierwszy odcinek.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: Fan25 »

Geniusz bez wykształcenia jest jak srebro w kopalni. Benjamin Franklin
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Inni o Edycie

Post autor: Anu$$ia »

Kurczę kojarzę coś, ale nie za bardzo :P O co wtedy poszło dokładnie?
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Madlen »

Anu$$ia pisze:Kurczę kojarzę coś, ale nie za bardzo O co wtedy poszło dokładnie?
Po tym jak Edyta publicznie skrytykowała jedną z piosenek Doroty, oceniając występ jednego z uczestników, fani Różowej Królowej zaczęli skandować coś w stylu "Odwal się od Dody, Doda jest najlepsza" - Niestety przekaz był nikły, chyba nie wzbudził wielu kontrowersji (W przeciwieństwie do tego co powiedziała Edi 8P ), Edyta nie skomentowała tego szerzej, udało jej się jakoś wybrnąć z klasą. :smile:
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Inni o Edycie

Post autor: edikate »

dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Inni o Edycie

Post autor: Emila555 »

http://daria24.wrzuta.pl/film/1zN6UVbtQ ... sie_z_dody

Czy ta afera z Dodą zaczęła się od tego? :hellobaby:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: grzechoo »

Madlen pisze:fani Różowej Królowej zaczęli skandować coś w stylu "Odwal się od Dody, Doda jest najlepsza"
No i chyba krzyczeli "Zdaj maturę" albo "Wróć do szkoły"
Madlen pisze:Edyta nie skomentowała tego szerzej, udało jej się jakoś wybrnąć z klasą
Super to skomentowała: "Ja mam wiele cierpliwości do dzieci" :lol3:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Inni o Edycie

Post autor: Emila555 »

grzechoo pisze:Madlen napisał/a:
fani Różowej Królowej zaczęli skandować coś w stylu "Odwal się od Dody, Doda jest najlepsza"

No i chyba krzyczeli "Zdaj maturę" albo "Wróć do szkoły"
Madlen napisał/a:
Edyta nie skomentowała tego szerzej, udało jej się jakoś wybrnąć z klasą

Super to skomentowała: "Ja mam wiele cierpliwości do dzieci"
Tak pamiętam, później było coś takiego :lol3: Dobrze, że Edyta nie daje się sprowokować, podziwiam ją za to, bo ja bym chyba nie wytrzymała, choć raczej mam łagodne usposobienie :lol3:
ODPOWIEDZ