Numerologia :P

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Numerologia :P

Post autor: Fan25 »

Numerologiczna 5 to ja.
Piątki posiadają wielki ładunek energetyczny! Są niezwykle żywiołowe, ekspansywne, pełne ruchu, komunikatywne, wyluzowane i wesołe. Łatwo nawiązują kontakty z otoczeniem, posiadają umiejętność rozmawiania na prawie każdy temat. Są dobrymi mówcami, ale potrafią być również wspaniałymi słuchaczami. Wrodzony dynamizm, wdzięk, magnetyzm pomaga im w zjednywaniu ludzi, sprawia, że mają one szerokie grono przyjaciół i znajomych. Piątki mają dosyć zmienną naturę, czasami są wręcz nieprzewidywalne i działają zaskakująco. Dosyć często zmieniają swoje zainteresowania, są rozrywkowe i bardzo towarzyskie. Podobnie jak u numerologicznych trójek, posiadają one wspaniałe zdolności adaptacyjne do nowych miejsc i sytuacji. Piątki mają naturę odkrywców, uwielbiają zawierać nowe znajomości, badać nieznane miejsca, smakować nieznane dotąd potrawy. Bardzo ciekawi ich także człowiek, potrafią one zadawać mnóstwo pytań, w celu poznania drugiej osoby, ale za to mniej mówią o sobie...
Numerologiczne piątki raczej nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu, długo zajmuje im znalezienie odpowiedniego miejsca w życiu, uwielbiają podróżować i prowadzą bujne życie towarzyskie. Przesiadywanie w domu, raczej je nudzi, wolą one spędzać czas w miejscach, w których coś się dzieje, są ludzie, muzyka, ruch.
Odznaczają się dużym urokiem osobistym. Prowadzą dosyć burzliwe, niespokojne życie. Ich słabą stroną jest niecierpliwość, konfliktowość, impulsywność i wybuchowość.
Są dosyć nerwowe. Piątki mają dosyć dużą potrzebę niezależności. Może cechować je również niestabilność emocjonalna. Uwielbiają one wszelkie przygody, które dodają ich życiu smak. Raczej źle znoszą rutynę. Piątki mają żywy, lotny umysł, dar przekonywania, ekspresji, łatwość dostosowania się, odznaczają się elokwencją.
Ich słabymi punktami są problemy ze stabilnością, skłonność do przesady, nerwowość, napięcie, brak wiary we własne siły. Na pierwszy rzut oka piątki uchodzą za osoby mocno stąpające po ziemi, pewne siebie, wręcz przebojowe, ale tak naprawdę piątki cechuje dosyć duża niepewność siebie.
W partnerstwie nie znoszą nudy, lubią niespodzianki i przygody, mogą mieć problemy z wyrażaniem uczuć.
Źródło: http://www.magiakart.pl/numerologiczna_ ... ls,42.html
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Numerologia :P

Post autor: Estratos »

Moja liczba to też 8 (wiadomo, prawdziwy fan to ósemka!) Do mnie też pasuje to co przytacza milencia, zwłaszcza ten egoizm, chciwość i bycie nie do zniesienia. :lol3:
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Numerologia :P

Post autor: Kamille.g »

milencia1992-mk pisze:Tym bardziej jak Fan Edyty kłóci się ze mną na fb SuperNiani i przyznaje jej racje, a nie stoi murem ze mną za Edytą (SuperBania racji też nie miała)

Hm.. Jestem fanką Edyty Górniak a to że dołączyłam do sympatyków SN , to nie ma nic wspólnego z Edytą. Dołączyłam do SN, ponieważ interesuję się tym a nie innymi rzeczami.
A z resztą skończyłam się przejmowac tymi bredniami.
Ty jesteś sympatyczką, fanką (i nie wiem co tam jeszcze) Sablewskiej a ja udzielam się, czytając materiały od osób bardziej doświadczonych.
Przyznaje racje tym, którzy "olali" to forum.
Bo tu tylko liczy się to że każdy koncert Edyty musi byc zakończony spotkaniem z samą artystką a jesli go nie ma to się oczernia wszystko i wszystkich....Sorry, ale tak jest ze strony niektórych.
Jestem za Edytą, wspieram ją na tyle ile mogę ( I pewnie Edyta o tym wie) i nigdy nie napisałam na Edytę takiego słowa, którego miałabym żałować.
Nie jestem tutaj dla Ciebie , tylko dla Edyty. Ale dzięki temu miejscu poznałam wiele wyjątkowych osób i to na pewno zapamiętam odchodząc w bliższej przyszłości stąd.
...
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

Ty jesteś sympatyczką, fanką (i nie wiem co tam jeszcze) Sablewskiej a ja udzielam się, czytając materiały od osób bardziej doświadczonych.
:lol3: :lol3: :lol3: Lubie dowiadywać się o sobie... piękne nowości
Dziewczyno Ty masz nie po kolei w głowie albo niczego Cię nie nauczyli w zawodówce- nie wiem jaki profil? Sprzedawca? Stawiam na to drugie.
Ile razy mam się powtarzać, że obroniłam zwykłego człowieka, którego obrażano i to dosadnie, nie mając konkretnych dowodów! Postąpiłabym tak... dla PRAWIE wszystkich.
Kamille.g pisze:Przyznaje racje tym, którzy "olali" to forum.
Tylko nie odchodź stąd. Czym będzie to forum, bez Twoich ambitnych postów :beczy: :beczy: :beczy:

:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Numerologia :P

Post autor: Kopaneek »

milencia1992-mk pisze: Lubie dowiadywać się o sobie... piękne nowości
Drodzy forumowicze - hipokryzja w najczystszym wydaniu.
milencia1992-mk pisze:Dziewczyno Ty masz nie po kolei w głowie albo niczego Cię nie nauczyli w zawodówce- nie wiem jaki profil? Sprzedawca? Stawiam na to drugie.
Nie poniżaj ludzi, bo sama masz pstro w głowie a liceum ukończyłaś. :wink2:
Za grosz kultury i honoru.
milencia1992-mk pisze:Tylko nie odchodź stąd. Czym będzie to forum, bez Twoich ambitnych postów
Przyganiał kocioł garnkowi. :lol:
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 20:57 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Numerologia :P

Post autor: LaFidelite »

A ja jestem 4. Czwórki rzekomo nie dogadują się z ósemkami :lol3:
Dla ludzi, których numerologia obdarzyła liczbą cztery (4), życie stanowi pewnego rodzaju wyzwanie. Ich osobowość i potrzeby są tak dwoiste, że nader często wręcz wewnętrznie sprzeczne. Z jednej strony czwórki pragną stabilizacji, spokoju i życia monotonnego. Jednak z drugiej strony szukają emocji, adrenaliny i nadzwyczajnej satysfakcji
Ludzie, których liczba urodzenia wynosi cztery (numerologia 4) należą do grona tych, dla których wszelkiego rodzaju analiza, to kaszka z mlekiem. Potrafią wyciągać wnioski z własnych błędów i błędów innych ludzi
Druga strona medalu jest taka, że ta upartość liczby 4 powoduje, że nie słuchają dobrych rad, a wszelkie pomysły, które nie są ich pomysłami uznają za głupie i nietrafione. Mają tendencję do narzucania własnej woli innym ludziom. Po prostu lubią rządzić
To się zgadza :)
Jest też dużo cech, które są wręcz moją przeciwnością, więc uznaje, że opis w 50 procentach jest trafiony.
Awatar użytkownika
adik_borowski
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Niebo to my, Linger
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: adik_borowski »

A ja też jestem ósemką - coś dużo tych ósemek tutaj ;)

0+9+1+1+1+9+9+5 = 35
3+5 = 8

milencia1992-mk, to też moje ulubione kawałki ;d
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: Himcio »

A ja, tak jak Kopaneek - 11 :D
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Numerologia :P

Post autor: Mona. »

Ale Wam się na numerologię zebrało :PP
Jak się już tak wszyscy chwalą, to ja jestem 6 :D
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Numerologia :P

Post autor: abcd »

Ja też 8. Edyta <3 :d :d
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Numerologia :P

Post autor: Meg »

:lol3: :lol3: Widzę że w 8 same vipy! :5:
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Numerologia :P

Post autor: abcd »

Ja się tam ciesze. Jestem muzykiem, a skoro taki muzyk jak Edyta jest 8 to coś w tym jest :PP
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Numerologia :P

Post autor: Marecki »

Meg pisze:Widzę że w 8 same vipy!
No ba! U mnie też ósemeczka :jezor: :lol3:

A tak w ogóle to ten temat był założony chyba w innym celu :P
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

Marecki pisze:A tak w ogóle to ten temat był założony chyba w innym celu
to może zrobimy osobny temat?
Jak widać numerologia jest ciekawsza od czatu z EG :)
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Numerologia :P

Post autor: caterina78 »

No dobrze skoro robimy tu off top to ja jestem numerologiczna 4 :)
ODPOWIEDZ