Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Michael pisze:Poziom abstrakcji wylewający się z relacji Edyty zaczyna mnie przerażać. "Przesyłam światłość, zrównoważenie, zharmonizowanie ze światem, uzdrowienie..." Ona chwilami brzmi już jak guru sekty :blink:. To już chyba naprawdę zmierzch jej działalności muzycznej. Teraz ma ważniejsze cele - na przykład pomoc w przemianie świata :facepalm:
Dodajmy do tego wysyłanie ludziom wiadomości, a następnie ich blokowanie :aaaa:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Tak sobie siedzę na profilu Ministerstwa Zdrowia na fb od kilku dni i jak tak patrzę to jakieś 95% osób ma poglądy jak Edzia a tylko 5% proPisowskie. Kto wie czy na samym końcu Edyta nie zostanie jeszcze covidową ikoną po wyzwoleniu :lol3: Boże, ja też chcę być ikoną, dołożyłem swoje trzy grosze. :beczy:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Michael pisze:Poziom abstrakcji wylewający się z relacji Edyty zaczyna mnie przerażać. "Przesyłam światłość, zrównoważenie, zharmonizowanie ze światem, uzdrowienie..." Ona chwilami brzmi już jak guru sekty :blink:. To już chyba naprawdę zmierzch jej działalności muzycznej. Teraz ma ważniejsze cele - na przykład pomoc w przemianie świata :facepalm:
Tak kończą niespełnione artystki. Więcej ego niż talentu.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

Nie wiem czy zauwazyliscie ale jest obecnie wiele koncertow, na ktore Edyta nie zostala zaproszona. Persona non grata. Kto by pomyslal, ze nadejdzie taki czas. Ciekawe ile czasu minie nim odczuje to finansowo. Nie moze przeciez wiecznie zyc z wyplat od Kurskiego.

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107 ... cznie.html
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Niekoniecznie. Społeczeństwo mniej więcej co miesiąc jest bezczelnie okłamywane od

"słońce wypali wirusa"
"szczepienia to ostatnia prosta"
"zaszczepieni są chronieni"
"zaszczepieni nie są chronieni na 100%"
"zaszczepieni mają takie same ryzyko"
"szczepienie nie jest obowiązkowe, ale"
potem
"szczepienia są obowiązkowe"
"szczepienia nie działają"

Jeżeli Wy naprawdę myślicie, że covidowcy wygrają ten syf to wrócimy do tematu Edyty i jej przekonań za parę lat :PP Jak napisałem jeszcze Edzia może zostać ikoną na samym końcu tego syfu.

Polecam, bo tematu koronowego nikt nie zagląda: https://www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Jak się okazuje występ Edyty na tym dziwnym koncercie (nie oglądałem ale widziałem urywki czyli pomieszanie z poplątaniem) stał się bardzo głośny. I umówmy się tu chodzi o rozgrywkę polityczną. Pan Żulczyk, pisarz, intelektualista a kłamie jak najęty :lol3: Otóż stwierdza, że ostatnim przebojem Edyty był Kolorowy wiatr i to jeszcze nie jej własna piosenka(wiadomix oryginał śpiewa kto inny). Chyba „wielki pisarz” zapomniał, że były jeszcze takie mało znane pioseneczki jak Dumka, Nie proszę o więcej czy TNTJM. W całej jego wypocinie która popełnił chodziło tylko o to by dowalić Edycie bo wystąpiła w TV Kurskiego i tyle w temacie. Bardzo dobrze odp mu na insta (choć z błędami) No ale skoro wielki pisarz popełnia błędy to i piosenkareczka z ostatnim przebojem z filmu Disneya może :lol3:
I dobrze tez, że Edyta odniosła się do wybujałych stawek za ten występ … ale to już było, znamy to już dobrze. A za chwile Sylwester i znów się zacznie…
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Co nie zmienia faktu, że organizowanie pseudo koncertu za grube złotówy kiedy możnaby przekazać tę kasę na pomoc i różne środki pomocy jest właśnie "dziwnym światem".
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

tomek7 pisze:I dobrze tez, że Edyta odniosła się do wybujałych stawek za ten występ … ale to już było, znamy to już dobrze. A za chwile Sylwester i znów się zacznie…
Aleś Ty naiwny. Kto jak kto, ale Edyta za darmo nie występuje. Poza tym koncert z pieniędzy publicznych, więc to ile ich zmarnowali nie jest tajemnicą.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Gosia1423 pisze:
tomek7 pisze:I dobrze tez, że Edyta odniosła się do wybujałych stawek za ten występ … ale to już było, znamy to już dobrze. A za chwile Sylwester i znów się zacznie…
Aleś Ty naiwny. Kto jak kto, ale Edyta za darmo nie występuje. Poza tym koncert z pieniędzy publicznych, więc to ile ich zmarnowali nie jest tajemnicą.
A czy ja napisałem, że Edyta wystąpiła za darmo? Albo czy ona sama tak napisała? Proponuje najpierw zapoznać się z treścią a potem komentować.
Tu chodzi o wybujałe kwoty, które bez pardonu tzw. prasa pudełkowa podaje nie powołując się na konkretne źródła informatorów - czyt. imiona i nazwiska.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Czemu ktos mialby wierzyc w to co Edyta wypisuje? Ona jest zawodowa klamczucha.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

Gosia1423 pisze:
tomek7 pisze:I dobrze tez, że Edyta odniosła się do wybujałych stawek za ten występ … ale to już było, znamy to już dobrze. A za chwile Sylwester i znów się zacznie…
Aleś Ty naiwny. Kto jak kto, ale Edyta za darmo nie występuje. Poza tym koncert z pieniędzy publicznych, więc to ile ich zmarnowali nie jest tajemnicą.
Koncerty powinny byz zawsze z pieniedzy prywatnych - i bedzie po problemie.

Dodano po 4 minutach 40 sekundach:
Michael pisze:Poziom abstrakcji wylewający się z relacji Edyty zaczyna mnie przerażać. "Przesyłam światłość, zrównoważenie, zharmonizowanie ze światem, uzdrowienie..." Ona chwilami brzmi już jak guru sekty :blink:. To już chyba naprawdę zmierzch jej działalności muzycznej. Teraz ma ważniejsze cele - na przykład pomoc w przemianie świata :facepalm:
To typowe dla osoby z ZN lub charakterem o cechach N, ktora przykaczyla sie do grupy destrukcyjnej. Przejdzie jej. Mam tylko nadzieje, ze nie da sie wykorzystac jak to zwykle mialo miesce.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

A moim zdaniem to szukacie dziury w całym. Generalnie to jak napisałem taki koncert w ogóle nie powinien się odbyć bo to marnotractwo pieniędzy, które mogły nieść pomoc. Z drugiej strony skoro jej zaproponowali gażę to co miała powiedzieć, że nie ? Że wystąpi za darmo a inni mogą wystąpić za kasę? Edyta nic złego nie zrobiła, conajwyżej sam pomysł był #CIACH#.

Co do psychoz Edyty. Wiek 50 lat to już jest taki wiek - człowiek zdaję sobie sprawę, że przychodzi najgorsza faza życia - choroby, starość i samotność. Czy wy serio myślicie, że dzisiejsi 70 latkowie to w mlodosci byly same ultrawierzące osoby, które codziennie siedziały na mszach? Oczywiście, ze my w porównaniu do nich w naszym życiu przeżyliśmy 95% mniej w kościelnych posiedzeniach, ale to po prostu kwestia naszych czasów. Takie rzeczy jak "oświecenie" i "kościelność" przychodzą do ludzi w pewnym wieku, bo człowiek sobie uświadamia, że może gumką do mazania jeszcze coś wymazać i przypodobać się Bogu w dniach swoich ostatnich.

Ps. Szukanie u kogoś cech narcyzmu i innych chorób to projekcja psychologiczna - sami tak naprawdę jesteście narcyzami.

Dla mnie Edyta to po prostu megalomanka. Tak jak Doda. Doda megalomanii się pokazywaniem własnej #CIACH# twierdząc, ze jest #thebestwomanever (w skrócie) a Edyta bawi się w spirytualizm. Maryla Rodowitch (no nie moge juz nie przestanę xdddd) to też megalomanka, ale znowu w stronę ekstrwaganckiej mody i pracoholizmu (przecież ta kobieta już dawno powinna siedzieć na emeryturze a ciągle się jej kasy chce). Każdy ma swoje.

Od zawsze w sumie co by Edyta nie zrobiła to w Polsce wyleją na nią wiadro pomyj. Oczywiście jest sama sobie winna - ale zachodzi tu dziwna zależność. KAŻDY jej ruch jest skrytykowany, Kurva, przecież ona jest człowiekiem. Co by nie zrobiła, jakby się nie obróciła to dostanie gównem w pysk. Doda podobnie. Teraz przy okazji koncertu media robia rankingi "Edyta Górniak i lista jej wrogów vel czarna lista". No dzisys krajst. Kobieta jest celebrytką, jest łakoma na łatwe pieniądze, nie ma nic do zaoferowania już artystycznie no i hój dobra no i co z tego. Jej wybory, ale ocenianie przy każdej okazji jej związków, jej konfliktów, jej kreacji, jej wypowiedzi jest już nudny. Jak widzę nazwisko Górniak w mediach to celowo pomijam, bo wiem, że znowu ją zdyskredytują jako całą postać bo PRZY OKAZJI CZEMU NIE. To jest po prostu polska mentalność wbijać tak nisko jak sami się czujemy. Pomimo wszystkich głupkowatych afer Edyta po swojej śmieci będzie nadal polską ikoną, którą pośrednio się doceni dopiero po śmierci bo takiego głosu ziemia nie urodzi polska już tak łatwo (z taką kombinacją jak osobowość i uroda). No way. Get out.

Jeśli chodzi o szeroko pojętą sztukę to na 2022 (już można) rok Edyta Górniak jest guwnem. Ale nie zawsze nim była. Wracając kim w porównaniu do niej jest yejabana Małgorzata Rozenek? Dlaczego promuje się jakieś guwniane nieutalentowane postaci a nie talenty? #CIACH# takie coś. Kiedyś taka Kim Kardashian byłaby wyśmiana, że próbuje swoich sił jako ktokolwiek - dzisiaj jest ikoną stawianą na prawie, że równi z Marilyn Monroe (nie zeby MM to był talent sam w sobie, ale przynajmniej realnie czymś się zajmowała i jakies sukcesy zbierała - uroda i bycie ikoną mody KK jest prawie, że tak samo legendarnie nazywane jak potencjał MM w tamtych czasach). Inny przykład = wyśmiewa się Mariah Carey że dzisiaj wygląda i śpiewa jak karykatura samej siebie, a ta kobieta nadal mogłaby outsing wszystkie te puste małoutalentowane lale gdyby jej się zachciało. To samo się robi z Christiną Aguilerą.

Dodano po 27 minutach 18 sekundach:
ale dobra ide sobie bo poczulem sie zbyt addarowo :lol3:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Edyta ma wielki talent i nikt tego nie kwestionuje, występy raz gorsze raz lepsze, zależy jak się przyłoży. zawsze dorabia jakąś ideologie skandalik do występu, żeby pisano o niej. Niestety muzyki od niej jak na lekarstwo, ponieważ jest bardzo leniwa. nigdy nie zrobiła by żadnej kariery bo trzeba na to zapieprzać, a ona lubi leżeć. Żadna sfera jej życia nie jest wybitna. Zawodowo, rodzinnie, społecznie wszystko kuleje. Nawet nie mam nic przeciwko jej teorią spiskowym, tylko cholernie wkurza mnie jej mentorski ton zbawcy świata, ignorancja wszystkiego stawiania siebie jako guru wiedzy. Każdy ma prawo do własnego wyboru, ale podważanie na każdym kroku nauki, naukowców jest dla mnie co najmniej dziwne. wszyscy znamy jej sławne przepracowanie, przede wszystkim jestem mamą, chociaż prawie wcale się dzieckiem nie zajmowałam i parę innych nieścisłości. Zawsze wykorzystuje ludzi, znajomości bazując to ja Górniak nigdy to nie działa w druga stronę. Taka samotna kłamczuszka, lubiąca luksus i genialna intrygantka. To jest bardzo smutne, ale jako mędrzec świata po prostu mnie wku.......ia. sorry :(
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Lol Iga, ile razy można tłumaczyć, że jest tylu samu naukowców, badaczy, biologów i wirusologów za i przeciw? Czepiacie się tego youtuba jak kupa psiego ogona, youtube czy szeroko pojęty dzisiaj internet to to samo co kiedyś literatura w postaci książek. Po prostu są inne czasy. Też były wartościowe książki i gówniane książki.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

Ej, dobra, sorry za monotematycznosc, ale to jest mega!!! - o to to to…

Narcyz - fakty i mity - z przymruzeniem oka :ha:
https://m.youtube.com/watch?v=k3pVul0PD_g

:edi: :d
ODPOWIEDZ