Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Białystok, 29 sierpnia 2009

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: Olive »

Byłam tak stęskniona głosu Edyty na żywo, że nawet gdyby zaśpiewała "Wlazł kotek" nie marudziłabym. Moimi zdaniem wypadła fantastycznie. Jest w świetnej formie wokalnej, a ostatnie dźwięki - cudowne. Aranżacja i wykonanie "To Co Najlepsze" podobała mi się dużo bardziej niż ta z Top Trendy. Chociaż "działka" zdecydowanie dla mnie za mała i nie nasyciłam się całkowicie jestem zadowolona, można powiedzieć usatysfakcjonowana.

Co do reszty występów - po jakie licho Golce wychodziły na scenę aż trzy razy?
Paulla... Czy ona zawsze musi tak miauczeć? Zawsze czekam aż pokaże te swoje cztery oktawy, a tu nic!
Za to Justyna... Matko jak ja kocham "Daj mi chwilę" na żywo! Te wokalizy na koniec. Rozpływam się.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: Chris »

BolecDC pisze:w którymś momencie na ekranie pokazali Edytę
ona jest wszędzie :D po występie schodziła pewnie do garderoby no i natrafiła na kamerę :D
Podkład centralnie ten sam co na TT'08 (to elektryzujące E.K.G na początku)
Lepszej piosenki w swoim repertuarze na taką okazje Edi nie ma więc wybór był w pełni trafiony, wykonanie świetne, a image :oops:
Taka Edytę lubię! (chyba nie tylko ja :hellobaby: )
Zgarnęła chyba największe owacje, może nie tyle owacje co okrzyki 'Edyta, E-dy-ta' 8)
Edzia rulez! :d

Żałuje, że ta piosenka nie trafiła do stacji radiowych, zobaczcie przecież to byłby murowany HIT nie kit jakie goszczą obecnie na szczytach list przebojów.

i na koniec jak zapowiadali ostatniego artystę byłem przekonany że powiedzą 'DIVA Edyta Górniak' <szał> a tu te Golce :?
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 22:54 przez Chris, łącznie zmieniany 1 raz.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: Rose »

można już posłuchać na youtubie

http://www.youtube.com/watch?v=_7yzfHfuAgI
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: Michael »

BolecDC pisze:w którymś momencie na ekranie pokazali Edytę i moment, w którym wiatr brutalnie obchodził się z jej fryzurą
Efekt był świetny. Gdyby nie fakt, że to plener, to pomyślałbym, że to jakaś wind machine :d.
Wokalnie Edyta wypadła świetnie! Oprawa już mniej mi sie podobała. Szkoda, że tylko jedna piosenka.
Awatar użytkownika
FanEG
Make it happen
Make it happen
Posty: 138
Rejestracja: 20 lip 2009, 20:18
Ulubiona piosenka: Nie opuszczaj mnie
Lokalizacja: Z nad morza

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: FanEG »

GosiaczeQ_14 pisze:Nie mogę nawet to samo co Edyta powiedziała w trakcie piosenki (czy po nie pamiętam)
Że fajnie że tu jesteście do publiczności i że jakie szczęście że nie pada :P
Zgadzam się, to było żenująco :lol3: A nawet po reakcji publiczności było widać, kto jest gwiazdą, a kto jedynie udaje, że nią jest :hellobaby:

Edyta zaśpiewała fenomenalnie, szkoda, że tylko jedną piosenkę, ale zaspokoiłem się na te dwa tygodnie, za które znowu ją zobaczymy.

I tekst, że jest wegetarianką - zawsze musi wzbudzić jakieś zainteresowanie, w poniedziałek wszystkie tabloidy będą o tym pisały xDD

A w te włosy, to specjalnie jej wiatrakiem buchnęli :-D
Dionesque
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:23
Ulubiony album: Dotyk, Edyta
Ulubiona piosenka: too many... ;)
Lokalizacja: Soest / Germany
Kontakt:

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: Dionesque »

Poczekajmy na relacje tych, którzy byli na miejscu - może jednak zaśpiewala coś więcej... ;) Szkoda tylko, że my tutaj tego pewnie i tak nigdy nie uslyszymy, heh...
Awatar użytkownika
sebastian
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 06 lip 2008, 16:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: sebastian »

Znajdzie się może jakieś video? :-D :D
Awatar użytkownika
my_love_eg
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 14 mar 2010, 20:46
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Białystok/Warszawa

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: my_love_eg »

Miałam być na tym koncercie, bo jestem z Białegostoku, ale szefowa kazała mi przyjść na popołudnie do pracy i nie było zmiłuj... Myślałam, że ją zabiję, a potem siebie z rozpaczy... Nic to. Już niedługo posłucham Jej w Zielonce <3 Dziękuję za nagrania, chciałabym jeszcze video (jak my wszyscy z resztą :D ) no i muszę przyznać, że forma wokalna wyśmienita, wyglądała przecudnie (!!!), a do wegetarianizmu nic nie mam, choć ja osobiście bez mięsa bym nie dała rady :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5039
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: addar »

bardzo dobry występ , edyta pięknie śpiewała i wyglądała, co do buddyzmu ,a tym bardziel do wegetarianizmu (mięsko, mięsko:P:P) jestem pesymistycznie nastawiony , więc lepiej nie będę sie wypowiadał. zastanowiła mnie tylko zmiana tekstu:" bo wszystko co najlepsze przed WAMI jest",tak jakby jej najlepsze już przemineło, na szczęście edyta była w dobrym humorze więc potraktowałem to jako próbe nawiązania kontaktu z publikom
piotreg
Hope for us
Hope for us
Posty: 34
Rejestracja: 18 kwie 2009, 17:13
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: When You Come Back...
Lokalizacja: Białystok

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: piotreg »

właśnie wróciłem z koncertu. Stałem dokładnie naprzeciw sceny przy schodach z niej. Byliśmy 4 godziny wcześniej. Może w relacji telewizyjnej tego za bardzo nie widać... ale Edyta dostała najwięcej owacji.... ludzie, aż wspinali się na palce i barierki. Piosenka zaśpiewana rewelacyjne z nieziemskim finałem - a ja stałem może trzy metry od niej :lol: :D
Uśmiechnięta... i wszystkim buzie się od razu śmiały... Widać, że ludzie jednak tęsknią za nią i za jej muzyką... Jedna piosenka a porwała publiczność... Ech... Edyto... wracaj na scenę... Polacy wciąż Ciebie kochają, co dziś było widać...:)
P.S.
Krzysiek Ibisz... rewelacyjnie prowadzi...ma jednak gość dar..:) Nawet uścisnąłem mu dłoń:)
W przerwach na reklamy zagrała raz tylko Urszula....w pozostałych przerwach zabawiał Krzysiek:)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Fajnie :D
Dzięki za relację :-)
Dionesque
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:23
Ulubiony album: Dotyk, Edyta
Ulubiona piosenka: too many... ;)
Lokalizacja: Soest / Germany
Kontakt:

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: Dionesque »

Dzięki za relację, piotreg! Super, że mogleś tam być a do tego jeszcze staleś tak blisko, wow! :D
Czyli byla tylko jedna piosenka... no ale za to jak wspaniale wykonana!! :D :D

EDIT: Jest już pierwszy filmik na YT, narazie amatorski, nie z TV:
http://www.youtube.com/watch?v=ugZcsxLn9Xo
Ostatnio zmieniony 30 sie 2009, 0:37 przez Dionesque, łącznie zmieniany 1 raz.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: Bob »

padało straszliwie, ale przed wystepem Edyty uspokoiło się,
Edyta wygląda rewelacyjnie , no i wokal na żywo znakomity. Justyna chyba jako jedyna wyszła do ludzi i bardzo długo podpisywała zdjecia i rozdawała autografy i nie było tam dzieciarni , raczej osoby pełnoletnie. Ibisz podpisał pakt z diabłem, wyglada na maturzyste..
Dionesque
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:23
Ulubiony album: Dotyk, Edyta
Ulubiona piosenka: too many... ;)
Lokalizacja: Soest / Germany
Kontakt:

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: Dionesque »

No bo Justyny raczej dzieciarnia nie slucha... :)
Ech, szczęściarze z Was - na miejscu musialo być super, pomimo deszczu! :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Koncert Fundacji Polsat "Podziel się posiłkiem"

Post autor: vanity »

Robik pisze:Szkoda, że niektórzy artyści uznali, że rezygnacja z honorarium to wystarczający gest z ich strony, olali publiczność i zaśpiewali z playbacku.
Charakter koncertu nie znaczy, że artysta rezygnuje z wypłaty. Nie od dziś wiadomo, że Owsiak musi płacić artystom, bo inaczej nie pojawią się na scenie. Co ciekawe im bardziej artysta znany tym chętniej kasy chce, ci mniej znani - jeśli w ogóle - występują za darnmo - czy li organizator płaci tylko im hotel itd.
Robik pisze:Najbardziej zaskoczyła mnie Urszula, która zrezygnowała z występu w Opolu bo miała śpiewać z półplaybacku, a tutaj proszę, pełen playback. Warunki techniczne były świetne. Nawet jeśli by miała fałszować przez pół piosenki z powodu choroby gardła, to lepsze to niż stwarzać pozory.
Playbackowcy żałośni byli, żałośni są i żałośni będą.
sebastian pisze:Paulla? DNO!.
Ja tam nie uważam, że dno. Nie podparła się playbackiem jak Urszula. Sam jej występ był taki se...... To, co wkurzało mnie strasznie, to te gesty a la Edyta - głowa ciągle w doł i górę. Nie w tym sensie, że naśladowała Edytyę, ale w tym, że to było strasznie denerwujące - jakby sobie ściągę napisała na podłodze. Odwracało to uwagę od wykonania.

Edyta świetnie, nie wiem o co biega z tymi dzisiejszymi rewelacjami na temat złego wyglądu, wyglądała "normalnie". Piosenki jakoś nie lubię, ale cieszę się, że zaśpiewała swoją a nie znowu jakiś cover. Również nastawiłam się na coś więcej i szkoda, że mogliśmy usłyszeć jedynie jedną.

[ Dodano: 30-08-2009, 00:57 ]
Olive pisze:Za to Justyna... Matko jak ja kocham "Daj mi chwilę" na żywo! Te wokalizy na koniec. Rozpływam się.
Tak, to także byl udany występ.

[ Dodano: 30-08-2009, 01:03 ]
Bob pisze:Ibisz podpisał pakt z diabłem, wyglada na maturzyste..
raczej z chirurgiem plastycznym :P

czy Halinka Młynkowa śpiewała? bo nie zauważyłam....
ODPOWIEDZ