Bydgoszcz - 22 października 2015

Relacje z koncertów w ramach trasy "Love 2 Love" (2015).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: KrzysiekF »

Tnj yh gangam style
Awatar użytkownika
humerti
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:53
Ulubiony album: EDYTA GÓRNIAK
Ulubiona piosenka: LINGER
Lokalizacja: Łódź

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: humerti »

Trochę lepiej
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: Krystian »

Właśnie wróciłem z Bydgoszczy. Koncert bardzo, bardzo udany. Ludzi było może 2 tysiące. Forma wokalna znakomita (jak na obecne możliwości). Moje klimaty to NZ, Oczyszczenie, List i oczywiście Szyby. No i te Szyby... :) . Cała magia tego koncertu to ta piosenka. Edka potrafi cały czas grać emocjami. To było czuć w Szybach. Wielki szacun za powrót do lat 90. To wtedy Edyta porwała mnie i tak cały czas trwam. YH fantastycznie się sprawdza na koncertach i tak było tym razem. Listem udowodniła, że emocje i głos rozwalą nawet lody. Torpeda w głosie! Na koniec piosenka, na którą czekałem TNJ. Szkoda, że tylko fragment, ale zawsze (efekt z motylem robi wrażenie). Brakowało mi DOTYKU, ale wybaczam. Edyta zabrała mnie w swoją bajkę i ja w to wszedłem bez zastanowienia :). Czekam na kolejny koncert w Łodzi. Jedno jest pewne, od 20 lat Edyta nie ma konkurencji w tym kraju i niech tak zostanie jak najdłużej. Pozdrawiam
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: ray »

Ależ ten Pudelek powolny - Lisowska wraca do "Tańca z gwiazdami" i z tego powodu w ostatniej chwili odwołała swój udział w koncercie Górniak, a nawet nie ma jeszcze artykułu na ten temat... Jestem zawiedziony. :beczy:
Ewelina Lisowska pisze:Zrezygnowałam dzisiaj z czegoś dla mnie bardzo ważnego. Duet z panią Edytą Górniak to wydarzenie wręcz znajdujące się w sferze marzeń i być może niestety się już nie powtórzy... Nie mogłam jednak postąpić inaczej. Tyle osób na mnie liczyło, Tomek! Przez 3 miesiące ciężko pracowałam nad tańcem, który stał się dla mnie pasją. Po odejściu z programu myślałam tylko o jednym- kiedy po raz kolejny będę mogła ubrać buty taneczne. Muzyka jest całym moim życiem. Jestem piosenkarką- to nigdy się nie zmieni, ale znowu chcę poczuć tę radość! Nieważne czy to będzie ostatnia samba w moim życiu, chcę ją zatańczyć z Tomkiem. Nie mam nic do stracenia
Fanusie Edyty jak zwykle pokazały brak klasy:
I tak pewnie odpadniesz zaraz... I nic taniec z gwiazdami nie wniesie do twojej kariery , napewno nie tyle co duet z legenda polskiej sceny Edytą Górniak
:roll:
A Ewelina fajnie odpowiedziała:
Ewelina Lisowska pisze:Nie stajemy się wielcy, dlatego że staniemy obok kogoś wielkiego. Nie traktowałam tego duetu jak cos, co ma mi w czymś pomoc, ale jako piękne doznanie muzyczne. Nie byłoby jednak tak piękne, jeśli moje serce zostałoby gdzie indziej. Nie musisz mnie rozumieć. Tylko ja wiem ile pracy kosztowały mnie ostatnie miesiące i jak bardzo zabrakło mi tańca, kiedy musiałam odejść.
Pewnie jest zapisane w kontrakcie, że w przypadku kiedy ktoś wycofuje się z programu ze względów zdrowotnych, automatycznie na jego miejsce wraca uczestnik, który odpadł w ostatnim odcinku. Czyli Ewelina pewnie musiała tak postąpić. Bo gdyby to było dobrowolne, to gdyby żadna z uprzednio wyeliminowanych par nie chciała wrócić, co zrobili producenci? Edyta sama brała udział w tym programie, więc nie powinna mieć do Eweliny żadnych pretensji. Szkoda, że nie wiadomo, co miały razem zaśpiewać. Ale może się jeszcze dowiemy, może jeszcze na którymś z koncertów Lisowska zaśpiewa.
A odnośnie do samego koncertu... No fajnie, tylko nic nowego. Dobrze, że tym razem zrezygnowała i z podartego jeansu i z "kreskówkowej" sukienki.
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: adiX »

Fajnie bylo tylko szkoda, ze tak krótko... Bardzo podobalo mi sie NTM i o dziwo Your high- widac ze Edyta lubi te piosenke i jest autentyczna. Dobre wrazenie zrobil na mnie Glaca mimo ze nie slucham tego typu muzyki.

Spotkal sie ktos z Edyta po koncercie?
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: k+b »

Edyta wyszła po koncercie tylko do fotoreporterów i mimo że w pewnym momencie otoczyła ją grupa kilkudziesięciu fanów, to dała tylko jeden autograf, wzięła prezenty i w obstawie nositorby oraz Glacy uciekła do garderoby, a następnie wyszła tylnym wejściem i odjechała.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: rav33 »

czyli jak zwykle... przecież nie od dziś wiadomo, że Edzia nie spotyka się z fanami, ludźmi, którzy byli na jej koncercie, wystąpieniu... ma to w nosie. tak było od zawsze i tak jest teraz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: KrzysiekF »

Zdecydowanie na plus tym razem. Szyby i List. Edyta bardzo dobrze zbudowała te piosenki, emocje, punkt kulminacyjny, interpretacja.

O dziwo podobało mnie się nawet Oczyszczenie. Zdecydowanie lepsze wykonanie od tych pierwszych :)
rafal22
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 664
Rejestracja: 01 mar 2006, 11:52
Lokalizacja: 3city

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: rafal22 »

k+b pisze:Edyta wyszła po koncercie tylko do fotoreporterów i mimo że w pewnym momencie otoczyła ją grupa kilkudziesięciu fanów, to dała tylko jeden autograf, wzięła prezenty i w obstawie nositorby oraz Glacy uciekła do garderoby, a następnie wyszła tylnym wejściem i odjechała.

Nie rozumiem jak można jechać tak na Edytę i wymyślać takie bzdury albo podawać kłamliwe info. Napisała do Nas jedna z fanek Edyty i przesłała z wczorajszego koncertu zdjęcia w tym 2 zdjęcia z autografami od Edyty, więc jak to ma się do Twojego "dała tylko jeden autograf... i uciekła do garderoby" Dowód na stronie:

https://www.facebook.com/love2lovetrasa
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: Kopaneek »

rafal22 pisze:Nie rozumiem jak można jechać tak na Edytę i wymyślać takie bzdury albo podawać kłamliwe info. Napisała do Nas jedna z fanek Edyty i przesłała z wczorajszego koncertu zdjęcia w tym 2 zdjęcia z autografami od Edyty, więc jak to ma się do Twojego "dała tylko jeden autograf... i uciekła do garderoby"
Skąd pewność, kto w tej sytuacji kłamie?
No i raczej skłaniałbym się ku tezie, że spotkała się z wybrańcami.

Szyby (fragment) -> https://www.youtube.com/watch?v=ExWp7Jl26ew
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: adiX »

To dobrze, ze nie czekalem. Koncert sie szybko skonczyl to mogla chociaz poswiecic pol godziny na autografy.
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: k+b »

rafal22 pisze:
k+b pisze:Edyta wyszła po koncercie tylko do fotoreporterów i mimo że w pewnym momencie otoczyła ją grupa kilkudziesięciu fanów, to dała tylko jeden autograf, wzięła prezenty i w obstawie nositorby oraz Glacy uciekła do garderoby, a następnie wyszła tylnym wejściem i odjechała.

Nie rozumiem jak można jechać tak na Edytę i wymyślać takie bzdury albo podawać kłamliwe info. Napisała do Nas jedna z fanek Edyty i przesłała z wczorajszego koncertu zdjęcia w tym 2 zdjęcia z autografami od Edyty, więc jak to ma się do Twojego "dała tylko jeden autograf... i uciekła do garderoby" Dowód na stronie:

https://www.facebook.com/love2lovetrasa
Po koncercie, kiedy wyszła pozować fotoreporterom, podpisała jeden (!!!) autograf i nie zrobiła sobie z fanem ani jednego zdjęcia - wiem, bo tam byłem. Kiedy wychodziła tylnym wyjściem zdążyła podpisać jeszcze jeden. Do garderoby zostały wpuszczone trzy osoby z fanów oraz panie z obsługi hali.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: endeven »

Dramat!!!!
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: Nuklodem »

Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bydgoszcz - 22 października 2015

Post autor: Blur »

O wiele lepiej brzmi ten utwór, gdy Edyta stonowała na początku dramatyzm i śpiewa tak delikatnie. Chociaż aranżacja wciąż pozostawia wiele do życzenia, może akompaniament samego pianina by dał radę.
ODPOWIEDZ