Bitwa na głosy, a jednak

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Sebuch »

Steczkowska i muzyka? A "Gwiazdy tancza na lodzie", "Taniec z gwiazdami" i w dodatku "Ranking gwiazd"? Proszę Was... Bzdury piszecie.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: ja30 »

Justyna tylko plyta debiutancka ja wybila w gory potem slabo i slabiej muzycznie. nagrywa te swoje plyty a sprzedaje sie slabo (marnie) niech lepiej nagrywa niz by w domu siedziala.
po rowno z edyta braly udzial w 3 programach. tylko ze edyta byla w jury a justne jakos nie chca zaprosic :)
teraz nagrywa stare piosenki na nowo . ciekaw jestem jak sie sprzeda :)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Anu$$ia »

Jak to w końcu jest? Najpierw jest precasting a później drugi etap z gwiazdą z danego miasta? I wiecie jak to jest z tymi powiązaniami z miastem? :-)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Michael »

Anu$$ia pisze:Jak to w końcu jest? Najpierw jest precasting a później drugi etap z gwiazdą z danego miasta? I wiecie jak to jest z tymi powiązaniami z miastem? :-)
Artysta kompletuje drużynę szukając ludzi w mieście, w którym się urodził, wychowywał lub spędził w nim dłuższy okres swoje życia.

Najpierw są emitowane odcinki będące relacją z castingu, w których artysta bierze udział, bo to artysta przesłuchuje kandydatów/kandydatki do zespołu, a później zaczynają się odcinki na żywo - w studio.
Awatar użytkownika
adik_borowski
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Niebo to my, Linger
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: adik_borowski »

Jak coś to Edyta pojawi się w Opolu w sobotę - na II Etapie castingu, gdzie będzie wybierać spośród 30 osób, tą szczęśliwą 16 :P
Jedzie ktoś :D?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: vanity »

Michael pisze:Poza tym, Edyta kiedyś obiecała warsztaty wokalne.
Ja wcześniej obiecane warsztaty wokalne odbierałam jako pracę społeczną "po kosztach".
karen pisze:a tak przy okazji moja znajoma to fanka Justyny Steczkowskiej (taka bardzo wierna i oddana) mówiła ze rozmawiała po niedawnym koncercie Justyny z nia i Justyna przyznała ze miała oferte by wystapić w tej drugiej edycji BnG,ale odmówiła od razu bo teraz chce sie skupic na płycie promocji i tym co najważniejsze czyli trasie koncertowej..Szkoda że Edyta nie ma takiego podejścia...
Edyta nie jest zainteresowana tak intensywną pracą, łatwiej zgarnąć od razu całą sumkę z show i resztę z okazjonalnych recitali dla businessu. Kasa ta sama, pracy mniej.
Aro pisze:Justyna tez nie zawsze na muzyce się skupiła. Prowadziła (!) żenujące show "Gwiazdy tańczą na lodzie" w który to prowadziła pyskówki z Dodą.
Może w tamtym czasie mogła sobie na to pozwolić czasowo. Poza tym kojarzę taki jeden fakt z życia Justyny z czasów TZG, gdzieś tam gra koncert i na ostatnią chwilę samochody, samoloty, alby zdążyć na niedzielny odcinek na żywo. Słyszał ktoś kiedyś takie rewelacje o Edycie, kiedy bierze udział w szołach telewizyjnych? Czy w ogóle ktoś słyszał, że Edyta koncertuje nawet jeśli nie jest zatrudniona w szoł?
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Fan25 »

Górniak się będzie bić. :shock: Ona tam wszystkich dotkliwie (głosem) pobije. Wp*eprzy im. :ha:
Awatar użytkownika
lukeon
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 31 sty 2009, 18:46
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Lublin

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: lukeon »

vanity pisze: Może w tamtym czasie mogła sobie na to pozwolić czasowo. Poza tym kojarzę taki jeden fakt z życia Justyny z czasów TZG, gdzieś tam gra koncert i na ostatnią chwilę samochody, samoloty, alby zdążyć na niedzielny odcinek na żywo. Słyszał ktoś kiedyś takie rewelacje o Edycie, kiedy bierze udział w szołach telewizyjnych? Czy w ogóle ktoś słyszał, że Edyta koncertuje nawet jeśli nie jest zatrudniona w szoł?
I tu się grubo mylisz Droga Vanity, na koncert w Płocku (to był chyba 2008 rok) Edyta leciała helikopterem podczas finału JOŚ. Pamiętam doskonale, że przez cały odcinek jurorowała a już na ogłoszeniu wyników Jej nie było. Nota bene, jeśli ktoś nie kojarzy to chodzi o ten koncert: http://www.youtube.com/watch?v=7grw501YCoY
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: dorota »

czy każda gwiazda otrzymuje wynegocjowaną kase niezależnie, w którym odcinku odpadnie? jak to jest?
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Fan25 »

dorota pisze:czy każda gwiazda otrzymuje wynegocjowaną kase niezależnie, w którym odcinku odpadnie? jak to jest?
Górniak zawsze dostaje najwięcej. :ha: Talent nie jest tani. :wink2:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: dorota »

no tak, ale pytanie kiedy, nawet jak odpadnie po 1 odcinku?
na Bajmie zaoszczędzili a raczej na ich nieobecności, to zainwestowali w Edytę, łatwa i szybka kasa.... :roll:
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Marecki »

dorota pisze:czy każda gwiazda otrzymuje wynegocjowaną kase niezależnie, w którym odcinku odpadnie? jak to jest?
w kontrakcie jest kasa za jeden odcinek raczej :smile:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: dorota »

a no właśnie, tak więc Edka może nie rozbić banku .... hhhheh
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: fanusia_anka »

To poznaliśmy cztery gwiazdy już, Edyta, Janusz Panasewicz, Ryszard Rynkowski i Kamil Bednarek.

Co to sióstr Przybysz to wątpię obie są w 5 miesiącu ciąży, Beata Kozidrak i Natalia Kukulska na pewno się nie zgodzą. Choć na Natalię liczę.
Awatar użytkownika
Concha
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 30 wrz 2007, 2:12
Ulubiona piosenka: The Day i Get Over You
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Bitwa na głosy, a jednak

Post autor: Concha »

Co do samego programu BnG nigdy nie oglądałam bo był najgorszy z wszystkich propozycji tego typu. Zdecydowanie VoP był lepszą propozycją Dwójki. Liczyłam na to, że jeśli już Edyta zdecyduje się mimo napiętego grafika na udział w muzycznym show to będzie to jednak X Factor. Jakby nie patrzeć Edyta skupiłaby się tam tylko na jurorowaniu a nie przygotowywaniu drużyny co pochłania dużo czasu i energii tak potrzebnej teraz do promocji płyty. I jakby nie patrzeć X Factor to program popularny na całym świecie, często wyszukiwany przez cudzoziemców na YT więc zawsze była szansa, że ktoś przypadkiem trafi na jakiś odcinek polski i zainteresuje się kim jest ta piękność w jury:) Ale.. teraz już nie ma co gdybać, nie pozostaje nic innego jak teraz oglądać jednak BnG.
adik_borowski pisze:Jak coś to Edyta pojawi się w Opolu w sobotę - na II Etapie castingu, gdzie będzie wybierać spośród 30 osób, tą szczęśliwą 16 :P
Jedzie ktoś :D?
Widzę kolega z tych samych okolic:) Ja jestem chętna, fajnie gdyby ktoś dołączył.
ODPOWIEDZ