Odcinek 11. (14.11.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: monia80 »

Pawel pisze:
audarya pisze:no kiecka mogłaby być bardziej kusa :wink2:
no ale najważniejsze-CZY NIKT NIE SPOTKAŁ SIĘ Z EDI W JEJ URODZINY po tym programie???
Byłam pewna, że przeczytam tu dziś różne opowieści na ten temat :edi:
Mój kolega był i twierdzi że Edyta nie zaszczyciła publiczności swoją osobą,
nie wiem jak długo był po programie, ale chyba dosyć długo skoro udało się porozmawiać z Pyrek, Patrycją, Stalińskim
spotkanie chyba było przed ,nie wiem cos Edi tak mowila,ze z fanami sie juz widziala i dziękuje za niespodziankę.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1127
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Pawel »

Czekamy na konkrety, było spotkanie czy nie było ?
Chciałbym żeby ktoś obecny potwierdził :-)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1899
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Grzegorz »

Uff, dziś na spokojnie napiszę. Wysłałem 4 smsy, cieszę się że tyle osób z forum pokazało że jednak w grupie siła!!! Zastanawiam się tylko ile procent miał wczoraj Staliński, bo jesli różnica była duża to myslę że jak za tydzień powtórzymy taką akcję to Edyta będzie w finale. A w finale moze byc różnie i nie należy wcale spisywać Edyty na straty. Nie wierze że w finale Pyrek będzie miała 20% przewagi...
Tylko trzeba głosować i nie narzekac!! :)
Co do tańców Edzi - quickstep, nie lubię tego tańca, jest taki głupkowaty, ale klimat fajny, wesoło zatańczony , podobała mi sie taka roześmiana Edyta...
Ale to co zobaczyłem w drugim tańcu - To przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Edyta zatańczyła genialnie, śmiem twierdzić że to jej najlepszy taniec, pobił tango które też zreszta było super! Czekałem na tą rumbe i czkałem i juz myślałem że sie nie doczekam!!! Edyto - byłaś niesamowita. Tańczyłaś przepięknie i równie przepieknie wyglądałaś Jak bogini!!!!! 8)

A poza tym jeszcze przeżyłem lekki szok jak zobaczyłem Edytę w studio nagraniowym. Bardzo się cieszę że jejdnak Edyta zaśpiewa ten utwór! Mam nadzieję że już niebawem usłyszymy całość!!! :)
Chyba nie muszę nikogo namawiać abysmy wszyscy głosowali za tydzień?? Naprawdę trzeba się postarać, finał jest w zasięgu ręki. Trzeba zadbać aby Edyta walczyła o Merca E Coupe! :ha:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Emila555 »

Emocje opadły, dziś już można się na spokojnie wypowiedzieć :)

Cały czas myślalam, że ten Jożin z Bażin :wink2: to jest jakaś podpucha, ale jak zobaczyłam Edytę i Janka w tych śmiesznych strojach to zaniemówiłam :)

Nie lubię qucikstepa, ale w wykonaniu Edyty i Janka ten taniec był świetny, dawno się tak nie uśmiałam, super! Punkty tak jak przy pierwszym quickstepie -34- moim zdaniem jury za taką pigułkę śmiechu, wesołości i radości powinno dać minimum 38 :)

Rumba bosko! Wiedziałam, że Edyta da czadu, 40 była murowana :) Magicznie, nie mogłam oderwać wzroku od ekranu telewizora, szkoda tylko, że ten taniec tak szybko się skończył, bo mogłabym go oglądać godzinami.

Do tego wcześniej puścili nagranie ze studia i Etiudę!! :hura: Rozwaliło mnie to na łopatki, bardzo, ale to bardzo się ucieszyłam :hura: Co za niespodzianka, i to akurat w urodziny Edyty :)

Oczywiście głosowałam! Telefon aż palił mi się w rękach :wink2: Nigdy bym nie pomyślała, że tak zaangażuję się w tego rodzaju program rozrywkowy :wink2:

Jaka była moja radość jak usłyszałam, że Edyta przechodzi dalej i to na drugim miejscu, chociaż u jurorów miała zaledwie trzecie. Udało się, i za tydzień musimy znowu pokazać, że w jedności siła!!! Myślę, że Edyta ma szansę dojść do finału, ale przeraża mnie ilość głosów oddawanych na Monikę Pyrek. Aż 40%??? Matko Jedyna jak ona to robi :shock:

Wspomnę jeszczę, że trochę się denerwowałam przy ogłoszeniu wyników, wiem, że to może głupota, ale dreszczyk emocji był, nic na to nie poradzę, że lubię Edytę i chcę żeby doszła jak najdalej :)

Mam nadzieję, że za tydzień znowu zagłosujemy w takiej ilości jak ostatnio, a może nawet w większej :wink2: Kto wie jak to się wszystko potoczy :)

Tak obiektywnie rzecz ujmując to było niesprawiedliwe, że Kazadi, która dostała maskymalną ilość punktów odpadła, ale osobiście się cieszę, bo nie darzyłam jej sympatią :wink2:

Z Edyty jestem bardzo dumna, oby tak dalej!! :)
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: optymista »

A mnie cieszy, że w końcu chyba zmieniła makijażystę, bo wreszcie nie ma tak bardzo widocznych worów pod oczami. Wyglądała świeżo i promiennie, a nie na sypiącą się 40, co należy uznać za duży plus.

Co do samego występu to uważam, że jest niestety faworyzowana i zawsze łagodniej oceniana przez jurorów (zwłaszcza Pavlovic) niż inny uczestnicy programu. Teraz po odejściu Kazadi, właściwie nie ma już konkurencji, choć widzowie mogą znów zaskoczyć tak jak to zrobili w tym odcinku :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: ANETA »

Dzisiaj sobie pomyślałam, że może ludzie którzy nie darzą Edyty sympatia głosują na Pyrek.... Bo innego wytłumaczenia nie znajduję. Ja może jestem sportowym matołem ale nigdy wcześniej o Pyrek nie słyszałam. Cieszę się, że dziewczyna odnosi sukcesy na konto Polski ale żeby mieć aż takie poparcie wśród widzów ???

Bałam się wczoraj o Edytę. Odejście Kazadi mnie zaskoczyło. optymista, nie sądzę aby Edi nie miała już teraz konkrecji. Pyrek stanowi ogromną konkurencję. Staliński również bo nie wiem dlaczego ale zdobył sympatię ludzi. Ok, może jest sympatyczny ale widać jaka jest różnica przed makijażem i po ... No ale nie czepiam się, każdy może mieć problemy z cerą :-) Czasami mam wrażenie, że trzymają go ze względu na mamę .... ...cóż... Tam chyba każdy ma podpisany korzystny kontakt a media czepiają się tylko Edyty.

Głosujcie za tydzień na Edytę, niech chociaż będzie w finale. Prawdopodobnie z Pyrek ... O , kurde, w następną niedziele, to dopiero będą emocje....

Strasznie szybko minęła mi ta edycja, jeszcze tylko dwa odcinki. :wink2: Poprzednie ciągnęły mi się okropnie. Może dlatego, że te śledzę z zapartym tchem :P

GO EDI !!!!!!!

Fanów którzy spotkali się wczoraj z Edytką, prosimy o jakieś informacje, wrażenia. Miejcie litość nad nami, nie skrywajcie tego dla siebie :-D I tak wam zazdrościmy jak cho**ra :P
Awatar użytkownika
XfunnyXgirlXdee
Sit down
Sit down
Posty: 64
Rejestracja: 26 paź 2010, 11:44
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Impossible
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: XfunnyXgirlXdee »

Jeszcze 2 odcinki !
Glosujmy na edytke !
W pol finale i finale glosujemy na edytke musi wygrac ! :lol:
Sebastiannn
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 312
Rejestracja: 25 cze 2008, 15:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dumka na dwa serca
Lokalizacja: Białogard

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Sebastiannn »

To, co się wczoraj działo w Tv w programie i tutaj na forum przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Totalny czaaaaaad!

Jesteśmy przewspaniali, praaaaaaaawdziwi fani.
Rumba- dla mnie przebiła i tango i oba walce. Taniec numer 1 w wykonaniu Edyty!
Cza cza też myślę, że będzie fajna.

Wczorajszy wygląd Edyty wczoraj po prostu zabijaaaaaał emocjonalnie. Cudo! Muzyka również, uśmiech Edyty i emocje.

Etiuda- to spełnienie moich marzeń!!!!

Wygrać nie musi, ma małe szanse z Pyrek. Ale finał jest JEJ- nie ma bata! Edyta Górniak w finale, zrobię wszystko, co w mojej mocy, wyślę tyle smsów, ile będę w stanie. Stalińskiego pokonamy!!! ;)

Przecudny prezent na urodzinki od nas! ;)
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: milencia1992-mk »

Wiecie co... za tydzień bedziemy głosować, spoko, niech przejdzie do tego finału...
Trzeba sie zastanowic czy w finale głosować, bo z Pyrek szans nie mamy, to po co tracić kase?
CHYBA ŻE... Edyta bardzo chce wygrać i jeździć Mercem po polach, to będziemy robić wszystko. ale ta sprawa jest do przedyskutowania :D
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Olive »

Po pierwszym tańcu wysłałam 7 esemesów.
Kiedy zobaczyłam Edytę w studiu nagraniowym aż z wrażenia wstałam ;p...
I wysłałam kolejne 7 esów. :lol:

15 esemesów wysłanych.
Wydane 55 zł.
Ale radość Edki - bezcenna.

W Fanach moc! Byle do przyszłego tygodnia.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Joan »

Edyta wczoraj prezentowała się pozytywnie. Pierwszy taniec był przezabawny :) drugi zaś sexiiiiii achh sex-bomba :D
Znajoma mówiła, że Edyta strasznie się wczoraj kleiła do Janka jakby między nimi coś było.

Jeżeli Edyta przejdzie do finału to wyślę jednego sms'a. Nie mówicie, że Joan będzie zła.
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Isabel »

Oba tańce były świetne :)
Joan pisze:Pierwszy taniec był przezabawny :) drugi zaś sexiiiiii achh sex-bomba
Mam podobne zdanie na ten temat :) :P
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Madlen »

Umarłam!

Rumba GENIALNA. Czekałam na nią tak strasznie... całą edycję. Ale warto było! I to jeszcze taka niespodzianka, bo wgl się jej wczoraj nie spodziewałam, myślałam, że będzie za tydzień a tu aż mi szczęka opadła!

Etiudo ma... <3 Nie wierzę! Edyto kocham Cię tak strasznie! Dziękuję! Wyleciałam w kosmos ze szczęścia jak zobaczyłam ją w studio... to będzie mega utwór. MEGA.

Matko, co to za emocje były wczoraj, nie do opisania, aż miałam wrażenie że gorączki dostałam, emocje we mnie kipiały aż... Ze zdenerwowania, eurofii... Wszystko naraz :) Ale wiecie co?

Edyta jest najlepsza na całym świecie :edi: Nasza! Jezu i te wstawki w Liberian Girl <3

Nikt w życiu jej nie pobije! NIKT!

Około 15 esków na Edytę poszło :d Za tydzień to dopiero będzie...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: Natu$ »

Matko, fani Edyty Górniak to prawdziwa sekta. :lol3:
Naprawdę podziwiam tych, którzy są w stanie wydać tyle kasy na takie SMSy. Szacun dla Was!

Szkoda tylko, że zaje****ie zaśmiecacie temat tymi cominutowymi postami, ale końcówka edycji, do tego urodziny Edyty, więc przymknę oko. 8)

Rumba śliczna, Etiuda jeszcze lepsza, jak na moje to wstawki podczas rumby były Edytowe! :P
Uśmiech Edyty to jest jednak wart grzechu. :d
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 11 (14.11.10)

Post autor: patrick.ko7 »

Emila555 pisze:przeraża mnie ilość głosów oddawanych na Monikę Pyrek. Aż 40%??? Matko Jedyna jak ona to robi :shock:
Dokladnie, tez sie nad tym zastanawiam. Jedyne wytlumaczenie to antyfani Edyty (czyt. fani Dody) wybrali sobie do glosowania kogos z kim Edyta moze przegrac i ta osoba jest wlasnie M. Pyrek. Z drugiej strony drugie miejsce (na wzor Eurowizji) bedzie chyba zadowalajace i dla nas i dla Edyty. Oby tylko jeszcze w te niedziele odpadl Stalinski, bo nie chcialbym by on ja pokonal;/
Ostatnio zmieniony 15 lis 2010, 16:11 przez patrick.ko7, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ