Koncert w Warszawie!

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: monia80 »

to mysmy przynajmniej w Krakowie autografy dostali :D

Mi sie udalo 5 zebrac na 3plytach tej podstawce takiej co mozna bylo w sklepiku kupic i w albumie na calej okladce taki pieronski podpis , w ktorym mam same zdjecia Eduni- i tam tak fajnie Edzia napisala "dla Moni -Edyta Gorniak" ,bo ja Jej tam karteczke przykleilam ,zeby mi tak sie wpisala :D

[ Dodano: 2005-02-22, 18:33 ]
a jeszcze mam pytanko -wie ktos moze co to za gosciu sprzedawal gadzety Edzi ,bo to nie Mariusz Adamski Kasiu jednak zle myslalysmy , bo Trzypion mi pokazal pozniej Mariusza i on jest maly i w garniturze byl krotkie czarne wlosy a ten gosciu co sprzedawal byl wysokim blondynem dzieki jemu skladam , bo podarowal mi 10 groszy pamietasz Kasia jak sie przekomarzal ze mna , ze przekazem pocztowym musze mu te 10 gr oddac :lol:
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: marlena »

monia80 pisze: Moglyby ktos napisac czy Edzia wyszla do Was po koncercie ,bo w Krakowie niestety nie spotkala sie z nami :sad:
napisałam wyzej -ze edyta do nas ani nie wyszła ani tez nie przyjmowała płyt za posrednictwem Pani Małgosi! (niestety) :( ale nie mam jej tego za złe - koncert sie skonczył ok 22.30, a Edyta tego dnia dała dwa koncerty! wiec na pewno spieszyła sie do synka!
poza tym najwazniejsze ze Edyta wróciła - jeszcze bedziemy mieli nie raz okazje aby wziąc autograf :)
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Alita »

No to mogę powiedzieć coś z czego się bardzo cieszę :D Koncert był niesamowicie fantastyczny, bez porównania z Krakowem, chodzi mi o moje odczucia, zabawę itp. Edyta wyglądała cudownie (zresztą możecie zobaczyć) i śpiewała równie pięknie (choć na tym samym poziomie co w Krakowie) za rewelacyjną zabawę dziękuję Efci bez której nie byłoby tak samo... mimo że Eda do Nas nie wyszła miałam radochę w sercu czego niestety zabrakło na koncercie w Krakowie :wink:
mopwoman
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2005, 13:21
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: mopwoman »

Edyta wyglądała cudownie
Moim zdaniem, skoro troche kilogramow jej przybylo (co sama głośno stwierdziła) to nie powinna ubierać takich obcisłych bluzek... ale to taki wątek poboczny :lol:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: monia80 »

sory , ale nie wiem czy ty byles na koncercie , bo na to wyglada ,ze jednak Jej nie widziales :roll:

Edzia niesamowicie wygladala zrzucila 26 kilo jak Sama mowila , wiec jakby jestes o jakies 2 miesiace do tylu 8)
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: marlena »

monia80 pisze:

Edzia niesamowicie wygladala zrzucila 26 kilo jak Sama mowila
nie zrzuciła tylko przytyła w czasie ciązy 26- a ponieważ nie wyglada jak przed ciązą tzn ze jeszcze jej sie nie udało wszystkiego zrzucic! - ale jakie to ma znaczenie gołs ma wspaniały i chyba coraz lepszy!
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Alita »

Edyta ma super ciało a nogi to już wogóle BOSKIE! :lol:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Kasia »

To ile trwał koncert Edyty (bez tych wstępów)??
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: marlena »

Kasia pisze:To ile trwał koncert Edyty (bez tych wstępów)??
ok 1.30-1.40 min :) :lol:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Kasia »

To tak jak w Krakowie. Ale jak patrze na zdjęcia to w W-wie było jaśniej. Ale później ludzie sie pod sceną zabrali i nas juz na 1 piosence. :D
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: FRYMIK »

Było cudnie, dowcipnie i czarodziejsko. Natomiast to, co działo się przed koncertem, to ludzkie pojęcie przechodzi- 50 min na mrozie, bo wpuszczać zaczęli za 10 20.00. Nie zgadzam się co do tych biletów, bo ja nikogo, kto by je sprzedawał nie widziałam i gdyby nie łapówa dla ochroniarza nie weszłabym wcale. Szoooooooooooooook poprostu. Poza tym impreza sama w sobie była lekko mówiąc żenująca- przyszli ludzie, urzędasy jakiś firm, którzy nie mięli ochoty się bawić- jedna pani, której zresztą powiedziałam, że jeszcze raz cos takiego powie stojąc za mną w kolejce, to ją wyprowadzę za uszy, cały czas narzekała- po co tu przyszłam i tak nie cierpię tej Górniakowej- mówiłam, ciociu, że jest głupia!! Tylko przez nią marznę- śpiewać nie umie, gruba, utyta kukła. Myślałam, że ją zabiję!!!!!
Zmieniając temat- rozmawiałam z Darka mamą- bardzo sympatyczna. Była chyba w ogóle z większa grupą z rodziny Darka.
Ciekawe po kim Dareczek odziedziczył talent taneczny... :D Rewelacja, hihihi


Trzpion to ja Cię zaczepiłam, szkoda, że mi gdzieś potem zniknąłeś :grin:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: homerowa »

Ale później ludzie sie pod sceną zabrali i nas juz na 1 piosence.
U nas też się szybko pod scene zabrali ale niewiem czy ktos czytal moja poprzednia wypowiedz po prostu nas ochrona odganiala. :cry: :x
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: kinga »

W Kraku trzeba ochronę pochwalić :grin: Przynajmniej tą w środku, na sali :smile: Zaczęli 'interweniować' dopiero jak już wszyscy tak bliziutko podeszli pod scenę, że prawie na nią weszli :lol: A i tak ochroniarze nic nie powiedzieli, tylko sobie stali grzecznie :grin: W ogóle fajni byli :D
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: Alita »

ja się cieszę że odganiali spod sceny :lol: bo można było z miejsca zobaczyć Edytkę i zespół w całej okazałości :D
mopwoman
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2005, 13:21
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa

Re: Koncert w Warszawie!

Post autor: mopwoman »

monia80 pisze:sory , ale nie wiem czy ty byles na koncercie , bo na to wyglada ,ze jednak Jej nie widziales :roll:

Edzia niesamowicie wygladala zrzucila 26 kilo jak Sama mowila , wiec jakby jestes o jakies 2 miesiace do tylu 8)
Po pierwsze jestem kobietą :D a po drugie byłam na koncercie i to pod samą sceną wiec widzialam... a wzrok mam dobry, byłam niedawno u okulisty :D i jest zdecydowanie odwrotnie niz napisałaś...
ODPOWIEDZ