Bitwa na głosy, a jednak

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: fanusia_anka »

Będzie ciekawie, siostry Przybysz są oby dwie w 5 miesiącu ciąży wiec wątpię że będą w bitwie, cieszyła bym się jak by Natalia Kukulska była z Beata Kozidrak to już na maksa super by było głosowała bym.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: vanity »

milencia1992-mk pisze:Wątpię, że Edycie zależy na kasie!! Od pewnego czasu jest na tyle ustawiona, że robić nie musi
Dużo zarabiasz, dużo wydajesz. Człowiek się przyzwyczaja do przyzwyczajeń. Jak dziś nosi botki za 3 tysiące to od jutra nie będzie chcieć ich kupować za 49,99zł w CCC.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: niuto »

milencia1992-mk napisał(a):Wątpię, że Edycie zależy na kasie!! Od pewnego czasu jest na tyle ustawiona, że robić nie musi


Dużo zarabiasz, dużo wydajesz. Człowiek się przyzwyczaja do przyzwyczajeń. Jak dziś nosi botki za 3 tysiące to od jutra nie będzie chcieć ich kupować za 49,99zł w CCC.
Dokłądnie, ja wcale bym nie powiedział, że Edyta śpi na pieniądzach. Tym bardziej, że ostatnio dużo ze swojej kieszeni wyłożyła w produkcję płyty (na własne życzenie). A ostatnio regularny przypływ gotówki miała za czasów JOŚ.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Meg »

milencia1992-mk pisze:Czasami mam takie wrażenie, że boli was fakt, że ktoś zarabia... ;D
Nie... boli mnie to że ktoś marnuje czas na pierdoły zamiast zająć się tym do czego jest stworzony.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: milencia1992-mk »

niuto pisze:Dokłądnie, ja wcale bym nie powiedział, że Edyta śpi na pieniądzach.
Dokładnie, to nie przeczytaliście tego co napisałam ;-)
Meg pisze:Nie... boli mnie to że ktoś marnuje czas na pierdoły zamiast zająć się tym do czego jest stworzony.
Dziwne... mnie nie boli żaden źle postawiony krok... z nie mojego życia. :-D
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: aftershave »

niuto pisze:
milencia1992-mk napisał(a):Wątpię, że Edycie zależy na kasie!! Od pewnego czasu jest na tyle ustawiona, że robić nie musi


Dużo zarabiasz, dużo wydajesz. Człowiek się przyzwyczaja do przyzwyczajeń. Jak dziś nosi botki za 3 tysiące to od jutra nie będzie chcieć ich kupować za 49,99zł w CCC.
A ostatnio regularny przypływ gotówki miała za czasów JOŚ.

Ostatnio regularny przypływ miała w TzG, no i chyba jakies tantiemy też Edka dostaje... ale nieładnie tak komuś w kieszeń zaglądać :P

Formuła tego programu do mnie nie przemawia, ale zapewne ze względu na Edyte będe oglądał..Niech już jej będzie :) program jest muzyczny, pewnie będzie tam miała Edyta troche frajdy,a jeśli ma przy okazji spro zarobić, to nie ma się co dziwić, ze sie zgodziła.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Michael »

aftershave pisze:program jest muzyczny, pewnie będzie tam miała Edyta troche frajdy,a jeśli ma przy okazji spro zarobić,
Przy okazji, to Ona może dodatkowo skompletować sobie chórki na trasę koncertową promującą płytę, z zespołu, który będzie prowadziła :-). W pierwszej edycji brali udział naprawdę dobrze śpiewający ludzie, więc zakładam, że i tym razem będzie podobnie 8). Poza tym, Edyta kiedyś obiecała warsztaty wokalne. Teraz będzie miała okazję spełnić tę obietnicę, biorąc udział w BnG. Kolejna sprawa - program ma taką formułę, że na pewno pokaże Edytę w dobrym świetle. Ocieplenie wizerunku przyda Jej się przy okazji promocji i sprzedaży nowego albumu.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: karen »

Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: niuto »

niuto napisał(a):Dokłądnie, ja wcale bym nie powiedział, że Edyta śpi na pieniądzach.



Dokładnie, to nie przeczytaliście tego co napisałam ;-)
Napisałeś, że Edyta jest ustawiona i nie musi pracować, więc nie wiem co innego mogłaś mieć na myśli.
Ocieplenie wizerunku przyda Jej się przy okazji promocji i sprzedaży nowego albumu.
niestety nie od dziś wiadomo, że lepiej żeby w mediach Edyta jak najmniej mówiła i tylko śpiewała, bo produkując się w telewizji wizerunku nie ociepli, a co najwyżej jeszcze bardziej zacznie irytować. Zgadza się, że jest to program muzyczny,. ale Edyta spiewać w nim nie będzie, więc nie specjalnie przysłuży się on promocji. Powtórzę sie ale jaja będą jak Edyta odpadnie zaraz na początku. Wtedy dopiero będzie promocja i wysmiewanie w mediach. A to nie jest mało prawdopodobne. W TzG też mało osób na nią głosowało, a z opresji ratowały ją często noty jury.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: karen »

a tak przy okazji moja znajoma to fanka Justyny Steczkowskiej (taka bardzo wierna i oddana) mówiła ze rozmawiała po niedawnym koncercie Justyny z nia i Justyna przyznała ze miała oferte by wystapić w tej drugiej edycji BnG,ale odmówiła od razu bo teraz chce sie skupic na płycie promocji i tym co najważniejsze czyli trasie koncertowej..Szkoda że Edyta nie ma takiego podejścia...
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: fanusia_anka »

A mnie to zaskoczyło, do samego końca nie byłam pewna czy weźmie udział.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: ANETA »

Zasmuciła mnie ta wiadomość. Kolejny programik, zupełnie zbędny. Mniej czasu (lub jego kompletny brak) na to co najważniejsze - koncerty.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Aro »

karen pisze:a tak przy okazji moja znajoma to fanka Justyny Steczkowskiej (taka bardzo wierna i oddana) mówiła ze rozmawiała po niedawnym koncercie Justyny z nia i Justyna przyznała ze miała oferte by wystapić w tej drugiej edycji BnG,ale odmówiła od razu bo teraz chce sie skupic na płycie promocji i tym co najważniejsze czyli trasie koncertowej..Szkoda że Edyta nie ma takiego podejścia...
Kasa, kasa, kasa. Nie możemy mieć pretensji, że chce sobie zarobić. Justyna tez nie zawsze na muzyce się skupiła. Prowadziła (!) żenujące show "Gwiazdy tańczą na lodzie" w który to prowadziła pyskówki z Dodą.

Kolejne potwierdzenie udziału Edyty w BnG http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ed ... e-na-glosy
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Michael »

niuto pisze:Powtórzę sie ale jaja będą jak Edyta odpadnie zaraz na początku. Wtedy dopiero będzie promocja i wysmiewanie w mediach. A to nie jest mało prawdopodobne
Raczej nie odpadnie jako pierwsza, ale dojścia do finału też się nie spodziewam. W zasadzie, sukces w tym programie jest składową dwóch czynników: tego, czy w danym zespole znajdują się charakterystyczne, zapadające w pamięć postaci oraz od popularności kapitana drużyny. W pierwszej zespół Urszuli Dudziak zajął drugie miejsce, co było dosyć dużym zaskoczeniem, gdyż U. Dudziak nie jest artystką stricte komercyjną. jako pierwszy odpadł K. Cugowski, który wydawał się mieć od samego początku dosyć lekceważący stosunek do programu. Wydaje mi się, że publiczność to wyczuła.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: keraj »

Info z Oficjalnej strony programu BITWA NA GŁOSY
Edyta Górniak oraz Kamil Bednarek to kolejne gwiazdy, które poprowadzą swoje zespoły wokalne w II edycji muzycznego show „Bitwa na głosy”. Już za kilka dni ruszą castingi do ich drużyn. Pamiętajcie, że nieważne jest wykształcenie czy wiek, bo nigdy nie jest za późno na spełnienie swoich marzeń! Najważniejszy jest talent oraz zaangażowanie.

Edyta Górniak odwiedzi bliskiej jej sercu Opole. W tym mieście odnosiła pierwsze sukcesy wokalne i wystąpiła w koncercie Debiutów, w Amfiteatrze. W polskiej stolicy piosenki już 20 stycznia jedna z największych polskich gwiazd będzie szukać uzdolnionych mieszkańców z Opola i okolic. Tego dnia wszyscy chętni powinni przyjść do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, przy ul. Piastowskiej 14A w Opolu. Startujemy o godz. 9.00.
http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... sy/6213012
ODPOWIEDZ