Odcinek 2. (12.09.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ

Którego z jurorów programu lubisz najmniej?

Czas głosowania minął 19 wrz 2010, 19:23

Beatę Tyszkiewicz
21
30%
Iwonę Pavlović
14
20%
Piotra Galińskiego
22
32%
Zbigniewa Wodeckiego
12
17%
 
Liczba głosów: 69

Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: caterina78 »

Obejrzalam wczorajszy wystep taneczny Edi i choc czekam z niecierpliwoscia na emocje jakie niesie mi poprzez Jej Glos, to z przyjemnoscia obserwowalam plasajaca Edi na parkiecie. Wczoraj patrzylam na Nia nie przez pryzmat relacji fan i Idol, nie na Artystke, lecz na pelna wdzieku, zwiewna, lekka, tryskajaca energia Kobiete.
Przede wszystkim zauwazylam ze oprocz swietnie jak na warunki "amatorki"wyuczonego qiuck stepa, byl tzw. feeling taneczny przez te kilka minut, swietnie zagrana scenka, tak jakby opowiedziana historia , a chyba wlasnie o to w tancu chodzi, nie tzw. odtanczenie , tylko przekazanie emocji, opowiedzenie historii, czegos co jest tak ulotne.
Udalo im sie, swietna praca Jana jako trenera, jak rowniez olbrzymi wklad samej Edi, mialam wrazenie, ze ta lekkosc w tancu towarzyszy Jej od zawsze, a przeciez bylo to okupione godzinami cwiczen, wysilkiem, zmaganiem sie z soba i wlasnymi ograniczeniami... Tak, to co najwazniejsze, to ze pokazala, ze tym sie bawi, zaczarowala widza, bylo to bardzo naturalne....
Odnosnie samooceny Edi, wiecej wiary, wiem, ze skromnosc to juz w dzisiejszych czasach przezytek, rozumiem tez Twoje motywacje psychologiczne Edi, przynajmniej staram sie, biore pod uwage tez, ze to jest m.in. wplyw p. Jozefowicza, ktory w Tobie to wzmocnil...
Mam nadzieje jednak, ze obserwujac sie w tancu, traktujac to jako zabawe, rozrywke, nowe hobby, bedziesz mogla powiedziec sobie , ze jestes sliczna, ze sie udalo, ze pokonalas swoje leki i obawy, bariery, byc moze rozsmakowalas sie w tancu w parze, dostrzegajac tego zalety.
Byc moze stajac przed lustrem powiesz sobie, tak czuje sie wciaz pelna wdzieku powabu, lekkosci, uroku, ze to dzieki temu programowi..

Cenie Twoj autodystans i krytyczne nastawienie do siebie, Twoja nieudawana skromnosc, jednak to jest tylko taniec i tu masz prawo byc z siebie wrecz zadowolona, to ma dawac radosc Tobie , przede wszystkim Tobie, pozniej niech sie licza spekulacje nad programem, glosy widzow, oceny jury, dopoki czujesz, ze to Ci daje radosc ciesz sie tym, baw sie, zyj tym...

Jednym slowem dostrzegam nowy aspekt tego programu, ciesze sie, ze Edi zdecydowala sie na udzial w nim , bo to pokazuje Ja szczesliwa, daje Jej radosc jako kobiecie...
Jako fan chce wciaz podkreslic, ze oczekuje z utesknieniem na muzyczne emocje jakie niesie Jej Glos, tesknie za koncertami, wystapieniami muzycznymi, nie mowiac o plycie, bo wlasnie TYM GLOSEM "skradla" mi serce...

Podsumowujac ciesze sie, ze z taka radoscia plasa na parkiecie, jednak niech nie zapomina ze glowna jakby Jej misja jest dawanie ludziom emocji poprzez Muzyke...
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010, 17:14 przez caterina78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Za tyg. dwa moje ulubione tańce Tango i Jive. Ja bym chciała w tych dwóch Edi zobaczyć. Ciekawe co z tego zatańczą, mi to w sumie obojętnie. Oby dwa tańce są bardzo fajne. :hellobaby:
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Olive »

Pomijając już to, że Edyta nie pasuje do tego programu odcinek oceniam pozytywnie.
Nawet docinki prowadzących były zabawne.
Naprawdę myślałam, że Edyta zatańczy gorzej, a tu takie miłe zaskoczenie, bo Edyta wypadła całkiem dobrze. :lol: Stresujące było czekanie, ale może dlatego, że do niedawna zupełnie nie łączyłam Edyty z tańcem. :P
Widać, że się dobrze bawi, tylko niech na te swoje kolana uważa, bo z odcinka na odcinek będzie coraz gorzej i nogi nie zdołają się wykurować, a to ból okropny.
Już nieco mniej sceptycznie czekam na kolejny odcinek, może nawet na smsa się skuszę.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Ja od początku się cieszyłam że będzie tańczyć, ja nadal nie mogę uwierzyć że ona jest w tym programie. Mój brat jest wielkim fanem tego programu. Wiec zawszę oglądałam
Awatar użytkownika
Amadeeusz
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 29 sie 2010, 16:19
Ulubiony album: Dotyk | EG
Ulubiona piosenka: Litania, List, WYCBTM
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Amadeeusz »

No to zacznę od ankiety. Dla mnie najgorszy jest Wodecki. 10 dla Edy była pewna. Natomiast w stosunku do uczestników od paru edycji zachowuje się co najmniej dziwnie. Ivona i Piotr znają się na tańcu, więc mają prawo dawać słabe oceny, krytykować. Beata natomiast jest od słodzenia i dawania 10, kiedy taniec jest dobry, 9, kiedy jest średni i 8, kiedy jest słaby :) Wodecki natomiast idzie w zaparte i często jego oceny mają wartość równą ocenie Ivony - tak jak na przykład wczoraj, nie pamiętam dla kogo były te oceny - Ivona 8, Wodecki 8, Tyszkiewicz 10 a Galiński 9. Czyli Wodecki bardziej surowy niż profesjonalny juror, no gratuluję :)

Co do tańca Edyty. Na pewno byłem pozytywnie zaskoczony. Czuję może mały niedosyt, ale po konferencji mamy niebo a ziemię :) Jakkolwiek to zabrzmi, dla mnie w jej tańcu najlepsze było aktorstwo - i to najbardziej podobało się moim domownikom :)

Co do TzG. Oglądam go nieprzerwanie od 4 edycji (nie za dobrze to o mnie świadczy :) i tak jak ktoś już wcześniej powiedział, najgorszym zagrożeniem dla Edyty będzie Gołota i Superniania (patrząc na wyniki głosowania) Jednakże trzeba brać poprawkę, bo gwiazdy tańczyły podzielone - wszystko okaże się za tydzień. Jeżeli chodzi o taniec, dla mnie faworytką jest Kazadi, ale moim zdaniem odpadnie ze względu na małe poparcie.

Jeżeli wierzyć formule tego programu (która raz na parę edycji płata figle) to Edyta zatańczy za tydzień Jive'a (co tydzień para zmienia rodzaj tańca, czyli łacina-stantard-łacina itp.) Boję się tego, gdyż kolanko Edytki może jej w tym mocno przeszkodzić. Z drugiej strony układy w tym program istnieją, nawet w najmniejszym stopniu, więc tango jest możliwe.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Ja oglądam od 3 edycji. :hellobaby:
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: weroniuka »

Amadeeusz pisze:No to zacznę od ankiety. Dla mnie najgorszy jest Wodecki. 10 dla Edy była pewna. Natomiast w stosunku do uczestników od paru edycji zachowuje się co najmniej dziwnie. Ivona i Piotr znają się na tańcu, więc mają prawo dawać słabe oceny, krytykować. Beata natomiast jest od słodzenia i dawania 10, kiedy taniec jest dobry, 9, kiedy jest średni i 8, kiedy jest słaby :) Wodecki natomiast idzie w zaparte i często jego oceny mają wartość równą ocenie Ivony - tak jak na przykład wczoraj, nie pamiętam dla kogo były te oceny - Ivona 8, Wodecki 8, Tyszkiewicz 10 a Galiński 9. Czyli Wodecki bardziej surowy niż profesjonalny juror, no gratuluję :)
Dokładnie. Miałam takie same odczucia co do jego jurorowania. Dobrze, że nie pozwolił sobie na tak surowe ocenianie Edyty. Może przestraszył się tłumu skandującego Jej imię. :P
Amadeeusz pisze: Co do TzG. Oglądam go nieprzerwanie od 4 edycji (nie za dobrze to o mnie świadczy)
Ha ha ha! :lol3:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

Ja Wodeckiego bardzo lubię. Ale nie ma to co Iwonka i Beatka. :-D
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Himcio »

weroniuka pisze:Dobrze, że nie pozwolił sobie na tak surowe ocenianie Edyty
A czemu miałby surowo oceniać Edytę skoro ją lubi? nie dość tego, śpiewał z Nią w duecie :PP
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Maya »

Edi jest niezła do dzisiaj mam dzięki niej dobry humor a taniec przeżywalam razem z nią.U mnie cała rodzinka czekała na Edytę,tata sobie trochę przysnął ale jak Edyta miała tańczyć to moja mama go specjalnie obudziła :-D
Świetnie było tak lekko, swobodnie. :) Widać, że ją szanują i dobrze bo na to zasługuje. :D Fajnie zobaczyć Edi taką rozpromienioną i uśmiechniętą :)

najbardziej z jurorów nie lubię Wodeckiego 8)
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: weroniuka »

Himcio pisze:
weroniuka pisze:Dobrze, że nie pozwolił sobie na tak surowe ocenianie Edyty
A czemu miałby surowo oceniać Edytę skoro ją lubi? nie dość tego, śpiewał z Nią w duecie :PP
Innych uczestników oceniał surowo. Komuś dał mniej punktów niż Galiński. Fakt otrzymania od Wodeckiego niższej noty niż od profesjonalnego jurora musi być dołujący. :lol3:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

To jeszcze 11 odcinków tak ?
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: Kamille.g »

Edyta zatańczyła bardzo dobrze. Widać było że trochę się denerwuje ale to było do przewidzenia.
Ale jak pokazała to co ma pod spódnicą to po prostu trochę zamarłam. Naprawdę Edyta musi na siebie uważać jeśli chce tańczyć dalej.
Szczerze to jak mówili kto przechodzi dalej to się trochę denerwowałam ale potem mi przeszło.
I ten tekst Edyty że jest krową :ha: Uśmiałam się. Ale te próby były najlepsze :PP :ha:
Następnym razem sms wyślę na Edzika :P
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: fanusia_anka »

O Edycie Górniak Jan Kliment powiedział na wstępie, że przede wszystkim jest normalna i "nie robi żadnego gwiazdorstwu". Wierzymy na słowo. W filmiku pokazali ją nawet bez makijażu ale za to w wielkim kapeluszu. Na parkiet wyszła już ładnie "zrobiona". Tańczyła tak sobie. Pavlović stwierdziła, że na Górniak czekały miliony i że taniec był miły choć Edyta powinna niżej schodzić w kolanach (??). Gwiazda zademonstrowała opatrunek na nodze, powiedziała, że jest ciężką krową oraz, że jest szczęśliwa. 34 punkty.

http://nocoty.pl/title,Taniec-z-gwiazda ... omosc.html
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Odcinek 2. (12.09.10)

Post autor: InnA »

Amadeeusz pisze: Co do tańca Edyty. (..) Jakkolwiek to zabrzmi, dla mnie w jej tańcu najlepsze było aktorstwo.
(...)
Jeżeli wierzyć formule tego programu (która raz na parę edycji płata figle) to Edyta zatańczy za tydzień Jive'a (co tydzień para zmienia rodzaj tańca, czyli łacina-stantard-łacina itp.)
Zgadzam się z pierwszym stwierdzeniem Amadeeusza - byli najlepszą parą, jeśli chodzi o interpretację, wczucie się w taniec. A poza tym, ogólnie Edyta zaskoczyła mnie pozytywnie - sądziła, po tych wszystkich zapowiedziach, że tańczy niezbyt dobrze, a tu taka miła niespodzianka. Fajnie się na nią patrzyło, tańczyła z niewymuszoną, wrodzoną gracją i lekkością. :edi: Chociaż nie podobało mi się to uczesanie i sukienka :P Niektórzy złośliwie twierdzą, że z powodu kontuzji czy tez "kontuzji" odejdzie na początku właściwie programu, żeby "uniknąć zbłaźnienia". Mam nadzieję, że tak nie będzie, zważywszy na jej nogę. :(
Chciałabym, żeby w przyszłym odcinku zatańczyła tango, bo to mój ulubiony taniec towarzyski :)
A ogólnie z uczestników mile zaskoczyła mnie również Dorota Zawadzka, ładnie zatańczyła Patricia Kazadi. chociaż miała niekorzystną sukienkę :P, ona ma dryg, i podobała mi się też Monika Pyrek. Żałuję, że nie odpadła Kaleta, była beznadziejna. Ale ta, która odpadła, w sumie też.
ODPOWIEDZ