Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

ok dziękuję Gosia
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Według mnie bardzo dobrze odp temu kretynowi. Edyta nikomu nie życzyła tego co on. Edyta nie mówi i nie mówiła, ze nie ma covid. Dlaczego ciagle mieliście taka nieprawdę? Ona o czym innym a wy o czym innym. Gosiu czy czytałaś jest oświadczenie po tej nagonce uważnie? Bo wydaje mi się, że jeśli tak to chyba nie ze zrozumieniem.
I pytanie czy ktoś z wyżej krytykujących jej wpis do fana ma swoje dziecko? Jak zatem byście zareagowali gdyby ktoś życzył jakiegoś wirusa Waszemu dziecku na waszym prywatnym koncie?
Rozumiem, że nie przepadacie za Edyta ale po co non stop naginanie jej słów :shock:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Moim zdaniem również odpowiedziała dobrze. To czy wirus istnieje czy nie, nie ma nic do rzeczy, nie życzy się komuś źle. Po prostu. Negowanie istnienia wirusa a negowanie pandemii to też dwie różne rzeczy. No, ale zgodzę się z Wami, że gdyby była mądra to już by naprawdę zrobiła detoks od ig. Nic już nie wniesie a tylko dostanie podłe komentarze. To się tak mówi, że się nie przejmuje, ale każdy trochę się przejmuje.

Gosia nie czyta, Gosia wybiórczo wyciąga to, co jej pasuje. Tomek, mi tutaj już ze 3 użytkowników życzyło covida i ciężkiego jego przebiegu, więc nie musisz pytać :edi:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

tomek7 ja myślę, ze tutaj chodzi o coś innego jednak, Edyta gra bardzo uduchowioną, światłą osobę, uzurpuje sobie prawo do moralizatorstwa, a jak się jej nadepnie na odcisk to wychodzi cała Edi niestety. Powtórzę jeszcze raz puste słowa, które nic nie znaczą o człowieku świadczą czyny. Taki przykład może trochę oderwany Edyta cały czas powtarza że jej największą miłością była muzyka, domem scena dlaczego tak mało śpiewa i tworzy. O miłości, bliskości drugiego człowieka pisze, gdzie są Ci ludzie. Jej syna ciągle wychowują przypadkowi ludzie. Mówi tak bardzo się o Was martwię, a później odpisuje co odpisuje cały czas nie ma KORELACJI pomiędzy tym co mówi a robi. Nikt jej nie odbiera talentu, głosu i magii jak ś :lol3: :lol3: :lol3: piewa, ale reszta bez komentarza....
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

a moim zdaniem wy mylicie dwie rzeczy. Mylicie patetczność z moralizatorstwem. Edyta o wszystkim się tak wypowiada, nawet o talerzu rosołku. To jest po prostu taka patetyczna stylistyka wypowiedzi. Ona zawsze taką lubiła, lubiła dodawać słowne symbole oświecenia, anielskie metafory czy też zadawać retoryczne pytania, aby uduchowić wypowiedź. To taki styl. Tak samo z Dodą, kiedyś jej styl wypowiedzi miał pokazywać wulgarną laskę ze słowem kur co drugie zdanie i śmiechem różowej laleczki. Taki po prostu styl.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

tomek7 pisze:Według mnie bardzo dobrze odp temu kretynowi. Edyta nikomu nie życzyła tego co on. Edyta nie mówi i nie mówiła, ze nie ma covid. Dlaczego ciagle mieliście taka nieprawdę? Ona o czym innym a wy o czym innym. Gosiu czy czytałaś jest oświadczenie po tej nagonce uważnie? Bo wydaje mi się, że jeśli tak to chyba nie ze zrozumieniem.
I pytanie czy ktoś z wyżej krytykujących jej wpis do fana ma swoje dziecko? Jak zatem byście zareagowali gdyby ktoś życzył jakiegoś wirusa Waszemu dziecku na waszym prywatnym koncie?
Rozumiem, że nie przepadacie za Edyta ale po co non stop naginanie jej słów :shock:
Po pierwsze wyraźnie zaznaczyłam, że nie popieram takich komentarzy, jak komentarz owej fanki. Natomiast osłupiła mnie odpowiedź "oświeconej" divy, która miała sobie ig odpuścić, a non stop rzuca sprzecznymi tekstami. W dodatku sama życzy drugiemu śmierci poprzez udławienie się oraz bezpodstawnie zarzuca komuś nadużywanie alkoholu.
Odnośnie wirusa to Edyta na początku twierdziła, że go nie ma, a ostatnio zaczęła się wykręcać z tej tezy zarzucając, że jej słowa zostały zmanipulowane.
Oświadczenie czytałam owszem, w nim również sama sobie zaprzecza. Niestety, ale formułowanie swoich myśli, nie zawsze jest proste. Trzeba wiedzieć w jaki sposób, co i kiedy można powiedzieć. Edyta ma z tym problem. Pisanie też nie jest jej mocną stroną, robi sporo błędów i randomowo wstawia wielkie litery.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 641
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

rav33 pisze:najlepiej gdyby skasowała ig
Mialaby sie pozbyc 400-tysiecznej ''army of lovers''?? Nigdy w zyciu!
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Gosia mogłabyś tu podać źródło, w którym Edyta mówi, że nie ma wirusa?
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

tomek7 pisze:Gosia mogłabyś tu podać źródło, w którym Edyta mówi, że nie ma wirusa?
ja moge podac kilka gdzie mowi, ze jest wirus :PP

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
lena7 pisze:
rav33 pisze:najlepiej gdyby skasowała ig
Mialaby sie pozbyc 400-tysiecznej ''army of lovers''?? Nigdy w zyciu!
a nie bylo tam 800tys obserwatorow?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

tomek7 pisze:Gosia mogłabyś tu podać źródło, w którym Edyta mówi, że nie ma wirusa?
Live z 12 września, negowanie noszenia maseczek. Pierwszy z serii teorii spiskowych.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

To ja akurat zawsze rozumiałem, że ona nie neguje samego wirusa, tylko pandemię. Na jednym z ostatnich live'ów mówiła, że jest wdzięczna, że zarówno ona jak i jej bliscy są zdrowi.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

No niestety Gosiu ale to nie jest odp na moje pytanie. Ja nie pytałem o nie noszenie maseczek tylko mówienie przez Edytę, że nie ma wirusa.
Zgadzam się z przedmówca powyżej, nie chodzi o negowanie wirusa tylko samej pandemii bo to urosło jakby do zagłady.
Co do maseczek, wirus był latem cały czas a koszenie maseczek zostało ograniczone tylko do sklepów. Edyta o maseczkach mówi tylko tyle, że dłuższe ich używanie nie jest zdrowe bo zamiast świeżego powietrza wdychamy to co przed chwila z nas wyszło. Ja tak ja zrozumiałem.
Przypomnę ze wiosna gdy Edyta podawała ludzi z domów seniora zakupy sama miała maseczkę.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Piter pisze:To ja akurat zawsze rozumiałem, że ona nie neguje samego wirusa, tylko pandemię. Na jednym z ostatnich live'ów mówiła, że jest wdzięczna, że zarówno ona jak i jej bliscy są zdrowi.
Z pierwszych live'ów to nie wynikało. Na ostatnich zgoda. Może, gdyby Edyta lepiej potrafiła formułować swoje myśli, nie byłoby tych niedomówień.
tomek7 pisze:Przypomnę ze wiosna gdy Edyta podawała ludzi z domów seniora zakupy sama miała maseczkę.
No właśnie tej maseczki nie miała i też tu to było poruszane. A argument, bo "Edyta mówiła" schowaj między bajki, proszę. Ona co i rusz mówi co innego.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Na zdjęciach jak robiła zakupy seniorom zakrywa twarz chustka lub czymś podobnym. O to mi chodziło.
Nie wiem jak wstawić tu foto ale w necie bez problemu jest to do zobaczenia.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Oj, przecież nie od dziś wiadomo, że Gosia manipuluje faktami i wkłada ludziom do ust to, czego nie powiedziały. Gosia po prostu za wszelką cenę nie chce przyznać nikomu racji.

Media wykorzystują sytuację, aby odgryźć się za niesnaski z przeszłości a fani, aby odbić się za liczne kłamstwa i niedotrzymywanie obietnic. W sumie to wam się nie dziwię. Miałem podobnie kiedy Christina zapowiadała "Liberation" przez 6 lat :roll:

Niestety, ale to, że ktoś nie wierzy w teorie spiskowe to jest to zrozumiałe, tak to, że ktoś celowo neguje informacje, które ewidentnie świadczą o przynajmniej częściowym sterowaniu pandemią politycznie znaczy, że jest po prostu ignorantem, który idzie w zaparte. Skończy się testowanie to skończy i pandemia.
ODPOWIEDZ