Kolekcje

Sprzedam, kupię, wymienię.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Kolekcje

Post autor: homerowa »

Z ciekawosci tworze ten nowy temat bo gdy weszlam w ten dzial to uznalam ze wszyscy sprzedaja co maja zwiazane z Edyta. Ja przyznam ze przez lata pilnie zbieralam i mnostwo kasy wydawalam na najrozniejsze zdjecia, gazety, plakaty. Mam tego o ile siostra nie wywalila sporo, ale po przeprowadzce z Polski i zalozeniu rodziny jakos nie widze sensu tego trzymania. Teraz nie powiesze sobie na sciani plakatu idolki majac piekna coreczke i jej ladne zdjecia. No ale jestem ciekawa czy jest jeszcze ktos zainteresowany jakas kolekcja o Edycie, albo czy wogole ktos posiada jakas kolekcje, wiem ze jest duzo nowych osob na forum (ja tu bywam rzadko i tak wnioskuje). Moze w takim raziesie pochwalicie. Ja mam nadal plyty, kasety i kilka singli, tego rczej nikomu nie oddam, ale do reszty jakos nie przywiazuje wagi. Moge zrobic zdjecia i w przyszlosci wstawic.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Kolekcje

Post autor: loveedyta »

Mam masę materiałów o Edycie, część dostałam, część kupiłam, ogólnie kilka(naście) kg wycinków, plakatów, gazetek funclubu One& One. Płyty studyjne wszystkie prócz Invisible i chyba z 7 singli (Edwin dziękuję), a oprócz tego masa płyt DVD z różnymi występami :wink2:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Kolekcje

Post autor: Wojtuś »

Ja też mam mnóstwo gazet, wycinków i plakatów ale z lat wcześniejszych. Z nowszych kupuję czasami jakieś pisma jeśli jest ładna sesja. Plakatów też już nie wieszam, mam tylko powieszone w antyramie duże zdjęcie Edyty z autografem. Oczywiście posiadam wszystkie płyty Edyty i sporo singli oraz nadal poluję na niektóre single bo zależy mi właśnie na kolekcji płyt i singli.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Kolekcje

Post autor: homerowa »

No ja pisma nadal kupuje przez siostre, ale tylko te z duzymi wywiadami nie plotkarskie z pojedynczym zdjeciem. A kiedys kupowalam wszystko i wycinalam, naklejalam w zeszyty,zbieralam. Obecnie czytam i zazwyczaj wyrzucam. Co do singli nie mam wiele, ale staram sie trzymac utwory w MP3 (wiem ze to piractwo,ale w przypadku braku dostepnosci do oryginalnych singli to koniecznosc).
szymonek111
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 324
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:08
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka okolice

Re: Kolekcje

Post autor: szymonek111 »

TO JA zaprezentuje moj dorobek ;;P 8 kg artykułów o Edycie(wycinki,wywiady) wszystkie plyty Edyty kazda w conajmniej podwojnym wydaniu, dyskografia,wszystkie plyty Edyty z gazet(nie bylo ich wiele,ale kilka)chyba 18singli w tym np. ciezko dostepne tj.; Hope for us,TNJ,NIesmiertelni i wiele innych.) wszystkie wywiady i wystepy Live od 1999roku do 2010 na DVD. pol pulpitu najbardziej przeze mnie lubianych piosenek Edyty:P, 3GB zdjec tez na komputerze, 10 autografow, kilkanascie zdjec wspolnych z Edyta. I nie do opisania najfajniejsze spotkania Edyty i moje, a bylo ich chyba 7, to moj majatek:),ktorego nikt mi nie zabierze


zaraz pewnie ktos napisze,ze sie chwale, nie o to mi tu chodzi

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Kolekcje

Post autor: Himcio »

Nie mam aż tak bogatej kolekcji jak Szymon :P
Mam dużo gazet z Edytą,wszystkie płyty,dyskografię, 8 singli ,kilka autografów( w tym podkładkę Edyty z finału z całusem) i wspomnienia z Naszą Divą :) aaa... i jakże autentyczną książkę Piotra Krysiaka :D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kolekcje

Post autor: Matiz99 »

Moja kolekcja jeżeli chodzi o single nie jest zbyt bogata. Chociaż miałem w rękach kilka singli ,,porzyczonych'' :hellobaby:

Obrazek

Wcześniej miałem jeszcze singiel Impossible ale sprzedałem. Z tego co jest na focie nie mam już singla TNJ z autografem który również sprzedałem (było ogloszenie na forum).

Niezmiennie moim marzeniem jest One & One w wersji japońskiej z "Never Will I'' :nieee:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Kolekcje

Post autor: homerowa »

No no to pokazne macie te kolekcje. Ja nie mam az tyle, zreszta wiekszosc zostala w Polsce. amietam ze mam 4 duze plakaty Edyty (Lunatique, Live z dluuugimi nogami, Live okladka i taki bialy duzy na sztywnym papierze, dobrze nie pamietam). Aha i mam kilka plakatow z promocji sesjiw Boutique, nawet jeden mam za autografem imiennym, pamietam ze ktos chcial a potem sie nie zglosil. Nie pamietam jakie to imie bo plakat zostal w Polsce.
Gazety, artykuly gdzies sa na dnie szafy w Polsce, ale kilka kilo gazet tez wyladowalo chyba na smieciach, wiem ze mialam oddac Jackowi ale jakos moj wyjazd wszystko pokrzyzowal a za ciezkie bylo zeby wyslac poczta. I co z nimi sie stalo, trzeba by bylo spytac siostre.
Natomiast mam zachowane 3 zeszyty z wycinkami w srodku 2 autografy, kilka autografow innych, nie pamietam na zdjeciach, gazecie, tych duzych plakatach, na singlu i plycie. Wiecej grzechow nie pamietam.
No wiadomo spotkania sa niezapomniane, choc gdyby nie moj wyjazd z Polski pewnie byloby ich wiecej. A poza tym jakies 300 zdjec wywolanych, kilka CD ze zdjeciami i innymi materialami. Kilka kaset VHS a wiecej nie pamietam bo niestety ze mna przyjechalo niewiele (wiem ze sie powtarzam) i tak oto mam:
Obrazek
kasety magnetofonowe zostaly w Polsce ;-) Singli kilka sprzedalam.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Kolekcje

Post autor: Himcio »

Ostatnio zmieniony 21 sie 2010, 12:54 przez Himcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Kolekcje

Post autor: homerowa »

Ja lovie is on the ine, to atlanta i eg wersje specjalna mam na kasecie MC ;-) Ale zostaly w Polsce ;-)
szymonek111
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 324
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:08
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka okolice

Re: Kolekcje

Post autor: szymonek111 »

nudzi mi sie, wiec wymienie tytuly singli jakie mam w moim dorobku:
To nie ja
Niesmiertelni
Anything
Lunatique(2 sztuki,ale dziwne bo sie roznia)
Sexuality
Love is on the line
Jak najdalej
Hope for us
Whey you come back to Me(dziwne,ale az 4 mam single, i kazdy z nich jest inny;np. jeden jest niemalze taki sam jak plyta Edyta Gorniak, drugi tez taki ciemny i 2 biale w tym jeden w miekkiej okladce)
Stop
Perla
Dumka na 2 serca
Dziekuje Ci
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Kolekcje

Post autor: homerowa »

No to ladna masz kolekcje. Jesli chodzi o single Lunatique to tez mam akurat te dwa, a roznia ie dlatego ze ten z remixem byl w sprzedazy a ten z jednym utworem byl singlem radiowym (mam go z imiennym autografem z Radia Kolor). A swoja droga zapomnialam dolozyc do zdjecia singli One and one w kartoniku i Hunting high and low (jedna z moich ulubionych piosenek w wykonaniu Edyty). Wczoraj caly dzen sluchala plyty Live 99. J'adore.
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Kolekcje

Post autor: diuk69 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
To jest moja kolekcja...niektóre single są ciekawe-promocyjny "One&one" pod znakiem EMI,wyprodukowany specjalnie na rynek niemiecki w słynnej firmie "Electrolla" z wkładem reklamowym w tym że języku.Szwedzkie ,francuskie wydania.No i "perełka"- japońskie wydanie "Edyta Górniak " pod nazwą "Kiss Me,Feel Me" :)
Co do płyt na ostatnim zdjęciu- to są składanki.2 z nich to wydania,gdzie Edyta jest w gronie znanych wykonawców...a zbiór piosenek pod symboliczną nazwą "Like An Angel" lubię z tych składanek najbardziej. :wink2:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Kolekcje

Post autor: weroniuka »

diuk69, kolekcja jak marzenie. :d I jeszcze w świetnym stanie. :D
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Kolekcje

Post autor: loveedyta »

Edwin no no szalejesz :D Tylko pogratulowac :D Może kiedyś się dorobię :D
ODPOWIEDZ