Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: Pawel »

cały precedens polega na tym, że Paulinka od lat naśladuje Edytkę i nie ma pomysłu na siebie. Paulla to żenująca postać. Moje zdanie.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

To prawda, ale tu mówi całkiem do rzeczy ;)
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: tomek7 »

Brawo Monika ! Podpisuje się pod tym co powiedziała. Ten chłopak to kwintesencja jej słów. I tak łagodnie to ujęła :PP
A co do podróbki (w dodatku marnej) naszej Edyty to ona czyli Paula wstydziłaby się krytykować kogoś, gdy sama na tym samym koncercie fałszowała niemiłosiernie i obrzydliwie sztucznie wyglądała. Tak ma prawo wyrazić swoją opinie tak jak Edyta ma prawo wyrazić opinie na temat jej wypowiedzi. Tylko po co się złe wypowiadać skoro samemu skopało się dwie piosenki?
Ja i tak się dziwie ze ktoś promuje tego sztucznego bansztyla o którym legendy krążą jak to cała płytę Dotyk śpiewała w domu by być jak Edyta.
No sorry! Ani uroda ani głos Edyty :lol3:
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Inni o Edycie

Post autor: Sebuch »

mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: mpjp »

Marek Piekarczyk wspomina współpracę z Edytą w The Voice: https://jastrzabpost.pl/exclusive/marek ... 76839.html
Cóż - prawda, że jej ciężko i jeszcze to zapominanie tekstów...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Inni o Edycie

Post autor: KrzysiekF »

Ciekawe co miał na myśli mówiąc " zagubiona".

To słowo określa doskonale karierę Edyty.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: mpjp »

Kurski o geście Edyty z zerwaniem kartki dot. obostrzeń:
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/ramo ... ie/fc2v62m
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Inni o Edycie

Post autor: lordarek1 »

Brzozowski o SZOKUJĄCYM czynie Edyty Górniak

https://www.youtube.com/watch?v=nSGMgJq38us
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: mpjp »

Doda ripostuje informację o wybaczeniu jej przez divę: https://gwiazdy.wp.pl/gorniak-i-doda-ni ... 333277024a - w punkt
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Doda jeszcze nie wie, że to akt łaski uświęcającej :aniolek2: :edi:
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: tomek7 »

mpjp pisze:Doda ripostuje informację o wybaczeniu jej przez divę: https://gwiazdy.wp.pl/gorniak-i-doda-ni ... 333277024a - w punkt
Serio? A kto jak nie Doda z ręcznikiem na głowie na tych samych mediach społecznościowych wzywała do „pojednania” tuż przed wydaniem płyty?
Obie siebie warte i obie bez rozgłosu nie potrafią funkcjonować :lol3:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Inni o Edycie

Post autor: KrzysiekF »

Edyta ma naprawdę ogromny talent, który wznosi ją do góry i jednocześnie rujnuje jej otoczenie, a w szczególności bliskie osoby, które potrafią jej bez końca wybaczać. Ma w sobie wielką wrażliwość, która sprawia, że nie kontroluje emocji i słów. Rodzice trwają przy niej mimo wszystko, bo ją bardzo kochają, ale w branży jest już niewiele osób, które chcą z nią pracować. Odsunęli się wszyscy, od kompozytorów, po autorów tekstów, asystentów, makijażystki... Zwyczajnie się boją, że wcześniej czy później Edyta uderzy w nich słowem...
]]
Ela Zapendowska.

Całość: https://www.pomponik.pl/plotki/news-edy ... e=worthsee
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Inni o Edycie

Post autor: lena7 »

Ela jest juz chyba w tym wieku, ze bedziemy od niej coraz czesciej slyszec nowe rewelacje z przeszlosci Edyty. Z jednej strony niepotrzebnie, ale z drugiej to jej sie nie dziwie bo kobieta zwyczajnie czuje jakby Edyta byla jej dzieckiem i ma w sobie silne emocje zwiazane z jej niewdziecznoscia.
Swoja droga to jestem w szoku, ze Edyta znow jest obrazona za cos na rodzicow i ich nie odwiedza.
Po tym artykule pewnie zadzwoni do marki z nowymi pretensjami jak ta mogla sie zwierzac Zapendowskiej.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Inni o Edycie

Post autor: IgaAga »

No cóż świetlista osoba tylko na live na insta w życiu już mniej. Od około dwóch lat raczej już nie kontaktuje sie z rodzina w Opolu. Jak występowała w Opolu co rzekomo miała stan przedzawałowy to była ściema. teraz tez pokazywała jak spaceruje po nocy i kawy w restauracjach popija dając znak jednocześnie, że mamusia nie ugościła jej. koszmar jak traktuje swoją rodzinę. Ale u Janachowskiej na urodzinach była bo tam pachnie kasą :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: .
taki zły ten świat.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: mpjp »

Swietnie Ela! W punkt! Mimo, ze też mam mieszane uczucia co do wypowiadania się tak szczegółowo o innej osobie, to jednak zakończenie idealne: "Przekażcie jej proszę takie słowa: Edyto, jesteś osobą wierzącą, więc proszę, czcij ojca swego i matkę swoją. To jedno z dziesięciu przykazań bożych. Czekam teraz, aż po tych słowach uderzysz we mnie, choć kto wie, może stanie się inaczej?"
No przecież tak dokładnie jest. I w końcu ktoś odnosi się do tej wiary i jej "zasad" - tak samo za mało wytyka się to naszym "świętym" z PiSu i kościoła.
A że uderzy to bardziej niż pewne. Na dowalenie Gesslerowej po jej słowach odczekała rok i odgryzła się. Że tez ona się nie nauczy tej pokory, o której mówi. Że nie nauczy się zasady szkół wschodnich, których chce nauczać - aby odpuszczać... No i że nie przemyśli tego co mówią inni, tylko z klucza uważa, że to nieprawda. No niestety ale skoro hołduje się zasadzie, że tylko sercem i emocjami należy żyć, a rozum zostawić daleko w tyle, to tak to potem jest, że się nie uczy niczego... mimo słów wypowiadanych o 180 stopni odwrotnie.
Uderzyły mnie też słowa: "Edyta ma naprawdę ogromny talent, który wznosi ją do góry i jednocześnie rujnuje jej otoczenie, a w szczególności bliskie osoby, które potrafią jej bez końca wybaczać" - to trochę jak my Fani
ODPOWIEDZ