Czat z Edyta na WP

Wiadomości na temat Edyty.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Kasia »

racja. Było fajne pytania a oni wybrali te najorsze. :(
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: kinga »

Marcinuch, w większości pytania byly beznadziejne, niestety, więc Edytka nie przykladala się bardzo do odpowiedzi, bo nie bylo do czego się przykladać. Ale mnie się podobalo :smile:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2005, 15:43 przez kinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2753
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: pijej1 »

cóz zgadzam sie z Wami!!! moderator powinien nas oficjalnie wszystkich przeprosic!!! i wypłacić odszkodowanie na cele charytatywne!!! pytania idiotyczne-czy jesteś cyganką??? co to za p..... napisała!!! szok!!! buziaczki dla wszystkich znerwicowanych i tych już spokojnych!!! dla ciebie kasieńko, dla ciebie tomaszku i dla Onyxa!!! miło komentować na bieżąco pytania kretynów!!!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

No racja,ja tez niepotrzebnie zbiegalam ze szkoly.NIe bylo warto.Pytania to po prostu zenada,przynajmniej w wiekszosci,a odpowiedzi...Troche mam wrazenie jakbysmy z kims innym rozmawiali,albo jakby Edyta nas probowała na siłe zdystansować.Nie mowie,ze była jakas zła ,niemila,czy chamska,mam tylko na mysli,ze to juz nie jest "to".I chyba " to" nie wróci.Ale przynajmniej "muzyka pozostaje na zawsze"...
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: marcinek »

Muszę przyznać, że fajnie było ale zabrakło mi czegoś... jednak nie do końca było to o czym myślałem... no i nie było żadnego z moich pytań...
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: alicja »

ehhhh przepuślili tak idiotyczne pytania że szkoda gadać... :? dobrze że jest to forum i tu możemy chociaż sobie ponażekać i powspierać wzajemne :wink:
Awatar użytkownika
cruise.tom
Make it happen
Make it happen
Posty: 199
Rejestracja: 17 gru 2004, 20:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: cruise.tom »

To wina moderatora, wybieral takie beznadziejne pytania ze szok. A co do Edyty jakie pytania takie odpowiedzi. Pozdrawiam
magmat
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2005, 17:59
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: magmat »

ja też uważam ze pytania były okrpone niczego konkretnego sie nie dowiedziałam.Ale dobrze ze mamy to nasze forum .Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Madziorek888 »

To fakt zawiodlam sie troche. Moderator - bez komentarza, bo szkoda slów! No i przy takiej ilosci pytan jakie zadalam Edytce nie uzyskalam odpowiedzi na zadne. Niestety. Przykroo mi z tego powodu, ale to wina tylko i wylacznie moderatora zachowywal sie tak jakby byl przedwczorajszy comajmniej, zero werwy i zycia... slimak taki.....
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Estratos »

ktytykanci od siedmiu bolesci. marudy i juz :P DOBRZE, ZE TO BYL PIERWSZY I OSTATNI CZAT W TYM ROKU :twisted:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Virtual Tom »

Odezwała się mądrala od siedmiu boleści 8)
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Madziorek888 »

Estratos pisze:ktytykanci od siedmiu bolesci. marudy i juz :P DOBRZE, ZE TO BYL PIERWSZY I OSTATNI CZAT W TYM ROKU :twisted:

No wiesz co??? Przesadzasz troche Estratos cieszysz sie ze to ostatni czat w tym roku??? co z Ciebie za fan?
a z drugiej strony najezdzamy na moderatora nie bez powodu, gdyby nie on to Edzia odpowiedzialaby by na duzo wiecej pytan dlatego nie rozumiem twojego podejscia do tej sprawy
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: Estratos »

Madziorek888 pisze:
Estratos pisze:ktytykanci od siedmiu bolesci. marudy i juz :P DOBRZE, ZE TO BYL PIERWSZY I OSTATNI CZAT W TYM ROKU :twisted:

No wiesz co??? Przesadzasz troche Estratos cieszysz sie ze to ostatni czat w tym roku??? co z Ciebie za fan?
a z drugiej strony najezdzamy na moderatora nie bez powodu, gdyby nie on to Edzia odpowiedzialaby by na duzo wiecej pytan dlatego nie rozumiem twojego podejscia do tej sprawy
Tak, ciesze sie, bo wole, zeby nie bylo takich bezsensownych czatow o niczym. Apetyt byl wiekszy niz to wszytko warte. Zgadzam sie z Wami, ze pytania byly bez sensu, ale to nie jest wina moderatora, tylko pytajacych. Nie macie pojecia o pracy takiego moderatora, a krytykujecie, bo nie przepuscil ktoregos z Waszych pytan. I co z tego? Dwom tysiacom innych ludzi tez nie przepuscil. Na tym polegaja czaty, ze sa o niczym.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: B@r »

pijej1 pisze:cóz zgadzam sie z Wami!!! moderator powinien nas oficjalnie wszystkich przeprosic!!! i wypłacić odszkodowanie na cele charytatywne!!! pytania idiotyczne-czy jesteś cyganką??? co to za p..... napisała!!! szok!!! buziaczki dla wszystkich znerwicowanych i tych już spokojnych!!! dla ciebie kasieńko, dla ciebie tomaszku i dla Onyxa!!! miło komentować na bieżąco pytania kretynów!!!
Eee najwiekszy hit to było:"czy masz przekłuty pepek"...
To z tej samej serii co na poprzednim czacie:"Gdzie kupiłas pierscionek,który maszna zdjeciu z ...." :wink:
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Czat z Edyta na WP

Post autor: egrata »

Po waszych opiniach widzę że dobrze zrobiłam, że nie urwałam się z pracy.
PRzeczytałam czat i wgóle mi się nie podba. Pytania bezesnsu a odpowiedzi jakieś dziwne, zwłaszcza to z sex-em, .....sory Batory.....nie na miejscu.
Jedyne co mnie ucieszyło to informacja skrótowa o Allanku i to że będą koncerty.

Cieszę się że czat był.

Ciekawe co Edytka miała na myśli pisząc o niespodziankach na oficjalnej stronie internetowej ????? :)
Zablokowany