Koncert w Poznaniu

23.10.2009

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert w Poznaniu

Post autor: efka »

Nerudka pisze:efka, dziękuję za relacje :wink2:
beniu pisze:efka, wieeeeeeeeeeeeeelkie dzieki za relacje :)
Bardzo proszę :-) mam nadzieję, że po przeczytaniu relacji i obejrzeniu fotek oraz nagrań poczuliście, jak świetny był to koncert, szczególnie jeśli chodzi o formę głosową Edytki... cud, miód i kilo orzeszków ;)
DeathlySilence pisze:efka, z Twojej relacji wynika, że Edyta na scenie robiła za kabaret. :D Fajne teksty.
Rzeczywiście, Edyta miała dobry humor, próbowała na wszelkie sposoby rozruszać publikę. Choć tak naprawdę w większości byli to gapie, którzy dostali bilet i przyszli zobaczyć Górniak. Mam nadzieję, że chociaż wyszli zachwyceni- Edyta naprawdę dała przepiękny koncert. Mojej przyjaciółce i chłopakowi też bardzo się podobało.
Kopaneek pisze:W dziale Audio/Video umieściłem link do chomika, z którego można pobrać video "That's The Way I Feel About You". :)
Dziękuję :) Zamierzam skorzystać, choć zazwyczaj nic nie ściągam- mam kiepskie łącze internetowe i zajmuje to mnóstwo czasu... Jednak ten utwór jest perełką koncertu, coś przecudnego...
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert w Poznaniu

Post autor: Robik »

Dziękuję wszystkim za relacje z koncertu, pliki i fotki.
Myślałem, że coś się zmieniło jeśli chodzi o spotkania z fanami po koncercie, ale widzę, że od poprzedniego koncertu w Poznaniu jest bez zmian. Edyta mówiła, że to Darek ochraniał ją przed ludźmi. Kto robi to teraz :?:
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert w Poznaniu

Post autor: Ewa_P »

Dziękuję wszystkim za tak szczodre podzielenie się wrażeniami, zdjęciami i świetnymi nagraniami. Sprawiliście mi naprawdę dużo frajdy. :)
simon_89
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2009, 21:43
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Od znajomych
Kontakt:

Re: Koncert w Poznaniu

Post autor: simon_89 »

Koncert był naprawdę rewelacyjny :) Pierwszy raz słyszałem Edytkę na żywo. Niestety nie mam zbyt dużo czasu, żeby więcej napisać, ale była niesamowita :)
Awatar użytkownika
KarT15
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2009, 18:46
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Koncert w Poznaniu

Post autor: KarT15 »

Edyta jest w świetnej formie wokalnej!!! Zajebiście śpiewała w Poznaniu;)
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert w Poznaniu

Post autor: Madlen »

Zapewne koncert był genialny. :) Edytka w cudnej formie wokalnej, jak ona wyciąga te dźwięki wszystkie to ja odpływam... :D :D Przepięknie wyglądała! <3 W takiej fryzurce jej bardzo do twarzy. :D Ogólnie super wrażenie zrobiła na mnie Edi.

PS. ,,That't the way..." - majstersztyk :wink2:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Koncert w Poznaniu

Post autor: weroniuka »

Co to za agencja, z której ci chamscy ochroniarze byli? Może będę ich kiedyś mogła pozbawić pracy :D To mnie strasznie zirytowało. Mam nadzieję, że Edyta się o tym dowiedziała i mają przez Nią przypał. Kim oni są żeby tak mówić o wspaniałej Artystce!
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Koncert w Poznaniu

Post autor: joannaee »

Też mam rtaką nadzieję, ale wątpie że tak sie stało. Łzy mi wtedy leciały z oczu jak z kranu. Już dawno nikt tak mnie nie wkurzył. Edytka jest wspaniała i my jako jej fani nie powinniśmy dawac innym szans na traktowanie jej w taki sposób. Jest cudowna artystka.
ODPOWIEDZ