Odcinek 8. (24.10.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).

Kto według Ciebie odpadnie w 8-mym odcinku "Tańca z Gwiazdami"?

Andrzej Gołota
5
10%
Maria Niklińska
3
6%
Paweł Staliński
22
45%
Monika Pyrek
2
4%
Dorota Zawadzka
15
31%
Patrycja Kazadi
0
Brak głosów
Edyta Górniak
2
4%
 
Liczba głosów: 49

Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: sexuality »

Pozwalam sobie dziś skomentować wczorajszy taniec Edyty, ponieważ wczoraj nawalił mi internet i dopiero dzisiaj go włączyli.
Edyta miała piękną sukienkę, makijaż dość średni. Bywały o niebo lepsze, ale przynajmniej nie miała tzw. "sowich oczu". Taniec był piękny, bardzo emocjonalny itp. Ktoś napisał wcześniej na forum, że Edyta była bez butów, jeśli to przełożyło się to na wysokie noty. Dlatego, że Edyta tańcząc bez butów na wysokim obcasie wypada o wiele lepiej, stąd przez kilka odcinków miała dosyć średnie oceny w klasyfikacji jury, bo często wypadała z rytmu. Szkoda tylko, że sama gwiazda lub ktoś z jej otoczenia chcą ją za wszelką cenę wybielić. Górniak zawsze była spostrzegana jako jedyna diva w tym kraju, z najlepszym wokalem i z własnymi zasadami. Śmieszne jest to, iż od tego wizerunku się powoli odchodzi, by uczynić samą Gwiazdę "dziewczyną z sąsiedztwa".Wczorajsze słowa Edyty moim zdaniem były wymuszone i przyznam się wprost wywołały u mnie śmiech... Choreografia do tańca była bardzo emocjonalna i przemyślana, choć brakowało mi wielu figur. Zastanawiam się dlaczego Edyta nie chce iść do końca za ciosem tak jak Niklińska, która wcześniej tańczyła dość przeciętnie. Na głosy fanów może oczywiście liczyć, ale dopóki się nie weźmie ostro do roboty, możliwe, że odpadnie już za 2 tygodnie (czyli w swoje urodziny). Z każdym odcinkiem żałuję, że ona w tym programie uczestniczy...
Chwilowe fascynacje tańcem minęły, a jak nie wygra w media przedstawią ją jako wielką przegraną. Ponadto mam wrażenie, iż część z osób, zrobi Edycie na złość- będą głosować na jej rywalki i skończy się tak jak ze Steczkowską (jeśli dotrwa do finału). W każdym razie współczuję menadżerce złej taktyki medialnej wobec Edyty. Gdyby powstał choćby singiel + teledysk, możnaby było liczyć na więcej głosów. A tak jest jak jest... Obecnie poza TzG u Edyty artystycznie nie dzieje się nic. A chyba nie o to chodziło... Oczywiście, jako wierna i zaślepiona w nią fanka trzymam za nią kciuki w programie. Wczoraj głosu nie oddałam, bo miałam przekonanie, iż odpadnie Gołota, Zawadzka lub Staliński. Za tydzień zagłosuję, bo widzę, ze EG bez fanów będzie ciężko pozostać w tym programie... wszystko może się zdarzyć...Modlę się tylko o to, by po TzG Edyta wzięła się porządnie do roboty, a nie uczestniczyła w kolejnym show...
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: angela2311 »

Wczoraj było rzeczywiście pięknie. :D
I zdziwiło mnie to, że aż tak długo musiałam czekać, aż powiedzą, że Edyta przechodzi do następnego odcinka.
Nie rozumiem też dlaczego Gołota nadal dostaje od widzów tak dużą liczbę głosów, przecież on tylko stoi na tym parkiecie!
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: sexuality »

angela2311 pisze:Wczoraj było rzeczywiście pięknie. :D
I zdziwiło mnie to, że aż tak długo musiałam czekać, aż powiedzą, że Edyta przechodzi do następnego odcinka.
Nie rozumiem też dlaczego Gołota nadal dostaje od widzów tak dużą liczbę głosów, przecież on tylko stoi na tym parkiecie!
Też mnie to zastanawia... Edyta faktycznie zatańczyła wspaniale, moim zdaniem powinna być max. 3 przy zsumowaniu głosów. Szkoda, bo już nawet Superniania więcej się ruszała od Gołoty, a mimo to odpadła. Nie wiem, może TVN stosuje jakieś zabiegi marketingowe wobec uczestników, bo te głosy od widzów w każdym tygodniu układają się inaczej... Mimo to nie zmienia to faktu, że Niklińska zatańczyla najlepiej. Pyrek nie zachwyciła mnie jak tydzień temu, Staliński całkiem fajnie, Edyta w moim rankingu była wczoraj 2, o Gołocie się wypowiedziałam, a Kazadi nie trawię już od JOŚ-ia. Edycie jeszcze raz życzę powodzenia,trzymam za nią kciuki :)
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Kamille.g »

angela2311 pisze:Nie rozumiem też dlaczego Gołota nadal dostaje od widzów tak dużą liczbę głosów, przecież on tylko stoi na tym parkiecie!

No właśnie ! SuperNiania już lepiej od niego zatańczyła 8P Masakra jakaś. Niech on już odpadnie bo przez niego wylatują lepsi od niego.
Co to występu Edki : Było Niesamowicie i emocjonująco. Tak prawdziwie.
Właśnie tego u Edyty mi brakowało. Już zaczyna się przełamywać :)
<3 Pięknie. Brak słów.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: LaFidelite »

Nieważne, które miejsce zajęła, dla nas zawsze jest i będzie nr 1 :)
Zresztą czy kogokolwiek obchodzi czy wygra czy nie wygra ?
Edyta nie jest tancerką, jest wokalistką.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Blur »

LaFidelite, gdyby w tym programie chodziło o taniec, nikt nie zwróciłby uwagi na przegraną Edyty. Jeśli jednak chodzi o popularność i życzliwość ludzi (a to się liczy), to przegrana najlepszej polskiej wokalistki z zadatkami na swiatową gwiazdę będzie wielką porażką, przynajmniej w oczach mediów.

Dla mnie jest obojętne z jakich bobudek poszła do tego programu i jakie zajmie miejsce, wygra - uśmiechnę się, przegra - no cóż, bywa.
Fanka.E.G.Roka
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 05 maja 2008, 18:54
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja byłam Ewą
Lokalizacja: z Polski

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Fanka.E.G.Roka »

Edi ,zatańczyła cudownie!
Wyglądała bOosko!
A dopiero 4 miejsce zajęła... :beczy:
Życzę jej jak najlepiej!
Chciałabym żeby wygrała , bo zasługuje na to. :-D
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: LaFidelite »

Blur pisze:Jeśli jednak chodzi o popularność i życzliwość ludzi (a to się liczy), to przegrana najlepszej polskiej wokalistki z zadatkami na swiatową gwiazdę będzie wielką porażką
Czasem mam wrażenie, że życzliwość to w ogóle rzadko spotykana cecha u Polaków, przynajmniej w stosunku do ludzi mediów :P
Edyta jest kontrowersyjna, zawsze była i będzie. Będąc sobą nie ma szans zaskarbić sobie sympatii naszych rodaków. Jeszcze do tego nie dojrzeli.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Fan25 »

Sugestywny taniec. Chyba go zrozumiałem. :hmmm:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: audarya »

Emila555 pisze:Było pięknie, do tego ta muzyka... :wub: Edyta potrafi przenieść człowieka w inny, lepszy wymiar.

Czar mi prysł jak przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Nie sądziłam, że Edyta będzie miała tak małe poparcie smsowe :( Tylko 12%, gdzie inne pary miały nawet po 16 :(

Mistrzowie tańca - zaparło mi dech, ta tancerka po prostu istna sprężynka :)
Edziulek czuł się pewnie jak przed laty w Metrze, z małą różnicą, że teraz jej talent jest DOCENIONY :ha:

[ Dodano: 26-10-2010, 00:02 ]
Diva? -dla mnie to pustostan z dużą dozą zaburzeń emocjonalnych![/quote]

Nie wiem jak mam rozumieć takiego rodzaju teksty na forum Edi , ale należy się za to chyba jakieś upomnienie, nie mam ochoty czytać rzeczy, którę obrażają Edytę, to nie jest miejsce na takie jej traktowanie, sorry :evil:
prócz wolności słowa, które nie powinno zniewalać drugiej osoby, istnieje cos takiego jak KULTURA OSOBISTA!!!
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Marrcino »

A niech odpadnie sobie :P powinna wreszcie zajac sie nagrywaniem, no ale za nagrywanie nikt jej nie zaplaci 60 tys tygodniowo 8)
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: rafal22 »

Edyta ma tylu fanów, że jak to jest możliwe, że jakaś córeczka słabej dziennikarki jest na pierwszym miejscu ???


Jest jedna możliwość, mianowic ie wszyscy uważają, że Edyta napewno dostanie dużo głosów to po co głosować !!! Mam propozycje, za tydzień głosujemy na maxa, zobaczymy co wtedy wyjdzie. Boje się, że Eda odpodnia......
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Emila555 »

rafal22 pisze:Mam propozycje, za tydzień głosujemy na maxa, zobaczymy co wtedy wyjdzie. Boje się, że Eda odpodnia......
rafal22 problem jest w tym, że dużo osób uważa, że program jest już z góry ustawiony i nie ma sensu głosować, bo to tylko strata kasy 8P Jak widać, jednak nie wszystko jest ustawione, bo sprawy zaczynają nabierać innego tempa.

Jeśli chodzi o mnie to ja nie przesadzam z tymi smsami, ale na jednego Edyta z mojej strony zawsze może liczyć. Jeśli już można jej jakoś pomóc to pomóżmy, od jednego smsa nie zubożejemy, a Edycie się mogą przydać, tym bardziej, że należy się jej bo pięknie tańczy i widać, że się rozwija :)
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: BAdam »

Witajcie wszyscy, nie dawno zarejestrowałem się na tym forum. Czytam i czytam o czym rozmawiacie i jestem podobnego niestety zdania, ze edyta moze odpaść w nastepnym odcinku lub za dwa tygodnie... możecie mi powiedziec jak sprawdzacie ile edyta ma głosów na swoim koncie podczas trwania programu?
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 8. (24.10.10)

Post autor: Emila555 »

adam_białecki6629
Witamy Cię serdecznie w gronie forumowiczów :)
Na stronie internetowej Tańca z Gwiazdami można już w czasie trwania programu zobaczyć jaki procent głosów dostają wszyscy uczestnicy :)
ODPOWIEDZ