Numerologia :P

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

Ja jestem "1" i co z tego wynika? :>
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Numerologia :P

Post autor: Marecki »

Nowy temat wydzielony :d
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

Dla ciekawskich :D
Tu są fajne opisy
http://horoskop.wp.pl/cid,10,hid,77,tit ... ualna.html

Marecki, Dzięki :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Numerologia :P

Post autor: Piter »

Jestem 9, podobnie jak moja bratnia dusza. Wiele osób, które do siebie pasują, tworzą udane związki, to te same numery.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

Numerologiczna 1

Osoby z wibracją cyfry 1, to urodzeni przywódcy, którzy nie znoszą autorytetów nad sobą i za wszelką cenę pragnące zachować swoją niezależność. Pewne siebie, przebojowe, skuteczne w działaniu, pełne charyzmy jedynki, mają w sobie naprawdę duży potencjał energetyczny i poczucie samodzielności. Odczuwają silną potrzebę samodoskonalenia się. Są bardzo kreatywne, potrafią wykazywać własną inicjatywę, nie mają problemów z komunikatywnością, potrafią wspaniale przemawiać. Najlepiej wychodzi im realizacja krótkoterminowych działań.
Siła charakteru, indywidualność, chęć tworzenia, twórczość, dominacja, śmiałe pomysły,dar przekonywania, charyzma i wybitne zdolności przywódcze pomagają im w zjednywaniu ludzi, którym jedynki wskazują drogę postępowania. Jedynki zazwyczaj cieszą się dużym autorytetem i często stanowią wzory postępowania
dla innych. Posiadają zmysł praktyczny, silną wolę, zdolności organizacyjne, ale mniejsze zdolności wykonawcze. Są to natury dynamiczne, cechuje ich spontaniczność, skłonność do ryzyka. Numerologiczne jedynki to osoby ambitne, posiadające umiejętność samorealizacji i talent organizacyjny. Są one przedsiębiorcze i inteligentne, odczuwają wysoką potrzebę władzy,osiągnięcia wysokiej pozycji społecznej.
Jedynki dążą do perfekcji, są samokrytyczne. Źle znoszą krytykę ze strony innych. Ich słabe strony, to apodyktyczność, skłonność do egocentryzmu,dominacji,arogancji, ryzykowne zachowania, skłonność do narzucania własnych opinii, niecierpliwość.
Niepowodzenia potrafią wywołać w nich uczucie frustracji, zbytnią nerwowość i wybuchowość. W partnerstwie łatwo okazują uczucia, czują wielką potrzebę docenienia, mogą być nadmiernie zazdrosne, wręcz zaborcze. Ciężko jedynkom zdobyć się na kompromis, wolą one narzucić swoje poglądy i sposób widzenia.
:d
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Numerologia :P

Post autor: Monika23 »

Virtual Tom pisze:Ja jestem "1"
Ja tez :5: to dlatego tak Cie lubie:)
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Numerologia :P

Post autor: LaFidelite »

Skoro już jesteśmy przy takich tematach, to polecam tę stronę
http://www.enneagram.pl/ Można zrobić test :)
Ja jestem 4w5 :hellobaby:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

Monika23, :taniec:

Bardziej mi sie ejdnak podoba opis na wp.pl :d
Jedynka to siła charakteru oraz indywidualność właściwa przywódcom. Ma wiele śmiałych pomysłów, dzięki czemu wskazuje drogę pozostałym. Jej pasją jest doradzanie, dodawanie odwagi i zachęcanie do działania. Jedynki posiadają osobowość twórczą, niezależną, dynamiczną i błyskotliwą, czasem nawet genialną, ale zawsze kontrowersyjną. Ich twórcza postawa wobec życia sprawia, że dokonują czegoś niezwykłego. Są wiecznie w ruchu i poszukiwaniu czegoś nowego. Nawet, gdy ciało jest w bezruchu to umysł jest ciągle aktywny; pomysły rodzą się jeden za drugim.

Jedynka jest odważna, niebanalna, ekstrawertyczna i pełna entuzjazmu, dumna z siebie i własnych sukcesów. Promieniuje pewnością siebie, optymizmem i posiada ogromny dar przekonywania. Życie wielu jedynek obfituje w ryzyko, przez co znajdują się one bardzo często w dużych opałach, ale nigdy nie tracą nadziei na szczęśliwy koniec. Na ogół są to szlachetne jednostki, uczciwe i spontaniczne. Wbrew temu , co okazują, pragną być zaakceptowane przez otoczenie i nie znoszą krytyki, którą można ich łatwo zranić. Jeśli jedynki wykorzystują swą wspaniałą energię w sposób pozytywny, mogą osiągnąć każdy cel jaki sobie wyznaczą. Jednakże te same cechy staną się wadami, mogącymi przynieść nieszczęście im i otoczeniu.

W sprawach materialnych - mają wszystkie predyspozycje, aby zdobyć sukces i majątek, pod warunkiem że zdołają pokonać swe skłonności do ryzyka i będą działać z większą rozwagą.

W miłości - są uczuciowe, porywcze i namiętne, ale też zaborcze i dominujące. Szczęście i zrozumienie znajdą z 2 lub 6. Zdecydowanie powinny unikać 8 i 9.

Kamień - rubin, diament
Dzień - niedziela
Kolor - żółty, złoty, pomarańczowy
Metal - złoto
Szczęśliwe liczby - 1, 3, 9
:hehe:

[ Dodano: 09-06-2011, 22:08 ]
LaFidelite, był chyba nawet osobny temat o tym :d
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 22:10 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Numerologia :P

Post autor: Marek »

Ja jestem 5
Piątki to osoby o nieprzeciętnej inteligencji, zdolnościach twórczych i bogatej wyobraźni. Są najbardziej ruchliwe, niespokojne i zmienne. Cechuje ich także oryginalność, niecierpliwość i impulsywność. Nie mają zahamowań przed zmianami i nowoczesnością. Odrzucą wszystko, co przestarzałe i zacofane. Wszystkie nowe informacje przyswajają sobie bardzo szybko i w lot chwytają sedno sprawy. Zainteresowane wieloma sprawami i tematami nie mogą skoncentrować się na jednym problemie, przez co niczego nie załatwiają do końca.

Piątkę zawsze znajdziesz tam, gdzie się coś dzieje. Swoją żywotnością, entuzjazmem i spontanicznością zachęcają innych do działania. Kochają życie, ruch i przygody. Monotonne, codzienne życie jest dla nich wegetacją. Buntują się przeciw jakimkolwiek ograniczeniom i schematom. Działają instynktownie co powoduje, że nigdy nie można przewidzieć ich reakcji. Potrafią mocno kochać i nienawidzić w ciągu krótkiego okresu czasu.

Przechodzą od euforii do czarnej rozpaczy bez żadnego racjonalnego powodu. Osoby te są bardzo wrażliwe na sztukę, piękno i sprawy duchowe. Mimo, że chcą wiele doświadczać nie angażują się zbyt emocjonalnie w związki czy sprawy. Nie przejawiają takich cech jak: mściwość, złośliwość czy pamiętliwość. Przez swoją łatwowierność i prostoduszność łatwo je zranić i oszukać. Dla piątek ważne jest, aby swój wielki zasób energii wykorzystywały w pozytywny sposób, bowiem mogą wyzwolić się w nich destrukcyjne siły. Uwięzione w nadmiarze obowiązków i nakazów staną się ponurymi i mrukliwymi samotnikami.

Sytuacja materialna - dla piątki pieniądze nie są celem życia, ale potrafią docenić ich wartość i chętnie korzystają z przyjemności, jakie one dostarczają. Zdobycie bogactwa nie jest dla nich trudne, nie mniej są w stanie całe swoje bogactwo postawić na jedną kartę i zostać nędzarzami.

Sprawy uczuciowe - posiadają tyle czaru i wdzięku, że płeć przeciwna jest zawsze nimi zainteresowana. Posiadają wiele kontaktów towarzyskich i uczuciowych, ale niewiele prawdziwych przyjaciół. Szczęśliwe będą z 5 i 3.

Kamień - akwamaryna, jaspis
Dzień - środa

Kolor - pomarańczowy, żółty i jego odcienie
Metal - rtęć
Szczęśliwe liczby - 5, 7, 2
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Numerologia :P

Post autor: milencia1992-mk »

LaFidelite pisze:Można zrobić test
2 miechy temu robilam ten test ... Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent" :P lol (pewnie zaraz ktoś ten opis wykorzysta)
Wszystkie opisy się zgadzają. prawda jest brutalna :P :lol3:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Numerologia :P

Post autor: Virtual Tom »

milencia1992-mk, istnieje temat o enneagramie

"Kto jest kim" :d

-> http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=1204&start=0
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Numerologia :P

Post autor: LaFidelite »

Virtual Tom, o, to przepraszam nie widziałam :wink2:
milencia1992-mk pisze:Wszystkie opisy się zgadzają. prawda jest brutalna :P :lol3:
Też robiłam już dawno i również większość mi się zgadza. Te opisy są świetne :PP
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Numerologia :P

Post autor: Martynkaa »

LaFidelite pisze:A ja jestem 4
:5:

Równiez jestem 4 :d
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Numerologia :P

Post autor: Kamille.g »

milencia1992-mk, Wiesz co? Pisz sobie co chcesz.
Masz zero kultury w stosunku do innych a do mnie przede wszystkim...
Skoro się uważasz za "wyższą" no to niech tak będzie...
Nie wiem co Ci naprawdę przeszkadza w mojej osobie, ale mam to głęboko.
Najpierw naucz się szacunku do innych a na pewno inni będą Cię szanowali.
...
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Numerologia :P

Post autor: Wojtuś »

Ja jestem 6 i jak poczytałem o tym jaka jest 6 to właściwie większość się zgadza! :D
ODPOWIEDZ