Odcinek 12. (21.11.10)

Edyta w dwunastej edycji tanecznego show stacji TVN (2010).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Olive »

Wczoraj obudził się we mnie duch walki.
Niesamowicie wczułam się wczoraj w rywalizację esemesową.
Kilka esemesów na Edi, później sprawdziłam stan procentowy głosów.
Tak się wku... wkurzyłam, że zaczęłam głosować na debecie.
Później jeszcze raz przez iPhone na forum i tak w kółko.
Pod koniec zaczęłam głosować już na Monikę, ale niestety...

Popadam ze skrajności w skrajność.
Na początku byłam przeciwna temu całemu całemu "cyrkowi", a wczoraj po ogłoszeniu wyników zrobiło mi się żal.
Tak zwyczajnie smutno.
Tango był nieziemskie. Mogłabym patrzeć na taką Edytę przez całą noc.
Kilkoma tańcami tej edycji Edyta skradła moje serce jak śpiewem.

Było fajnie.
"Stety", czy niestety, ale się skończyło.
My przynajmniej wiemy, że Edyta doszła tak daleko uczciwie,
dzięki głosom swoich fanów.

Teraz Edyto odpoczywaj.
Wiesz to taki stan, kiedy budzisz się rano i w sumie możesz nic nie robić.
Odpocznij Ty i Twoje żebra... ;)
Ładuj baterie.

Zobaczymy się w Sylwestra! Mam nadzieję.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Emila555 »

Wczorajsze tango było wspaniałe! Cha cha również! Świat się pomylił, Edyta z Janem powinni przejść do finału :wink2:

Pomimo tego, że stało się inaczej i tak wiem, że Edyta wygrała o wiele więcej niż Kryształową Kulę. Pokonała swoje słabości, lęki, pokochała taniec, który tak wiele wniósł w jej życie, zaprzyjaźniła się z Jankiem, pokazała, że trzeba walczyć. Podziwiam Edytę, za to, że się nie poddała! Doświadczenia jakie wyniosła z tego programu i te emocje jakich nam dostarczyła przez swoje piękne tańce są bezcenne. Mają o wiele większą wartość niż niejedna Kryształowa Kula i cały salon Mercedesów :wink2:

Pożegnanie było bardzo wzruszające, łzy same cisnęły się do oczu.
EDYTA BYŁA WSPANIAŁA, JESTEM DUMNA Z TEGO, ŻE MAM TAKIEGO IDOLA. DLA MNIE JEST NAJLEPSZA!!! <3 <3

DZIĘKUJĘ! <3
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Hubi11 »

Mimo,ze od poczatku nie podobal mi sie pomysl by Edyta brala udzial w TzG to musze przyznac,ze pokazala sie w nim z miare dobrej strony.Nie sadzilem,ze potrafi tak fikac girkami. :-)
Teraz czekam na jej wystep w ostatnim odcinku bo zakladam,ze zaspiewa(i na tym powinna sie skupic)cos nam pieknie.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Estratos »

"Moje" najpiękniejsze tańce: tango (w czerwonej sukience) i tango argentino.

Wiemy już co Edyta ZAŚPIEWA w finale TzG? ;)
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: princess_edyta »

Najpiekniej wygladala i zatanczyla Rumbe :)do Liberian Girl :taniec2:
Awatar użytkownika
monikad
Make it happen
Make it happen
Posty: 151
Rejestracja: 15 cze 2010, 14:00
Ulubiony album: perła/EKG
Ulubiona piosenka: ready for love
Lokalizacja: Malbork/Poznań

;)

Post autor: monikad »

Wczoraj Było strasznie dużo emocji. Edytko Tańczyłaś przecudnie tango (nieziemskie).
Pożegnanie było magiczne wręcz się wzruszyłam. Dla mnie Edyta wygrała, jest szczęśliwa a w życiu to ważne. Czuć emocje i jej promienność. Fragment filmiku przed tańcem mowa o płycie.:) Jestem pewna że płyta będzie perfect taka jak Edycie i nam sie marzy.
Dziękuje Edyto za te Chwile piekne za twą muzykę i taniec. :)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Joan »

Dziś gdy poszłam do szkoły każdy powtarzał mi, że Edyta odpadła niesłusznie. No cóż mimo, że jej nie lubią mówili, że tańczyła najlepiej ze wszystkich. I otóż chodzi plotka, że ten nowy men Edyty jest jest mężem - uśmiałam się dziś.

1000 złoty za sms'y podziwiam. Mi by było żal. - Boziu to cały kurs prawa jazdy :szok:
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Himcio »

Estratos, a wiemy, ze Edyta W OGÓLE zaśpiewa?? :) świetnie by było...np. Etiudę..
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: DeathlySilence »

TAKA gwiazda, a do finału nie dostała się.
Estratos pisze:Wiemy już co Edyta ZAŚPIEWA w finale TzG?
O ile w ogóle wystąpi.
Miała być dzisiaj gościem DD TVN, ale po ogłoszeniu wyników doznała wstrząsu - zaszyła się w domu i rozpacza.
Dobrze, że nie ma fejsbóka, ani strony internetowej, bo poszłaby śladami swojej koleżanki - Super Zawadzkiej.

Ta Majka to nierozsądna babka.
Wypuściła przed finałem dwie płyty Edyty, uszczuplając portfele prawdziwych fanów i na esemesy zabrakło.

Mam nadzieję, że gdy Edyta weźmie udział w "Tańcu na rurze" (lodzie itd.), to Sablewska lepszą obmyśli strategię. Zalewanie Nas projektami muzycznymi jest po prostu nierozsądne.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: milencia1992-mk »

DeathlySilence, wyzdrowiej, idź do pracy :) !! Przynajmniej nie będziesz tu wypisywał bzdur.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Bob »

Estratos pisze:"Moje" najpiękniejsze tańce: tango (w czerwonej sukience) i tango argentino.

Wiemy już co Edyta ZAŚPIEWA w finale TzG? ;)
bardzo proszę o SWAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Michael »

Można powiedzieć, że Edyta wyszła z programu z dużą klasą :-). Bardzo dobre przemówienie końcowe. Byłem totalnie zaskoczony łzami Janka. Widać, że to nie tylko wesoły, ale i szlachetny facet.

Nie rozumiem zupełnie udziału P. Stalińskiego w finale programu oraz ilości oddanych na niego głosów sms. Wątpię, żeby bliżej nieznany wcześniej człowiek miał aż tylu sympatyków, oddających na niego swoje głosy.
Mamusia pewnie musiała się wykosztować na sms-y :P.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Madlen »

Edyto, mam nadzieję, że to przeczytasz. Jeśli tak, będę szczęśliwa.

Dla mnie wygrałaś.
Nie wygrałaś tańca - ale wygrałaś siebie poprzez taniec. Jesteś kobietą z klasą, naprawdę. Wielki podziw dla Ciebie Edytko, za wszystko. I dla Janka również - wspaniały człowiek.
To czego dokonałaś; dla jednych może wydawać się sztuczne i chimeryczne. Dla mnie jest prawdziwe i autentyczne.
Wczoraj zobaczyłam prawdziwą Edytę. Edytę kochającą sztukę i piękno.
Szczerość przekazu i emocji mnie poraziła. Ciepło się robi na sercu, gdy mam okazję od nowa i wciąż od nowa przeżywać i odtwarzać to, dzięki czemu czuje się szczęśliwsza. Dzięki Tobie!
Twój uśmiech, oczy, słowo, każdy najdrobniejszy gest... To wszystko sprawia, że naprawdę żyje mi się lepiej.

Dziękuję, że wciąż na nowo mam okazję odkrywać nową Edytę. Dziękuję za każdy taniec, za wkład, pracę, za to, że zrobiłaś to dla NAS - Fanów. Za poświęcenie, ból... Za miłość.

Wczoraj przy ogłaszaniu wyników nie uroniłam ani jednej łzy - o dziwo, czułam tylko swego rodzaju ulgę.
Teraz łzy kapią mi po policzkach.
Ale od dziś wiem jedno - swoim artyzmem uszlachetniasz ten świat, gdy tylko masz okazję wydobyć i ukazać nam swój talent - promieniejesz :) Oby już na zawsze.

Edytko, pięknie dojrzałaś. Ja razem z Tobą.

Trochę chaosu, wkradło się w moją wypowiedź, ale nieszkodzi. Emocje, emocje, emocje.

Za to najbardziej Cię szanuję Edyto. Przytululam Ciebie i Janka!

Bez względu na wszystko byłaś, jesteś i będziesz dla mnie kimś zupełnie wyjątkowym!


Magda.

________________________________________________________________________

Cóż. Głosowałam na Edytę w każdym odcinku. Do siebie żalu nie mam. Nie jestem zła.
Jestem jedynie potwornie zawiedziona zawiścią naszego narodu.

Wylansowany model z d*** w finale - jak oglądam ten program od pierwsze edycji, tak uważam, że będzie to jeden z najsłabszych finałów w historii.
Niemniej trzymam kciuki za wygraną Moniki. Daj Boże!

Mam nadzieję na jakąś niespodziankę ze strony Edi za tydzień :wink2:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: vanity »

Dobi pisze:Czyli jednak Maja też namawiała Edytę do występu! Wręcz jak mówiła Edyta "naciskała na Nią".

Żal...
To samo pomyślałam. Biorąc pod uwagę to, co do tej pory zrobiła z Edytą można się spodziewać jedynie podtrzymywania popularności na pudelku i tabloidach i od czasu do czasu pojedynczego występu. Płyta kiedyś w końcu postanie, bo wypada wydać cokolwiek raz na 5 lat.
asiamoj pisze:lalus przeszedł do finału jak ja go nie lubie
Może i laluś, może i go nie lubisz, ale to super mieć na starcie kariery takie poparcie publiczności. Edyta też kiedys takie miała, ale szybko roztrwoniła.
Limonka pisze:Przeraża mnie natomiast fakt, że ludzie wolą nudną i grzeczną sportsmenkę
Wolą nudną i grzeczną sportsmenkę z wielkimi sukcesami niż skandalistkę ze zmarnowanym talentem :?
Cieszmy się tym, że Edyta ma chęć do pracy i wolę życia!
Mam nadzieję, że teraz nie zaangażuje się w żadne przedsięwzięcia realistyczno-szołowe i naprawdę podaruje nam płytę i troszkę koncertów.
Widzieliście dzisiaj miny matki Pawła? Żal. Mam wrażenie, że ona na smsy wydaje całą gażę syna. No, ale można i tak..
Pomijając wątki o wysyłaniu przez matkę smsów na syna, obojętnie czy są prawdziwe czy nie, ja im zazdroszczę. Widać, że Dorota z synem jest mocno związana, widać że Paweł bardzo szanuje swoją mamę, zazdroszę w jaki sposób ona patrzy na swoje dziecko, chciałabym aby choć jedno z moich rodziców tak mocno stało za mną! Nie wiem dlaczego niektórzy to wyśmiewają!
Michael pisze:Nie rozumiem zupełnie udziału P. Stalińskiego w finale programu oraz ilości oddanych na niego głosów sms. Wątpię, żeby bliżej nieznany wcześniej człowiek miał aż tylu sympatyków, oddających na niego swoje głosy.
ja też nie, ale jestem pewna, że mądrze teraz tę sławę wykorzysta. Zresztą to nie pierwsze takie zjawisko, Isis była chwilkę wcześniej.
Awatar użytkownika
Carolla
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 25 paź 2009, 15:47
Ulubiony album: E.G
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej..
Lokalizacja: Łódzkie...

Re: 12 odcinek Tańca z Gwiazdami

Post autor: Carolla »

Edyś pokazałaś klasę . Zakończyłaś przygodę z tym programem tak, że wszystkim Twoim wrogom i anty-fanom zrobiło się głupio.
Głupio zrobiło się również i mnie.
Nie pochwalałam Twojej decyzji. Twój udział w TzG wydawał mi się kolejnym „zapychaczem” ..
Potrzebowałam dużo czasu by zrozumieć, ze daje Ci on radość, ze odzyskujesz silę i szczęście.
Każdy kolejny taniec pokazywał jak się przełamujesz jak wygrywasz sama ze sobą..
Przez wszystkie te odcinki dostarczyłaś nam wielu czasami skrajnych emocji. 8P
No ale było minęło. Nie ma co się rozczulać..
Wczorajsze tańce były wspaniałe. A tango przebiło wszystko.. Wygrałaś nim wczorajszy odcinek..
Jak to mówiłaś nigdy nie przestaniesz tańczyć.! Więc nie mówimy tańczącej Edycie "żegnaj", tylko "do widzenia" xdd (ciesząc wielu fanów ;) )
ODPOWIEDZ