Odcinek 3. (17.03.2012)

Edyta z drużyną 16-osobowego chóru w drugiej edycji show TVP2 (2011).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

Flux pisze:
Phealer33 pisze:Było mi żal Edyty, tego upokorzenia na antenie. Jak tego słuchałem to serce mi waliło bardzo niespokojnie...
Edyta sama sobie zgotowała taki los wyborem piosenki.
Edyta uzasadniła wybór "Czarnych Oczu" na antenie, stojąc przed jury. Pamiętasz co mówiła? Chodziło o dobrą zabawę, wbrew różnych skrajnych opinii o tej piosence. I rzeczywiście powiem Ci szczerze, że czułem pozytywną, silną, radosną energię z tego dzisiejszego wykonania grupy Edyty. :smile:
Mnie się nie podobała jedynie się złośliwość Węgorzewskiej. Zamiast o zespole, to mówiła o Edycie. Miał to być oryginalne, ale chyba nie wyszło. Pozostał jedynie niesmak. Cóż.. :roll:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: niuto »

Edyta uzasadniła wybór "Czarnych Oczu" na antenie, stojąc przed jury. Pamiętasz co mówiła? Chodziło o dobrą zabawę, wbrew różnych skrajnych opinii o tej piosence. I rzeczywiście powiem Ci szczerze, że czułem pozytywną, silną, radosną energię z tego dzisiejszego wykonania grupy Edyty. :smile:
Czy jest coś co mogłoby ci się w zachowaniu Edyty nie spodobać? Ten występ nie był zabawny tylko smieszny, a chyba nie taki efekt edyta chciała osiągnąć. Żal mi tylko ludzi z jej drużyny.

ale czego by nie mówić, to znowu będą przez cały tydzień o Edycie pisać :P
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Flux »

Doskonale wiem co Edyta powiedziała o tym wyborze. Cel-pal. Prosto w kolano. Nie było w tym wykonaniu nic dobrego. Śpiewali od niechcenia narzuconą piosenkę. Bez energii, bez luzu i bez humoru.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: karen »

Najsłabszy wystep wieczonu-niestety grupa Edyty... Szkoda troche ze Edyta postanowiła skrzywdzić swój zespół taką piosenka... Brzmiało to jak na jakimś apeliku szkolnym... No,ale jak bedzie tak dalej to moze szybko wylecą-a to jakis pozytyw :) a biedne jury widać musi sie obchodzic z Edyta jak z jajkiem- Węgorzeska w sumie nic złego nie powiedziała- jakos nawet próbowała tłumaczyc Edyte z tej katastrofy( bo i w moim odczuciu to była katastrofa) że niby ma dystans-a mina Edyty bezcennna... Zapewne i dzis poleciała do producentów po programie /... chyba na dobre tej program Edzi nie wyjdzie....
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: adiX »

Aro pisze:Mina Edyty po wypowiedzi Węgorzewskiej bezcenna. Widać, że Edyta jest do niej uprzedzona, a ona przecież wypowiedziała się w sumie pozytywnie.
No nie wiem, czy to było pozytywne a przynajmniej nie było to jasne. A Edyta zareagowała bardzo dobrze, nie powiedziała przecież nic złego. A co do wyboru piosenki rzeczywiście nie najlepszy, ale ta wersja podobała mi się dużo bardziej od oryginału i według mnie nie są najsłabsi wokalnie. Wynik bardzo zaskakujący.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

betka pisze:ardzo ładne... Czekam kiedy Ed przestanie się na wszystkich obrażać i pokaże, że naprawdę ma poczucie humoru i dystans, bo zaczynam jej nie lubić.
No jak? :shock:
W zapowiedzi Top Trendów żartobliwe mrugnięcie okiem i tekst: "20 piosenek, na 20-lecie... hymnu nie będzie" - nie jest oznaką dystansu? Dalej. Video czat Viva z 15.02.12, Edyta: "Nie zaśpiewam na Euro. Po co? Żebyśmy znowu przegrali? (i uśmiech)". A wszelkie przytyki Zapendowskiej czy Kozyry, z którymi Edyta nie wchodzi w publiczną pyskówkę to nie jest oznaką dystansu?
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Meg »

Phealer33 pisze:Było mi żal Edyty, tego upokorzenia na antenie
Piszesz tak jakby ktoś Edytę siłą zaciągał do tego programu...
Sama jest sobie winna i tyle. Po jaką cholerę jej to było? W sumie może się w końcu czegoś nauczy.

Występu nie widziałam i nie mam zamiaru.
Awatar użytkownika
slaw87
Sit down
Sit down
Posty: 56
Rejestracja: 31 sty 2011, 17:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: One & One
Lokalizacja: TM

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: slaw87 »

Nie oglądam tego programu bo po prostu jego formuła jest dla mnei na tyle nieciekawa że nawet obecność Edyty mnie do oglądania nie przekona... Wolę X factor
Natomiast dziś po zakończeniu programu TVN przestawiłem się na dwójkę zeby chociaż zobaczyć jak Edyta wyglądała (szkoda że nie ma już fryzury sprzed dwóch tygodni) i muszę powiedzieć że bardzo nie podobało mi się to jak Edyta szybko się zawinęła. Niby pomachała ręką, niby pożegnała a jednak coś jest nie tak jesli wszyscy zostają na scenie a ona jedna ostentacyjnie wychodzi... co jest grane?
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Dobi »

Sam nie wierzę w to co napisze, ale ja akurat w zachowaniu Edyty nie widzę nic złego. Zeszła ze sceny przed zakończeniem programu to prawda. Nie wyglądało to elegancko i pewnie Pudelki i inny media będą o tym pisały.
Pamiętajmy jednak, że jutro Edyta ma spotkanie z fanami we Wrocławiu. Chyba tylko to może być usprawiedliwieniem tak szybkiego opuszczenia sceny.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

niuto pisze: Czy jest coś co mogłoby ci się w zachowaniu Edyty nie spodobać? Ten występ nie był zabawny tylko smieszny, a chyba nie taki efekt edyta chciała osiągnąć. Żal mi tylko ludzi z jej drużyny.
bawiłem się przy tym z uśmiechem na ustach. mam dziś dobre samopoczucie, dawno tego kawałka nie słuchałem, noga sama kiwała się w rytmie. a to czy ten występ był zabawny czy śmieszny, jak piszesz, zależy od poczucia muzyki. granica między dobrym żartem, a obrażeniem kogoś jest bardzo cienka, podobnie w kwestii zabawy. podobnie jest w kwestii takiej piosenki jak 'czarne oczy'. jeden odbierze ją, jako pretekst do świetnej zabawy, inny odejdzie z politowaniem. tak jest wszędzie. żadna nowość.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Blur »

Meg pisze:
Phealer33 pisze: Sama jest sobie winna i tyle. Po jaką cholerę jej to było? W sumie może się w końcu czegoś nauczy.
.
Bejbe, na co Ty liczysz.

Występ nie wywołał we mnie żadnych emocji, ani pozytywnych ani negatywnych.
Aranżacja bardzo średnie disco, ale przynajmniej nie takie disco polo jak oryginalna.
A co do wymiany zdań między Węgorzewską, a Edytą, to gdyby ta druga się roześmiała byłoby spoko, a tak dała do zrozumienia "weź ty operowa Divo wracaj skąd przyszłaś i nie ośmielaj się mnie krytykować".
Jakoś mnie ta Węgorzewska nie odpycha, nic do niej nie mam, prócz tego botoksu na twarzy - co za okropne czasy nastały, że kobiety się tak szpecą.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Aro »

adiX pisze:No nie wiem, czy to było pozytywne a przynajmniej nie było to jasne. A Edyta zareagowała bardzo dobrze, nie powiedziała przecież nic złego.
Ależ było jasne. Węgorzewska wyjaśniła to wątpiącej Edycie. Nie powiedziała nic, ale mina była bardzo wymowna. :D
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: angela2311 »

Słabe i bez wyrazu, tyle o występie drużyny Edyty. Nie podobało mi się i nudziłam się jak to śpiewali. Ale nic dziwnego jak piosenka taka żenująca.
Wróciły blond pasemka...niestety, ale te noooogi :D

Z reszty widziałam tylko skróty, bo wybrałam X-factor, ale że wygrał Rynkowski :shock: myślałam, że on właśnie dzisiaj odpadnie... pewnie wybór takiej piosenki bardzo mu pomógł.

A co do zejścia Edyty to helloooł Diva nie będzie bratała się z plebsem :lol3: Siostry Ją olały to sobie poszła.

Swoją drogą to naprawdę ciekawe czemu zawsze tak szybko znika.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: Phealer33 »

Pytanie retoryczne.
Piszecie, że to było kiepskie, bez wyrazu, żenujące, a jestem ciekaw Waszych reakcji jutro w empiku we Wrocławiu. ile będzie ciepłych słów, gratulacji odwagi i świetnego doboru repertuary na dziś, a ile będzie krytyki, jak teraz na forum anonimowo, pod nickiem? kto będzie odważny, jak tutaj?
Ups..
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Odcinek 3. (17.03.2012)

Post autor: betka »

Phealer33 pisze:A wszelkie przytyki Zapendowskiej czy Kozyry, z którymi Edyta nie wchodzi w publiczną pyskówkę to nie jest oznaką dystansu?
Gdyby miała, to na wszelkie zaczepki czy krytykę odpowiedziałaby mrugnięciem oka..

Porównanie występu drużyny z Opola do apelu szkolnego bardzo trafne. Edyta ognia!
ODPOWIEDZ