Powrót edyta.net!

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Virtual Tom »

Całkowicie zgadzam się z Piterem, jesteście niecierpliwi niesamowicie :P Ja się bardzo ciesze, ze wpisujac adres edyta.net widzę juz cos wiecej niż do niedawna 8)
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Jarrecky »

Piter pisze:
Aguss pisze:Ja odniosłam wrazenie,ze ta strona nie ruszyła dla nas.Spodziewalam sie jakiegos listu do fanow,albo chociaz kilku miłych słow,a tu "niebo wieje chłodem".Czyli to bedzie tylko taki informator.A szkoda bo fajne byly te nasze spotkania popoludniowo-wieczorne.Moze juz nie jestesmy Edycie potrzebni?Bedzie trzeba zapytac na czacie :wink: :?
Mi się wydaje, że na wszystko przyjdzie czas. To dopiero pierwszy dzień istnienia tej strony i jak sami zauważyliście jest to właściwie nowa strona, bo przecież nie kontynuacja starej. Edyta wchodzi w nowy styl i ma nową stronę internetową, jak dla mnie bardzo fajną i wcale nie wieje ona chłodem, to dopiero początki, na pewno wszystko się z czasem rozkręci. Jak na razie Mariuszowi należą się brawa- wykonał kawał dobrej roboty.
Dokładnie!! Przede wszystkim trzeba docenić pracę, jaka Mariusz włożył w stworzenie tej strony. Pod wzgledem grafiki jest naprawde swietna, ale jesli chodzi o koloryt to mi nie odpowiada. Nie lubie brazu i szarości. Ale przeciez nie mozna wszystkim dogodzic :)
Tak samo jak Piter mysle ze strona z upływem czasu bedzie sie rozwijac. To dopiero poczatek...Jestem przekonany ze jeszcze wszyscy bedziemy zadowoleni...Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: DeathlySilence »

Po 'intro' spodziewałem się o wiele więcej - strasznie uboga ta stronka :roll:
Wykonanie bez zarzutu...ale w ciagu 1 minuty zdołałem sie 'nacieszyć' stronką i odkryć wszystko co mozna było na niej odkryć...
Brakuje mi dzialu audio/video i reszty...
Mam nadzieje, że nie oznacza to przekreślenia dotychczasowego dorobku i zaczynania od zera :? Poczekam, zobacze, może w miare upłytwu czasu przybedzie kolenych działów ze starymi gratami i tymi nowszymi...
Jak narazie jestem lekko zawiedziony...porównać mogę to do reklamy ZETKI z Madonną - wiele szumu o nic... :wink:
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Monika23 »

ludzie!!strona napewno z biegiem czasu zostanie rozbudowana,alez wam trudno dogodzic..marudzicie za bardzo !!
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Kasia »

Ja tez tak myśle. Przeciez trzeba troche poczekać, nie wszystko na raz! Jestem pewna ze strona bedzie miała te wszystkie gadżety, ale później.
Paweł_
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 08 gru 2004, 17:14

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Paweł_ »

Mnie sie wydaje, że Edyta zaczyna "nowe" życie artystyczne i dlatego nie bardzo chce powracac dostarych wizerunków i ogólnie do przeszłości. Strona na pewno sie będzie z czasem rozwijać. Obecnie jest tu minimum, chociaż jest wszystko, co teraz ważne. Wygląd strasznie przypomina mi edyta.com Jeśli chodzi o nas fanów, to Edyta dotrze do nas na pewno w inny sposób a strona i wizerunek już nie będą takie jak kiedyś szczere i otwarte do bólu. Tylko garstka ludzi to rozumiała a reszta wykorzystała przeciwko Edycie. Dajcie trochę czasu. Na pewno będzie dobrze. Teraz trzymajmy kciuki za wielki powrót. Musi się udać.
monica
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 258
Rejestracja: 01 lut 2005, 10:21
Lokalizacja: Łodź

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: monica »

Jak na razie Mariuszowi należą się brawa- wykonał kawał dobrej roboty.
Popieram i oby stornka dalej sie rozwijala.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Kasia »

A więc [shadow=red]BRAWA, WIELKIE BRAWA DLA MARIUSZA!!! BRAWO, BRAWO, MARIO!!![/shadow]
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Alita »

Ludzie uspokujcie się, co to ma być? wieczne żale i pretensje do Edyty jakby zawsze miała dla Was serce sobie wyrywać :roll: trochę tolerancji, zaakceptujcie to co Edyta teraz nam przedstawia, ma pomysł, zaczyna nowy etap w życiu, chce znów stanąc na nogi a wam ciągle mało, powoli ludzie! Edyta napewno coś napisze, cierpliwości, strona wróciła by zacząc promocje nowego projektu, wszystko napewno było przemyślane i tak będzie lepiej, żadnych wspomnień i powrotu do przeszłości, jakby Edyta (gwiazda) urodziła się dzisiaj a nie 15 lat temu....
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: B@r »

Posty z tematu o strnie z dzialu Edyta zostaly przeniesione to tego watku, zeby nie pisac dwa razy. To tak zebyscie wiedzieli.


Jak juz pisalam, strona ogromnie mi sie podoba pod wzgledem graficznym, zawartosc wg mnie jest odpowiednia w obecnej sytuacji. Edyta chce by z powrotem zwrocono uwage na jej muzyke, nie zycie prywatne czy skandale. I temu ta strona ma sluzyc.

Wszyscy chca plikow, galerii, itp. - przeciez jest strona Marka, na forum dzielimy sie plikami, glowy do gory!!! Gdy Edyta zaczynala jeszcze malo kto mial internet i o artscie bylo znacznie mniej zrodel informacji, nie bylo for dyskusyjnych, plikow na necie itp. itd. Cieszcie sie tym, co macie. Nie wymagajcie od Edyty, zeby zyla tylko fanami, wszystkich sie nie zadowoli. Niech odzyska swoje dobre imie i tworzy nowa muzyke - przeciez tego chcemy, nowej plyty, czyz nie?
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: aduja »

LUNATIQUE *


Nasze drogi skrzyżowały się [spotkały się]
Wszędzie tłum
Obce serca
W mieście
Biegliśmy [szliśmy]
Nie zatrzymywaliśmy się
Samotni i rozdzieleni aż do teraz

Dostrzegłam Cię
Ta twarz nocy
To moja ucieczka
Od moich snów
Zamknęłam oczy
Wszystko znikło
Świat jest dla nas jedynie złudzeniem

Szukałam Cię
Nie wiem dlaczego
To moja obsesja

Miasto zasypia
W kokonie mgły
Jesteśmy somnambulikami
Którzy uśmiechają się do gwiazd

Czas mija tak szybko
W rytmie naszych serc
Jesteś tuż obok mnie
Prawdziwy
Twoje ręce na moich
Ogień twych ust
Bezmiar twych oczu
Nasza samotność

* To moja wersja tłumaczenia, być może, a nawet wielce prawdopodobne, że autor co innego miał na myśli, dlatego z góry uprzedzam.
Jeśli chodzi o tytuł, to ja go widzę jako "lunatyczka", może się mylę, kto mi powie?

Najlepiej rozumieć to oczywiście w oryginale...
Ostatnio zmieniony 13 mar 2005, 18:45 przez aduja, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2753
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: pijej1 »

dziękuję za tłumaczenie-starałem sie bardzo sam sobie poradzić-ale zbyt nie przykładałem się w szkole do nauki tego języka:) pozdrawiam cię T bardzo bardzo bardzo
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: aduja »

pijej1 pisze:dziękuję za tłumaczenie-starałem sie bardzo sam sobie poradzić-ale zbyt nie przykładałem się w szkole do nauki tego języka:) pozdrawiam cię T bardzo bardzo bardzo
Proszę.

Teraz zobaczyłam, że jedno tłumaczenie już się na forum pojawiło wcześniej, ale dobrze, że moja wersja chociaż jednej osobie się przydała.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: B@r »

Ja Twoje tlumaczenie zobaczylam najpierw - mi tez sie przydalo!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: B@r »

Kasia pisze:A więc [shadow=red]BRAWA, WIELKIE BRAWA DLA MARIUSZA!!! BRAWO, BRAWO, MARIO!!![/shadow]
Za przeładowanie strony flashem? Błeeeeee.......
Zablokowany