Dariusz Krupa

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Mist »

Piter pisze:przez Piter » wczoraj, o 23:11

Mist napisał(a):
Piter nie masz dzieci prawda? Nie masz pojecia co to znaczy tracic syna dla slawnej i wrednej bylej zony ktore Cie zostawila. Nie masz zadnego punktu odniesienia w tym temacie.

Myślę Mist, że za mało się znamy, i niech tak pozostanie.

Nie zabraniam Dariuszowi K. sięgania po prochy, każdy jest dorosły i sięga po używki, w ilości jaka mu pasuje i na jaką go stać. Problem, że nie żyje człowiek, bo on nie odczekał. Także współczuję mu, że musi ćpać, bo nie umie, nie jest w stanie, rozwiązać swoich problemów inaczej. Ale uważam, że niezależnie od tego, co nas trapi, nie możemy prowadzić auta po alkoholu lub narkotykach. I jeśli już tak się stanie, powinniśmy pokutować za nas czyn, nie wciągając w to innych. Wrednej żony, rozwydrzonego bachora, podłej teściowej itd. Aczkolwiek nie zabronię Ci jako matce, gdybyś kiedyś była, nie daj Boże, w sytuacji Darka, abyś tłumaczyła swój czyn byłym chłopem krwiopijcą lub niepokornym synem. Każdy wydaje własne świadectwo.

-- Dodano: 16 mar 2015, o 23:13 --

Kopaneek napisał(a):
Plotki głoszą, że Iza była dziewczyną... na telefon.
Dziwicie się, że nie chciał uznać dziecka? Ja nie.

Plotki głoszą... Toż to szczyt słownej finezji w obronie Darka.
Niby też nic nie mówisz, a ile sugerujesz.
Niepewność dotyczącą ojcostwa w XXI wieku można łatwo rozwiać.
@Mist, wypowiesz się? Masz odniesienie

Troche tu jednak o sobie napisales - calkiem sporo poza zdjeciem. Jestes strasznie sztywny, wiecznie skwaszony moze to dlatego :) mam nadzieje ze dzieci kiedys bedziesz mial (pewnie i w Polsce kiedys to zalegalizuja) :)

Co do ostaniego pytania to tak sie sklada ze bylam kiedys swiadkiem na rozprawie o ustalenie ojcostwa. Dowiedzialam sie wtedy ze niekoniecznie trzeba zlecic badania dna zeby ustalic ojcostwo. Zeznania swiadkow wystarcza zeby to zrobic :P widzisz chciales mnie obrazic ale Ci nie wyszlo :roll: :roll: 8) :ha: :ha: :ha:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dariusz Krupa

Post autor: endeven »

Nie wiem Mist, czy Twoja wnikliwa charakterystyka Piterka coś wniosła do tematu dyskusji, ale ok, poza tym, że byłaś mało dyplomatyczna.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Mist »

endeven pisze:Nie wiem Mist, czy Twoja wnikliwa charakterystyka Piterka coś wniosła do tematu dyskusji, ale ok, poza tym, że byłaś mało dyplomatyczna.
No Twoj komentarz wniosl za to strasznie duzo :ha: :ha: I znow nie dostrzegasz drugiej strony medalu- on bardzo chamsko chcial mnie obrazic. Ktos kto pozuje na A i O bardzo zle znosi gdy mu sie wypomni ze tak naprawde nie ma doswiadczenia zeby wiedziec co sie czuje do dziecka :P to mowila MistMax z UK Mowie jak jest :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby: :hellobaby: Wszyscy wiedza ze jestem gburka i ze jestem malo dyplomatyczna ja nikogo nie udaje :) :d :d i mam to w dupie bo na zywo jestem bardzo sympatyczna pomimo wad skorpiona w byku :ha: :ha: :ha: :ha:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Dariusz Krupa

Post autor: niuto »

Matko, jakie emocje wywołuje Darek :) To, że Edyta jest trudna można stwierdzić nie znając jej osobiście. Z drugiej strony, gdyby każdy kto sie rozwodzi miał pić i brać, to nasze społeczeństwo znajdowałoby się już w stanie agonii. Darka można żałować, bo mimo wszystko oberwało mu się przy rozwodzie, ale nawet charakter Edyty nie usprawiedliwia tego, co zrobił.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Dariusz Krupa

Post autor: Piter »

Mist pisze: Ktos kto pozuje na A i O bardzo zle znosi gdy mu sie wypomni ze tak naprawde nie ma doswiadczenia zeby wiedziec co sie czuje do dziecka
Uraziło mnie to, że wyprosiłaś mnie z tematu, ponieważ nie mam dzieci i mam czelność mieć inne zdanie w temacie niż Ty. Uraziła mnie Twoja personalna wycieczka. I jeśli już wypominasz mi chamstwo - całkiem celnie zresztą, przyznaję, chciałem Cię urazić - to również sama przejrzyj się w lustrze.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dariusz Krupa

Post autor: MacLean »

Spuście z tonu, bo do wyroku wszystkim się amunicja skończy.
Przypominam, że to Polska i ten temat może pozostać otwarty nawet kilka lat :roll:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dariusz Krupa

Post autor: DeathlySilence »

Frytka pisze:Nie zapominacie przypadkiem, że w tym wypadku zginęła kobieta? Niektórzy z was stawiają Krupę niemal w roli ofiary. Ja mam go w du.pie i bardziej interesuje mnie to, czy rodzina ofiary da radę się z tego podnieść i coś sensownego ze sobą zrobić.
Tym wpisem PRZEGRAŁAŚ, przegrali również CI co Ciebie zalajkowali -> endeven • LaFidelite • weroniuka • MacLean

1. Nie zauważyłem, aby z Krupy robiono tu ofiarę, raczej dostrzegano w Nim CZŁOWIEKA. Taka mała różnica, a zmienia postrzeganie świata i ludzi.
2. Wątek dotyczy Dariusza K. i w nim pochylam-y się nad Jego historią, co nie oznacza, że mam-y w przysłowiowej du*ie ofiarę wypadku i jej rodzinę (są anonimowi, nie są na świeczniku, rożnie i z szacunku dla Nich, nie wciągam-y ich w tą dyskusję).
3. Wiem-y, gdzie macie Dariusza, więc pytanie, czy możecie w tej sytuacji być OBIEKTYWNI?
3. Tak, rodzina da radę się z tego podnieść. Dostała odpowiednie wsparcie psychologiczne, pomoc ze strony SPRAWCY wypadku, jak i Jego rodziny oraz Jego skruchę, łzy i słowo 'przepraszam'. Odsiedzi swoje, zadośćuczyni w stopniu w jakim będzie chciał, czuł i jeśli NIKT go nie będzie dobijał na wyrost, może ułoży sobie życie na nowo.

Miłego, słonecznego dnia. :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dariusz Krupa

Post autor: endeven »

Tak, bardzo zrozumiałe i jednowymiarowe wytłumaczenie DS. Tu jednak chodzi o pewne wrażenie w całej tej dyskusji. Najwyraźniej nie wzięło się znikąd. Zarzucasz i wytykasz pewne kwestie w Naszym odbiorze. demonizując Nasze opinie, tylko dlatego, ze nie znalazło się w nich wystarczająco dużo "szacunku" wobec Krupy. zasłaniasz się widzeniem w Darku Człowieka. Bardzo populistyczna zasłona dymna w moim mniemaniu. Bardzo szlachetnie, ale może patrz na problem szerzej i postaraj się zrozumieć, że dla niektórych Twoja wielka wyrozumiałość poszła również o krok za daleko, przesuwając punkt ciężkości w meritum sprawy. Delikatnie został przypomniany kontekst całej tej dyskusji. Trudno traktować go jak "offtop" prawda?

Tak, jak My "osądzamy" przed wyrokiem, tak i Wy "uniewinniacie". Obiektywizm? Nie wiem, czy widzenie w Edycie źródła Jego domniemanej depresji i wielkich rozterek emocjonalnych jest obiektywne bardziej od faktu, że ktoś wsiadł za kółko po spożyciu (tu wpisz sobie co wolisz: alkohol, środki antydepresyjne, dragi, albo dragi dzień wcześniej).
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dariusz Krupa

Post autor: DeathlySilence »

endeven, Twoje wrażenie, postrzeganie, mniemanie są Twoimi wrażeniami, postrzeganiem i mniemaniem.

Patrze na problem tak szeroko, że CIEBIE aż to PRZYTŁACZA, doszukujesz się w moim zachowaniu POPULIZMU i zbyt WIELKIEJ WYROZUMIAŁOŚCI. Wymowne...

Wolę 'uniewinniać', niż 'zabić' przed właściwym wyrokiem. Taka drobna różnica, a jaka szlachetna... populistyczna i zbyt wyrozumiała.

endeven, popracuj nad strumieniem świadomości. :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dariusz Krupa

Post autor: endeven »

no cóż.
Teraz to nawet mam narzędzie zbrodni w rękach. Szlachetne, drobne różnice w doborze słów.

Oby postawa uniewinniana przełożyła się również w przypadku innych osób i tematów. Tego życzę.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dariusz Krupa

Post autor: DeathlySilence »

endeven pisze:Teraz to nawet mam narzędzie zbrodni w rękach.
Skoro sam tak twierdzisz, to pewnie i masz. :wink:
endeven pisze:Oby postawa uniewinniana przełożyła się również w przypadku innych osób i tematów. Tego życzę.
Jest to wielką umiejętnością, nie zawszę potrafię wznieść się tak WYSOKO, ale będę próbował.

Dziękuje. :) :kwiatek:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dariusz Krupa

Post autor: endeven »

Czynić dobro. To zawsze najcenniejsze.

Próbujmy wszyscy :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dariusz Krupa

Post autor: MacLean »

Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Dariusz Krupa

Post autor: DeathlySilence »

Jeden z komentarzy:
W trosce o zdrowie i rozwój psychiczny swego dziecka musi o tym opowiedzieć całej Polsce.

Droga Edyto.
To potyczka już tylko pomiędzy TOBĄ a Darkiem - Allana SAMA w to wciągasz, zasłaniasz się DOBREM dziecka. Masz ku temu słuszność, ale dopiero teraz to dostrzegasz, kiedy JEST to TOBIE na RĘKE?!
HIPOKRYZJA!!!
Dziecko potrzebuje zarówno MATKI, jak i OJCA, a TY w swym egoizmie i złych wzorcach wyniesionych z domu rodzinnego, przenosisz i powielasz to w swoim życiu.
Większość TWOICH dokonań, to eliminacja Dariusza K. z życia Allana.
Krzywdzisz i SYNA i Jego Ojca. W konsekwencji skrzywdzisz i SIEBIE.
Po latach Allan zrozumie, pojmie ZŁO jakie MU wyrządzasz pod płaszczykiem OCHRONY.
JEST już dużym chłopcem, mądrym i kochającym, nie trzymaj GO pod kloszem, nie izoluj od PRAWDY.
PRAWDY o DARKU i PRAWDY o swojej PERFIDNOŚCI.
Jeszcze jest CZAS...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dariusz Krupa

Post autor: MacLean »

Cóż, to kraj w którym tzw. konwencja antyprzemocowa budzi niechęć nawet wśród kobiet.
W takim kraju zawsze znajdzie się frakcja populacji, usiłująca scedować odpowiedzialność za czyny faceta na kobietę, jednocześnie uznając tego faceta za jednostkę uprzywilejowaną naturalnie 8P
без водки не разберешь :roll:
ODPOWIEDZ