Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Mona. »

Edyta bardzo zaangażowała się w treningi i chce zajść daleko. Nie podda się tak łatwo, nawet przez kontuzję. Tak myślę. :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Kopaneek »

Mona. pisze:Edyta bardzo zaangażowała się w treningi i chce zajść daleko. Nie podda się tak łatwo, nawet przez kontuzję. Tak myślę.
Edyta nigdy się nie poddaje. :B
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Martynkaa »

Niekonwencjonalny napisał/a:
fanusia_anka napisał/a:
Na taniec z Jankiem poczekamy sobie jeszcze tydzień, teraz w niedziele gwiazdy kobiety będą mieć wspólny taniec, a chłopaki zatańczą z partnerkami. Tak mi się wydaję.


Że co? Mogłabyś to jak najprościej wytłumaczyć? Nie rozumiem

To znaczy, że Edyta na pewno nie odpadnie w tą niedzielę.
A tak dokładniej to 5 września chłopacy będą konkurować, i to ktoś z nich odpadnie, a panie dostaną właśnie "taryfę ulgową' i zatańczą taniec grupowy, w tym przypadku salsę
Już zrozumiałeś ???
...
Ale poczekajcie. Mnie się wydaje, że zatańczą wszystkie pary, ale konkurować będą ze sobą tylko panowie... I plus do tego będzie jeszcze wspólna salsa pań :)
Powiem, że się już troszkę pogubiłam :P
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 21:39 przez Martynkaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Emila555 »

Z tego co pamiętam to właśnie w poprzedniej edycji tak było jak napisała powyżej Martynkaa... :hmmm:
Chciałabym już teraz zobaczyć taniec Edyty i Jana :) Bardzo jestem ciekawa jak razem zatańczą :)
Salsa w wykonaniu Edyty będzie bezcenna :hura:
Awatar użytkownika
EkscentrycznaDiva
Make it happen
Make it happen
Posty: 170
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:53
Ulubiona piosenka: Nie wierzyć Nie mam si
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: EkscentrycznaDiva »

Gdzieś przeczytałam info że to już ustawione że Edyta wygra ... inaczej nie zgodziłaby się na udział.Niestety nie wiadomo ile w tym prawdy.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Martynkaa »

EkscentrycznaDiva pisze:Niestety nie wiadomo ile w tym prawdy.
No właśnie o to chodzi...
EkscentrycznaDiva pisze:Gdzieś przeczytałam info że to już ustawione że Edyta wygra ... inaczej nie zgodziłaby się na udział.
No już nie przesadzajmy... Myślę, że Edyta nie była by taka... Zan przecież reguły tego programu, to jest tylko zabawa :)
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: autech »

ale to nie zadna tajemnica ze w poprzednich edycjach zdarzały sie ustawki min jak Guzik pokonała Steczkowska-wiadomo Guzik gwiazdka serialu TVN,i mówi sie też o ze watpliwa jest wygrana Muchy.... znajac Edyte po przegranej obraziłaby sie smiertelnie na TVN .................. Chyba ze sie wycofa sama w czasie programu-bo juz rozdmuchuja jakas sprawe z bidrami o ktorych nikt wcześniej nie slyszał... Zostawiono takie jakby pole dla Edyty-ona zdecyduje co zrobi....

Prawie zawsze wygrywały to gwiazdki TVN Rusin Janik Mucha Guzik Kamińska jakas pogodynka.............
a nikomu wcześniej nieznany kochanek producentki programu Peter Lukas-czy jakos tak zaszedł do finału...........
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2010, 7:51 przez autech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: caterina78 »

Kwestia zdrowtna Edi, czyli problemu z biodrami, moze sie Wam wydawac sztucznie rozdmuchana, ale juz w latach 90 wspominalo sie o tym, dopoki nie macie kontraargumentu powaznego w reku, lepiej nie wypowiadajcie sie na bazie prasy czy Waszego "widzimisie"....
Z tego co zdazylam zaobserwowac Edi jesli uwierzy w sens danego dzialania to daje z siebie wszystko, tak bylo z Metrem, teraz bedzie i z tancem, zanagazowla sie i wyjdzie z tego obronna reka :)
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: betka »

bla bla bla...
o biodrach to już czytałam sto lat temu, więc to żaden wymysł.
moim zdaniem TZG jest w miarę uczciwy....być może było kilka przekrętów ale ogólnie TVN-owi nie zależy żeby dopłacać, tylko żeby zarabiać. W związku z tym myślę, że program nie jest z góry ustawiony.
autech
The story so far
The story so far
Posty: 468
Rejestracja: 02 maja 2009, 22:55
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej!!!
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: autech »

betka pisze:bla bla bla...
o biodrach to już czytałam sto lat temu, więc to żaden wymysł.
moim zdaniem TZG jest w miarę uczciwy....być może było kilka przekrętów ale ogólnie TVN-owi nie zależy żeby dopłacać, tylko żeby zarabiać. W związku z tym myślę, że program nie jest z góry ustawiony.
no.oczywiście to głowny cel KASA. Nam sie nawet nie śni ile oni na tym zarabiają.... wiesz 12 edycji-czyli to sie musi bardzo bardzo opłacać......
a tak apropo ustawek -to dotyczą wiekszosci programów z udziałem gwiazd-ten beznadziejny program Polsatu z Santor i Doda też wygrała pogodynka Polsatu-pomimo ze duzo lepiej śpiewał Brzózka z TVP-ale to było bardziej niz pewne że wyleci dosc szybko-przecież Polsat nie bedzie promował gwiazdy konkurecji.....
Przyjrzeć sie temu dokładniej to mozna wyciagnąć wnioski, ludzie generalnie są brani za idiotów-i jeszcze wysyłaja smsy.....
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: DeathlySilence »

Emila555 pisze:Edyta faktycznie jest trochę wyższa od Janka
Zdjęcie nie przesądza.
Edyta jest na szpilkach, a z tego co dostrzegam, DEPCZE mu na bucie (chyba, że to jakiś optyczny omam, więc jest druga możliwość - staje na palcach w szpilkach).
Janek w lekkim rozkroku. Dostrzegam, że ma buty z dość dużym obsacem.
Edyta ma 175cm - z wiekiem podobno się kurczymy, więc nie wiem jak jest u Niej obecnie. :wink:
Wzrostu Klimenta nie doszukałem się.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Rose »

Kurka wodna mam problem
Czy kupić bilet na tzg w urodziny Edi bo mam kasę ale jak ona odpadnie wcześniej dzisiaj patrzyłam i bilety jeszcze są a jak pojadę i się z nią nie spotkam...

:/
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: vanity »

DeathlySilence pisze:Dostrzegam, że ma buty z dość dużym obsacem.
Ale Panowie w takich butach tańczą. Jan nie założy ich tylko z uwagi na wzrost Edyty.
betka pisze:moim zdaniem TZG jest w miarę uczciwy....być może było kilka przekrętów ale ogólnie TVN-owi nie zależy żeby dopłacać, tylko żeby zarabiać.
Sama się nad tym zastanawiam. Teoretycznie można podważyć kilka sytuacji. Ale czy zawsze należy się doszukiwać przekrętów? Kasia Figura z tego co pamiętam szybko wyleciała, a też mówiło się o jej rekordach finansowych za odcinek. Dlaczego wygrała Kasia Cichopek, która po dziś dzień nie ma nic wspólnego z TVN? Tak samo było z Gosią Foremniak (teraz jest w jury MT, ale jak brylowała na parkiecie, daleko było do tego programu) - nie wygrała, ale szczytowała w finale. Dlaczego tak dobrze poszło Tyńcowi, Mroczkom (TVP2) a Katarzyna Walter szybko odpadła? Jasne, że TVN promuje swoich, zawsze to miło wpisać swoją pogodynkę wśród wygranych TZG ale dlaczego Figura czy Anna Popek nie doniosły o przekrętach tabloidom?
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Kamille.g »

Rose, decyzja należy do Ciebie :)
Nikt nie wie czy Edyta sorry Maja się zgodzi na spotkanie z Edką po programie i nie wiadomo ile Edyta wytrzyma jako tancerka.
Myślę że Edyta dojdzie bardzo daleko. Czy do finału? To się okaże w kolejnych odcinkach.
Ja będę trzymała kciuki za Edkę i może kilak sms-ów wyślę na nią :D
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Edyta w Tańcu z Gwiazdami

Post autor: Paulik24 »

Rose pisze:Kurka wodna mam problem
Czy kupić bilet na tzg w urodziny Edi bo mam kasę ale jak ona odpadnie wcześniej dzisiaj patrzyłam i bilety jeszcze są a jak pojadę i się z nią nie spotkam...
Ja jadę 23 września najprawdopodobniej. Jutro kupuję bilety... Ale nie liczę na spotkanie... Nawet jeśli Maja się zadeklaruje, że jest możliwość, to i tak potem wyłączy telefon i nie będzie spotkania ;( Jedzie ktoś 23 września? Jak tak to piszcie na PW to jakoś się spotkamy i będziemy wspólnie kibicować. No i może jak nas będzie więcej, to się uda spotkać po programie z Edi :wink2:

[ Dodano: 04-09-2010, 17:35 ]
Rose pisze:ale jak ona odpadnie wcześniej
Co do teg, czy odpadnie wcześnie- szczerze w to wątpie 8P Chyba, że będzie miała kontuzję i odejdzie z własnej woli :wink2:
ODPOWIEDZ