Top Music Wembley 2015

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: endeven »

oglądać ponownie, czy nie oglądać. Oto jest pytanie.
cosmic84
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:54
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: It's a man's world

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: cosmic84 »

Wybralem sie na ten koncert wylacznie ze wzgledu na Edyte wiec przykre, ze jej wystep okazal sie najslabszym punktem koncertu. Tym bardziej przykre, ze reszta wykonawcow w calej swojej nijakosci potrafila ruszyc publicznosc z miejsc i wykrzesac z siebie pozytywna energie. Siedzaca niedaleko obok para 50-latkow, wyraznie zapatrzona w Gorniak (zapewne od lat), po jej juz standardowym tekscie o obraniu nowego trendu muzycznego, parskneli smiechem i skomentowali ''a jakiz to trend ten plastik?''. I cos wydaje mi sie, ze nie mieli na mysli stroju.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 649
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: lena7 »

cosmic84 pisze:Siedzaca niedaleko obok para 50-latkow, wyraznie zapatrzona w Gorniak (zapewne od lat), po jej juz standardowym tekscie o obraniu nowego trendu muzycznego, parskneli smiechem i skomentowali ''a jakiz to trend ten plastik?''. I cos wydaje mi sie, ze nie mieli na mysli stroju.
Ale jaja! :D Ty wiesz co??widzac Cie teraz na avatarze jestem pewna, ze Cie widzialam wczoraj!!!! :hellobaby:
A zeby bylo jeszcze smieszniej to slyszalam gdzies za soba ten komentarz ale nie widzialam kto go powiedzial! :ha: Rzczywiscie przykro bylo obserwowac reakcje publicznosci na Edyte w porownaniu do innych wystepow tego wieczoru. Rozumiem negatywne komentarze zawiedzionych osob na jej fb (niektorzy przyjechali z naprawde daleka by ja zobaczyc - ja byla przy okazji ale tez nie mieszkam w Anglii), ale i rozumiem czemu je usuwa - w koncu jako profesjonalistce jest jej zapewne wstyd.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: endeven »

to niech wreszcie zainwestuje w muzyków i prawdziwie koncertowe oblicze. jak na profesjonalistkę przystało. Ekipa z HBO dawała radę. Wszystko da się zagrać na żywo, tylko trzeba wiedzieć jak. ileż energii, emocji i werwy jest np na koncertach Brodki, bo zespół potrafi podać elektronikę koncertowo, a wokalistka jest z nimi ograna i zgrana :) Nie ma co marudzić i chować głowy w piasek, tylko trzeba zabrac się do pracy. Może ta lekcja nauczy Edytę i jakoś przemówi do Niej. Trzymam kciuki.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: anet97 »

Edyta ma bardzo zdarty głos,nawet jak mówi głośniej to jest to takie siłowe. Ja tak miałam jak paliłam .Być może są jakieś sposoby,żeby to naprawic, potrzebnybyłby pewnie jakis dobry specjalista.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: KrzysiekF »

Mariusz Czerwiński Krótko- wstyd.. Dożyłem czasów, gdy Edyta Górniak wypada jako jedna najsłabsza z całego koncertu nijakich, średniawych artystów. Okropny, plastikowy występ, Edyta jakby debiutowała. Brak pewności w głosie, nieczysto, nietrafiała w dźwięki, zagubiona i wystraszona. Najgorszy i tak Dustplastic i ich oprawa muzyczna kicz i dwa metry mułu, było tragicznie i nagle weszło impossible- wtedy zaczęło się piekło. Życzę powodzenia z takim materiałem na nowej płycie, Edyta będzie chyba ją sama kupować i rozdawać za darmo heheheh.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2015, 11:53 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Kopaneek »

To przerażające, że "rodzina DK" znów zaatakowała facebooka Edyty. :( :ha:
endeven pisze:Ekipa z HBO dawała radę.
Ale Edyta nie dawała rady. Wokalnie.
Już wczoraj była w lepszej formie.

Edytko, kiedy się ockniesz i plastic zamienisz na muzykę? :edi:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: karen »

Właśnie obejrzałam sobie na spokojnie, bo wczoraj tak jedyn uchem tylko mogłam słuchac-w sumie może to i lepiej ;-)
Nie pamiętam gorszego występu Edyty, bywały srednie, trochę słabsze,ale ten był zenujacy....
No i wyglądała jakby w pampersie była...
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1127
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Pawel »

No niestety, wyszło to strasznie kiepsko, strój makabryczny deformujący wszystkie jej walory, włosy spięte i zaczesane do góry - FATALNIE. Przyznam szczerze, że zwyczajnie zmusiłem się do tego aby dotrwać do końca występu, zwyczajnie mnie nudził. Na scenie zdecydowanie za mało działo się. Brak jakiegokolwiek pomysłu, remiks wg mnie jest niestety tragiczny, jakoś za mało instrumentów, powera. To wszystko przypominało bardziej próbę przed "koncertem"
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Virtual Tom »

Swoją drogą żeby na Wembley wypaść i wyglądać gorzej niż w Pacanowie? Takie rzeczy tylko z Edzią :placzka: Nie ogarniam tej kuwety :kopie:

Po takiej traumie - nic tylko wakacje :aloha: :edi: :aloha:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

To już? To ten wielki występ, maraton, wydarzenie? Nic się nie zgadzało. Brak ogrania, brak przygotowania, brak energii. Szczerze, straszna kaszana. Górniak podobno ma dawać pełne koncerty? Każdy PROFESJONALNY ARTYSTA Z 25-LETNIM STAŻEM wstydziłby się tego występu. Forma wokalna kiepska, zwłaszcza jak na diwę ale to pikuś przy jej zagubieniu na scenie i rozpaczliwym braku przygotowania. No, niech już będzie. Stylizacja pasowała do poziomu tandety na tym buńczucznym festynie. Tylko tyle potrafię znaleźć na "obronę" Edyty.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 649
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: lena7 »

Pamietam jak na poczatku wspolpracy z Sablewska ktos zwiastowal tu szybki koniec tego duetu. Po wczorajszym wystepie z Dustplastic uwazam, ze ten dlugo tez juz nie potrwa. Oni sie zwyczajnie nie kleja. Prezentuja zupelnie inna wrazliwosc muzyczna. Na razie Edyta sie oszukuje i zafascynowana gra pod ich dyktando bo zapewne swietnie sie z nimi dogaduje na sferze prywatnej. Edyta zawsze dostrzega wszystko z opoznieniem, ale wczesniej czy pozniej dociera do niej rzeczywistosc, a ta nie klamie. Publicznosc wczoraj przemowila.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Blur »

Występ był średni, bywało gorzej.
Tak to jest jak się nie występuje, jakby grała 50 koncertów rocznie to kilku ze słabszym wokalem nikt by nie liczył, ale jak się śpiewa od święta (i to 3 piosenki!) a głos akurat odmówi posłuszeństwa to potem mamy wielkie halo. Szczególnie, że najprawdopodobniej to zbyt rzadkie śpiewanie jest powodem niedyspozycji Edyty.
Na nowy kierunek muzyczny jestem jak najbardziej na tak, Dustplastic to najlepsze co Edytę spotkało od dawna, tylko aby coś z tego wyszło, to niestety, ale trzeba włożyć w to więcej pracy, nie wystarczy nagrać fajnej piosenki, bo przede wszystkim trzeba umieć przełożyć studyjny repertuar na estradę, co u Edyty z założenia stanowi problem, bo ona przecież nie gra od lat. Gdyby Diva poświęciła się muzyce chociaż na kilkanaście miesięcy, przygotowała płytę i trasę, dopracowała występy, miała swój zespół, wystarczyłyby 3 dodatkowe osoby, to naprawdę dużo mogłaby zyskać, ale do tego trzeba chęci i dużo pracy. Czas pokaże.

Co do koncertu, to od samego początku Wembley wydawał się jakąś totalną porażką.
Kto mógł sądzić, że polonia wypełni taką miejscówę?
To tylko dowodzi jacy amatorzy robią w branży rozrywkowej, trzeba być kretynem nie umiejącym liczyć, by brać się za coś takiego. Podobny efekt będzie jeśli Edyta wyruszy w trasę koncertową w takiej formie w jakiej podano w tabloidach, ale na moje, to ona w ogóle nie wyruszy w żadną trasę, więc się nie martwię.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Flux »

Edyta zawsze wydaje się być oświecona, co rusz obiera "nowy" kierunek, zazwyczaj na szumnych zapowiedziach się kończy. Ja bym jeszcze Dustplastic nie przekreślał, bo to diva international jest rozerwana wewnętrznie. Dopóki się nie ogarnie, nic nie będzie z jej działalności artystycznej. Niezależnie od gatunku muzyki czy grupy producenckiej.
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Top Music Wembley 2015

Post autor: Michel »

Przepraszam a gdzie się podział Pan DeathlySilence, jeszcze nie wrócił z Londynu? pamiętacie jak się rozpisywał o "koncercie" Divy na kilka tygodni przed wczorajszym "wydarzeniem". Na zapowiedziach się skończyło czyli tak samo jak u Edyty.
ODPOWIEDZ